janek85

janek85

okres Ostrava

homepage

• 23.2.2008  18:21

Vcelku průměrná pohádka a trošku i úchylná. Úchylná proto, že tam bylo spousta hádanek typu " je to velké a dostane se to do malé díry"... to je prostě Troška. Ale jinak se vesměs povedla, čuměl jsem, že herec Jan Dolanský hrál kladnou roli, já ho znám z filmů, kde hrává různé gangstery a podobně. Byla to taková normální pohádka... 50%

• 21.2.2008  16:46

No, nebyl to vůbec špatný snímek, já nejsem přeborník v tomhle směru, směru japonského anime, takže o tom zase tak moc nevím, ale z pohledu amatéra se mi to zdálo jako podařený snímek a odpovídá tomu i hodnocení...Taky jsem asi udělal blbost, že jsem se díval jenom na tento snímek, a ne na ostatní...78%

• 16.2.2008  07:10
    Oko (2008)

Průměrný, až podprůměrný horůrek. Vlastně mi to ani jako horor nepřipadalo, sem tam sice byly takové strašidelnější scény, ale že by to mělo člověka vystrašit, to rozhodně ne. Ale musím pochválit výkon Jessicy Alby, nikde jinde jsem ji neviděl hrát, ale je z ní opravdu talent, tady to předvedla. Viděl jsem to ve z******* kinoripu a bez titulek, tak až uvidím lepší verzi, možná změním názor. 40%

• 14.2.2008  17:53
    Já, legenda (2007)

Ty vé, to by mě ani ve snu nenapadlo, že to bude tak dobré. Myslel jsem si, že to bude zase nějak¨ý hnusný akční film, ale on to byl velice kvalitní akční film :-). Hodně moc mi to připomíná Silent Hill, tu samou atmosféru. Ve filmu se mi líbily efekty. Atmosféra byla místy dramatická a misty až dojemná. Opravdu mě tenhle film překvapil. 80%

• 14.2.2008  10:04
    Ať žijí Beatles (TV film) (2000)

Hodně moc povedené zfilmování tohohle setkání. Tady bych chtěl rozhodně moc a moc pochválit hlavní 2 herce. Opravdu to vypadalo, jako by to byl John a Paul... ale zdá se mi, že Harris, který hrál Johna, to zahrál o něco lépe než Aidan ( Paul ). Ve filmu byly i humorné hlášky, kterým jsem se musel smát. Beatles je prostě Beatles, musím dát 5*

• 4.2.2008  15:46
    Kočkopes (TV seriál) (1998)

Moc pěkný, vtipný kreslený seriál, hodně moc na něj mám vzpomínky, ale škoda, že se už v TV nevidí.

• 31.1.2008  12:47

Velice kouzelný a pohádkový film. Hodně moc oceňuji efekty, ty dělaly tenhle film překrásným. Dále pak musím pochválit Dustina Hoffmana, který ztvárnil, dá se říct, kouzelného dědečka a zahrál to opravdu dobře, je to špičkový herec. I Natalia Portman zahrála dobře, i když ji moc dobře neznám. Opravdu krásný film... 80%... a s Vámi, uživatelé, co jste dali 2* a míň, tak hrubě nesouhlasím.

• 30.1.2008  18:59
    Blokáda (1977)

Velice dobře a kvalitně zpracovaný válečný film o obléhání Leningradu. Ve filmu se setkáme s obyvateli Leningradu, kterým se v té době žilo opravdu hrozivě, 1 000 000 mrtvých obyvatel. Ve filmu se mi líbily efekty, bombardování. Na začátku je dobrá hudba. Líbil se mi, tak dávám 4* a 80%

• 28.1.2008  17:43
    Salon Kitty (1976)

Tohle je velice rozporuplný film, ale pro mě ne. Já v tom mám jasno. Ve filmu nebylo vůbec nic zajímavého, snad jen kromě nahých žen :-). Nudná atmosféra se táhne celým filmem, i výkony herců stojí za prd. Někdo v tom vidí kdoví jaký mega film, ale pro mne rozhodně ne. 30%

• 22.1.2008  17:12
    Souboj vojevůdců (TV seriál) (2002)

Opravdu velice podevený dokument. Velice oceňuji záběry z 2. sv. války, ty se moc nevidí, a taky velice kvalitní zpracování dokumentů. Opravdu mě dostal. 85%

• 20.1.2008  15:43

Velice působivý válečný film. Celým filmem se táhne šíleně bojová atmosféra, i když na začátku to zase tak poznat nejde, ale na konci a uprostřed to bylo dosti drastické. Dále pak efekty, veškeré bombardování a střílení. Chválím rozhodně hudbu, tak byla hodně veselá, a to se k tomuhle hodí, IMHO. Také měl film vskutku hvězdné osazení, Conery, Hopkins, to všechno jsou vynikající herci. Je jedno jsem u filmu moc nepochopil, a to byl konec. Nevím, možná jsem četl nepozorně titulky, ale mělo to takový zvláštní konec. Rozhodně kvalitní film 87%

• 19.1.2008  16:56

Dosti hutný a šťavnatý válečný snímek a jeden z nejlepších válečných, co jsem kdy viděl. Tady je dokonalá, opakuji dokonalá bojová atmosféra, jako by to nebyly záběry pro film, ale doopravdy! V tomhle je chválím. Taky chválím obsazení hlavní role, tvrdě sebejistý a sebevědomý Coburn to zahrál opravdu úchvatně. Na začátku můžeme slyšet nádhernou písničku nějakého německého děvčete, celkem dojemné... Taky má film hodně zajímavý námět a je vidět, že ne všichni Němci byli svině... 92%

• 18.1.2008  14:41

No, další z povedených francouzských komedií. Tady je to tak dobře udělané, že i z takové hnusné a odporné války se dá udělat sranda, to je největší kouzlo tohodle filmu. Kvalitní herecké obsazení, hlavně Jean Lefebvre. Tady k tomu nemám žádné výhrady. 85%

• 16.1.2008  16:53
    Speer a Hitler (TV seriál) (2005)

Celkem dobře zpracovaný dokument o Speerovi a Hitlerovi. První díl byl celkem nezáživný, ale druhý už to poměrně napravil, tam se právě stkáme s tím rozhodujícím verdiktem pro všechny nacistické vyvrželce. Ve třetím díle se setkáme se životem ve vězení Alberta Speera, tenhle díl je rozhodně lepší než první, ale horší než třetí. Ale co mě moc nepotěšilo, byl Hitler, jeho napodobitel vypadal naprosto jinak. Taky se mi líbí, že do dokumentu připletli dobové záběry, z Norimberského procesu, až po záběry přímo z války. To strašně moc obohatilo tento dokument. Ale celkově se povedl 75%

• 12.1.2008  21:03
    Stalingrad (1993)

Další z povedených válečných filmů, ale ne tak moc. Tenhle film měl německý děj, čili osudy něměckých vojáků, a tudíž se mi zase tak moc nelíbil. Samozřejmě, že film byl efekntě vynikající, taky dobrý námět, Stalingrad, nejkrvavější bitva. Šlo to poznat, ale spíše se jedná o zimu, jaká tam je. Taky jse tam objevují strašné záběry, jak někomu umrzne noha, lidé mají hlad... ale tohle se vše dělo za války a myslím si, že je to v tomhle snímku naznačené, jak to doopravdy vypadalo. 85%

• 12.1.2008  13:01
    Václav (2007)

Smích a zase smích, tak charakterizuji tenhle velice povedený český snímek. Ivan Trojan, znám ho spíše z vážnějších filmů, ne z komediálních. Tady dokázal, že umí zahrát i naprostého magora jako byl Václav, klasický vidlák. Samozřejmě, že i další herci hráli výtečně. Jiří Lábus je už klasika. Strašně směšná scéna byla, jak maloval :D, u toho jsem nemohl. Ale většina scén byla humorná, bez toho by to bylo oničem. Ale opravdu se jim to povedlo 90%

• 11.1.2008  19:54

Ha, další snímek z války, který mě moc nadchnul. Vylodění v Normandii, nádherný námět na vznik filmu, je jich sice moc, ale tenhle se mimořádně povedl. Oceňuji zbraně, uniformy a hlavně efekty, ty hodně přidaly na dokonalosti filmu. Dále pak i hudba na začátku měla takový bojový rytmus. Většina filmu z války je dobrých, ale tenhle považuji za jeden z nejlepších. 90%

• 6.1.2008  16:26

Krása, nádhera, takhle definuji tenhle snímek, naprosto dokonalé... z filmu je vychází dobová bojová atmosféra, skvěle provedené dobové uniformy, zbraně, okolí... celý flml měl strašně napínavou atmosféru, tichou...90%

• 27.10.2007  13:16
    Mlha (1980)

Na 5 hvězdiček to nebylo tak dokonalé. Atmosféra filmu byla opravdu děsivá, ale nebyly moc lekačky a i výkony herců nebyly k zahození. 80%

• 3.9.2007  19:58

Pašíku :D

• 2.9.2007  09:30

Thrillery nějak moc nemusím, ale tenhle se povedl!!

• 17.8.2007  08:50

Velice povedeně zfilmovaný Harry Potter s neuvěřitelnými efekty, ale tvůrci vynechali některá fakta z knihy ( famfrpál ) a to je škoda, jinak si mi hodně líbil. 90%

• 1.8.2007  18:43

Viděl jsem to poprvé a jevilo se mi to jako lepší český film, podíval jsem se podruhé a posoudil jsem, že to je výborný český film.

• 30.6.2007  07:43

Tohle byl jeden z mých největších filmůvých zážitků. Vše bylo dokonalé: dobové převleky, efekty, točené na černobílý film... Je to velice dokonalý a krásný film a dávám mu 97%

• 23.6.2007  16:00

Mile, hezky a neuvěřitelně ztvárněný kocourek Felix, strašně ho mám rád a velice se podobá mému kocourovi, co mám doma.

• 10.6.2007  07:40
    Tuxedo (2002)

Tenhle film mě velice příjemně překvapil. Myslel jsem si, že to bude zase americká akční sračka, jenže komediální vložky to napravili.

• 26.5.2007  17:39

Můj vztah k Pink Floyd je neutrální. Vždy se mi líbila jen jesna píseň : The Wall, ale tenhle dokument se opravdu poved. Tady bych si dovolil dát text jedné písně, která zazněla v dokumentu: Money Money, get away Get a good job with more pay and you're O.K. Money, it's a gas Grab that cash with both hands and make a stash New car, caviar, four star daydream, Think I´ll buy me a football team Money, get back I'm all right Jack, keep your hands off my stack. Money, it's a hit Don't give me that do goody good bullshit I'm in the hi-fidelity first class travelling set And I think I need a Lear jet Money, it's a crime Share it fairly, but don't take a slice of my pie Money, so they say Is the root of all evil today But if you ask for a rise, it's no surprise that they're giving none away "HuHuh! I was in the right!" "Yes, absolutely in the right!" "I certainly was in the right!" "You was definitely in the right. That geezer was cruising for abruising!" "Yeah!" "Why does anyone do anything?" "I don't know, I was really drunk at the time!" "I was just telling him, he couldn't get into number 2. He was asking why he wasn't coming up on freely, after I was yelling and screaming and telling him why he wasn't coming up on freely. It came as a heavy blow, but we sorted the matter out" Us And Them

• 8.5.2007  14:56
    Dům hrůzy (1959)

Tady jsem byl trošku vystrašený, ale ne tak moc. Tenhle film měl velice děsivou atmosféru, takovou až z ní leze mráz po zádech, bez ní to není horor jak se patří. Taky musím poznamenat na opravdu ale opravdu vynikající a strašidelnou hudbu. Klavírní a obzvláště varhaní je opravdu děsivá, strašně pomohla filmu k dokonalosti. Ale největší dokonalostí filmu jsou herecké výkony. Vincent Price, jakožto "herec hororu a dramatu" mě opět strašně moc potěšil. Sice v Jámě a kyvadlu byl o něco lepší, pořád je to kapacita. Většina scén byla hororová, sem tam se objevila dramatičtější a napínavá. K efektům bych je dodal bouřku. Já, jakožto neznalec hororu musím říct, že to byl kvalitní horor, ale nejlepší je Jáma a kyvadlo. 77%

• 7.5.2007  12:22

Tak po delší době jsem zhlédl filmový klub a musím říct, že mě tento film hodně potěšil. Byl velice svižný, chvíli pomalý, chvíli rychlý. Ve většině scén byl viděl dobrý francouzský humor, skoro pořád jsem se smál. Taky by bylo dobré ocenit výkony herců, obzvlášť výkon malé holky, ten byl nadmíru vynikající. I hudba mi připadala k filmu dobrá. Z tohoto filmu mám velice dobrý pocit.83%

• 6.5.2007  17:15
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Na tenhle skvělý seriál jsem narazil nedávno, před tím jsem jen slyšel, že něco takového je, ale že to bude takové skvělé, to jsem opravdu nepředpokládal. Po několika shlédnutých dílech mě to tak nadchlo, že se na to musím dívat každý týden. Moc tenhle seriál nemám ještě prokouknuty, ale polepším se ;-). Tady na tomhle se mi taky líbí herecké obsazení, hlavně Kocour, ale přesto je má nejoblíbenější postava Rimmer. Taky je velice kvalitní úvodní melodie, té jsem propad. Červený Trpaslík je velice kvalitní kultovní sitcom, a tudíž 5*. 95% PS: Bych dal klidně i 10000000000000000000000000000000000000000000000000*