janek85

janek85

okres Ostrava

homepage

• 29.3.2007  16:16
    Hotýlek (TV seriál) (1975)

Další z povedených sitcomů, donedávna jsem ho neznal, ale dobře mě překvapil. Je svižný, humorný a dá se na něj dívat. Samozřejmě znám i lepší sitcomy. 75% Přístupnost:přístupný

• 28.3.2007  15:19
    Mumínci (TV seriál) (1990)

Velice šikovně povedený seriál o zvláštních postavičkách. Jak jsem byl malý, tak to dávali v kouzelné školce. V jednom díle se objevila nějaká strašlivá příšera a já měl dost. Jsem rád, že to znova opakují v Neděli ráno. A celkově je to takové tajuplné. Nejoblíbenější postavička: Šňupálek.90%

• 27.3.2007  18:59
    Cesta k moci (TV film) (2006)

Proč vůbec něco takového točili? Mysleli si, že nahrnou diváky k obrazovkám jen proto, že dávají politiku? Dnes politika skoro nikoho nebere (možná se mýlím, alespoň já mám takové zkušenosti). Tohle jsou zbytečně vyhozené prachy. 5%

• 26.3.2007  18:20

Je to takový South Park v podání muzikálu. Tady je fakt nasekaná spousta písní, řek bych, že každých 5 minut 1 píseň a celkem kvalitní. Začátek se rozjížděl a konec byl hodně dojemný, párkrát mě dojal. Hodně, hodně moc sprostých slov se vyskytuje v tomhle filmu, slova zasahují až do velké vulgárnosti! Pořád je děj legrační s dobrými Cartmanovými hláškami typu: " Seru na Vás, já jdu domů... ", ale to nemění stav mého hodnocení a nebojím se tomu dát 5*. 90% Přístupnost: od 15 let

• 26.3.2007  14:38
    Kruh (2002)

Děsivý a kvalitní horor. Celým dějem se táhne hrůzostrašná a napínavá atmosféra. Dokonalost Kruhu dělají hodně i efekty, jež jsou jedny z nejlepších složek filmu, bez nich by to bylo takové oničem. Tady musím zaklepat i na dobrou a kvalitní hudby, která taky dělá dobrou atmosféru. Naomi Wats úspěšně zahrála hlavní hrdinku, působila na mě velice kladným dojmem. Tohle je docela zvláštní film. Tvůrci ho pojali velice neobvykle. S takovým pojetím jsem nepočítal. Myslel jsem si, že to bude více krvavý horor, ale tohle je naprosto typický psychologický horoh. Nepůsobil na mě tak hororově, pač jsem ho viděl ráno. Měl bych se na horory dívat večer ;-). 90% Přístupnost: od 15 let.... Hodnocení Premiere:****

• 25.3.2007  14:12
    Znamení (2002)

Velice kladně na mě působilo toto drama a sci-fi. Po pomalu rozvíjejícím se začátku, zajímavém středu se dostavil silně dojemný, mírně hororový a napínavý konec, který byl nejlepší části celého filmu. Hudba se naprosto hodila k filmu a na konci filmu dělala hlavní složku celého dějě, za ni bych se nebál dát 2*. Dojímavost hlavně teda na konci dělala atmosféra. V několika okamžicích jsem měl slzy na krajíčku, jak mě dojal. Kvalitu filmu dělali také herci. Mel Gibson to zahrál na jedničku, vycházelo z něj kouzelné a pozitivní charisma a uměl ho pěkně prodat. I ostatní herci se hodně moc snažili, hlavně teda děti. Znamení ve mě vytvořilo velice kladnou vzpomínku, na kterou budu ještě dlouho myslet. Byla natočena spousta filmů o zkázi Země, ale toto Znamení patří nejlepší a nejkvalitnější, co kdy bylo natočeno.96%Přístupnost:přístupný

• 24.3.2007  19:37

Vynikající český film. Celý děj plynul svižně a zábavně. Atmosféra byla humorná a zajímavá. Nejlepší scénka byla úpně na začátku s hudbou Branek bodů vteřin i celková hudba byla kvalitní. Výkony herců, obzvláště Kostky, jež doopravdy umí hrát, jsou dobré. Film se mi líbil a zasmál se u něho. Je to jeden z povedenějších českých filmů 4*. 77%

• 24.3.2007  13:46

Dost dokonalé drama a celkem i zvláštní film. Dokonalost tohoto filmu ho poznamenávala na vynikajícím zpracování děje a napínavé, tiché atmosféře. Výkony herců, hlavně teda hlavního hrdiny, byly vynikající. Veškeré scény byly točené v krásné přírodě se spoustou zeleně. Tento film mě hodně moc napjal a trochu i rozesmutněl. + tomuto filmu dává i to, že je s titulkami.90%Přístupnost:přístupný

• 23.3.2007  16:11
    Osvícení (1980)

Hmmm...Tak tenhle horor mě fakt přišpendlil k sedačce. Naprosto kvalitní, hrůzostrašný, geniální. Většinu hororů, co jsem viděl a bylo jich málo, se mi zdály víc krvavější než tento. Tohle je typický psychologický horor, i když tam byla jedna krvavá scéna. Pomalu rozvíjející se začátek se pak vyvrbil až v hrůzostrašný střed a hodně moc napínavý konec. Tohle je podle mě jeden z nejkvalitnějších hororů, co byly kdy natočeny. Srašidalný děj dělala hlavně hudba, to musím podotknout. Výkon Jacka Nicholsena mi přišel perfektní, bez jakékoli chyby. Výkony ostatních herců, i kyž tam vlasně byli jen 4, hlavně šéfkuchař, který byl černoch, byli taky velmi slušné. Kdybych se na to díval večer, nebo snad v noci, přišlo by mi to určitě více strašidelné, než přes den. Jednou se na to určitě podívám večer.96%

• 22.3.2007  15:05

Jedna z lepších parodii, co jsem viděl. Leslie Nielsen opravdu umí zahrát tyto role a opravdu se na to hodí. Je to celé taková velká parodie.Přístupnost:od 12 let

• 21.3.2007  18:34

Třetí díl je podle mě nejlepší z celé řady Harry Potterů, co jsem zatím viděl. Jak si vzpomenu na první díl, tak se mi vybaví dětští herci a je to taková spíše pohádka, druhý díl se mi zdá temnější, ale je to pořád oničem. Ve třetím díle už dospěli hlavní hrdinové, bylo poznat, že mají už více zkušeností, atmosféra byla hodně moc tajemná, ne jako v předešlých dílech. Hudba ta se naprosto hodila k filmu a k celé atmosféře. Efekty byly podle mě nejdokonalejší ze všech dílů. Hodně se mi líbí Harry Potter, mám k němu kladný vztah.92%Přístupnost:přístupný.... Hodnocení Premiere:*****

• 20.3.2007  16:07

Na němou éru celkem kvalitní snímeček. Vypadá to na první western. Celý děj byl doprovázen vynikající akcí, která se k tomu naprosto hodila. I když nemám westerny moc v oblibě, tak toto musím hodnotit velice kladně, pač je to první western.75%

• 20.3.2007  15:33

Velice srandovní scénka. K podívání:http://memory.loc.gov/mbrs/edmp/0646.mpg

• 20.3.2007  15:25

Na tu dobu celkem odvážná scéna. K podívání:http://memory.loc.gov/mbrs/edmp/0454.mpg

• 20.3.2007  13:10

K podívání:http://memory.loc.gov/mbrs/edmp/0010.mov

• 19.3.2007  15:12

K podívání:http://memory.loc.gov/mbrs/edmp/0005.mov

• 19.3.2007  14:03

Hodně kvalitní drama. Děj filmu byl velice zajímavý, i když začátek trochu slabší, ale střed se pomalu rozvíjel až ve strhující, napínavý a hororový konec. Atmosféra byla tajemná až hrůzostrašná. Hudba hodně moc kvalitní, moc se hodila k filmu. Musím taky upozornit na vynikající výkon Hepburnové, jež hrála slepou ženu. Další výkony nebyly k zahození. Moc se mi líbil.90%Přístupnost:přístupný

• 17.3.2007  20:00

Zajímavost:POZOR!!!Tohle není od tvůrců Beatles, vůbec o tom nevěděli, že se bude něco takového točit. Sice tam jsou písně Beatles se stejnojmenné desky, jako je film, ale neměli s tím nic společného. Ale měli z toho radost. Mě osobně se to moc líbí. Opět vynikající písně. Jsem z toho hodně moc nadšen.93% Zde bych si dovolil text písně Yellow Submarine: In the town where I was born Lived a man who sailed to sea And he told us of his life In the land of submarines So we sailed up to the sun Till we found the sea of green And we lived beneath the waves In our yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine And our friends are all on board Many more of them live next door And the band begins to play We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine [Full speed ahead, Mr. Parker, full speed ahead! Full speed over here, sir! Action station! Action station! Aye, aye, sir, fire! Heaven! Heaven!] As we live a life of ease (A life of ease) Everyone of us (Everyone of us) has all we need (Has all we need) Sky of blue (Sky of blue) and sea of green (Sea of green) In our yellow (In our yellow) submarine (Submarine, ha, ha) We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine We all live in a yellow submarine Yellow submarine, yellow submarine

• 17.3.2007  19:49
    Digimon (TV seriál) (1999)

Ještě větší hnus než Pokémoni!!!!!!!!!!!!2%Přístupnost:přístupný

• 17.3.2007  19:40
    Sám doma 3 (1997)

Tento díl už není takový, jako ty ostatní. Zmizel humor, atmosféra byla velice nudná, výkony herců ty stály za prd a celkově je to takové bez hlavy a paty.1*20%Přístupnost: přístupný

• 17.3.2007  19:32

Trochu nepochopitelný horor. Moc hororových scén tam nebylo. Atmosféra byla sice trochu hororová, ale moc ne. Výkony herců byly celkem oničen. Moc se mi to nelíbilo, ale na tu bídu 3*.45%Přístupnost: od 15 let

• 17.3.2007  16:39
    Dobře placená procházka (TV film) (1966)

Tohle se mi líbilo. Doprovázené spoustou skvělých písniček od Suchého a Šlitra.75%Přístupnost:přístupný

• 17.3.2007  15:58
    Pelíšky (1999)

Podle mě je to jeden z nejlepších flmů české kinematografie po revoluci, i když je děj o komunismu. Podle čeho tak soudím? Hrozně moc, moc, moc humoru po všech stránkách. Výkony herců jsou stašně moc výborné hlavně Bolek Polívka. I ostatní výkony byly vynikající. Hudba provázející film je od Neckáře. Mám ho moc rád.96%Přístupnost: přístupný

• 17.3.2007  15:09
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Kdybych na tuto databázi narazil před 6 lety, tak bych tomu dal určitě 5*, protože jsem se na to urputně díval a sbíral kartičky. Teď jsem dospěl a myslím si, že je naprostá hovadina.25%Přístupnost:přístupný

• 17.3.2007  15:01

Vynikající kreslený film o tom, jak Bůh stvořil svět. Můžeme o tom vést spory, buď ho fakt stvořil, nebo ne. Výkon vynikajícího dabéra Jana Wericha byl naprosto úžasný. Hudba nebyla k zahození. Atmosféra byla vynikající. Mám z toho dobrý pocit.90%Přístupnost: přístupný

• 17.3.2007  14:53

Patří mezi mé nejoblíbenější filmy. Kvalita tohoto filmu ho poznamenává už na tom, jaké tam jsou hlášky a celková atmosféra. Výkon hlavně Zdeňka Svěráka mě hodně moc nadchnul a výkony ostatních taky nebyly k zahození. Nejlepší hláška je určitě "Chčije a chčije". Tomuhle bych si nedokázal odpustit dát nic jiného než 5*.97%Přístupnost: přístupný

• 17.3.2007  10:46

Tento krtek patří mezi mé oblíbené. Hodně moc barevné a pěkně nakreslené. Chemii s krtečkem bych určitě bral.95%Přístupnost:přístupný