janek85

janek85

okres Ostrava

homepage

• 17.3.2007  10:40
    Lískulka (TV seriál) (1998)

Celkem povedená, hezká, kreslená pohádka s pěknou počáteční melodii.Přístupnost:přístupný Okdaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0391250/

• 17.3.2007  10:37
    Anastázie (TV seriál) (2003)

Nemám už co psát.Veškeré telenovely jsou na blití.0%Přístupnost:přístupný

• 17.3.2007  10:32
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

Podle mě je to jeden z lepších sitcomů, ale nejlepší je určitě" Haló Haló". Celým dějem Vás provází neskutečný humor. Výkony herců jsou takové, že to rozhodně umí hrát a perfektně se na to hodí. Hodně se mi to líbí a nemohu si dovolit nic jiného než 5*.93%Zajímavosti: Kolik různých oblečení měla Fran za celý seriál na sobě? kostýmy: 231 horní díly (blůzy, trička, vesty...): 200 sukně: 63 šaty: 149 společenské oblečení, plavky, trička v kompletu se stejnými kalhoty: 68 kabáty: 46 župany: 34 kalhoty: 33 saka, blejzry: 58 pyžama, negližé: 18 to dělá dohromady okolo 900 různých modelů!!! ▪ Kolik různých oblečení měla C.C za celý seriál na sobě? společenské oblečení: 49 horní díly (blůzy, vesty, trička): 103 kostýmy: 37 sukně: 52 šaty: 33 kabáty: 39 kalhoty: 19 blejzry: 76 doplňky/šperky/tašky/klobouky: 164 to dělá celkem okolo 572 různých modelů. ▪ Jak pojmenovala C.C. děti v průběhu 6-ti řad seriálu? Maggie: ta blondýnka, vyleštěná tyč (?), ta vysoká blondýnka Brighton: Burton, Bubi, Trevor Gracie: zlatíčko, naše oblíbená malá, ta malá, Lacey, Stacie, Popelka (?), Mařenka a všem třem dohromady: Macy, Bob & Nancy, Danny, Jennifer & Howie ▪ Fran Dresher hrála v jedné epizodě Bobbi Flekman, kterou si zahrála už ve filmu "This Is Spinal Tap" v roce 1984. ▪ Rodiče, sestra a babička Fran Dresher se jmenují stejně jako v seriálu. Její praví rodiče si v pár epizodách také zahráli. ▪ Yelsisův syn z epizody 3.12 je ve skutečnosti Miachel Dow, jeden z tvůrců Chůvy k pohledání. Fran s ním pracovala na Kid Quick a měla s ním 3-letou známost. ▪ První herečka, co hrála Jocelyn Sheffield je známá modelka Twiggy Lawson. S Fran Dresher jsou dlouholeté kamarádky. ▪ Alan Beck, Maxwellovo mučitel, a také doktor Joe Rasso, se kterým měla Sylvie v 6. řadě poměr, je ve skutečnosti manžel Reneé Taylor. ▪ Romeo z 2.07, chlap na baru z 3.01 a muž, který přichází na toalety v díle 6.15 - všechny hrál jeden muž- a to bývalý manžel Fran Dresher Peter Marc Jacobson ▪ Fran má v epizodě 2.22 na ruce obvaz protože se zranila při fotografování se do nějakého časopisu. ▪ Gabriel Bologna, syn Reneé Taylor, si zahrál v poslední epizodě herce, který oznámil C.C., že je těhotná. ▪ Svatba Fran a Maxe přišla na 12 000 dolarů. ▪ Rachel Chagall byla v průběhu 6. řady těhotná. Čekala dvojčata, která se jmenují Jonah a Eve - po ni mají jména seriálová dvojčata Maxe a Fran. ▪ Pes C.C. - Vořech byl ve skutečnosti pes Fran Dresher a jmenoval se Chester (umřel v roce 2000). ▪ Proč byla C.C. v blázinci? Protože Lauren Lane byla v porodnici se svým dítětem :). ▪ V epizodě 4.07 dělala Fran reklamu na svoji knížku Enter Whining :-D.

• 17.3.2007  09:58

K podívání:http://memory.loc.gov/mbrs/edmp/0981.mpg

• 17.3.2007  09:35

K podívání:http://memory.loc.gov/mbrs/sawmp/0973.mpg

• 16.3.2007  14:53
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Omyl!!! Já se na to díval asi před třemi lety a připadalo mi to nějak neslané. Teď, jak již zapnu tento skvělý seriálek, nestačím zírat, co tam všechno jsou za gagy a příběhy, no prostě paráda. Rozhodně nemá chybu, ale nejlepší sitcom to rozhodně není, ale i tak si to zaslouží 5*. 90%

• 16.3.2007  14:10
    Roj (1978)

Vynikající film, který se mi natolik líbil, že bych si nemohl odpustit dát něco jiného než 5*. Kvalita tohoto filmu už vypovída sama o sobě, pač veškeré filmy o záhubě Země se mi hodně moc líbí. Šíleně dramatický děj s dobrými efekty. Výkony herců byly úžasné, obzvlášť výkon hlavního hrdiny. Atmosféra byla taková, že jsem se od toho nemohl ani odtrhnout, protože mě to fakt natolik vzalo.90%Přístupnost:přístupný

• 14.3.2007  19:51

Tak tenhle dokonalý film patří podle mě mezi nejdokonalejší filmy, co kdy Zdeněk Svěrák vytvořil. Od tohoto filmu jsem očekával trochu míň, myslel jsem si, že tam nebude tolik humoru, ale spíše víc dramatu, ale hodně jsem se spletl. Kvalita tohoto filmu hlavně poznamenává na oba Svěráky, protože co Zdeněk předváděl za úplně nejlepší výkon z tohoto filmu, to bylo něco k podívání. Výkony ostatních herců byly velice kvalitní, hlavně Jirka Macháček, ten zase perlil ty jeho perfektní hlášky. Daniela Kolářová, ta to taky pěkně zahrála. Atmosféra v kině, ta byla vynikající, pač zvuk v kině byl naprosto dokonalý a ostatní lidi v sále i já se pořád smáli. Legrační a humorná jedna scéna za druhou. Hudba od Soukupa, ta taky nebyla k zahození. Veškeré filmy od Svěráků jsou prostě v české kinematografii nejlepší, ty nemají konkurenci. A doufám, že budou točit nadále, pač ztráta těchto českých umělců, geniálních filmařů by byla natolik vysoká, protože by už nikdo nemohl točit tak vynikající filmy, jako ti dva.98%Přístupnost: přístupný

• 13.3.2007  15:28
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Tak tohle mě fakt v mých dětských letech dostalo. Velice dobré anime a navíc je od mého oblíbeného režiséra. Tom a Jerry se mi zdají i docela dost dobře, hezky nakreslené. Jsou nakresleni ve čtyřech verzích. Ale tato verze se mi zdála možná i nejlepší. A celkový dojem:Nejlepší anime, co znám.96%Přístupnost:přístupný

• 13.3.2007  13:06
    Kinobox (TV pořad) (1993)

Čtvrtníček je prostě Čtvrtníček.Nikdo není lepší než on.Přístupnost:přístupný Odkaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0386942/

• 12.3.2007  16:43
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Tady tato verze natočena podle románu Jaroslava Foglara, se mi zdála nejlepší a nejpřesnější, pak je tady ještě jedna Záhada hlavolamu (1994), ta je spojena v jeden film a to právě mi nedá a musím dát zapravdu, že tato je lepší. Tady jsou lepší herci, jsou tady takoví více otevřeni, než v té nové, ale hudba je rozhodně lepší v té druhé. Celkový dojem:Hrozně moc rád jsem četl, čtu a budu číst Rychlé Šípy a vždy mi to přineslo nějakou radost, pobavení, moudro...93%Přístupnost:přístupný

• 12.3.2007  15:19

Tady tohle je podlě mě nejdokonalejší Fantomas. Tady v tomto díle mi přišli herci jako vyspělejší a uměli to kvalitně zahrát. Hudba, ta byla u mě skoro na prvním místě, co se týče hodnocení, protože byla skoro dokonalá, hlavně při scéně, jak honili lišku. Efekty, ty byly dobré, hlavně na hradě. Atmosféra mi přišla hodně bojovná, až tajemná. Celkový dojem:Kvalitní, dokonalé, prostě skvělé.96%Přístupnost:Přístupné

• 12.3.2007  15:13

Tak tohle je můj nejoblíbenější krtek. Jeden z těch delších dílů. Jak jsem byl malý, tak mi tam přišly některé věci nějak magicky nakreslené. Tady u tohoto krtka oceňuji vysokou přesnost kreslení. Celý příběh je takový magický a okouzlijící.93%

• 11.3.2007  19:22

Tohle je jeden ze zábavnějších filmů z roku 1900.

• 11.3.2007  18:12
    Divoká kočka (TV seriál) (2002)

Další odporná, hnusná, nekvalitní, trapná, debiloidní............telenovela. Výkony herců v telenovelách jsou naprosto bez charisma a kvality. Tady toto se nedá nijak jinak hodnotit, než odpadem!2%

• 11.3.2007  18:05

Jestli tohle byla filmová katastrofa, tak jsem Čínský lord. Tohle nebyla největší filmová katastrofa, tohle byl normální průměrný film, jak se patří. Sice je to s nejlepším komiken co znám, ale v tomhle filmu nějak tu jeho komickou sílu neuměl rozbalit, nějak mu to nešlo. Výkony herců, jak jsem naznačil, byli velice průměrné. Efekty, ty ušly. Hudba ta byla dobrá. Atmosféra trochu nuda, místy humorná. Celkový dojem:Nebylo to nějak k zasmání, nějak mi to nic neřeklo.46%Přístupnost:přístupný

• 11.3.2007  17:28
    Správná šestka (TV seriál) (1993)

Předchůdce "Bylo nás pět" (TV seriál), ale co mě nejvíce naštvalo a stáhlo hodnocení je to, že tento seriál s českými herci je udělaný pro NĚMCE!!!!. Jinak dobré výkony předváděli malincí herci. Celkový dojem:Líbilo se mi to, ale nejvíce mě nasralo, že je to pro Němce.48%Přístupnost:přístupný

• 11.3.2007  17:16
    Pojišťovna štěstí (TV seriál) (2004)

Tak tohle je fakt skoro nejhorší seriál, co natočila Nova, horší snad je "Ulice" (TV seriál). Naprostý propadák, některé pořád se opakující díly, příjde mi to jako zbytečnost dávat tolik dílů. Výkony herců byly naprosto podprůměrné, nějak to meuměli zahrát. Celková atmosféra byla nudná a nekvalitní. Celkový dojem:Doporučoval bych Nově přestat dělat seriály, protože je to nanic.Přístupnost:přístupný

• 11.3.2007  16:29

Další novácká hloupost, která nebyla zas až tak hrozná, jako např. "Ulice" (TV seriál), byla o něco lepší, kvalitnější.Výkony herců tak nějak ušly.Efekty taky.Celkový dojem:Nova točí většinou bolbosti, ale toto zas až taková blbost nebyla.Některé scény tam byly trapné, ale ne tak moc.50%Přístupnost: od 15 let

• 11.3.2007  13:40

Jeden z prvních filmů, co byly natočeny.

• 11.3.2007  13:36

Roztomilý, nádherný, pěkně nakreslený příběh. Jak jsem byl malý, tak jsem si to pořád půjčoval v půjčovně, protože mě to tolik bavilo a měl jsem z toho velikou radost. Postavičky jsou do detailu nakreslené, pěkně barevné. Celkový dojem:Je mi hrozně moc líto, že tento kreslený film zmizel z půjčoven, pač mi na něm hodně záleželo. A rád bych se s ním shledal znovu.97%

• 10.3.2007  21:24
    Palach 69 - 06 (divadelní záznam) (2006)

Nic moc ve mě tento film nevyvolal, snad jen to, že tam byly písně od Beatles a za ně dávám 1,5*, ale děj byl nudný, za něj dávám 0.5*. Nekvalitní film a byl prostě oničem.25%

• 10.3.2007  20:54
    Sůva z nudlí (TV film) (2006)

Celkem pěkná pohádka s dobrýmí efekty, skoro neznámé herecké obsazení(Lucie Černíková, David Suchařípa). Celkový dojem:Dobrá, novodobá, kvalitní pohádka.65%

• 10.3.2007  17:21

Tak tohle je pecka ve veškerých Cimrmanech, co byly kdy natočeny. Jára Cimrman jakožto osoba buď existující, nebo ne, můžeme o tom vést spory. Hodně kvalitní děj, nenudil jsem se, hlavně mě dostalo to, jak jde po ulici a každého se ptá. To fakt nemělo chybu. A je to velice dobře udělané, jak to bylo doopravdy na začátku 20. stolet. Veškeré kulisy, oblečení, no prostě dopodrobna vymakané. Celkový dojem:Hodně, hodně moc pobavení, toho tam bylo nejvíce. Vysoká kvalita tohoto filmu se projevuje i na mém hodnocení.95%Přístupnost: přístupný

• 10.3.2007  12:35

Tady tohle je spíše film pro děti. Připomíná mi hodně Asterixe a Obelixe, nebo nějaký takový podobný příběh. Děj mě vůbec nebral, protože nebyl záživný, hudba místy se objevovala, ale bylo jí tam málo. Efekty ty byly dobré, za ně dávám 1*. Je to točeno v krásné přírodě, která taky dává + mému hodnocení a převleky byly slušné. Celkový dojem:Nebralo mě to moc, trochu nuda.35%Přístupnost:přístupný

• 9.3.2007  20:40
    Kameňák 2 (2004)

Tak tento 2. díl mě fakt dožral! Nepovedené pokračování Kameňáku, ale třetí díl byl zase lepší. Naprosto zmizel humor, který byl v ostatních dílech, byl tam, ale bylo ho tam minimun, asi jen 1%. Výkony herců, jakoby spadly úplně na dno. Hudba pořád stejná. Efektů ubylo od prvního dílů, už nebyly tak dobré, nebyly skoro vůbec. A celkově v Kameňácích efekty moc nejsou a to dělá nekvalitu této série. A můj celkový pohled:Novácké filmy jsou odporné a nekvalitní, někdy si říkám, proč to točí, když se nám většině to nelíbí. Prostě naprostá hovadina!10%Přístupnost: od 12 let.... Hodnocení Premiere:*