janek85

janek85

okres Ostrava

homepage

• 9.3.2007  18:09

Vynikající dokument o nejslavnější skupině 70. a 80. letech. Výborné písně s klipy např. Radio Gaga-S unikátními záběry z filmu Metropolis. Další klip Under Pressure-S unikátními záběry z mnoha starých filmů- Upír Nosferatu a mnoho dalších klipů.95% Odkaz na IMDB::http://imdb.com/title/tt0169158/

• 9.3.2007  15:10
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Ha, tak tohle mě celkem dost pobavilo. Na rok výroby celkem slušně nakreslené. Vždy se mi zdá, že ti Rusáci kreslí pěkně veškeré své pohádky. Mají je takové pestré a barevné. Efekty na tu dobu taky ujdou. Hudba je skvělá. Celkový dojem:Moc jsem těch ruských pohádek neviděl, ale tato stála za to.85%Přístupnost:přístupný

• 9.3.2007  14:37
    Bečička (TV film) (1971)

Tohle je výborná televizní inscenace. Jak se na to tak dívám od začátku, tak se mi to zdálo napřed na 4* a potom konec a střed to jistili, takže nakonec na 5*. Tady u tohoto filmu bylo skvělé herecké obsazení. Marie Vášová hrála poněkud vyčůranou starou bábu. Jaroslav Moučka hrál statkáře, ale co předváděli za skvělý herecký koncert, to bylo něco k podívání. Naprostý úžas. Skvělé zahrané. Trochu mě ale mrzelo, že je to černobíle, na ten rok výroby 1971 by to už mohlo být barevné, ale to je jen detail. Celkový pohled:Naprostý úžas ve mě vytvořil tento film, radost i pobavení.90%Přístupnost:přístupný

• 8.3.2007  16:10

Tento díl série Policejní akademie, je podle mě úplně nejhorší z ostatních dílů. Celý děj se táhne velice pomalu, až je to nesnesitelné, výkony herců nejsou, jak bývaly v ostatních dílech, jakoby už neuměli hrát ty dotyčné role. A ještě to, že v ostatních dílech bylo lepší obsazení, než tady v tomto. Efekty jakoby zmizeli, nebyla vůbec žádná akce, hudba ta je každý díl dobrá. Celkový pohled na tento film je takový, že je fakt nejhorší, je tam sice humor, ale je ho tam málo. Veškerým dílům jsem dal 3-5* , ale tomuto 2*.40%Přístupnost:přístupný

• 8.3.2007  12:27

Tak tady u tohoto filmu se pozastavím, protože se stydím, že jsem nad tímto filmem odporoval a podceňoval a přitom se z toho filmu vyklubal celkem kvalitní western, asi můj nejoblíbenější, jako druhý je Podivné dědictví, kterému jsem dal 2*. Většina westernů je, nuda, nic moc kvalita, sice je u nich pěkná hudba Morriconeho, ale tento mě fakt dostal, ale nebyl tak vynikající, že by byl na 5*,některé scény byly nudné a některé zase humorné, ale většina jich bylo humorných, i přes to je to, jak jsem říkal kvalitní western. Skvělé herecké výkony Terence Hilla a Henryho Fondy, kteří doopravdy umí hrát westernové hrdiny. Opět skvělá hudba Morriconeho, krerý skládá hudbu ve vetšině westernech, efekty byly taky dobré. Celkový pohled, jak to vezmu od začátku byt ten, že začátek mi přišel trochu nudný, středem byl vynikající a konec, ten byl středně dobrý a celkový můj pohled na tento film je takový, že jsem ho fakt podcenil a za to se stydím.75%Přístupnost:od 12 let

• 7.3.2007  18:55
    Mušketýr (2001)

Tak tohle je fakt moc. Další stupidní a nepovedené ztvárnění Dumasova románu Tři mušketýři. Sice je to Mušketýr, ale na tom nesejde. Děj byl úpnlně mimo, hudba nestála za nic a efekty, no hrůza. Ale takové blbosti, co byly v tom filmu, nebudu říkat, protože bych spoileroval. No prostě něco hrozného a to nemluvím, kdyby Dumas žil, tak možná by nechal zavést i gilotinu, páč tohle je na gilotinu, tohle je vrchol. Nechápu, jak se tady ten film mohl někde ujat, protože jestli exsistujou znalci Tří Mušketýrů, tak jim to příjde taky jako pořádný hnus. Jednou jsem si ho půjčil v půjčovně a ani jsem se na něho pořádně nedodíval, protože to nešlo. Tohle je sice o něco pravdivější, než z roku 1993, ale je to pořád hnus. Zhnusil mi celý den. Nedoporučuji se na tento film dívat. Je to fakt hnus.5%Přístupnost:přístupný

• 7.3.2007  18:43

Další pěkná německá hloupost, a tudíž taky pakárna, která byla místy trapná a místy humorná. Nic mi to nedalo. Prostě nemá to nějaký zajímavý děj.30%Přístupnost:od 12 let

• 7.3.2007  18:20
    Bořek stavitel (TV seriál) (1998)

Na tento seriál jsem fakt ulít. To mě fakt bavilo, i když je to spíše pro děti tak do 6 let, ale i tak se mi to líbí. Dobrá úvodní melodie a vše je bráno tak lehce, jako by tam nebyl jediný problém. A to mě baví.75%Přístupnost:přístupný

• 7.3.2007  15:23

Řek bych, že toto je skoro špička kinematografie ve válečných filmech. Naprosto dokonalý,bez chybičky, kvalitní film o 2. sv. válce a o Největším čurákovi, co exsistoval. Genialita tohoto filmu se potvrzuje už i na dobových převlecích, které byly jedinečné, hodně i na efektech, které byli fakt úžasné a vynikající, hudba taky hodně dobrá a co se týče herců, tak hodně dobře namaskovali Hitlera, který neměl skoro chybičku. Celý děj probíhal dramaticky a vůbec nevíte, co bude třeba za 10 vteřin. Na každém historickém/válečném filmu mě vždy hodně fascinují zbraně, dobové obleky a celková atmosféra, o kterou v daném filmu jde. Celých 150 minut jsem seděl napjatý co přijde nedá se od tohoto filmu vůbec odtrhnout. Doporučuji hlavně znalcům a milovníkům těchto žánrů.97%Přístupnost:od 15 let

• 7.3.2007  12:50
    Policajti z předměstí (TV seriál) (1999)

Nic valného mi tady tento seriál neřek.

• 7.3.2007  11:29

Naprosto dokonalý, kvalitní, geniální a to musím zaklepat, že je to český film!! To je + navíc. Vynikající výkon Ondry Vetchého, který hrál v jedné části vychcaného hajzla , ale potom se napravil, ale to vůbec nemění to, že je to vynikající herec. Další dobrý výkon předvek Kryštof Hádek. Scény byly dramatické, místy dojemné a neměli chybu. Efekty byly stejně přesné, jako z války. Hudba byla vynikající, přímo se hodila k tomuto filmu. Ale největší vyvrcholení udělal konec, který byl hodně moc dojemný, zajímavý a napínavý. Stašně moc mám rád válečné filmy a tento byl jeden z nejlepších válečných filmů, co jsem kdy viděl, a ještě to, že je český!! Tento film mi řekl hodně, proto5*, a tudíž 96%Přístupnost:přístupný

• 6.3.2007  20:44
    Pomoc! (1965)

Další z řady filmů natočených Beatles.Vynikající písně a humor.95% Zde bych si dovolil dát text písně Help! : Help, i need somebody, Help, not just anybody, Help, you know i need someone, help. When i was younger, so much younger than today, I never needed anybody's help in any way. But now these days are gone, i'm not so self assured, Now i find i've changed my mind and opened up the doors. Help me if you can, i'm feeling down And i do appreciate you being round. Help me, get my feet back on the ground, Won't you please, please help me. And now my life has changed in oh so many ways, My independence seems to vanish in the haze. But every now and then i feel so insecure, I know that i just need you like i've never done before. Help me if you can, i'm feeling down And i do appreciate you being round. Help me, get my feet back on the ground, Won't you please, please help me. When i was younger, so much younger than today, I never needed anybody's help in any way. But now these daya are gone, i'm not so self assured, Now i find i've changed my mind and opened up the doors. Help me if you can, i'm feeling down And i do appreciate you being round. Help me, get my feet back on the ground, Won't you please, please help me, help me, help me, oh

• 6.3.2007  16:48

Velice průměrná americká komedie. Celkem nic mi ten film neřekl.2* za pěkné holky a 1* za zpracování.Přístupnost:přístupný

• 6.3.2007  15:11
    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)

Jak se na to začnu dívat, tak mi tečou sliny proudem;-)

• 6.3.2007  15:08
    Incantesimo - Okouzlení VI (série) (2003)

Vše jsem vyčerpal, nemám k tomu nic nového řict.Jenom snad LASO!!!

• 6.3.2007  14:58
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Podle mě nejlepší novodobý seriál. Některé scény jsou někdy hodně najívní. Celkový pohled:Jde to, ale dře to!Přístupnost:přístupný Odkaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0924182/

• 6.3.2007  12:55
    Vinnetou (1963)

Zase nuda.Ale pozor!Vynikající hudba.Za hudbu jednu*Přístupnost:přístupný

• 6.3.2007  12:47

Jednou jsem to viděl ve škole a mám dost.Naprosto nudný film.Přístupnost:přístupný

• 6.3.2007  12:42
    Z pekla štěstí 2 (2001)

Nepovedená parodie na pohádku.Přístupnost:přístupný

• 6.3.2007  12:40
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Nejlepší telenovela, kterou jsem viděl.Zbytek telenovel je na prd!!!

• 6.3.2007  12:36
    Báječní a bohatí (TV seriál) (1987)

Tak tohle je fakt vrchol.Tohle není seriál!To je humus!!!!

• 6.3.2007  12:34
    Král temné síly (2003)

Naprostá kravina, která nemá hlavu ani patu.

• 6.3.2007  12:30
    Maugli (1973)

Tady se musím přiznat, že jsem se ho hodně bál.Nehodnotím, páč jsem to viděl jak mi byli 2 roky.Přístupnost:přístupný

• 6.3.2007  12:28
    Stromy, ptáci a lidé (TV film) (1976)

Takový odreagovací dokument.

• 6.3.2007  12:26

Tady je poze jen jedna otázka:"Dělá to doopravdy,nebo je to jen kamerový trik"? Odkaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0406408/

• 6.3.2007  11:40

Řeknu to třemi výrazy:Začátek trapný, střed ujde a konec dobrý. Nedomyšlený příběh. Hudba a efekty vynikající, proto 3*.Přístupnost:přístupný

• 6.3.2007  06:38

Ha, tak tomu jsem propad smíchy. Vynikající hlášky, při kterých jsem nezůstal klidný, herecké obsazení taky skvělé. Celkový dojem naprosto bez výhrad.98%Přístupnost:přístupný

• 5.3.2007  17:55
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Toto není seriál, to je jen nepovedený pokus o seriál.Odkaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0934768/

• 5.3.2007  14:04

Řek bych, že to je druhý nejlepší snímek od Meliese.

• 4.3.2007  15:56
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Nejlepší komik co znám.ROFL LOL