janek85

okres Ostrava

homepage

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 28.2.2007  17:42
    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002)

Ubohá, nesnesitelná telenovela, na kterou se nedá ani dívat!

• 28.2.2007  17:36
    Drž hubu! (2003)

Výborný herecký koncert, který mě natolik rozesmál, že jsem se nemoh ani nadechnout.Prostě úžasný film.Přístupnost:přístupný

• 28.2.2007  17:32

Ubohý film, který se mi vůbec nelíbí.

• 28.2.2007  16:25
    Rodinná pouta (TV seriál) (2004)

Stupidní, ubohý, vysoce podprůměrný seriál.Něco tak hnusného jsem možná ještě neviděl.

• 28.2.2007  16:04
    Medicopter 117 (TV seriál) (1998)

Tomuto se dá říkat seriál?Je to jen odpad sračky, kterou natočili Němci.

• 28.2.2007  16:00
    Pomocník (1976)

Film dobře zpracovaný, tichý skoro se tam nemluví, jen cítíte děj.

• 28.2.2007  15:57
    Perný den (1964)

Další z řady filmů natočene Beatles. Nádherná hudba, humor a celkový dojem je prostě na 5*. Ve filmu se objevuje jen první strana desky. Seznam písní vyskytující se ve filmu:1. A Hard Day's Night 2. I Should Have Known Better 3. If I Fell 4. I'm Happy Just To Dance With You 5. And I Love Her 6. Tell Me Why 7. Can't Buy Me Love. Zde bych si dovolil dát text písně A hard day´s night: It's been a hard day's night and I've been working like a dog It's been a hard day's night I should be sleeping like a log But when I get home to you I find the things that you do will make me feel al---right You know I work all day to get you money to buy things And it's worth it just to hear you say you're gonna give me ev'rything So why I love to come home 'cause when I get you alone you know I'll be O.K. When I home ev'rything seems to be alright When I'm home feeling you holding me tight, tight,yeah It's been a hard day's night and I've been working like a dog It's been a hard day's night I should be sleeping like a log But when I get home to you I find the things that you do will make me feel al---right When I home ev'rything seems to be alright When I'm home feeling you holding me tight, tight,yeah It's been a hard day's night and I've been working like a dog It's been a hard day's night I should be sleeping like a log But when I get home to you I find the things that you do will make me feel al---right You know I feel al---right

• 28.2.2007  15:44

Silný dramatický příběh z války, v hlavní roli fantastiský Franta Smolík. Při ději jsem cítil, že jsem přímo v tom filmu. Prostě něco úžasného.Přístupnost: přístupný

• 28.2.2007  15:27
    1946 - Varování (TV film) (1996)

Celkem nudný a nemastný neslaný dokument o volbách v roce 1946.

• 28.2.2007  14:40

Hrůzostrašný a děsivý skvělý film s neskutečnou hudbou, která dělá temný dech děje filmu. Řek bych, že to byl takový první pořádný horor, další kvalitní horor byl Upír Nosferatu (1922).

• 28.2.2007  14:17

První, úspěšný nedá se říct film, spíš snímek, který byl natočen už v roce 1902. A co se týče Meliese, tak kinematografii nakopl dopředu.90%

• 27.2.2007  19:48

Je to úplně první film, který vznikl, proto si zaslouží býti ohodnocen.

• 27.2.2007  19:46
    Alvin & the Chipmunks (TV seriál) (1983)

Matně si vzpomínám na tento okouzlující kreslený film. Viděl jsem ho jako malý asi snad 10x, byl pro mě tehdy nejlepším kresleným filmem. Ale chtěl bych ho vidět znovu :´-).

• 27.2.2007  19:41
    Amadeus (1984)

Naprosto geniální film, který režíroval Miloš Forman. Jeho filmy nebudou zapomenuty a zůstanou navždy v srdci jeho věrných diváků. Patřím mezi ně.Tržby v USA za první víkend: 1 976 987 $ (802 kin)

• 27.2.2007  19:36

Hodně dobře povedený film s Terencem Hillem a Budem Spencerem, který mě dostal hlavně proto, že tam je bombastická hudba a strašná sranda. Prostě nemám nějaké výhrady.Přístupnost: přístupný

• 27.2.2007  19:32
    Let It Be (1970)

Další z řady filmů, které natočili Beatles. Je to film teda vlastně dokument z jejich posledního alba Let it be, které vydali. Sice písně natáčeli v Lednu roku 1969, ale album vydali v roce 1970.V roce 1970 seuž bohužel rozpadli. Rozhodně to byla škoda. Seznam písní v dokumentu: 1. Two Of Us 2. Dig A Pony 3. Across The Universe 4. I Me Mine 5. Dig It 6. Let It Be 7. Maggie Mae 8. I've Got A Feeling 9. The One After 909 10. The Long And Winding Road 11. For You Blue 12. Get Back. Zde bych si dovolil dát text písně Let it be: When I find myself in times of trouble, Mother Mary comes to me, Speaking words of wisdom, let it be. And in my hour of darkness, She is standing right in front of me, Speaking words of wisdom, let it be. Let it be, let it be, let it be, let it be. Whisper words of wisdom, let it be. And when the broken hearted people Living in the world agree, There will be no answer, let it be. But though there may be parting, There is still a chance that they will see, There will be an answer, let it be. Let it be, let it be, let it be, let it be. There will be an answer, let it be. Let it be, let it be, let it be, let it be. Whisper words of wisdom, let it be. Let it be, let it be, let it be, let it be. Whisper words of wisdom, let it be. And when the night is cloudy, There is still a light that shines on me, Shine until tomorrow, let it be. I wake up to the sound of music, Mother Mary comes to me, Whisper words of wisdom, let it be. Let it be, let it be, let it be, let it be. Whisper words of wisdom, let it be.

• 27.2.2007  18:36

Kalsický příběh o klasické české rodině.Přístupnost: přístupný

• 27.2.2007  18:32

Hodně povedený snímek Hollywoodu o kouzelníkovi Harry Potterovi, kterého zná celý kouzelnický svět. Tento film, bych doporučoval jak dětem, tak i dospělým k podívání. Zajímavosti: Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid) byl úplně první, kdo byl do filmu obsazen. Richard Harris (Albus Brumbál) vzal roli až po tom, co mu jeho jedenáctlietá vnučka vyhrožovala, že už s ním nikdy nepromluví. Během natáčení změnil Daniel Radcliffe (Harry Potter) jazyk na mobilu Robbieho Coltraneho z anglického na turecký. Robbie Coltrane pak musel zavolat otci vlasové stylistky Eithne Fennel, který je Turek, aby v menu našel „vybrat jazyk“ a změnil si to zpět na angličtinu. Zevnějšek stanice King’s Cross je ve skutečnosti budova stanice St.Pancras a byla vybrána proto, že St.Pancras má mnohem hezčí fasádu než King’s Cross.

• 27.2.2007  18:10

Velice srandovní a povedená groteska Bustera Keatona.

• 27.2.2007  16:40
    Magical Mystery Tour (TV film) (1967)

Hodně moc ,,ujetý´´ příběh, který natočili Beatles. Hrozně moc humoru se tam objevuje. Doporučuji shlédnout. Zde bych si dovolil dát text písně Magical Mystery tour: Roll up Roll up for the mystery tour Roll up Roll up for the mystery tour Roll up (and that's an invitation) Roll up for the mystery tour Roll up (to make a reservation) Roll up for the mystery tour The magical mystery tour is waiting to take you away Waiting to take you away Roll up Roll up for the mystery tour Roll up Roll up for the mystery tour Roll up (we've got everything you need) Roll up for the mystery tour Roll up (satisfaction guaranteed) Roll up for the mystery tour The magical mystery tour is hoping to take you away Hoping to take you away Ah, the magical mystery tour Roll up Roll up for the mystery tour Roll up Roll up for the mystery tour Roll up (and that's an invitation) Roll up for the mystery tour Roll up (to make a reservation) Roll up for the mystery tour The magical mystery tour is coming to take you away Coming to take you away The magical mystery tour is dying to take you away Dying to take you away Take you today

• 27.2.2007  16:16
    Tři mušketýři (1993)

Další nepovedený film podle románu Alexandra Dumase, je o něco pravdivější než TV film z roku 2005, ale i přes to je to děs a běs.Tržby v USA za první víkend: 10 621 992 $ (2069 kin)

• 27.2.2007  16:01

Jedna z lepších, legračnějších grotesek Charlese Chaplina.

• 27.2.2007  15:34
    Eragon (2006)

Musím uznat, že jsem se u toho nudil 1* za hudbu, 1* za efekty. Zajímavosti: Edward Speleers vyhrál roli Eragona nad 180000 dalšími uchazeči. Ian McKellen a Patrick Stewart dostali nabídku hrát Broma, ale oba museli odmítnout kvůli svým závazků k filmu X-Men – Poslední vzdor (2006) Alex Pettyfer dostal nabídku hrát Eragona, ale odmítl - zčásti taky kvůli tomu, že se natáčelo v Budapešti a Pettyfer má strach z létání. Christopher Paolini, autor předlohy, si chtěl v tomto filmu zahrát cameo roli (válečníka, kterému během bitvy o Farthen Dur setli hlavu). Bohužel nemohl, protože v době natáčení propagoval svou knihu na evropském turné. Johnu Malkovichovi zabralo natáčení pouhé dva dny.

• 27.2.2007  15:15
    Oskar (1967)

Další z povedené řady Funesovek. Výborné konverzační představení. Smál jsem se od začátku do konce.Přístupnost:přístupný

• 27.2.2007  15:13

Tady tuto filmovou reality show bych tipoval, že udělá Američan. Ale do Čecha bych to neřek. Tento film má zvláštní nádech, takový temný, až z toho leze mráz po zádech. A ti lidi, takové rozdílné povahy, divím se, že se tam nezabili. Tento film mě celkem dost oslovil.Přístupnost: od 12 let

• 27.2.2007  15:12

Darma na vysoké úrovni. Celý děj ubíhá v tichosti a hodně se tam jedná o lásku a milování.Velice kladný nádech ve mě vytvořil tento film.Tržby v USA za první víkend: 7 354 $ (1 kin)

• 27.2.2007  15:11
    D´Artagnan a tři mušketýři (TV film) (2005)

Takhle hnusný a podprůměrný film mě natolik znechutil, ale i pobavil. Jde úplně mimo děj. A to, že tam jsou kouzla a čáry, to mě úplně vyvedlo z míry natolik, že už bych to nechtěl nikdy vidět. A to že mě pobavil?No, některé scény tam stály za smích, protože znám knihu a tyto scény mi přišli absurdní. Prostě HNŮJ!!!Přístupnost:přístupný

1 3 5 6 7 8 následující >>