lapatata

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 11.2.2020  13:33
    Cats (2019)

Jedinečný a výjimečný muzikál, který ovšem patří do divadla. Je smutné sledovat, jak nemilosrdně mu filmové plátno ublížilo.

• 22.10.2019  10:56

V rámci tohoto žánru a tématu zatím nejvěrohodnější a nejlepší.

• 21.10.2019  16:40

Když pominu "pompézní" nástupy hlavních hrdinů, které už působí dost otravně, jedná se o zdařilejší film než předchozí opus.

• 23.8.2019  10:23

Lehce přeceňované. Slabší 4*.

• 18.8.2019  13:21

Zajímavé kolik připomínek je tu k blbým ženským kecům, ale stejně blbé ba dokonce ještě blbější mužské kecy v Gaunerech nebo Pulp Fiction ti samí považují za vtipné. Tento film patří k tomu nejlepšímu, co Tarantino natočil. Navzdory tomu, že není moderní to říkat.

• 4.6.2019  11:11

Fascinující. Jeden z nejlepších filmů tohoto roku.

• 27.4.2019  13:15
    Madonna: Rebel Heart Tour (koncert) (2016)

Záznam je výborný. Lepší než naživo.

• 27.4.2019  13:12

Chtělo by to zapracovat na dramaturgii, jinak fajn.

• 18.3.2019  21:15

Je to sice natočeno podle nejpředvídatelnější hollywoodské šablony, ale dívat se na to dá.

• 12.3.2019  00:31

Fascinující z mnoha pohledů. Rodiny mluví o zneužívání velmi věrohodně. Stejně věrohodně jako posledních třicet let přisahaly (mimo jiné i u soudu) o pravém opaku. Jediné, co tedy víme jistě, že lhát umí dobře. A dál nám zbývá jen podívat se na vše z různých úhlů pohledu a hlavně nezaujatě.

• 2.2.2019  22:36

Citlivě a velmi hezky ztvárněné postupné uvědomování si a příjímání odlišné sexuální orientace.

• 2.2.2019  22:32
    Čertoviny (2017)

Po pohádkách v Česku nepřestane být nikdy enormní poptávka. Stačí se podívat na televizní program přes Vánoce a je jasné, že něco nového se prostě točit musí a bude muset. Každopádně tato podádka je živým důkazem toho, jak moc je toto téma již vyčerpané. Mělo by se začít s remaky, ale to by asi konzervativní český národ, který bude udělovat zlatého slavíka Karlovi Gottovi ještě in memoriam za sto let, jen tak nepřekousnul, kdyby mu filmaři naservírovali nové Tři oříšky pro Popelku nebo Pyšnou princeznu v akuálním technickém hávu. Je to škoda, protože potenciál by byl, ale když není pořádný scénář, tak to jde těžko.

• 2.2.2019  22:26
    Strašidla (2016)

To neustále plivání na Trošku už začíná být poněkud trapné. Co Čech, to filmový kritik, ale kolik z vás tady někdy natočilo nějaký film? A vůbec, když víte, jak je ten Troška neschopný, proč ztrácíte čas sledováním jeho filmů a nepodíváte se radši na něco, co vás uspokojí? Nikdo nikoho nenutí. K tomuto filmu: Je radost sledovat herce, jak výborně hrají. Kostková, Dvořák, Mayerová, Bebarová, Nárožný. Opravdu vynikající. Film spadá do skupiny, kam se řadí například Mach a Šebestová a kouzelné sluchátko, Saxana nebo V peřině. Když srovnám Strašidla s těmito filmy, pak mi z toho vychází nadprůměrná a velmi příjemná pohádková komedie.

• 5.10.2018  23:13

Fenomenální Lady Gaga.

• 13.9.2018  23:46
    Jan Palach (2018)

2 za Bydžovskou. Co se vleče, neutče. A tady se to tedy vleklo.

• 6.8.2018  23:03
    Whitney (2018)

Zoufalé pátrání po viníkovi či příčině pádu famózní Whitney Houston. Výpovědi všech zpovídaných nejsou absolutně přesvědčivé, autentických záběrů se divák dočká jen minimálně. Nic, co bychom si dávno nepřečetli nebo čeho bychom se dávno nedovtípili. Film zanechává hořkou pachuť a dojem, že všichni zůčastnění šli do tohoto projektu jenom pro to, aby se na jejím neštěstí obohatili. Ostatně tak, jak to dělali i za jejího života.

• 6.3.2018  22:55
    Já, Tonya (2017)

Jediná škoda, že hlavní představitelka typově absolutně neodpovídá své předloze, což je pro pamětníky trochu problém. A to o to víc, že skutečná Tonya byla svou postavou a vzhledem opravdu atypická a nezaměnitelná krasobruslařka.

• 5.11.2017  10:53

Otázka zní, co nám ta Lady Gaga vlastně chce tímto říct. Škoda, že tento dokument nenatočila v době, kdy byla hvězdou první velikosti a kdy většinu svého času netrávila tím, aby slátala dohromady svou roztrhanou duši.

• 21.5.2017  23:23

Cuky a Luky jsou skvělé a vtipné a strašně moc jim sluší internet, maximálně televize. Dalo se očekávat, že film bude slabší.

• 27.3.2017  20:51

Je to krásné.****

• 7.1.2017  22:08
    La La Land (2016)

Ohromné!

• 7.1.2017  10:54
    Miss Saigon – koncert (divadelní záznam) (2016)

Nejsilnější muzikál všech dob.

• 1.12.2016  22:25

Výprava je teda ohromná, herci taky. Co pokulhává, tak to je příběh. Není to sice úplný průšvih, ale zápletka mohla být lepší. Český Krumlov ovšem nikdy neposloužil lépe. Ta vánoční atmosféra!!! Nakonec se to velice povedlo.

• 20.11.2016  15:06

Julia Stiles je definitivně nejnesympatičtější a nejnesnesitelnější herečka všech dob. A navíc hraje vždy to samé.

• 22.10.2016  11:09

Meryl Streep po stopadesátésedmé a znovu skvělá. Film sám o sobě je zajímavý, ale ne až tolik zajímavý, aby si ho divák pustil znovu. Takový materiál na míru Meryl Streep, aby měla v čem ukázat svůj talent.

• 8.10.2016  00:54

Dobrý film, ale nic překvapivého. Trailer sliboval víc.

• 3.10.2016  23:19

Perfektní. Kostra tohoto příběhu včetně pointy v podstatě přímo kopíruje moji oblíbenou Burtonovu Alenku v říši divů. Tam to bylo víc pohádkové, tady je to více morbidní, až mi to trochu zavání American Horor Story: Freak Show. Celkově ale velká spokojenost. Velmi příjemně to potom v divákovi doznívá.

• 24.9.2016  12:53
    Dick Tracy (1990)

Především po výtvarné stránce je film na svou dobu velice povedený. Komiksová atmosféra je super, ale scénář příliš předvídatelný.

• 19.9.2016  23:04

Překvapivě ze všech tří nejlepší.

• 16.6.2016  19:09

To kouzlo, jedinečnost a humor, které měl Finding Nemo, zůstaly zachovány.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20