Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (2 784)

plakát

Sherlock - Studie v růžové (2010) (epizoda)

Neviem si pomôcť, ale mne sa skrátka pán Taxi Pilulka nepáči a miestami som sa nudil.

Sebevražedný oddíl (2016)

Škoda, že takéto veci vôbec pustia do finálnej verzie na plátno. Ten dej je taký hlúpy niekedy až to bolí. Inak tam boli asi 2 postavy, čo za niečo stáli. A Joker to bohužiaľ nebol.

plakát

Tajný život mazlíčků (2016)

Tak pre začiatok mám psa a 5 škrečkov, takže neviem byť nezaujatý. Dobre som sa pobavil a pilne som rozmýšľal, čo robia doma tí moji maznáčikovia, keď som zrovna preč.

Tohle je Sparta! (2008)

Keďže som natoľko jednoduchý, aby som sa aj pri takomto niečom pobavil, nemám na film ťažké srdce a vie ma pobaviť.

Princezna Mononoke (1997)

Tak ako Mijazakiho ostatné výtvory je to nádherné a iné ako všetko ostatné, ale nejak to tentokrát u mňa nebolo dopracované k dokonalosti.

Útok na Bílý dům (2013)

Podobný Olympus Has Fallen je oproti tomuto u mňa na oskara. Channing je mi na smiech, rovnako ako jeho protivníci, ich motívy aj pán prezident.

Děda je lotr (2016)

Moc nemusím ten americký humor založený na prdoch, vtákoch, grckách a podobne. Tu bolo však pár momentov, kedy som sa dobre zabavil a celkovo som z filmu nebol zhnusený ako obvykle.

plakát

Všude dobře, doma peklo (2015)

Mať takú manželku ako Don by som prežil skôr ako opakované pozeranie tohto filmu.

Ave, Caesar! (2016)

Hrozné. Vlastne ani neviem poriadne o čom to poriadne bolo.