300: Bitva u Thermopyl (2006)

WOW tohle má na ostatní historický filmi z doby antiky velkej náskok! bojový scény super. zvuk nemá chybu a i ty masky sou světový

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Na tomhle jsem vyrůstal! A věřte, že od té doby co jsem viděl Smrt v tomto filmu už se jí nebojím, :-)

Sněženky a machři (1982)

Není tohle lepší než třeba Snowboarďáci, Rafťáci, Kluby sráčů, Nebo prcičky? Pro mě jednoznačně! Škoda že Michal Suchánek jako malej nehrál až zas tolik rolí.

Kolja (1996)

Svěrák to je v tom to filmu synonimum boha. Kdo, že napsal scénář? to byl masér tomu bych dal ne oskara ale Rovnou celou firmu Vodafone! To by si vidělal určitě víc.

Chalupáři (1975) (seriál)

Opět něco k čemu jsem měl na základní škole odpor ale ty trapné okamžiky Josefa kemra a život dvou důchoců mě začíná čím dál víc a víc dostávat.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Všechno přehnaně vybuchuje, zranění přehnaně krvácí a každé zranění je smrtelné. To je bohužel znak Amerických válečných filmů. I přesto je to podle mě jeden z neljepších Válečno/Dramatických snímků.

Constantine (2005)

Reeves je pro takovédle role jako dělaný! Podle mě po Matrixu nejlepší jeho role! Chvilkama sem se i bál ale jen malinko:-)

Ropáci (1988) (studentský film)

Jako, že se učím ekologem dokážu film ocenit! dokonce nám ho učitelka pouštěla i o hodině chemie

Božský Bruce (2003)

To by nenapadlo ani mě dát Carreymu vládu nad světem.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Tahle komedie paroduje snad všechny úspěšné filmy začátku 90. let. Pro mě jednoznačně nejlepší role Sheena