Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Dobrý díl to už by bylo ve sračkách kdyby dali pokračování k trojce zato film z názvem krvavý začátek je skvělý atmosféra byla naprosto dokonala sníh a krev ta poslední spomalená vražda byla total detox

Pach krve 3 (2009) odpad!

Nejhorší díl serie tak ty vraždy na začátku ušly ale jinak to byla děs a hrůza nemám k tomu co dodat nejhorší díl serie.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Toto je dobré pokračování jak je vidět serie pachu krve probíha dobře toto je asi nejkravější pokračování pachu krve co vzniklo v jedné scéně se dokonce kdosi rozletěl na sračky ale rozhodně nejlepší scéna byla když se ten mladý kanibal s kapucí zvedl a nahodil si kosti.Joe Lynch měl dobře zapojený nápad show to bych teda nečekal v gore.Vzhůru na třetí díl

Pach krve (2003)

Je to skvělý film krvavý a brutalní někdo by řekl že je to kopírování hory mají oči vypadá to tak ale není to tak režisér Rob Schmidt si dal záležet tento film je ikonou pro žánr Gore a proto se nedivím že se dočkal tolik pokračování.

Plunder Road (1957) odpad!

To byl važně nemožný film

Piraňa II: Létající zabijáci (1982)

Toto je hrozné važně nechápu co ze scifi furt mají ale už se tu objevila zabava a teenageři podobně jako v remake takže lepší než první ubohý díl.

Piraňa (1978)

Toto byl hrozný film brutalita byla sice dostačující ale jinak je tento fim hrozný tato dvoudílná serie je važně debilní

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Je to skvělý film nechápu to hodnocení které je u tohoto filmu Robert Engulnd byl v roli freddyho opět dobrý a oběví se ve všech dílech noční můry v elm street což dokazuje že to není žádný hajzl a chtěl jsem původě dát čtyři hvězdy kvůli tomu že po čas vražd vraždil většinou ten teenager ale skvělý děj mě přesvědčil o tom že je to nejlepší díl noční můry co kdy byl.

Noční můra v Elm Street (1984)

Je to opravdu skvělé zpracování fantasy a hororu takový podžánr fantasy a hororu je opravdu skvělý Robert Englund byl v roly Freddyho Krugera nezapomenutelný zpracování vražd bylo skvělé protože si je užíval a rozbíral je do podrobna tento podžánru v tomto hororu je celkem blízko filmům Paranormal Activity Kukuřičné Děti a taky Horor v Amityville tento film už navždy zůstane legendou chtěl jsem původně dat 4 hvězdy ale na tak skvělý film to má nízké hodnocení takže dám pět hvězd.