Courtemanche

okres Mladá Boleslav

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 17.9.2018  20:13
    Marťan (2015)

Jako kdyby ze žánru sci-fi již vytěžili všechno, zkušeného diváka již dávno ničím nepřekvapí. I proto vítám, když se nesnaží za každou cenu o velkolepost /a dál nic/. Tento je celkem dobrý film, zajímavý příběh, rozhodně z těch lepších příkladů, no občas povrchný, pocitově nízkorozpočtový, atmosférou slabší. Hunter Prey (2009) je o 2 třídy jinde.

• 2.9.2018  23:23

Chytrý námět, veľmi dobrý Gosling, zpracováním ale blíže k TV seriálu - bez zajímavých myšlenek od tvůrců.

• 27.8.2018  22:31

Belushi hraje moc dobře. Ležérní tempo ale povedený film, spousta nápadů, trochu road-movie, záleží hlavně na tom jestli tento typ humoru diváka nadchne nebo ne. A o jaký humor jde? Belushi připomíná mi Billa Murraye, jako kdyby hrál na Murraye. Prostě tento film boduje spíše stylem, o Spielbergu nikdy neslyšel.

• 25.8.2018  22:21
    Pád Bílého domu (2013)

Delší reklama jednoho státu ze Severní Ameriky.

• 19.8.2018  01:13

Nechci se moc rozkecat, ale asi málokdo umí dnes natočit film v takhle vysokej kvalitě. K tomu již klasicky super hlášky, zas perfektní Waltz, taky DiCaprio, a další - Tarantino to s herci umí. Chybý jen stejně bravurní-jedinečný příběh.

• 8.8.2018  20:10
    Svědek (1969)

Přemýšlím jestli tato satira má vůbec nějakou slabinu! Vynikající režie, trefné dialogy, smysl pro humor, Lajos Őze a Ferenc Kállai v hlavních rolích jsou víc než jen excelentní. Jeden z klenotů světové kinematografie.

• 4.8.2018  20:43

Řekl bych televizní, příběh slabší/nevyužitý, herecky směšný.

• 28.7.2018  21:16
    Zilionáři (2016)

Vynikající komedie. Zach jak utržený ze řetězu, tušení nemám co se bude dít za minutu, svižný, perfektní Sudeikis - takhle má vypadat bláznivý film. K tomu komediant-mim Owen Wilson skoro nemá prostor, tím pádem automaticky nic nekazí, takže super. Těch 54% - myslím si - není zrcadlem kvality, spíš diváka.

• 27.7.2018  23:35

Podobné filmy mám rád (Úplné bezvětří, Hlava nad vodou [1993], atd.). Tento, i když napínavý, bohužel jen průměrně zpracovaný. A tak z umění Bacona neuvidíme nic (ani nemá tolik prostoru), navíc u Dillona ani nepředpokládáme (natolik sterilní). Na druhé straně výtečné výkony čertic Denise Richards a Neve Campbell. 3,5/5

• 21.7.2018  23:25

Torrente speciálně nevyhledávám, ale když ,,pětka,, má tolik energie, tak se nebráním ani dalších dílů. Rozhodně zábavnější než jinde kolikrát již i ten druhý díl. Lepší 3

• 3.6.2018  22:51

Popcorn pre rodinu; dětinsky naivní útok na Happy end.

• 20.1.2018  09:42
    Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (divadelní záznam) (1991)

Zaprvé, takhle špatně napsaná hra se vidí málokdy. Zadruhé, - částečně kvůli hře - o nějakém hereckém výkonu se tady nedá mluvit. Totálně zbytečná hra.

• 14.1.2018  23:05

Podprůměrně zpracovaný krimi, podle režiséra policie je rychlejší než MacGyver, nuda, a to s herci - zcela zbytečně - jako Latinovits, Sinkovits, Koncz, Sztankay, Huszti... Zase se jen potvrdilo že Východ kriminálky neumí. Příjemný moment: Gabi Jobba.

• 10.1.2018  22:50

Gagy i tady na vysoké úrovni, ale jako celek nedotažený - anebo jiná parta tvůrců a nejsou na takové úrovni. Nemá tu atmosféru jako dříve.

• 16.5.2017  18:47
    Con Games (2001)

Až ,,céčkový,, a to bez přehánění, ve všech směrech. V hlavních rolích Eric Roberts a Tommy Lee Thomas. Výkon Robertse nemá cenu rozebírat, pochybuji že měl napsaný co má říct (až natolik o ničem dialogy) a Tommy, no, jakoby někdo z ulice a ještě ani talent nemá. Hrozný film. Nevyužitým příběhem je obsazení Amy Fadhli, fitneska, moc dobře si na ní pamatuji, velice slavná v těch letech.

• 16.5.2017  11:42

Hned po filmu Ambulance (1990) další vynikající film s Eric Roberts. A ten jeho výkon! Takhle si představuji herce! Spolu s F. Murray Abrahamem a s režisérem Kaganem s citem podaný šermířský příběh, všeobecně řečeno vysoce podhodnocen, protože jednoznačně patří mezi nejlepších. Za ty procenta může pro většinu diváků nepříliš zajímavý námět, anebo divák který není zvědavý na film ale chce vidět spíš větší haló, jinak ale bez chyb. Ze začátku malilinko cítit to ,,B,, ale lehce se dá na to zapomenout.

• 13.5.2017  23:47

Průměrný akční thriller s prvky komedie (místy i bez), celkem svižný a nenudí - večer v televizi ujde a něco navíc. Cruise s přehledem, Diazová až příliš tlačí na naivku (v jejím věku!), nebyla úplně dobrá, naopak z Gal Gadot bylo málo. Cruise tento film vlastně zachránil.

• 8.5.2017  22:49
    Otčím (1981)

Chybělo tady hodně věcí, ale nejvíce doktor.

• 8.5.2017  22:13

Podobné fantasy já rád, porovnávám - třeba korejský Garoojigi je úlet jak blázen -, ale tento je takřka o ničem. Takový nedodělaný-prázdný.

• 8.5.2017  22:06

Pár vtipných momentů ale jinak to samé dokola, i snad desetkrát.

• 8.5.2017  15:27

Nemyslím si, že to byl dobrý výkon od Bourvila, nicméně režisér byl spokojený, protože střih snad ani neznal a český divák jak koukám, také (80%). Funès svoji kratší roli rozhodně užíval. ...60%

• 8.5.2017  12:30

Nezávislý film o lásce, o tom, co se může stát, když po letech si myslíme že vše je fajn a již není třeba pro nás udělat nic navíc. V žádném případě není to komedie. Já hlavní představitelku chápu a plně ji podporuji, protože, když někdo potřebuje víc toho ve vztahu (bavíme se o tom, i po letech), tak proto musí i něco udělat. Margot to zkouší ale klasicky nepochopena, klasika že lidi se schovávají za myšlenky jako že ,,Co bys po letech ještě chtěl, buď rád za dům, že nejsi na točné sám/sama, atd.,, Hlavní představitelka Michelle Williams je tak okouzlující, rozhodně ne jedna z davu, že se ani nedivím že byla vybrána. Problémem tohoto filmu ale je, že Sarah Polley již nedokázala tak dobře pochopit myšlenky muže, nezkoumá ho, vůbec ho neřeší a vedle Margot působí jako druhořadý. To je ta chyba. chceme řešit vztahy, ale jednostranně to nejde.

• 8.5.2017  01:47

Něco jako příprava na film. Jo, koukat se na to dalo,ale evidentně šlo tady o leštění ega pana J.M.

• 8.5.2017  01:16
    Pan Taxi (1952)

Michel Simon je pan herec. Ale možná špatně jsem to řekl, protože Simon snad ani nehraje. Monsieur Taxi nic nadprůměrného neměl nabídnout, ale se Simonem je i tak zážitkem. Ve vedlejší hlavní roli je pes, a ,,hraje,, jako o život. Ve filmu dostal příležitost i Funès, dostal málem neměřitelný příležitost ale byl připraven jako kdyby šlo o maturitní zkoušku. Klobouk dolů.

• 8.5.2017  00:37
    Filutové (1959)

Marný boj dvou špičkových komiků. Přesycen slovy, herec nemá šanci najít místečko pro své nápady, protože scénáristé se asi chtěli nechat zapsat do Guinessovy knihy rekordů - pod hlavou: zbytečné kecy -, - nebo já nevím kde jinde -, a Steno na tento cirkus jenom kouká, dokonce možná ani u toho nebyl, jen poslal tam kameramana.

• 7.5.2017  23:39

Tři volně navazující příběhy, postupně s Blierem (mohl být delší), s Lefebvrem (nevím proč, ale když dostane příležitost tak jako kdyby to přenechal jiným) a s Funèsem (asi ten nejpovedenější). Vyjma příběhu s Lefebvrem jsem se nenudil, ale že bych byl navýsost spokojen, to také nemohu říct.

• 7.5.2017  20:11

Nečetl jsem předem obsah, takže při sledování občas se stalo že jsem nevěděl jestli nemám špatně nahraný film (ty epizody začínají a končí z ničeho nic) - to jen kvůli obtížnosti. Fernandel pořád umí, pro nápady se nemusí nikam, ale překombinovaný - sledovat tolik příběhů je na mě moc. Co se týče Louise, v jednom z epizod hlavní role spolu s Fernandelem, v rámci možností jako břitva, dokonce bych řekl, že se i brzdil.

• 7.5.2017  12:31
    Muž a žena (1966)

Zajímavě natočený film, nepůsobí na mě dojmem, že je tomu dnes již 50 let. Ale pozitiva tady i končí, protože samotný příběh je slabší, zdá se i bez scénáře a k tomu jako kdyby přísní zákaz vymyslet něco aspoň herecky. Trintignant v tomto ještě docela dobře plaval/lenil ale, a to říkám upřimně, Anouk Aimée jsem nevěřil ani slovo. Zcela propadla. Je to slavný film, zaslouženě, ale jen obrazem. Mimo to záběry na okruh Linas-Montlhéry (takhle kvalitní záběry z těch let) byli pro mě fantastické.

• 7.5.2017  01:41

Morbidní minipříběh s Fernandelem, pomalý, nicneříkající začátek, konečně zajímavý prostřední část a až příliš jednoduchý konec. Zbytečně dlouhý film.

• 7.5.2017  01:28
    Horalka (1960)

Od 83% bych čekal že v něčem vynikne, ale to jsem tady neviděl. A že Lorenová dokáže zahrát vesničanku, podle mě taky žádná věda není.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37