Sviňa (2020)

Kniha - kterou neznám, a tak ani nevím říct jak to vypadá s kvalitou - může být ani nevím jak dobrá, stále film je o něčem jiném. Tento film nepřesvědčí, prakticky bez tvořivosti - režisér jako kdyby hned natáčel při jej čtení -. ústřední motiv - politik - jak hrou tak obsahem slabý že by nepřesvědčil ani pár lidí aby ho zvolili do odboru a ne ještě být králem. Některé střípky - herecké výkony - jsou kvalitní no jako celek spíš jen kvůli době zajímavý. Filmy honem-honem protože ideální doba takhle dopadnou.

Zmizení (2013)

Slabší, málem až televizní, v ničem tady nevidím nadstandardní kvalitu, spíš horší. Těch 86% já nevím co má znamenat.

Shaft (2019)

Slušně natočený no stále jen průměrný příběh, ale kvůli té zábavy tady spíš doporučuji. No a Samuel to je kapitola sama o sebe. V jeho veku jiní hrají již na čtvrt plynu a on pořád jede pecky. 3.5

Prací automat (2019)

Vyzerá akoby sa nevedeli rozhodnúť či to bude film-drama alebo lobing nejakej ,,neziskovky,,.

Jmenuju se Dolemite (2019)

Ze začátku s pocitem, že bude to průměrný blbost, no tento má hlavu a patu.

Enola Holmesová (2020)

Já dávam 4 hvězdičky ale taky vysvětlení, protože kopec lidí film ohodnotil s 1hv, což je taky pěkně mimo. Technicky, herecky, scénářem je to na 5hv. Co tu chybí je nedotažený příběh, konec ve stylu - rychle nějak dokončit. Takže pro mě taky spíše 70 procent.

Altra metà del cielo, L' (1977)

Průměrná komedie, podle mě se slabším závěrem + tady až příliš rezervovaný Celentano.

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Ze severu jsou i filmy lepší, neopoutá ani filmařsky ani herecky, okrem Skarsgårda vysloveně nepřesvědčivý.