EdaS

Eda Spáčil

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84
    • 5.2.2018  13:47

Dívatelné svižné béčko, které má pár prima nápadů (ne, ty scény s rukou na útěku do nich nepočítám). Celkově je ale slabší a okoukanější než předchozí dva díly, takže prodej na jistotu Netflixu úplně chápu.

• 28.1.2018  23:45

Chemie mezi Shirley a Clintem k nezaplacení. Kdyby byla i druhá polovina filmu komorní jako ta první, bylo by to za pět.

• 24.1.2018  01:23

Velice dynamická noirová lahůdka, plná překvapení na každém rohu. Na Karlsona si musím konečně někdy najít čas, obzvlášť jestli má víc takhle osobitě natočených pecek.

• 24.1.2018  01:14
    Deep End (1970)

Velmi zábavný a občas překvapivě temný film o dospívání, který pořád tepe životem. Výborný soundtrack.

• 12.1.2018  17:27
    John Wick 2 (2017)

Napodruhý už mě to vlastně moc neba. Wick je nudnej patron, padouch nestojí za nic, mytologie je směšná a kvalitní akce všechno nezachrání.

• 4.1.2018  20:51

WTF, Chrisi?!? Nejtrapnější epizoda Akt X vůbec.

• 31.12.2017  20:26
    Westworld - Série 1 (série) (2016)

Přeceňovaná nabubřelá sebestředná podívaná, která mě stála hodně energie vůbec dokoukat. Prvních pět dílů je víceméně expozice, teprve v druhé polovině se začne trochu něco dít, ale poslední dva díly zase zpomalí tempo a táhnou se jako smrad. Stálo to spoustu peněz, hrají tam skvělí herci, vypadá to pěkně na pohled, ale emoce ze mě Westworld nevyždímal pražádné. Druhou sérii si asi odpustím.

• 22.12.2017  17:58
    Bright (2017)

Ayer by se měl vrátit k lacinejm kriminálkám. Komiksový/fantasy blockbustery fakt neumí.

• 11.12.2017  22:11
    Bosch - Série 3 (série) (2017)

Třeří Boschova série si drží úroveň té druhé. Sice bych si jako Connellyho velký fanoušek dokázal představit adaptace jednotlivých románů místo míchání případů z několika knížek, stejně jako zasazení do devadesátek (a Harryho vietnamskou minulost), ale jinak si člověk nemá na co stěžovat - jde o parádní kriminálku staré školy a Titus Welliver prostě JE Harry Bosch.

• 10.12.2017  00:10
    Contratiempo (2016)

Báječně překombinovaný přechcávací thriller, kterému sice úplně nevyjde poslední twist, ale pro tu dosavadní kvalitní zimomřivou zábavu mu to asi prominete.

• 6.12.2017  19:50
    Dark (TV seriál) (2017)

Rozporuplné. Na jednu stranu sympatický, byť zdaleka ne originální nápad a parádní audio-video, na druhou konzistentní neschopnost napsat aspoň trochu zajímavé a životné postavy a absurdní tlačení na pilu osudovosti a deprese. Germánský guláš z Návratu do budoucnosti a Sedm, dostatečně divný na to, aby vás zajímalo, jak to dopadne.

• 26.11.2017  22:25
    Godless (TV seriál) (2017)

Další netlixácká pecka. Scott Frank si sám napsal a zrežíroval skoro osmihodinový western toho nejvíc old school střihu: má úderně přímočarý příběh, zajímavé prakticky všechny postavy (včetně naprosto famózního záporáka Jeffa Danielse), úchvatnou kameru, bombastickou závěrečnou přestřelku a prostě dokazuje, že tenhle už několik desetiletí odepisovaný žánr vlastně ani není potřeba nijak (post)moderně vylepšovat. Stačí svěřit ho schopným tvůrcům, co jej mají rádi.

• 29.10.2017  22:08

Vtipná a svižná, navíc sympticky explicitně přiznaná hororová parafráze Na hromnice o den více. To mi ke spokojenosti vážně stačí.

• 29.10.2017  18:02

Víc De Palma než De Palma sám posledních dvacet, nebo spíš třicet let. Asi guilty, ale rozhodně pleasure.

• 29.10.2017  00:31
    Pokoj (2003)

A nebo taky za pět, nic mezi. Viděno v rámci podzimního Otrlce. A lžičky jen lítaly. Sesterovu knížku už mám v kindlu a těším se i na Francův biják.

• 28.10.2017  17:47

Za mě nadšení. Dvojka je epičtější, napínavější a hororovější než jednička, ale zároveň pořád výborně pracuje s postavami. Jsem zvědavý, jestli se zadaří i napotřetí.

• 22.10.2017  23:01
    Security (2017)

Sice za dvě, ale nemůžu říct, že jsem se nudil. Banderas si smrtelně vážně hraje na Bruce Willise v céčkové nákupákové variaci na Smrtonosnou past, přičemž Alana Rickmana tu zastupuje sir Ben Kingsley. Guilty pleasure potenciál značný.

• 28.9.2017  11:17
    Young Sheldon - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Báječná léta s Sheldonem? Vlastně proč ne. Potenciál by to mělo.

• 21.8.2017  23:19
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Začalo to rozpačitě a skončilo jako fraška. Mezitím střídavě oblačno. Iron Fista zabít (prosím!), Sigourney neměla co hrát, celá The Hand mi tradičně lezla na nervy, akce bylo proklatě málo a nestála většinou za moc. Leccos zachraňovalo charisma Luka, Matta a Jessiky. A nějaký ten nečekaný zvrat. Ve výsledku tedy jednou dívatelný průměr, nic víc.

• 5.8.2017  10:10

Průměrné melodrama, zajímavé už asi jen pro fanoušky Ingrid Bergman.

• 5.8.2017  10:09

Děsně uspěchaný film, což je zjevně výsledek sestřihu na snesitelnější délku. Výprava fajn, zbytek průměr.

• 5.8.2017  10:07
    Eolomea (1972)

Překvapivě kvalitní - přemýšlivá i zábavná - sci-fi, jakou by člověk od východoněmecké produkce nečekal.

• 5.8.2017  10:05

Ujetá a krvavá romantická komedie. To řezání na konci být nemuselo. Jinak paráda.

• 5.8.2017  10:02

Nemůžu si pomoct, ale Loganův útěk musel být zastaralý už v okamžiku vzniku. Místy pitomé tak, že se člověk plácá do čela.

• 10.6.2017  14:27

Moc málo Hitchcocka, příliš mnoho melodramatu.

• 9.6.2017  12:09
    Život (2017)

Ve srovnání s nejnovějším Vetřelcem je tohle scifko sice béčkově přímočaré, ale aspoň pořádně napínavé.

• 17.4.2017  16:08

Bizarní, do sebe zahleděná neonoirová nuda. Čekal jsem mnohem víc.

• 31.3.2017  22:15

Trošku guilty, ale dost pleasure. 70%

• 29.3.2017  23:31
    Bez okolků (1967)

Zatímco dřív mi Boormanova snaha o umění přišla sympatická, teď bych už asi dal přednost přímočaré drsňárně ve stylu Paybacku.

• 26.3.2017  15:45

Udělat z nekompromisní a stylové jedničky tuctový devadesátkový thriller s dojímáním se na konci, to nebyl nejlepší nápad, Tome.

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 63 84