EdaS

Eda Spáčil

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85
    • 16.9.2018  15:07

70% Oproti bezmála geniální jedničce, na kterou se vždycky rád znova podívám, tu chybí větší naléhavost a sevřenost, nemluvě o nějakém tahounovi příběhu. Samo o sobě ale solidní thriller.

• 16.9.2018  11:34

Úmorné pokračování překvapivě svěžího Jurského světa. 50%

• 2.9.2018  20:02

Pořád zábavný hravý osmdesátkový thriller se vším, co k tomu patří.

• 2.9.2018  09:43

Aktuální příběh podaný tak trošku stylem devadesátkových thrillerů, to můžu. Sem s druhou řadou. 90%

• 25.8.2018  18:17

Tenhle katastrofák jsem miloval už jako děcko a děsně mě zjevně baví dodnes. Moře hvězd, dodnes slušné triky, solidní tempo a napětí až do konce. Prostě klasika.

• 19.8.2018  17:48
    Superdívka (1984)

Děsnej bizár, ale na roztomilou Helen Slater se dobře kouká.

• 12.8.2018  16:50

I po vynikajícím Falloutu zůstává Rogue Nation nejlepší Mission:Impossible. Má fantastickou akci, tempo, nápady, chemii a eleganci. V kině jsem byl třikrát, doma si dávám opáčko pravidelně. A pokaždé se ohromně bavím. TOP10

• 31.7.2018  22:55

Pár desítek let to trvalo, ale na velkém plátně na Filmovce jsem konečně Lásky plně docenil. ❤️

• 30.7.2018  23:14

Po dlouhé době česká komedie, kterou jsem chtěl vidět a která byla fakt dobrá! Ze života odpozorované dialogy, fajn herci a solidní timing. Závěr možná mohl být údernější, ale i tak jsem spokojený jako v případě českého filmu dlouho ne.

• 30.7.2018  17:27
    Domestik (2018)

Vyčerpávající zážitek, ovšem asi ne v tom smyslu, jak to tvůrci zamýšleli. Psychologický body horror, kde jsou postavy nesympatické a nezajímavé už od začátku, na český film vizuálně zvládnuté, ale šíleně těžkopádné a průhledné. Kopírka Aronofského, ovšem bez vtahujícího efektu.

• 17.7.2018  23:19

Mrzí mě víceméně ignorace Williamsovy filmové kariéry a chyběla mi pevnější struktura snímku, hlavně v druhé polovině. Na druhou stranu odvrácená tvář komikova je vždycky vděčné téma a Robin Williams je určitě zajímavá osobnost. Kdo se chce dozvědet víc faktů, ať zkusí letošní biografii Robin od Davea Itzkoffa. 70%

• 14.7.2018  17:06
    Highlander (1986)

Mulcahy do toho pere ze všech sil, aby vykouzlil co nejefektnější záběr, ale příběh i herecké výkony stojí za prd. Tři hvězdy jen díky Queenům.

• 12.7.2018  00:20

Dřív mě to asi nenapadlo, ale zápletku scénárista prostě obšlehl z Hitchcockova Pověstného muže, včetně důležité scény z dostihů. Woova přepjatost byla k smíchu už v kině a po skoro dvaceti letech to není o moc lepší. Jeden už se bojí znova podívat na Tváří v tvář nebo Operaci: Zlomený šíp, aby nebyl zklamaný. Naštěstí je tam hodně Thandie Newton, a tudíž je na co koukat. Tom šel do sebe a trojku i další díly pojal příjemně jinak... a mnohem líp!

• 7.7.2018  18:04
    Mise na Mars (2000)

18 let jsem se tohohle filmu bál, ale nakonec si jej kvůli De Palmovi přece jen pustil a rozhodně jsem nelitoval. Jasně, příběh je old school asi jako sci-fi z padesátých let a jede v poněkud vyježděných kolejích, ale natočené a zahrané je to tak suverénně, že s tím nemám nejmenší problém. Body k dobru za Morriconeho soundtrack. 7/10

• 7.7.2018  01:11
    Ambulance (1990)

Totálně ujetá a zatraceně dynamická béčková jízda, která ani chvíli nenudí. Eric Roberts vypadá celou dobu jako na drogách, stejně jako James Earl Jones, ale to bude asi umělecký záměr. Na Larryho Cohena se budu muset zaměřit!

• 30.6.2018  18:51

Madonna jako Sharon Stone pro chudé v mixu tehdy populárních právnických thrillerů a vykrádačky Základního instinktu. Dobré to rozhodně není, ale guilty pleasure potenciál to pořád má solidní.

• 27.6.2018  23:20

Béčkovej horor natočenej jako art film. Málo zábavy.

• 8.6.2018  00:05

Dívat se na to dá, ale Willis se sem se svou akční minulostí fakt nehodí. Ačkoliv se vlastně tentokrát i trochu snaží. Carnahan s Rothem se každopádně originalitě, nepředvídatelnosti nebo inteligenci očekávatelně vyhýbali obloukem.

• 2.6.2018  21:18
    Tomb Raider (2018)

Alicia je tradičně roztomilá a Laru uhraje na pohodu i bez prsou, najde se tu i pár akčních parádiček (třeba scéna s letadlem), ale film jako celek nepůsobí příliš nápaditě nebo epicky. Vypadá spíš jako slušné béčko s trochu vyšším rozpočtem, což je škoda.

• 26.5.2018  23:48

S odstupem asi nejlepší Curtisův kousek, který mám teď mnohem radši než dvacet let zpátky.

• 8.5.2018  16:36
    Noční hra (2018)

Slabší čtyři, protože to mohlo být rafinovanější, ale i tak hodně svižné zábavy se sympatickým obsazením a odpichovým soundtrackem.

• 13.4.2018  14:30

Lepší by to bylo jen kdyby to natočili v pražské O2. Fantastický zážitek živě i ze záznamu.

• 8.4.2018  11:41

Zastaralá, ale minimálně první polovinu solidně zábavná sci-fi o počítači, co se vymknul kontrole.

• 7.4.2018  21:51
    Wind River (2017)

Z drsného Sheridanova trojbloku (vedle pecek Sicario a Hell or High Water) je po druhém zhlédnutí asi nejslabší, což pořád ale znamená sakra silný zážitek. Jen ať to tam dál sází, dokud je forma, protože takové filmy už nikdo moc netočí.

• 7.4.2018  14:17

Béčkově přepálený scénář i akční finále, ale zase to svižně ubíhá a Liam je pořád fajn. Guilty pleasure.

• 7.4.2018  11:46
    Trump: An American Dream (TV seriál) (2017)

Solidní čtyřdílný britský dokument rekapitulující Trumpovu kariéru do okamžiku, kdy se rozhodl kandidovat na prezidenta. K vidění na Netflixu.

• 31.3.2018  22:04

Suverénně nejzábavnější komiksárna za nevím jak dlouho.

• 31.3.2018  18:59

Snad půlku filmu trvá, než se to pořádně rozjede, ale pak už je to solidní Star Wars jízda. Kdyby se to osekalo o přebytečné motivy a postavy na údernou dvouhodinovku, byl bych asi nadšený.

• 25.3.2018  00:35
    Collateral (TV seriál) (2018)

Těch problémů současného světa se tam na můj vkus řeší na relativně malé ploše až moc (a linie s lesbickou farářkou už byla fakt příliš), ale všechno to svižně odsýpá, herci jsou báječní a atmosféra je velmi sugestivní a naléhavá.

• 16.3.2018  22:22

Zábavná a nepředvídatelná jízda z dob, kdy Melanie Griffith byla fakt krásná, Jeff Daniels roztomilý, Ray Liotta strašidelný a Jonathan Demme dával i v hraném filmu volný průchod své lásce k hudbě.

<< předchozí 1 2 3 4 22 43 64 85