Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Recenze (2 760)

plakát

Hra smrti (1978) 

Čekání na Bruce Leeho. Totální bizár, ale kupodivu slušně zábavný. Plus samozřejmě prima finální tři scény se skutečným Brucem. A hudba Johna Barryho sice opakuje jeden motiv pořád dokola, ale atmosféru má.

plakát

Zabiják (1993) 

Překvapivě solidně zábavný remake Nikity sbírá body díky zručné Badhamově režii a skvělé a krásné Bridget Fonda. 30 let jsem se bál zjevně zbytečně. 70%

plakát

Klíčem je strach (1972) 

Atmosférický, stylový, napínavý a hlavně PŘEKVAPIVÝ thriller, u kterého si nechcete číst obsah.

plakát

Mluv se mnou (2022) 

Stylový, nápaditý, atmosférický a dostatečně creepy malý horor se zajímavými postavami. Spokojenost velká.

plakát

Letiště 1975 (1974) 

Ano, expozice zbytečně dlouhá, protože charaktery pasažérů nejsou na rozdíl od prvního Letiště důležité pro děj, ale záchranná akce funguje velice dobře. Obsazení malých roliček neskutečné - Myrna Loy, Nancy Olson, Dana Andrews, Linda Blair (zdroj vtipů v Připoutejte se, prosím) a především Gloria Swanson hrající sebe samu! 70%

plakát

Indiana Jones a nástroj osudu (2023) 

Poslední třicetiminutovka včetně rozloučení s Indym super, ale předcházejícím dvěma hodinám hodně chybí nápaditost a lehkost Spielbergovy režie a lepší scénář.

plakát

Černý přízrak (1986) 

Je to tak bezelstně a přímočaře blbý, že to člověk musí mít rád. Jedno velké WTF od začátku do konce, kde nedává smysl vůbec nic. A Sherilyn Fenn je kouzelná.

plakát

Vyproštění 2 (2023) 

Už žádné Red Noticy, Grey Many ani další předražené nudné akční netflixovky, ale víc menších, dotažených, nadšením tvůrců kypícich a veskrze sympatičtějších pecek typu Extraction prosím.

plakát

Hypnotik (2023) 

WTF Vidět to v kině, tak chci zpátky vstupné. Low budgetová a notně blbá kopírka Nolana.

Ovládací panel
85. nej uživatel Česko
280 bodů