Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Recenze (2 695)

plakát

Le Foto proibite di una signora per bene (1970) 

Moc pěkně natočené giallo má silný a slavný inspirační vzor ve Francii, ale ono to až tolik nevadí. Skvělý Morriconeho soundtrack! Těším se na další Ercoliho kousky. 70%

plakát

Bullet Train (2022) 

Akčnější ritchieovina, která mohla mít doladěnější scénář a být o 20 minut kratší, ale jinak víc než v pohodě naplňuje požadavky letního blockbusteru.

plakát

Watcher (2022) 

Trestuhodně podhodnocený hypnoticky atmosférický thriller s výbornou Maikou Monroe a působivou kamerou. Na originalitu se tu nehraje, ale jako stylové cvičení funguje Watcher parádně.

plakát

Predátor: Kořist (2022) 

Hlavní hrdinka je super, stejně jako koncept střetu predátora s indiány. Omezený rozpočet vynahrazuje nápaditost a hravost tvůrců. Doufám, že na další Trachtenbergův projekt nebudeme muset čekat moc dlouho.

plakát

Slow Horses (2022) (seriál) 

Námět zní jako komedie, ale funguje i v podobě seriózní špionážní jízdy. Skvělý je celý casting, nejen Gary Oldman jako nechutný oslizlý Lamb. Sem s dalšími sériemi a já si jdu mezitím sehnat knížky.

plakát

The Gray Man (2022) 

Tradičně po všech stránkách odfláknutá netflixovská "superprodukce". Kde proboha skončil ten 200-milionový rozpočet?

plakát

Murphyho zákon (1986) 

Velmi zábavné bronsonovské cannoňácké béčko, kde dokonce dostane parťačku. J. Lee Thompson sice zažil i lepší časy, ale jeho režie je víc než solidní - což platí i pro další spolupráce s Bronsonem z té doby. Bronson sám působí i v 65 letech ve formě. Potěší i atmosférické finále v Bradbury buildingu (známá z Blade Runnera). 70%

plakát

Predátor (1987) 

V Aeru na plátně po všech těch letech zase zážitek jako prase.

Ovládací panel
82. nej uživatel Česko
281 bodů

Reklama

Reklama