Zeek

Marek Báňa

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 3.1.2008  00:27

Lucie a její formeláci jsou skvělou rodinnou podívanou.

• 8.9.2007  23:15
    12 opic (1995)

Jeden z nejlepších sci-fi filmů, i když pár výhrad by se našlo. Ale i tak vše klape jak má, hlavně herecký výkony, ty jsou na tomhle filmu to nejlepší, Pitt je tady prostě geniální. Příběhu taky nic nechybí. Moje hodnocení: 80%

• 12.8.2007  17:46

Sci-Fi nemusím, ale Kubrick je prostě Kubrick. To, co natočil v roce 1968 ... neuvěřitelné.

• 2.7.2007  15:51
    3-iron (2004)

Je těžké říct, zda-li svět, ve kterém žijeme, je skutečný nebo jen sen. Můj nejoblíbenější režisér opět nezklamal. Způsob jakým Kim Ki-duk vypráví příběhy je neuvěřitelný. K takovýmu filmu se jen těžko píše komentář. Moje hodnocení: 95%

• 9.12.2007  15:37
    60 sekund (2000)

Nadprůměrný akční film s Nicolasem Cagem a pro mě nepřijemnou Angelinou Jolii, který stačí vidět jednou.

• 30.7.2007  00:28
    8. míle (2002)

Naprosto jednoduchý příběh, o kterém to asi moc nebylo, ale mělo to pro mě slušnou atmosféru a Eminem mi dokázal, že hrát umí. Rap moc nemusím, ale jednou za rok, nebo prostě občas se na takovej film jako tenhle velice rád podívám. Moje hodnocení: 70%

• 29.5.2011  13:21

Vtipné mi to nepřišlo a nechápu proč v tom musel zrovna hrát Sandler. Mohli tam dát někoho sympatičtějšího než jeho a zrovna tohoto psa. Spíš mi to přišlo jako reklama na nevim co a psí výkaly radši nekomentuju. Moje hodnocení: 20%

• 2.7.2007  15:56

Tento film Kim Ki-duka je trochu odlišný od ostatních. Je trochu politicky laděný, spíš by sedl evropskému režisérovi než právě Kimovi, ale i tak se Kimovi nedá téměř nic vytknout, i když Address Unknown nebude patřit mezi moje nejoblíbenější filmy z Kimové tvorby. Moje hodnocení: 85%

• 28.7.2007  13:18
    Akta X (TV seriál) (1993)

Kultovní seriál, který musí mít rád každej. Moje hodnocení: 80%

• 16.11.2007  17:26
    Alpha Dog (2006)

Ničím vyjímečný průměrný film o drogách. Jediný, co mi hodně vadilo, tak bylo herecké obsazení. Emile Hirsch v hlavní roli jako dealer? Mám ho zafixovaného úplně v jiných rolích, tak mi to dost nesedělo, i když nehrál zas tak špatně. A o hereckých schopnostech Timberlaka ani nemluvě. Nejde mu zpívání a hraní už vůbec ne. Jinak jak říkám, průměr, který nemá čím překvapit. Moje hodnocení: 45%

• 3.7.2007  22:59

Oscary a hodnocení zde mluví za vše. Jsou filmy, který nemůžu (nebo spíš neumím) okomentovat. Takhle dokonalým filmovým skvostům dávám 5*. Stejné je to tady. Nedělám to často, ale dávám plný počet. Moje hodnocení: 100%

• 5.7.2007  12:43
    Anastasia (1956)

Dosud nejlepší zpracování známého příběhu, kde se v roli Anastázie objevila krásná Švédka Ingrid Bergmanová, která zde zazářila, stejně jako v ostatních filmech. I Yul Brynner zahrála skvěle a vše podtrhuje výborná hudba. Moje hodnocení: 80%

• 5.7.2007  12:34
    Anastázie (1997)

Animovaná verze známého příběhu o princezně Anastázii z carské rodiny Romanovců, ale nepříliš povedená. Příběh je lehce zjednodušen a je určen spíše pro děti, takže zase na druhou stranu, proč ne. Moje hodnocení: 60%

• 24.12.2007  00:54

Asi nejlepší pohádka za posledních několik let.

• 1.12.2007  20:56
    Anděl strážný (TV film) (2004)

Krásny příběh o přátelství. Přesně takový příběhy mám moc rád a takových je bohužel podle mě málo. Tenhle film je upřímnej a na nic si nehraje a já nemůžu hodnotit jinak než za plný počet.

• 11.8.2007  18:16
    Aragami (2003)

I přesto, že má film pouze něco málo přes 70 minut, tak obsahuje zajímavý příběh založený na konverzaci 2 lidí, nebo možná bohů, či snad polobohů, který je plný filozofování a teď to hlavní, konverzace (či spíše dialogy) jsou srozumitelné a dávají smysl. Po tomhle všem přichází tuhý boj plný akčnosti, doprovázený opět rozumnými dialogy. Obě rozdílné části filmu zvládl Kitamura na výbornou a už se těším na další film od tohoto režiséra. Moje hodnocení: 90%

• 20.8.2007  13:36
    Armageddon (1998)

Ani nevím, jestli to mělo být spíše sci-fi, akční nebo romantické. Je to tak všechno dohromady a chvílemi trochu moc americké. Je to tak celkově trochu divnej film. Ale i tak jsem si ho docela oblíbil. Moje hodnocení: 70%

• 3.8.2009  13:21

Oh to be a goona ....

• 29.12.2007  00:48
    Baby Boom (1987)

Klasický film 80.let, který patří mezi mé oblíbené stejně jako Diane Keaton, která působí v Baby boomu a v jiných filmech velmi mile a příjemně. K dokonalosti filmu hodně chybí, ale především díky Diane Keaton je tenhle film něčím víc, něčím nadprůměrným oproti ostatním podobným filmům z 80.let, proto to hodnocení.

• 12.8.2007  17:42
    Barry Lyndon (1975)

Dokonalý film mého nejoblíbenějšího režiséra Stanleyho Kubricka.

• 30.7.2007  01:03
    Batman (1989)

Batmana, stejně jako ostatní comicsové hrdiny moc nemusím, ale musím uznat, že toto je první a doposud snad jediná verze Batmana, která je opravdu kvalitní. Moje hodnocení: 70%

• 8.8.2007  13:48

Pokračování Batmana, opět v podání Tima Burtona. Timovi podle mě sedí jiné typy filmů než právě Batman (třeba moje oblíbená Velka ryba nebo Mrtvá nevěsta...), ale oceňuji na tehdejší dobu povedené kostýmy a vizuální efekty. Moje hodnocení: 50%

• 12.1.2008  23:45
    Billy Elliot (2000)

Krásný film o drsném životě v Irsku v době sociálních problémů. A Billymu snad každý odpustí, že trochu citově vydíral, protože Billy Elliot je krásný snímek plný emocí.

• 31.1.2008  15:23
    Black Books (TV seriál) (2000)

Výborný seriál obsahující skvělý britský humor. IT crowd od Linehana se mi líbil o trochu víc, proto nemůžu dát plný počet. Ale jsou to slušné 4*, Bernard a Manny jsou prostě borci, kvalita humoru s dalšími díly neklesá, ale občas kolísá. Moje hodnocení: 80%

• 5.7.2007  11:56

Tahle romantická komedie s britským nádechem se mi líbila. Komedie, která řeší problémy kultur a střet generací. A komedie, která je o tom, že bychom měli jít za tím, po čem toužíme. Bylo to svižné, zábavné a vtipné. A vůbec poprvé mě v tomhle filmu okouzlila, tehdy 17letá, Keira Knightley. Beckhama vůbec nemusím, a tak mě potěšilo, že název je zavádějící a Beckham se ve filmu objeví pouze na pár vteřin. Moje hodnocení: 70%

• 2.7.2007  17:24

Příjemná komedie u které se občas i zasmějem. Nečekejte nic víc. Moje hodnocení: 60%

• 27.12.2007  00:22

Jeden velký nesmysl, když budu slušný.

• 12.8.2007  00:29
    Blíženci (1999)

Ze začátku filmu to vypadalo, že to bude zajímavý snímek, ale postupem času jsem zjistil, že jsem se mýlil. Tenhle snímek mě nějak vůbec nechytil scénáristicky ani kamerou. V Asii jsou lepší mistři filmu než Tsukamoto, uvidíme u jeho dalšího snímku. Moje hodnocení: 60%

• 3.1.2008  00:36
    Bohouš (TV film) (1968)

Tři herci, jeden pes, 25 minut a je z toho výborná podívaná. Když se sejde Jiří Sovák a Vladimír Menšík, tak to stojí opravdu za to. Přitom to začíná takovou nevinnou hláškou, "Já mám hlad jako bernardýn". Pokud by chtěl někdo shlédnout tuhle skvělou mikrokomedii, tak má možnost každý silvestr. Moje hodnocení: 80%

• 14.7.2007  17:35

Pěkný film pro mládež nebo spíše pro děti, který jsem jako mladší žral. A film, jenž ve mně zanechal krásné vzpomínky, a proto to vysoké hodnocení. Tenkrát jako malej jsem ani nevěděl, co že to ten Troška je, ale dneska už to vím a můžu říct, že ačkoliv to byla jeho prvotina, tak to bylo asi to nejlepší co kdy natočil, od tý doby už jsem nic normálního od pana Trošky nezaregistroval. Moje hodnocení: 80%

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13