Zeek

Marek Báňa

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 4.2.2011  01:08

První půlka byla nuda, tvářilo se to vážně, psychologicky a nic se nedělo. Jen se to jaksi nudně točilo okolo baletu. Byla chuť to i vypnout, ale jsem rád, že jsem to neudělal a vydržel až do konce. Budu to muset časem shlédnout ještě jednou, abych zjistil, jestli mě to ze začátku znepříjemňoval ten balet nebo to opravdu bylo o ničem. V druhé půli se to pomalu začalo rozjíždět a později dávat smysl i to, co ze začátku nedávalo. Film se podle mě začal tvářit méně psychologicky a stal se více thrillerem. Čím více se blížil konec, tím víc gradovala atmosféra a bylo přidáváno na dramatičnosti. Na konci se žádné velké překvapení nekonalo. Ale o to příjemněji byl závěr Aronofskym natočen a divákovi podán. Vyzdvihnout musím herecké výkony, Natalie Portman a Mila Kunis. Na obě se velmi dobře dívá, ale především první jmenovaná by si letošního Oscara za nejlepší herečku v hlavní roli zasloužila. Nechme se tedy překvapit. Film o baletu, aneb když se stanete obětí svých vlastních snů. Moje hodnocení: 80%

• 3.8.2009  13:21

Oh to be a goona ....

• 17.11.2008  15:37

Viděl jsem director's cut verzi a toto je nejlepší asijský film vůbec. Takhle vypadá podle mě dokonalej film.

• 13.8.2008  21:03

Oh to be a goona. Film jsem viděl, knížku jsem četl, gooner jsem. Co víc dodat. Arsenal, till I die

• 9.2.2008  23:47

Tyhle filmy nemám rád a přesně tenhle film je tou pravou výjimkou. Bylo to drsné, mělo to šťávu, ani vteřinu jsem se nenudil, byl to prostě nářez celý dvě hodiny. Nechápu, jaktože se takovej film nedostal do kin. Pro mě je to nejlepší akční thriller roku 2006. Mělo to úplně vše, co to mít mělo, nic mě tam nescházelo a proto jsem maximálně spokojen. Kramera jsem do téhle doby neznal, ale myslím, že od něj můžeme čekat ještě hodně. Výborným způsobem zahrál Cameron Bright, to mě fascinovalo, jak na svůj věk umí výborně zahrát, pochválit musím i Karla Rodena, který je výborný herec a to víme všichni, pro mě další malé plus pro tenhle film. Někteří máte možná výhrady ke konci filmu, ale já s tím nemám nejmenší problém, mě se moc líbil jak konec, tak celý film. Moje hodnocení: 85%

• 12.1.2008  23:45
    Billy Elliot (2000)

Krásný film o drsném životě v Irsku v době sociálních problémů. A Billymu snad každý odpustí, že trochu citově vydíral, protože Billy Elliot je krásný snímek plný emocí.

• 2.1.2008  23:19
    Pelíšky (1999)

To je nářez. Tolik hlášek a gagů, který zná snad každej. Tenhle film nemá chybu. Kdykoliv se na něj dívám, vždy se válím smíchy po zemi.

• 29.12.2007  00:56
    Postřižiny (1980)

Výborné filmové zpracování knihy od Bohumila Hrabala, který prakticky nemá chybu. To se musí vidět. Můžu dodat jediné, bravo pane Menzel.

• 26.12.2007  00:33

Tim Burton je bůh. Cokoliv, co má něco společného s Timem Burtonem, tak nemá chybu. Líbilo se mi to snad ještě víc než mrtvá nevěsta. Samozřejmě velká pochvala i pro Henryho Selicka a Dannyho Elfmana, bez těch by to nešlo. Ukradené Vánoce jsou po všech stránkách prostě dokonalé a pro mě takové malé vysvobození z toho vánočního blázince, který panuje všude.

• 25.12.2007  22:04

Tři oříšky pro Popelku je asi nejlepší česká pohádka vůbec a štědrý večer bez ní si někteří umíme představit jen těžko.

• 24.12.2007  00:58

Opět dokonalý Rowan Atkinson.

• 17.12.2007  23:45

Tenhle film si zaslouží jako jedinej tady na ČSFD 6*. Je to nejlepší český film všech, až po něm jsou ostatní.

• 11.12.2007  22:54
    Diktátor (1940)

Skvělá parodie na Hitlera a pro mě dvouhodinový koncert úsměvných scének. Nejlepší je příjezd Napoloniho k Hynkelovi a následné scénky v pálaci, to nemá chybu. Náramně jsem se bavil, bravo.

• 4.12.2007  22:54
    Kid (1921)

Nádherné, jednoduché... nepopsatelný pocit při sledování Kida. To nejlepší, co Charlie Chaplin nabízí.

• 1.12.2007  20:56
    Anděl strážný (TV film) (2004)

Krásny příběh o přátelství. Přesně takový příběhy mám moc rád a takových je bohužel podle mě málo. Tenhle film je upřímnej a na nic si nehraje a já nemůžu hodnotit jinak než za plný počet.

• 1.12.2007  20:38
    Crash (2004)

Zasloužený Oscary, jednoznačně nejlepší film roku 2004. Moje hodnocení mluví za vše, k tomu není co dodat, tenhle film je dokonalost sama. Moje hodnocení: 90%

• 4.11.2007  00:19

Znáte větší kult než je tenhle film? Já ne.

• 8.9.2007  23:34

Nejlepší film 60.let s nejlepšími herci tehdejší doby. K tomu není co dodat. Moje hodnocení: 95%

• 1.9.2007  01:47

O tomhle filmu je zbytečný se nějak rozepisovat. Prostě jeden z nejlepším českých filmů, na to slova nestačí.

• 25.8.2007  22:38

Skvělý Al Pacino, nádherná Michelle Pfeiffer, výborná dobová hudba. Prostě nejlepší gangsterka. Moje hodnocení: 90%

• 21.8.2007  12:11

Co na to říct, prostě jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Nevědět dopředu, kdo to režíroval, možná bych si i tipnul Davida Lynche. I tak mladí herci jako Amy Smart a Ashton Kutcher, kteří u mě nebyli přímo v lásce, tak zahráli velmi dobře a měnín názor. Bravo, tenhle film se povedl. Moje hodnocení: 90%

• 12.8.2007  17:46

Sci-Fi nemusím, ale Kubrick je prostě Kubrick. To, co natočil v roce 1968 ... neuvěřitelné.

• 12.8.2007  17:42
    Barry Lyndon (1975)