Zeek

Marek Báňa

okres Brno

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
    • 8.9.2007  23:21

Úplně zbytečně natočená kravina. Ještě horší než první díl, který jsem narozdíl od tohodle dokoukal. Nebudu se omlouvat za to, že hodnotím i přesto, že jsem se nedodíval. Stejně vím jak to dopadlo, navíc to bylo šíleně nudné a zdlouhavé. Moje hodnocení: Odpad !!!

• 4.9.2007  21:53
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Vždy když to v tv vidím, tak nevím jestli se smát nebo brečet, ale vždy se směju. Je to sranda seriál :-)

• 8.8.2007  13:55
    Perfektní skóre (2004)

Tak tohle byla hrozná kravina, to jsem se zas jednou díval na Novu. Moje hodnocení: Odpad !!!

• 8.8.2007  13:15
    Matrix Revolutions (2003)

Proste sračka...

• 8.8.2007  13:15
    Matrix Reloaded (2003)

Proste sračka...

• 28.7.2007  13:07
    Delfín Flip (TV seriál) (1995)

Hrozně trapnej seriál, prostě hrůza. Moje hodnocení: Odpad !!!

• 28.7.2007  00:29

Když jsem zjistil, že je i druhý díl filmu Holky to chtěj taky, tak jsem si nejdřív myslel, že si ze mě někdo jen tak střílí. Pak jsem to uviděl i v programu, tak jsem si myslel, že se jedná o tiskovou chybu. A když se to opravdu objevilo v TV, tak už jsem tomu musel uvěřit. Dopadlo to přesně podle mého očekávání, bylo to tak super, ach jo. Jak může někdo natočit druhej díl takové kraviny. Sova kanárka nevysedí a já už se hrozně těším na: Holky to chtěj taky 3. Moje hodnocení: Odpad !!!

• 15.7.2007  00:49

Dočkal jsem se přesně toho, co jsem od tohoto filmu čekal a to do posledního puntíku. Trapná teenagerovská komedie z Německé produkce, snažící se napodobit ty americké, které taky nestojí za nic. Nechápu za jakým účelem se tyhle filmy točí, na to se snad nemůže nikdo dívat. Teda krom mé mladší ségry, no asi se pár lidí najde, ale mě už odrazuje samostnej název. Jestli nechcete 90 minut trpět, tak se na to nedívejte. Moje hodnocení: Odpad !!!

• 15.7.2007  00:48
    Holky to chtěj taky (2001)

• 14.7.2007  17:38
    Catwoman (2004)

O čem že to bylo? O ho…, ne promiňte, bylo to o ničem, abych neurazil příznivce, jestli se nějací najdou. Na tyto typy filmů (nefilmů) jsem přímo alergickej. Moje hodnocení: Odpad !!!

• 7.7.2007  23:26
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Takový film je škoda komentovat. Moje hodnocení: Odpad!

• 9.6.2007  18:26
    Kameňák 3 (2005)

Opět staré nevtipné joky, opět nudné, opět bez příběhu. Omlouvám se, ale toto není příběh. Dávám jednu * za to, že nemám rád cikány. Ani nevím jakej to má smysl. Celej tenhle komentář je zbytečnej. Tenhle komentář je odpad, stejně jako tenhle film. Hodnotím tedy 1 * s prosbou, ať už se nenatočí další pokračování, děkuju. Moje hodnocení: 10%

• 9.6.2007  18:19
    Kameňák 2 (2004)

První díl se ještě dá 1x shlédnout, ale tenhle díl se nedá ani skoro dokoukat. Ja to zvládnul. Je to opravdu odpad a ani si nepamatuju jestli jsem se vůbec zasmál. Opravdový odpad jak má být, pane Troška. Moje hodnocení: 5%

• 4.6.2007  23:57
    Medicopter 117 (TV seriál) (1998)

Absolutní kravina natočená v Německu. Shlédl jsem více dílů než 1, tak snad hodnotím alespoň trochu objektivně. Seriál plný nesmyslných efektů a nesmyslností vůbec. Dávám 5% za to, že měl vůbec někdo odvahu se pustit do natáčení něčeho takového. Moje hodnocení: 5%

• 17.11.2008  14:01
    Falling Cat (1894)

Je to pěkné a zajímavé, ale hodnotit se to podle mě nedá.

• 9.12.2007  17:24

Adaptace na stejnojmenný Steinbeckův román. Knihu jsem četl, ale film jsem v tv zatím bohužel neviděl, tak nemůžu hodnotit :-).

• 8.6.2007  13:39

Na film jsem se docela těšil podle hodnocení ostatních. První scénu, kde jsem spatřil 2 homosexuály v tom nejlepším, jsem ještě přežil. Pak mě ale úplně odradil příběh. Hádky, rozchody, smíření a stále stejný koloběh těchto tří situací navíc v nudném provedení. Jediné co na tomto filmu bylo zajímavé, je kamera. Vlastně jsem se ani nedodíval, tak nebudu radši hodnotit, protože bych rapidně snížil průměrné hodnocení. Film mě absolutně ničím nezaujal, v Asii jsou jiní mistři filmu než Kar-wai Wong...

1 4 7 10 11 12 13 následující >>