Láska s rizikem (2003)

O pověsti tohoto filmu jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Dávám 1* za pěknou J.Lo, i když já ji zrovna nemusím, tak nevím za co ta hvězdička je, asi ze slušnosti a za to, že už jsem viděl i hroší filmy. Moje hodnocení: 20%

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Viděl jsem pár dílů a musím říct, že je to docela sranda. Takových sraček co během jednoho dílu uvidíte a uslyšíte je až neuvěřitelný. Moje hodnocení: Odpad !!!

Lepší být zamilovaná (2003)

Podotýkám, že romantické komedie jsou mým oblíbeným žánrem, ale toto je podprůměrná nekomedie s nesympatickou hlavní představitelkou. Nechápu, jak se do ní mohli zamilovat, mě přišla nesympatická a úplně bez charisma, já jsem na ní nic pozitivního nenašel. Tím spíš jak ona do nich, když se zrovna čerstvě rozešla (jestli jsem to dobře pochopil) a zapřísáhla se, že nikoho určitě nechce, a najednou si vybírá ze dvou můžu, kteří o sobě nevědí a přitom spolu žijí v jednom bytě, jak logické. A jak už to bývá, jeden jí přitahuje po fyzické stránce a druhý po psychické, tak kterého si vybrat? Prostě klasický trojúhelník, akorát ve velmi slabém provedení se spoustou zbytečností a zmatečností, které na kladném hodnocení určitě nepřidají. Moje hodnocení: 20%

Neznámí (2003)

Je to zajímavé, napínavé a má to pointu. I lidé, kteří by si to sami nikdy nemysleli a ani snad nepřipustili, jsou schopni spolupracovat, i když jen na chvíli. Dialogy nejsou potřeba, dobrý krátký film. Moje hodnocení: 75%

Nezvratný osud 2 (2003)

Ve všech směrech o něco horší než první díl. Mě tohle prostě nesedlo. Ale špatné to není, jen to prostě není lepší než jednička, v což jsem ve skrytu duše doufal. Moje hodnocení: 60%

O.C. (2003) (seriál) odpad!

Jsou špatné seriály, proti kterým nic nemám, ale také jsou špatné seriály, jako třeba tenhle, ze kterých je mě úplně na nic. Zlatej Dawsonův svět, seriál podobného druhu, ale je to úplně o něčem jiným. Někdy bych chtěl mít život, trápení a problémy jako mladí lidé v O.C. Toto opravdu není závist, ale o čem je tenhle seriál? ... Jedno se ale musí nechat, Mischa Barton je mooc pěkná herečka. Moje hodnocení: Odpad !!!

Společník (2003) (TV film)

Příjemná a vtipná komedie s Alenou Antalovou a vždy výborně hrajícím Jardou Duškem, takže proč ne. Moje hodnocení: 65%