Hvězdný prach (2007)

Pro mě velké a hlavně nečekané překvapení, o to více jsem byl potěšen. Velmi povedené fantasy, které se opravdu podařilo. Gratuluji a tleskám. Moje hodnocení: 80%

Láska In Memoriam (2007) (TV film)

Když to beru jako parodii, tak nemůžu hodnotit jako odpad. Bylo to vtipné, i když chvílemi občas neprofesionální. Tenhle film beru s nadhledem, jako povídku na jedno použití. I když jsem se místy nudil, Jan Hus byl výbornej. S herci jsem také problém neměl. V tomhle případě dávám 3*. Moje hodnocení: 60%

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Druhé pokračování vcelku úspěšné teenagerovské komedie. Stejně naivní jako první díl, ale stále ještě koukatelné. Moje hodnocení: 30%.

O život (2007)

Až se proberu ze šoku z tohoto filmu, tak napíšu něco smysluplnějšího. Ale byla to pěkná kravina, na které mi vadilo tolik věcí, že je to na dýl a nejspíš bych teď na něco zapomněl, takže radši až příště. Nejlépe až to uvidím podruhé, přičemž je dost možné, že tohle se nestane. Doufám. Moje hodnocení: 20%

Pokoj 1408 (2007)

Nemůžu říct, že bych byl zklamán, ale nadšen jsem taky nebyl. Pokoj 1408 je velmi slušně natočen a měl by se zařadit mezi ty lepší horory. Hned na začátku jsem se do děje přímo zažral, ale v půlce jsem zjistil, že mě to nebaví tolik jako na začátku, že se to nějak zacyklilo a trochu začalo nudit, což je škoda. Myslím, že předloha od Kinga je velmi kvalitní a kdyby Hafstöm udržel laťku, kterou nasadil na začátku filmu, tak z toho mohlo být víc než jen nadprůměrný horor, který nevím jestli si pustím podruhe a jestli ano, tak to nebude v nejbližších letech. Po tom, co jsem od Hafstöma viděl Zlo(Ondskan), tak jsem asi čekal zbytečně moc. Moje hodnocení: 70%

Roming (2007)

Film to není špatný. Výborný herecký výkon především Mariana Labudy. Dobrý výkon Bolka Polívky, jehož role je mu šitá jako na míru, ale postupem času jsou jeho hlášky spíše nudné a stále se opakující. Většina hlášek je už v traileru, ale za podívání tenhle film stojí. Asi největším kladem tohoto filmu je scénář Marka Epsteina. Film neobsahuje žádné větší chyby, akorát mohl být zkrácen o vnořený epický příběh, který byl nudný a nepobavil, což je u komedie trochu chyba. Moje hodnocení: 65%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Měl jsem strach, jestli film Simpsonovým neublíží, ale naštěstí neublížil. Film je z mého pohledu velmi promyšlený, především proto, že se v něm objeví snad vše, na co si ze seriálu vzpomenete. Začátek s Itchym a Scratchym, pak spider-prase a nakonec mě nejvíc dostal Šáh-mi-na-zadek. A spoustu dalšího… Moje hodnocení: 80%

Šťovík, pečené brambory (2007) (divadelní záznam)

Tuhle divadelní hru jsem si nahrál z televize a když jsem viděl vysoké hodnocení, tak jsem se na ni těšil. Fotbal mám rád, ale byl jsem zklamán. Svižné tempo to mělo, ale moc jsem se nenasmál a pointa mi taky nepřišla kdo ví jaká. Mám rád, když si ve filmu nebo v divadelní hře vystačí minimum herců, ale tady mi děj i ta hra přišla jaksi prázdná. Už jsem viděl lepší hry nebo filmy s takovým malým počtem herců a divadelní hra vysílána v tv minulej týden se mě líbila daleko víc, proto musím možná proti vůli některých dát pouze 3*. Moje hodnocení: 70%