Anděl strážný (2004) (TV film)

Krásny příběh o přátelství. Přesně takový příběhy mám moc rád a takových je bohužel podle mě málo. Tenhle film je upřímnej a na nic si nehraje a já nemůžu hodnotit jinak než za plný počet.

Catwoman (2004) odpad!

O čem že to bylo? O ho…, ne promiňte, bylo to o ničem, abych neurazil příznivce, jestli se nějací najdou. Na tyto typy filmů (nefilmů) jsem přímo alergickej. Moje hodnocení: Odpad !!!

Crash (2004)

Zasloužený Oscary, jednoznačně nejlepší film roku 2004. Moje hodnocení mluví za vše, k tomu není co dodat, tenhle film je dokonalost sama. Moje hodnocení: 90%

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004) odpad!

Úplně zbytečně natočená kravina. Ještě horší než první díl, který jsem narozdíl od tohodle dokoukal. Nebudu se omlouvat za to, že hodnotím i přesto, že jsem se nedodíval. Stejně vím jak to dopadlo, navíc to bylo šíleně nudné a zdlouhavé. Moje hodnocení: Odpad !!!

Den po zítřku (2004) (TV film) odpad!

Takovejhle odpad si nezaslouží ani komentář.

Griffinovic Vánoce (2004) (TV film)

Jasný, taková klasická vánoční rodinná komedie, jak řekl Babba. Ale myslím, že je zbytečně podhodnocená a nevím proč. Existuje spousta horších filmů, které mají vyšší hodnocení, ať už ve stejném nebo jiném žánru. Myslím, že je to velice příjemný film, který potěší a v období vánoc dvojnásob. (psáno v době, kdy tento film měl 29%) Moje hodnocení: 60%

Holky to chtěj taky 2 (2004) odpad!

Když jsem zjistil, že je i druhý díl filmu Holky to chtěj taky, tak jsem si nejdřív myslel, že si ze mě někdo jen tak střílí. Pak jsem to uviděl i v programu, tak jsem si myslel, že se jedná o tiskovou chybu. A když se to opravdu objevilo v TV, tak už jsem tomu musel uvěřit. Dopadlo to přesně podle mého očekávání, bylo to tak super, ach jo. Jak může někdo natočit druhej díl takové kraviny. Sova kanárka nevysedí a já už se hrozně těším na: Holky to chtěj taky 3. Moje hodnocení: Odpad !!!

Kameňák 2 (2004) odpad!

První díl se ještě dá 1x shlédnout, ale tenhle díl se nedá ani skoro dokoukat. Ja to zvládnul. Je to opravdu odpad a ani si nepamatuju jestli jsem se vůbec zasmál. Opravdový odpad jak má být, pane Troška. Moje hodnocení: 5%

Lovci myšlenek (2004)

Tak tohle byla slušná poslední zkouška. Přislo mě to dobré, ačkoliv výhrad bych pár měl, tak se mi to líbilo. Narozdíl od jiných amerických béčkových filmů podobného směru, tohle mělo určitou kvalitu a úroveň. Jako proč ne. Moje hodnocení: 70%.

Miluj mě, prosím (2004)

Napůl romantika, napůl thriller, to je Wicker park. Jednoduchý příběh je na můj vkus vyprávěn složitě, ale filmu to neuškodí. Vše je zvládnuto dobře, a nechybí ani (pro americkou romantiku) typická love scéna na konci filmu, kde jinde než na letišti. Naštěstí na mě nepůsobí tak protivně jako v jiných filmech. Snad je to díky skvělým Coldplay. Takových romatnických filmů jako je tento je spoustu, ale přece jen je Wicker park lepší, ucelenějši, nacházím v něm něco víc, co se nedá popsat, proto 4*. Moje hodnocení: 80%