Zeek

Zeek

Marek Báňa

okres Brno

• 3.1.2008  00:41
    Silvestr svobodného pána (TV film) (1979)

Tak trochu bláznívá mikrokomedie, která je trochu nedotažená. Krejčíkovi se tohle moc nepovedlo, ale za shlédnutí stojí, protože herecké výkony Abrháma, Šafránkové a dalších jsou věrné a jako vždy výborné. Moje hodnocení: 60%

• 3.1.2008  00:36
    Bohouš (TV film) (1968)

Tři herci, jeden pes, 25 minut a je z toho výborná podívaná. Když se sejde Jiří Sovák a Vladimír Menšík, tak to stojí opravdu za to. Přitom to začíná takovou nevinnou hláškou, "Já mám hlad jako bernardýn". Pokud by chtěl někdo shlédnout tuhle skvělou mikrokomedii, tak má možnost každý silvestr. Moje hodnocení: 80%

• 3.1.2008  00:28

• 3.1.2008  00:28

• 3.1.2008  00:27

• 3.1.2008  00:16

Příjemná romantická rodinná komedie s okouzlující Michelle Pfeiffer. I ty děti byly takový roztomilý. No a proč ne, vůbec to nepůsobilo protivně nebo nepříjemně, spíše naopak. Čas pomaličku plynul, já sledoval a hezky to uteklo, prostě takový báječný den. Moje hodnocení: 70%

• 3.1.2008  00:03

Nepovedená česko-neměcká pohádka od které jsem čekal víc, ale od pana Vorlíčka jsme se v poslední době ničeho kvalitního nedočkali. Průměrná pohádka, která lehce upadne v zapomnění. Moje hodnocení: 50%

• 2.1.2008  23:58
    Jumanji (1995)

Výborný rodinný film se vždy skvělým Robinem Williamsem. Pěkná oddychovka se slušnou atmosférou, patřící mezi mé oblíbenější rodinné filmy. Moje hodnocení: 75%

• 2.1.2008  23:53

Zná to každý a je to víc než dobré, to víme všíchni, ale není to nejlepší, jak někteří píšou. Není jich moc, ale znám lepší české filmy. Moje hodnocení: 85%

• 2.1.2008  23:49
    Mrazík (1964)

Trochu netradiční pohádka, ale již kultovní Mrazík především díky skvělému dabingu, bez něj by to asi nebylo ono. Tohle můžu po sté a znova.

• 2.1.2008  23:42

Herečky byly vybrány pěkný, ale to je asi tak všechno. Navíc Paris prostě hrát neumí, tak nevím proč to furt zkouší, zpívat taky neumí. Ať zůstane u těch večírků a skandálů, to ji sedí. Příliš dlouhé a stereotypní. Moje hodnocení: 45%

• 2.1.2008  23:26

Dávám za 3*, klasickej průměr. Rowan Atkinson umí pobavit víc, já se prakticky nezasmál, ale špatné to nebylo.

• 2.1.2008  23:23

Akce Kulový blesk. Výborný nápad, skvělí herci, spoustu dobrých hlášek. Moje hodnocení: 85%

• 2.1.2008  23:19
    Pelíšky (1999)

To je nářez. Tolik hlášek a gagů, který zná snad každej. Tenhle film nemá chybu. Kdykoliv se na něj dívám, vždy se válím smíchy po zemi.

• 29.12.2007  01:10

Já dávám 3* za Vladimíra Menšíka, jen kvůli němu se na film vyplatí dívat. To, jakým způsobem hraje, je až neuvěřitelný. Jo, to byl Pan herec.

• 29.12.2007  01:06
    Experti (2006)

Není to zas tak špatný. Film je sice o ničem, je to kravina, ale je tam i pár vtipných scén. Furt lepší než panic, rafťáci a takový filmy.

• 29.12.2007  01:02

Šíleně dobrá pohádka. Je to klasika s výbornou hudbou a podle mě vrchol Heleny Vondráčkové a Vaška Neckáře, od tý doby to s oběma jde z kopca, především s plastikovou Helenkou, která nám bude zpívat snad i v 80 letech, ale to nechci vidět, jak bude vypadat. Moje hodnocení: 85%

• 29.12.2007  00:56
    Postřižiny (1980)

Výborné filmové zpracování knihy od Bohumila Hrabala, který prakticky nemá chybu. To se musí vidět. Můžu dodat jediné, bravo pane Menzel.

• 29.12.2007  00:50

V jaké jiné pohádce teče pivo v řece a rostou jitrnice na stromech? Podařená pohádka s dobrým obsazením...

• 29.12.2007  00:48
    Baby Boom (1987)

Klasický film 80.let, který patří mezi mé oblíbené stejně jako Diane Keaton, která působí v Baby boomu a v jiných filmech velmi mile a příjemně. K dokonalosti filmu hodně chybí, ale především díky Diane Keaton je tenhle film něčím víc, něčím nadprůměrným oproti ostatním podobným filmům z 80.let, proto to hodnocení.

• 29.12.2007  00:44
    Dr. Dolittle (1998)

Rodinná komedie, na kterou jsem se těšil, ale moc mě nepobavila. Filmy s Eddiem Murphym jsou čím dál horší, hlavně konec byl úplně tragickej a trapnej.

• 29.12.2007  00:33

Michal Suchánek je tady hrubej, k tomu spousta památných hlášek a z filmu se časem stal kult i můj oblíbenej film. Moje hodnocení: 75%

• 29.12.2007  00:29

Výborná komedie, u které se nejen zasmějete, ale která i navodí tu pravou vánoční atmosféru. Akorát je to prakticky okopírovaná jednička a už to není úplně ono. Radši se podívám znova na jedničku, než abych si pustil dvojku. Moje hodnocení: 60%

• 29.12.2007  00:26
    Sám doma (1990)

Výborná komedie, u které se nejen zasmějete, ale která i navodí tu pravou vánoční atmosféru, a proto se tenhle film dá shlédnout každý rok v období vánoc a neokouká se. Moje hodnocení: 80%

• 29.12.2007  00:21
    Pretty Woman (1990)

Jak já tenhle film nesnáším, nechápu proč se z něho dělá něco víc, když je to úplně obyčejná, kýčovitá, průměrná romantická komedie, která se nedá vidět víc jak jednou.

• 27.12.2007  00:28

Další obyčejná americká romantická komedie, kde spolu poněkolikáté hrají Tom Hanks a Meg Ryan.

• 27.12.2007  00:28

Další obyčejná americká romantická komedie, kde spolu už poněkolikáté hrají Tom Hanks a Meg Ryan.

• 27.12.2007  00:24

Výborná a dobře zahraná pohádka.

• 27.12.2007  00:22

Jeden velký nesmysl, když budu slušný.

• 27.12.2007  00:20

Vcelku ztřeštěná komedie s Jiřím Hrzánem, ve které zazářila Nataša Gollová. Film lehce upadne v zapomnění, ale má šťávu a slušné tempo, já jsem si ho oblíbil.