Zeek

Zeek

Marek Báňa

okres Brno

• 27.12.2007  00:15

Kačenka a strašidla je fantasy pohádka, která patřila mezi mé v dětství oblíbené pohádky. Ale narozdíl od jiných pohádek z dětství, na které se velmi rád podívám i dnes, tak na Kačenku a strašidla už bych se dnes nepodíval, nevím čím to. Moje hodnocení: 60%

• 27.12.2007  00:14

Já na tenhle film rád vzpomínám, dřív jsem ho docela žral. Ta hudba a ty lektvary, film z mého mládí.

• 26.12.2007  01:05

Ať je to budovatelská jak chce, tak Werich nemá chybu a tato pohádka je i po tolika letech tak zábavná a oblíbená, až je to skoro nemožné. Moje hodnocení: 80%

• 26.12.2007  01:00

Joo, Zdeněk Troška umí natočit klasickou a dobrou pohádku...

• 26.12.2007  00:56
    Rumplcimprcampr (TV film) (1997)

Tuhle pohádku s Jiřinou Bohdalovou jsem jednou viděl a nevidím důvod, proč ji vidět znova. Taková prostá, ale to bylo nevadilo, spíš ničím zajímavá.

• 26.12.2007  00:50

"To je naše Doubravka". Kdo by neznal výbornou letní komedii s kovbojem a Doubravkou, neboli Danielou Kolářovou a Jaromírem Hanzlíkem. Příjemná romantická komedie. Moje hodnocení: 70%

• 26.12.2007  00:43

• 26.12.2007  00:33

Tim Burton je bůh. Cokoliv, co má něco společného s Timem Burtonem, tak nemá chybu. Líbilo se mi to snad ještě víc než mrtvá nevěsta. Samozřejmě velká pochvala i pro Henryho Selicka a Dannyho Elfmana, bez těch by to nešlo. Ukradené Vánoce jsou po všech stránkách prostě dokonalé a pro mě takové malé vysvobození z toho vánočního blázince, který panuje všude.

• 26.12.2007  00:23

Vyprávěné příběhy jako tenhle můžu kdykoliv a v jakékoliv formě. Sice to tentokrát bylo více než předvídatelné a možná proto se mě to zdálo trochu zbytečně protahované, tím myslím ten konec. To je jediná malinkatá výtka. Jinak příběh je krásný, je krásně natočen a výborně zahrán. Ryan Gosling je opravdu charismatický, oddaný, prostě sympaťák. No a Rachel McAdams je nádherná holka, která mě překvapila, protože ji znám z trapných rolí, ale o to jsem radši, že zahrála na výbornou. Pro mě příjemně strávené dvě hodiny u krásné romantiky. Moje hodnocení: 80%

• 25.12.2007  22:06

Princezna se zlatou hvězdou je česká pohádka. Nepatří mezi ty nejlepší ani mezi mé oblibené, ale je to klasika.

• 25.12.2007  22:04

Tři oříšky pro Popelku je asi nejlepší česká pohádka vůbec a štědrý večer bez ní si někteří umíme představit jen těžko.

• 24.12.2007  20:26
    Tři životy (TV film) (2007)

Tak nevím, jestli to měla být pohádka pro děti nebo ne. Jestli ano, tak mě být 8 let, tak se strachy pos..., ale dnešní děti jsou na obojí nejspíš zvyklé. Na začátku mě tři zakleté princezny svým vzhledem připomínali spíše lehké dívky než princezny, málokterý chlap by jim asi odolal. Nemluvě o brzy následující hanbaté scéně(nahá Annička). První půlka téhle pohádky měla velice zvláštní dějový spád, který mě moc nesedl, ale druhá půlka pohádky včetně závěru už se blížila klasice a byla podle mě velmi povedená, i když chvílemi velmi drsná. Abych to shrnul, taková průměrná pohádka pro dospělé po 22 hodině, ale tomu se dneska asi říká "Moderní pohádka". Moje hodnocení: 55%

• 24.12.2007  16:07

Zpracování Šípkové Růženky od Václava Vorlíčka. Skvěle natočené a skvěle zahrané. Nejvíce se mi líbil sluha v podání Vladimíra Menšíka.

• 24.12.2007  15:59

Taková ta klasická nenáročná romantická komedie se Sandrou Bullock. Až na nějaké trapné scény, například ta na ledě, je to pohodový film, na který se dá s klidem dívat. Kdyby tam hrála J. Roberts, tak bych hodnotil asi záporněji, ale Sandru můžu, je daleko přirozenější a příjemnější. Moje hodnocení: 65%

• 24.12.2007  14:58

Další česká klasika o lyžích, která mě odjakživa vůbec nesedí, ale to neznamená, že je to špatný film. Moje hodnocení: 60%

• 24.12.2007  14:55

Je to klasická rodinná komedie, na které nevidím nic špatného. Normální příběh s pěkným happy endem. Akorát to kazí herci, mohli vybrat lepší až na Jamese Belushiho, ten se do své role hodí. Moje hodnocení: 60%

• 24.12.2007  13:39

Klasická česká pohádka...

• 24.12.2007  01:27

Ve všech směrech o něco horší než první díl. Mě tohle prostě nesedlo. Ale špatné to není, jen to prostě není lepší než jednička, v což jsem ve skrytu duše doufal. Moje hodnocení: 60%

• 24.12.2007  01:22

Výjimky existují. Tohle je překrásná rodinná komedie s Robinem Williamsem, který herecky exceluje a bez něhož by to nebylo ono. Moje hodnocení: 80%

• 24.12.2007  01:18
    Pidilidi (1997)

Chvílemi vtipné, ale ne natolik, aby to stačilo na nějaké to slušné hodnocení.

• 24.12.2007  01:16

Za mlada jsem tenhle film miloval...

• 24.12.2007  01:14

Čekal jsem, že dám 3*, ale Ben Affleck opět zklamal. Od něho se asi už ničeho kvalitního nedočkáme, zatím to tak alespoň vypadá. Opravdu se jedná o stupidní americkou kravinu.

• 24.12.2007  01:10
    Spider-Man (2002)

Nevím co na tomhle filmu někteří vidí. To já asi nikdy nepochopím...

• 24.12.2007  01:07

Jeden z nejlepších českých rodinných filmů vůbec, ale proč je tak často vysílán v TV? :-(

• 24.12.2007  01:02

Pokračování nudné rodinné komedie s kutilem Timem, která ničím nepřekvapila. Je stejná jako první díl, proto o něco nižší hodnocení odemne. Moje hodnocení: 40%

• 24.12.2007  00:59
    Santa Claus (1994)

Další rodinná komedie o vánocích, avšak v tomhle případě trochu nudný film s kutilem Timem, alespoň tak mi to přišlo.

• 24.12.2007  00:58

Opět dokonalý Rowan Atkinson.

• 24.12.2007  00:57

Za mlada jsem tenhle film miloval...

• 24.12.2007  00:57
    Jack Frost (1998)

Rodinná vánoční blbůstka o sněhulákovi, ale vcelku koukatelná blbůstka.

• 24.12.2007  00:54

Asi nejlepší pohádka za posledních několik let.