Fredy

Česko
filmový fanoušek

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 24.8.2016  11:25

Cool trailery, skvělý režisér, bombastický casting, tady se snad nemá co pokazit, ale přesto se pokazilo snad všechno. Film opakuje chyby svého předchůdce (Batman v Superman) a nedá nám sebemenší šanci si udělat vztah jakékoli postavě a tak vemete zavděk jenom cool hlášky který jim padají z úst. Stejná chyba jako u zmíněného předchůdce je i ve střihu, tentokrát to je ale ještě fatálnější. Celý film je totiž jen akčním výplachem toho nejhoršího druhu a to po tak šťavnatých trailerech je opravdu studená sprcha. Jediné co film drží nad vodou je Margot Robbie (i když k téhle postavě mám stejně spousty výhrad) a povedený Soundtrack. Podtrženo sečteno, film dopadl tak přibližně stejně jako BvS. Nicméně zde je promrhaného potenciálu daleko více! Pro mne zklamání roku! Rating-PG-13

• 30.7.2016  14:25

Pohodová komedie která občas pobaví a občas ne. Škoda, mohlo z toho být i něco víc. Rating-PG-13!!-Jak může mít film s tolika sprostými slovy, tak nízký rating to nechápu! :D

• 30.7.2016  14:19
    The Boy (2016)

Film který se tváří originálně a svěže, ale nic z toho v podstatě není. Film dokáže navodit atmosféru a ze začátku i pěkně chytne, ale už když zaútočí neskutečně jednoúčelovými lekačkami tak začne být zle. Celý příběh působí jako už byste ho někde slyšeli a navíc od lepšího vypravěče. Celý konec je tak neskutečně předvídatelný a velkým zamotáním všech charakterů postav. Co se týče herců můžu určitě pochválit skvělou Lauren Cohan a starý pár rodičů loutky. Rupert Evans je dosti nevyužit a ve filmu působí děsně otravně, a tak se sním těžko sblížíte. Potrženo sečteno, film který se mohl stát něčím velkým naopak zůstal malý a stejný jako tisícovky hororů co přišlo předním, a určitě ještě přijdou. Velká škoda! Třetí hvězda je tedy jen čistě z milosti. PS: Při filmu jsem si několikrát vzpomenul na film Dead Silece od Jamese Wana, který byl ve všech ohledech originálnější a děsivější. Pokud chcete kvalitní horor s loutkou, směřujte spíše tam. Rating-PG-13

• 1.6.2016  11:08

Skvělý loutkový film, který sice má své určitě aspekty nedotaženy ale svou atmosférou vás hned v táhne a nepustí až do konce. Vřele doporučuji.

• 1.6.2016  11:03

Rovnou se přiznám že se mi první i druhý Avengeri nelíbily. A tak jsem přistupoval k filmu jako spíše k povinnosti. O to víc jsem byl v kině ale překvapen. Film mě bavil. Důvod proč mne film tak bavil je že díky skvělé režii nám film předhazuje více dospělejší příběh. Za to velký dík. Další důvod proč jsem se na film hrnul byl Spider-Man. Ten se sice povedl ale stejně mám furt názor že spojením s se svými dlouho ztracenými kumpány od Marvelu ztrácí tahle postava strašně velký kus svého potenciálu. Ale zpátky k filmu. Samozřejmě musím pochválit i herecké výkony a vizuální efekty. Z herců musím vypíchnout určitě Tonyho Starka, který je tentokrát vážnější, skvěle zahraný Robertem a i skvěle napsaný. Film určitě není bezchybný a stále k něm mám své výhrady. Nicméně se více méně fakt povedl a své velké fanouškovské nájezdy na kino mu poprvé fakt přeji. Jenom stejně pro mne osobně jde o film který se mi hned po odchodu z kina vykouří z hlavy jako jeden z těch lepších blockbusterů, a ani vidět znova už ho potřebovat nebudu. Což je přeci jen škoda. Rating-PG-13

• 31.5.2016  11:30

Tahle série není úplně můj šálek kávy ale je to klasika na kterou se nezapomíná. Naprosto senzační Campbell a skvělá Raimiho režie.

• 31.5.2016  11:21

Film se mi moc líbil. Sice jde prakticky o to samé co Adam Elliot ukazoval už ve svých předchozích počinech ale mne se jeho styl prostě fakt líbí a baví mě. Vřele film doporučuji. Viděno na AniFilmu 2016.

• 22.5.2016  12:23
    Iron Man 3 (2013)

Temnější a dospělejší a stále humorné. Skvělá práce Shana, Downeyho a VFX týmu. Škoda jen že to zdrsnění nebylo větší. Za mne ale stejně nejlepší Iron man.

• 2.4.2016  14:32

Jak se dalo čekat film se samozřejmě Nolanovu Temnému rytíři kvalitou nepřibližuje. Nicméně jde ale o super komiksovku. Batman se povedl (jak po herecké části, tak i po scénáristické) a skvěle mu sekunduje i nový padouch v podání Eisenberga. Co se týče Supermana tak tady už to není tak skvostné, a to hlavně kvůli tomu že Supermanovi části nejsou tolik zajímavé jako ty Batmanovo. A tady se dostáváme k prvnímu mínusu který asi už všichni čekali už dopředu. Snyder zase většinu nejlepších části filmu už ukázal v trailerech. To jsme už čekali ale nejhorší na tom je že ty momenty jsou k sobě svázané jehlou a nedávají jako celek moc smysl. Film navíc strašně skáče. Jednou jste u prvního, pak zase u druhého, a najednou zase u třetího protagonisty, takže máte dost problém se s postavami sblížit a prožívat jejich problémy. Tady tedy snad poprvé povídám že by to chtělo aby byl film o něco delší. Na filmu je navíc vidět že se do něj Snyder prostě chtěl narvat všechno, aby byli všichni spokojeni, ale zapomněl to nějak zabarvit, aby to nebilo tak okatě vidět. Nicméně za mě panuje spokojenost. Je vidět že DC filmy budou mýt svoji temnou tvář a půjdou na to zase trochu jinak než konkurence, a to jsem právě nejvíce chtěl (radši chci další temné DC filmy než další dětské Marvelovky :D). Nenechte se tedy odradit tentokrát podle mne až příliš zaujatými kritiky. A prostě na film zajděte a udělejte si na film sami obrázek. Film za to určitě stojí. Rating-PG-13

• 25.3.2016  12:27
    Husí kůže (2015)

Film je pro mne velkým překvapením. Úvod je skvělý (sympatické postavy, prostředí,..) a zbytek se víceméně také povedl. Občas je scénář slabší ale vše vytahují skvělý herci. Rozhodně doporučuji! Rating-PG

• 24.2.2016  21:15
    Třída smrti (studentský film) (2013)

Pro mne rozhodně (zatím) nejlepší český horor co jsem viděl!

• 14.2.2016  12:33
    Po stopách duchů (TV pořad) (2008)

Víte, já vím že to působí vše nahraně a tak... ale já na to kašlu. Pokud to je fakt nahraný tak to je nahraný ale fakt dobře a tvůrci mají fakt odvahu že do toho šli. Mne to prostě baví takže se pokouším věřit té první variantě. Místa jsou hodně děsivá, a příběhy neskutečně chytlavé. Seriál se mi čím dál tím více líbí. Je navíc mnohdy daleko strašidelnější než kdejaký film.

• 13.2.2016  14:40
    Přízraky (1996)

Slušné, na to ale jak jsem se na film těšil, spíše zklamání. Škoda trochu promrhaného potenciálu. Rating-R

• 7.2.2016  12:18

Velmi dobře odvyprávěný příběh se spousty nádherných záběrů a spousty přetvářek a zvratů našich hrdinů (tedy herců). Film není pro kohokoliv a nejspíš to bude jako vždy že se diváci rozdělí na dvě strany. Nicméně já patřím do té které se film líbil. Rating-R

• 24.1.2016  12:16
    Pavouk (2002)

Zvláštní film. Těžko ho hodnotit. Víceméně ale přinesl co přinést měl. Ale na čtyři hvězdy to není a to hlavně kvůli moc velkým dírám ve scénáři. Ale skvělá atmosféra. Rating-R

• 19.1.2016  11:08

Nudné a ničím překvapivé. Ten nejméně novátorský slasher co jsem za poslední dobu viděl. Pokud nejste ultra milovník slasherů držte se od tohohle filmu co nejdál. Rating-R

• 17.1.2016  11:50

Skvěle napsaný atmosférický horor. Sice se film rozjede až po ňáké době ale příběh vás chytne už do začátku. Chyby se najdou ale není jich příliš. Rating-R

• 16.1.2016  11:48

Film nepřináší nic nového a dopředu už víte jak a to asi tak skončí, ale mne prostě film neskutečně bavil, jak to Robert Zemeckis skvěle hravě a vtipně natočil. Film má navíc srdce a nebojí se ho použít. Takže to uběhne jak voda. Plus skvělé digitální efekty se skvělým Gordonem-Levittem. Rating-PG

• 1.1.2016  14:05

První půlka filmu skvělá. Hutná atmosféra a skvělé nápady. Ta druhá v podstatě taky ale jsou tam velké ALE. Film se občas dost podobá sérii Saw (což bylo celkem jasné když film píše stejná dvojice jak psala i Saw 4-7), taky mi hodně štvalo natahování děje. A poslední věc co mi vadila je jak hlavnímu záporákovy vše tak krásně vychází a působí občas dojmem nadlidské bytosti (paradox je že to samé jsem cítil i u detektiva Hoffmana při sledování Saw 7). Potrženo sečteno, film se povedl ale moje krevní skupina to není a nový hororový kult to taky určité není. Rating-R

• 31.12.2015  15:30

Tarantino sice ve filmu s akcí poněkud šetřil, oproti jeho předchozím kouskům ale já jsem byl spokojen. Velmi dobré dialogy, humor a hlavně kvalitní herci. Musím se ale přiznat že mi v některých chvílích film prostě nudil a to právě kvůli dialogům které zpomalovali děj,( ale to je jenom názor mé osoby které některé postavy tolik nesedli). Sice to není vrchol ale kvalitní film určitě. Rating-R

• 29.12.2015  13:35
    Ils (2006)

Velmi napínavý a pořádně děsivý horor. Film má povedenou pointu a i sympatický hrdiny a hlavně skvělou atmosféru (přesně takové filmy miluji). Sice jsem měl občas pocit že jsem některé monety už viděl ale to jen minimálně. Film mohu jen doporučit. Rating-R

• 28.12.2015  16:40
    Petr Pan (2003)

Bohužel je film zaměřen více méně na děti. I tak film potěšil. Rating-U

• 24.12.2015  12:10

Film sice chybuje a ne zrovna málo. Ale vše předčí jeho skvělá atmosféra a režie, plus samozřejmě herci.

• 23.12.2015  01:20

Už dopředu říkám že nejsem velký fanda Star wars. Ale rozhodně filmy stouhle tématikou mám rád. Nový film z tohohle universa se podle mne povedl. Abrams odvedl dobrou práci jen tentokrát nereinkarnoval jako u Star treku ale pouze přinesl to staré v novém kabátku. Ale proč ne. Film se povedl i po dějové stránce ale hlavně po herecké. Rozhodně film není bezchybný a navíc pro mě jako nefanouška jsem se první pár minut nudil, ale jakmile přišly nové postavy tak mě film chytil až do konce. Rating-PG-13

• 13.12.2015  12:22

Michael Dougherty je skvělý režisér. Jeho Trick or Treat miluji a tak jsem se nemohl dočkat i na Krampuse. A můžu říct že jsem opravdu nadšen. Film sice nejspíš neuspokojí všechny fanoušky hororu kvůli své mainstreamovosti ale díky tomu je film přístupnější a více působí jako další Vánoční klasika jako Gremlini. Film více méně sází na odladěnost, humor a rodinou podívanou ale rozhodně se nebojte že byste byli ochuzeni o ňáké to strašení. Zkrátka jsem se od první scénky (scéna v obchodu je jedna z nejlepších filmových sekvencí co jsem kdy viděl :D) až do konce u filmu neskonale bavil. Film má určitě chyby ale pokud máte rádi Burtona nebo předchozí počin Doughertyho tak si myslím že budete stejně nadšeni jako já. Pokud ale chcete jenom krvavý a tradiční horor tak si od mého hodnocení odečtěte jednu hvězdu. Rating PG-13

• 6.12.2015  12:11
    Ant-Man (2015)

Pro mne velké překvapení. Marvelovky mi lezou poslední dobou strašně krkem ale tahle k nim rozhodně nepatří. Skvělý humor, herci a nápady (z filmu je trochu cítit i Edgar Wright). A navíc se v podstatě odlišuje od ostatních Marvelovek což je asi důvod proč se mi tak líbil. Jenom je mi líto že se Ant-man spojí s Avengerama, myslím že tak film promarní svou jedinečnost. Rating-PG-13

• 28.11.2015  12:12
    Interview (2014)

Trapné, nudné a stereotypní. Dlouho mne film tak nenudil. Mrzím mě hodně nevyužitej potenciál a taky fakt že ne můj vkus je film až moc vulgární. Pokud chcete vidět votravného Franca a Kim Čong-una tak film můžete zkusit. Ale za mne určitě ne. Rating-R

• 14.11.2015  13:35
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Netřeba nic říkat prostě se na seriál musíte podívat. Už jenom kvůli Clivovi Owenovi. 1. série: 100%

• 7.11.2015  01:39
    Spectre (2015)

Na bondovku s číslem 24 jsem se po minulé Skyfallu hodně těšil. Nicméně vše nedopadlo úplně na jedničku. Film začíná skvěle, drží vás v napětí (setkání Spectra v Římě je opravdu atmosférické) ale bohužel druhá polovina filmu je neskutečně utahaná a neskutečně natahovaná. Navíc hlavní záporák určitě co se týče charakteru a vystupování nemá na předchozí záporáky (Waltz působí v roly záporáka kterou hraje už poněkolikáté dosti otřepaně). Ale není to určitě špatná film, má spoustu skvělých akčních a humorných momentů (připravte se na mnohem větší dávku humoru) a Daniel Craig je navíc v roli nejspíš naposled tak si ho určitě budete muset užít v kině. Ale Skyfall je nepřekonán a musíte se připravit že Mendes jen recykluje to co minule a možná i o něco hůře. Rating-PG-13

• 31.10.2015  00:45

Velmi pěkné překvapení. Film se mi velmi líbil a mohu jen doporučit. Nechci spoilerovat tak vám jen řeknu po vzoru kolegy J*A*S*M*A* že jde o jeden z mála filmů který dávají smysl. Rating-R

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17