zimi

zimi

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 2.10.2014  00:34

Až moc drsný 2 stejný chyby, herci100%, scénář 98% režie do 80min 100% a pak 60%

• 17.9.2014  18:25
    Taxikář (1976)

No když čtu to hodnocení 5 hvězdičkářů, tak naprosto nechápu na co jste koukali, neříkejte mi, že si to někdo pustí dvakrát, pět hvězd by se mělo dávat něčemu výmečnému, co si rád pustím ještě několikrát, není jediný důvod, proč bych to měl vidět ještě jednou.Ja jsem asi divnej, De Niro naprosto ůžasně zahrál, ale to je asi největší klad a atmosféra, ale hlavní hrdina je divnej, nevím proč bych mu měl fandit, to co provedl své nóbl přítelkyni není normální a myslím, že jeho reakce byla přehnaná! Celé se to nudně vleče, kdyby alespoň ukázali proč tak nenávidí spodinou a něco se dělo. Ne, u mě nadhodnocený film a dalo se z toho námětu vytěžit mnohem víc. 4/10 a jen za De Nira, který to jediný zvládl!!!!

• 17.9.2014  12:02
    Kdo s koho (1999)

Jistě má to své mušky, ale je to velmi příjemný film, herci mě překvapili, že nepřhrávají a dvě hlavní postavy, to zvládly až moc dobře, herecky super a příběh též! Má to svou originální atmosféru a já jsem moc spokojen!!!!

• 10.9.2014  11:18
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Zbytečně natahované. Ak se zde píše první série, vás nutí sledovat další a další díly, ale potom je to již plácání hlíny a snad něco vzznikne, první ůtěk je celku promyšlený plán kde se musí improvizovat, ale ten druhý je výsměch, to jsem nepochopil a hlavně obrázek na peklo ve věznici č. 2 se začne rozpadat a najednou jsou tam, jak na letním táboře, je to škoda, protože od počátku, úžasné! Od herců, napětí nápadu, vše až neuvěřitelně!!!!

• 25.8.2014  12:02

začátek mě bavil, ale čím víc se blížil konec, tak už to nebylo ono. Asi jsem podle hodnocení, čekal až moc a to nepřišlo. Ale vidět určitě jo. Určitě je to kvalitní film, tak si udělejte svůj obrázek.

• 23.8.2014  18:15

Asi jsem čekal víc. Nějak mě to nenatchlo, ale koukněte na to a obrázek si udělejte sami, námět je dobrý, ale příběh se vyvíjí špatným směrem, jistě z toho šlo vyždímat mnohem mnohem víc. je to škoda, protože to mohlo být super!

• 23.8.2014  18:06

Je to trochu odlišný, film, ale v dobrým, mě se to moc líbilo, herci super, námět dobrý a konec super já mohu jen doporučit, příjemná oddychovka, která si plyne až vyvrcholí, já byl příjemně překvapen a doporučuji.

• 23.8.2014  17:52
    Simone (2002)

Toto ne, ani nevím, jak jsem to mohl dokoukat, absurdní, nic zde nefunguje, všichni lidi zde mají IQ 35 a to jsem možná přehnal, vůbec to nestojí za shlédnutí, nechápu jak zde mohou hrát AL Pacino a Winona, no já prostě nedoporučuji něco mezi * a dvěma*

• 23.8.2014  17:42

Začnu kritikou, protože té moc nebude, chtělo by to krapet jiný konec, není až zas tak špatný, ale jistě by tomuto filmu slušel krapet jiný a jedna věc je mysl a druhá je fyzička, myslím, že on by tonezvládl, ale třeba dřel již před tím, což mi k němu nesedí, ale dejme tomu. Jinak je to pecka film, který vás vtáhne doslova do hry a frčí a frčí, Tom Cruise to zahrál prostě bomba od ze začátku neohrabance až po bojovou mašinu nakonec a já mu vše věřil, opravdu super výkon!!!!!! Chvály by byla spousta, ale nedělám to , jako ostatní, že bych prozrazoval do předu o čem ten film je, to si přečtete v jiných komentářích. Já jen napíši, že doporučuji 9/10 a běžte na to do kina, nebo si to kupte!!!!!!!!! 90% z vás se to bude moc líbit!!!!

• 18.8.2014  11:16
    Nezvaná (2009)

Co že tak nízké hodnocení, je to hodně slušný film!!!! Má dobrou atmosféru a patří mezi lepší filmy, co jsem viděl! Já doporučuji!

• 18.8.2014  11:11

Woody Allen a jeho osobitý stil, mě se to líbilo, film na uvolnění, některým hláskám jsem se zasmál, doporučuji.

• 18.8.2014  10:59

To je taková trapárna až hrůza!!!!!!!!! Nechápu, jak tohle může někdo natočit, bych se hanbou propad, herci hrůza dej nic moc. No hlava mi to nebere, ostuda!!!! To když vidí někdo v zahraničí, tak si asi musí myslet, že nejsme normální!!!!! Jaroslav Šmíd by neměl hrát, protože to je otřes co tu předvádí a ta jeho sestra... No raději toho nechám prostě se tomu vyhněte a uděláte dobře!

• 30.7.2014  19:38
    Až na krev (2007)

Nedoporučuji!!!

• 30.7.2014  13:44

85%? To ani náhodou! Živý, originální, jo, ale také trapný a až moc divný, nudilio mě to!

• 14.7.2014  11:51

Je to taková moderní pohádka, která mě bavila! Asi tak no.

• 7.7.2014  18:42
    Vodní svět (1995)

65% to snad ne, báječný film, vše klape! Skvělé nápady, herecky super9/10 a musím doporučit, mě to nadchlo a se synem,jsme to viděli tak 10 krát!

• 6.7.2014  00:14
    Havran (2012)

Já bych, krapet změnil konec a bylo by to na 4*, ale jinak v celku povedený film, asi až nemožné unikání, to by v reálu neklaplo, jinak v celku nápadité! Procenta, tak nějak odpovídají.

• 5.7.2014  17:05

Pro mě naprosto zbytečný, film! Téměř nic nového, nemá to tu akci a vtip, nevím z jakého důvodu se to točilo!!!!! Jo kdyby to bylo poprvé, tak proč ne, jako by měli natočit, opět Šestý smysl, či jiný film! Jó pokračování proč ne, ale tohle! Nechápu!!!!!

• 4.7.2014  18:23

Tak jsem, těsně po shlednutí,krapet jsem se nudil, ale nebojte předtím, než jsem si to pustil a říkal jsem si lidi to nějak dobře hodnotěj, tak já to krapet skritizuji, ale musím si to pustit a dokoukat. Protože poprvé jsem viděl jen asi 5 min a něco mi do toho přišlo. Jediný co mohu,že ze začátku a v půlce to má asi dohromady 10min slabšího místa, ale to plně nahradí, zbytek! Komu se to nelíbí je vážně barbar! Skvělý nápad,originalita, akce, animace, scénář, no bomba!!!! Přemýšlím a společně s Jak vycvičit draka, nej animák, 17/20 a asi dam 5*, ale jo dam je!

• 4.7.2014  09:44

No a co teď? Jsem v rozpacích, asi práci ve studiu a na počítači to dalo velkou, akce je tam dost, herci se snaží, rozhodně chápu, že jsou lidi nadšeni, ale ale! Nějak to nefunguje, je to moc chaotické! Spousta věcí nedává smysl a já se těšil až to skončí, páč mne to zas tak nechytlo, ono již ten první díl, byl (divnej). To bych ani nezazlíval režisérovi, ten to ještě hodně drží, myslím, že špatný námět, ale to je jen můj názor! Rozhodně jsou, tisíckrát horší filmy a měli byste jej vidět a udělat si svůj obrázek! 6/10, ale doporučuji!!!

• 3.7.2014  18:50

Za ty prachy dobrý, ja se nenudil. Čekal jsem to horší a nakonec, tak asi 65%, ale za odvahu snahu a vše dohromady, musím dat 4* a doporučuji!

• 30.5.2014  22:05

Zvlaštní film zvláštně natočen a něco mezi 3 a 4*, tedy u mě, asi se na to koukněte a udělejte si obrázek sami.

• 30.5.2014  22:02
    Zmizení (2013)

Hodně dobrej filmek! Ani se nedivím co se tam všechno dělo, člověk by dělal vše pro záchranu dítěte, ale víc prozrazovat nehodlám, drsný drama a určitě doporučuji.

• 30.5.2014  21:53
    Obřad (2011)

Naprosto průměrný film, dobří herci, ale ve směs co má být napínavé, tak se točí stále dokola, což je škoda,ale jednou vidět proč ne.

• 21.5.2014  22:56
    RRRrrrr!!! (2004)

Jo je zde pár dobrých hlášek, ale spíš dávných než super, ale jednou vidět a každý ať si udělá obrázek, já byl sklamán, asi jsem moc čekal!!!

• 21.5.2014  22:48

To je přesně film, který zbožnuji! Divím se, že tak málo lidí toto má v oblíbených!!! Ten film, ale za to stojí, v tomto filmu jsem začal mít rád Toma Cruise a od tohoto filmu je ůžasný. Lze jen doporučit!!!!!!!

• 19.5.2014  19:33
    Fotr je lotr (2000)

Průměr, obcas dobré, občas trapné!!!! Přesně na 3*, nikdo by se nechoval, tak jak postavy.

• 8.5.2014  17:26

Je to film co nenudi,ale nesmí se nad tím moc přemýšlet. Je zde spousta věcí co nedává smysl a 3 dil, byl asi zbytečný. Ty bytky mezi roboty a lidmi je fraška a spousta věcí je nelogických, je mi jasné, že nějak se to musí natočit a vyřešit, ale ve dvojce to šlo a fungovalo, tai se vaří z vody, ale akce zde je a celkem to šlo, přesně na 3* a doporučuji. Rozhodně páteří mezi lepší filmy.

• 8.5.2014  12:16

Úžasný režisér, mám jej hodně rád a tento film je pecka, velká odvaha to natočit mé pocity jsou smíšené! Konce jsem se bál, jak to jen může vyřešit a smekám!!!! Mohu jen doporučit!

• 7.5.2014  23:20

Je to nářez, nenudil jsem se a to jsem byl ospalej, přesně mezi 4 a 5*, ale 65% to snad né, si s tím museli dát obrovitou práci! Tak dam 5 a mohu jen doporučit!!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9