cindy

cindy

Hanka Bortová

okres Praha

• 8.1.2015  22:58

Myslela jsem, že mě film víc zaujme, ale moc se to nepovedlo. Romantický to bylo, i se vyskytli humorné scénky v hororovém filmu. Νejzajímavější na konci filmu byl kocourek.

• 30.10.2014  10:49
    Mami! (2014)

Film "Mami" na mě velice citově zapůsobil. Dost jsem ho prožila i takový může být skutečný život, s prostými vulgarismy i násilím.

• 27.8.2014  07:44

Nejdřív se mi ta ten film nechtělo jít, ale jsem moc ráda, že jsem šla. Dlouho jsem se tak od srdce nezasmála, jak při filmu, který mě dost pobavil.

• 8.11.2013  16:15
    Šimpanzi (2012)

Tento dokument byl zajímavý tím, že se dvě tlupy šimpanzů, dělí o území, na kterém mají potravu.Mezi nimi vznikají rvačky o jídlo na cizím území, při jedné z nich zemře jedna samice, která má mládě.Mládě se snaží vetřít k jiným samicím, ale žádná ho nechce, nakonec se ho ujme samec, který mu předává svoje zkušenosti.

• 13.10.2013  17:36

Jejich hlášky ve filmu jsou super, třeba: "maminka mě utírala lopuchem a byla na něm beruška" a jiná hláška: "tady orel, tady orel, co ten pták zase chce, ona jde celou cestu v bačkůrkách, to jsem zvědav, jak bude lyžovat". Prostě klasika, na kterou se dá koukat do nekonečna a neomrzí.