Pán času - Série 11 (2018) (série)

Jodie mi jako Doktorka sedla prakticky okamžitě. Připomíná mi mojí oblíbenou Jedenáctku svou zmatečností a je neuvěřitelně sympatická. Ostatní společníci taky fajn, jen Ryan mě zatím moc nebaví. V druhé půlce série to nabere slušné grády a celkově mě to docela bavilo. Slušných 6/10 . Nejlepší díly: 11x06 - Demons of the Punjab, 11x07 - Kerblam!, 11x09 - It Takes You Away.

Pán času - Série 10 (2017) (série)

Do začátku série vnesla Bill svěží vítr, ale druhá půlka docela zklamání. Capaldiho série mě zkrátka trochu minuly. Zatím Doktorových nejslabších 6/10 . Nejlepší díly: 10x01 - The Pilot, 10x04 - Knock Knock.

Pán času - Série 9 (2015) (série)

Je to pořád Doktor a je to pořád fajn, ale už můžu prohlásit, že Capaldi mě jako Doktor za srdíčko nechytnul a nejspíš nechytne. Herecky je fajn, ale příběhy tentokrát slabší přičemž pár věcí mě vyloženě mrzelo/naštvalo. "Me" má být podobně důležitá postava jako byla River Song, ale tentokrát se ta její osudovost vůbec nedaří prodat a prostě to nefunguje. Stejně jako tentokrát už nesnesitelně dlouhý závěrečný monolog v Zyngonském dvojdíle. Oproti minulé sezóně se však mimořádně povedlo finále. Konečně se v něm o "něco" hraje a díky tomu je výsledný dojem mnohem lepší. Standardních Doktorových 7/10 , s tím že už se těším na poslední Moffatovu sérii a nového showrunnera, možná i Doktora. Nejlepší díly: 9x10 - Face the Raven, 9x11 - Heaven Sent, 9x12 - Hell Bent.

Pán času - Série 8 (2014) (série)

Jako po každé regeneraci první tři díly jsem Capaldimu nemohl přijít na chuť. Naštěstí se to v první polovině série zlomí a pak je to opět jízda. Doktor je tentokrát sarkastický, více cynický a vážný, ale to neznamená že se nedostaví zábavné momenty. Vykulená Clara opět sympatická a celá série také. Dobrých 7/10 . Nejlepší díly: 8x04 - Listen, 8x05 - Time Heist, 8x09 - Flatline.

Pán času - Série 7 (2012) (série)

Výborný start série, která v druhé polovině zákonitě musela zpomalit . Clara je roztomilá, Matt Smith opět dokonalý a závěr série taky dobrý s pěkným cliffhangerem, který láká na výroční díl 8+/10 . Nejlepší díly: 7x02 - Dinosaurs on a Spaceship, 7x05 - The Angels Take Manhattan, 7x13 - The Name of the Doctor.

Pán času - Série 6 (2011) (série)

První díly série nic moc, ale nakonec se (jak je u Moffata zvykem) ukázalo, že bez nich by byl závěr série poloviční. Vlažný start série je tedy odpuštěn a zbytek je Doktorův vysoký standard 8/10 . Nejlepší díly: 6x07 - A Good Man Goes to War, 6x12 - Closing Time, 6x13 - The Wedding of River Song.

Pán času - Série 5 (2010) (série)

První tři díly jsem nemohl přijít novému Doktorovi(Matt Smith) na chuť, ale pak se dostaví River Song, Andělé a vše zapadne do správných kolejí. Amy Pond je rozkošná, Rory sympaťák a na konci série si myslím, že lepší náhradu za Tennanta opravdu nemohli najít. Výtečných 9/10 . Nejlepší díly: 5x07 - Amy's Choice, 5x10 - Vincent and the Doctor, 5x13 - Big Bang.

Pán času - Série 4 (2008) (série)

Další výborná série. Donna se k Doktorovi hodí a během celé série není výraznějších kvalitativních rozdílů. Postava profesorky River Song je pouze třešničkou na dortu výborné série a finále je tentokrát opravdu dechberoucí 9/10 . Nejlepší díly: 4x08 - Silence in the Library, 4x10 - Midnight, 4x11 - Turn Left.

Pán času - Série 3 (2007) (série)

Na Marthu Jones jsem si musel chvíli zvykat, ale od poloviny série skvěle zapadla a následovali opravdu výtečné díly. Narážky a informace o Doktorově minulosti tomu dávají správný nádech osudovosti na který jsem čekal. Tennant opět skvělý a svým herectvím dokáže i ty průměrné epizody proměnit ve výtečnou zábavu 9/10 . Nejlepší díly: 3x08 - Human Nature, 3x10 - Blink, 3x11 - Utopia.

Pán času - Série 2 (2006) (série)

Davida Tennanta jsem si zamiloval hned po jeho prvním výstupu a citování Lvího krále. Billie Piper je pořád skvělá a oproti předchozí sérii to drží více pohromadě. V celé sérii je minimum špatných dílů a výborné emotivní finále, Doktor si mě definitivně zaháčkoval 9/10 . Nejlepší díly: 2x04 - The Girl in the Fireplace, 2x08 - The Impossible Planet, 2x09 - The Satan Pit.