Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (2 362)

plakát

Tajnosti a lži (2015) (TV seriál)

Uřvané a uhádané rodinné drama okořeněné kriminální záplatkou. Z 95% tvořeno otravnou vatou, kecy a zbytečnými záběry. Kdyby to byl jeden celovečerák, byl by to takový obyčejný podprůměrný TV film. V tomto brutálně převaleném rozsahu nedívatelné a na hranici Odpadu. (11%)

plakát

Santa Clarita Diet (2017) (TV seriál) odpad!

Zkusil jsem 1, 2., 3. a poslední díl 1. série. Hrají tam hlavně 2 lidi a ti neustále mluví. A když je tam někdo jiný, tak taky furt mluví. Mluví samé zbytečné a nezábavné hovadiny, pořád, pořád, pořád. Hrozně protivný seriál, při kterém jsem se ani 1x nezasmál a ani 1x neusmál. Za mě nedívatelné, blbé, trapné a zejména otravné. (7%)

plakát

Tiché místo: Část II (2020)

Začátek byl nadějný, pak to šlo do kopru. Buď tam lidi chodili od ničeho k ničemu a, aby byli potichu, tak všechno dělali tak 5x pomaleji, než je obvyklé, takže i jinak nudné záběry trvaly ještě 5x déle a byly tak násobně nudnější. Nebo byli lidé schovaní a koukali, jak je hledají příšerky. Během filmu se prakticky neudál skoro žádný děj. Jen holka vylezla z úkrytu, vzala sluchátko, dojela na ostrov a pustila ho do rádia. Celé toto by se vešlo do 5 minut stopáže a s titulkama a vatou by z toho byl tak jeden slušný Večerníček (casting by tomu nesporně nahrával). Dokoukáno s robustním přetáčením. Dvě hvězdy s odřenýma ušima. (32%)

plakát

The Vast of Night (2019) odpad!

Film o ničem, tak nudný, že nedívatelný, bez herců, bez peněz, zato tam toho nažvatlají fakt hodně, že je to více než protivné. Prostě laciný nezajímavý amatérský brak. Vypnuto asi v polovině, kam jsem se proklikal asi za 5 minut. (1%)

Noc v ráji (2020)

První 2/3 filmu se hrozně táhly, bylo třeba popřeskakovat tak asi hodinu otravně zbytečné romanticko dramatické vaty a dalších zbytečných záběrů, žvatlání a rozjímání. Až ke konci to nabralo více na obrátkách, což bylo konečně dobře. Ostatně všichni účastníci děje byli zmrdi, tak nebylo komu fandit. Hlavně, že se vzájemně pobijou, padni komu padni. Hlavní pointa byla bohužel plně očekávatelná, ale zase nestandardní finiš a i konec to příjemně uzavřely. No, kdyby to mělo hodinu deset, bez všech těch tanečků, bylo by to docela slušné zpestření večera, takhle levituje pod očekávaným průměrem. (42%)

plakát

Ragnarök – Konec světa (2020) (TV seriál) odpad!

Máme tady komunitu lidí v městečku. Jeden z nich hraje za Bohy, několik dalších hraje za znepřátelené Obry a zbytek je komparz. A tak si tam o tom všichni 6 dílů unyle vykládají. Celý děj této užvatlané a vynuděné ptákoviny by se vešel do jednoho 20minutového krátkofilmu a i tak by to byla otravná hovadina. (8%)

Censor (2021) odpad!

Film o ženské, která chodí, mluví, telefonuje a kouká na televizi a trochu jí hrabe v hlavě. Ukázková nuda po celou dobu a děj nulový. Ryzí hnůj. (1%)

plakát

Den nezávislosti: Nový útok (2016) odpad!

Debilita hodně po vzoru kanadských filmů, tedy spousta detailních záběrů do bezvýznamných vážných obličejů, zcela debilní děj, samé debilní kecy, jedna hovadina za druhou, a všechno kolem svítí a bliká. Hnůj. Okořeněno trapnými pokusy o humor a animovanými krajinkami jako z PlayStation. (5%)

plakát

The Retreat (2021) odpad!

Tak to byl fakt rychlý film, do konce jsem dopřeskakoval za pár minut. Zkraje 20 minut bez obsahu, pak tma a šmouhy a tma a tma a šmouhy a konečně konec. Bez nápadu, bez gore, bez herců, bez peněz, úplně bez čehokoli aspoň nějak zajímavého. Velmi mrzká hovadina. (2%)