Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (2 947)

plakát

Zločiny budoucnosti (2022) odpad!

Už chápu, proč lidé údajně odcházeli z kina při promítání tohoto filmu. Podle mě to nebylo ze znechucení, ale kvůli tomu, jak nebetyčná a nudná hovadina to byla. Tolik debilních keců v jednom kuse od začátku do konce to se málokdy zažije. Děj nula. Herci nula. Pointa nula. Zaujetí nula. Troška krve už tenhle unylý výblujek nemohla nijak zachránit (2%)

Smrtihlav (1998) odpad!

Chaotická slátanina. Triky jako z Létajícího Čestmíra, nějací bubáci, kecy, zmatek, nuda. Trapárna a ještě s otřesnou hudbou. (6%)

plakát

Včela na mušce (2022) (seriál)

Kdo čeká Mr. Beana, jako já, bude asi zklamán. Tohle je úplně jiná postava a jiný, mnohem slabší humor. Bohužel, když se do něčeho vkaká Netflix, tak zašlape i Atkinsona. Ale abych jen nekritizoval, dívat se na to dá, tu a tam to i způsobí úsměv, ale žádná řacha to není. Taky nechápu to debilní členění na párminutové epizody. (45%)

Muž z Toronta (2022)

Tohle byl podle mě takový účelově hybridní film, aby oslovil všechny obyčejné diváky a nikoho vyloženě nenasral. Základ tvoří docela dobrá krimi komedie. Bohužel do toho vecpali užvatlaného černocha, jehož nekonečné protivné blekotání o kokotinách to fest sráží o 2 levely níž. Vecpali tam i romantickou linku, takže talší důvod některé části popřeskakovat. (35%)

plakát

Nur Gott kann mich richten (2017)

Takový jednoduchý film, snad drama, uřvaný, uhádaný, levný, malý. Vždycky, když na sebe ti ksichti začali pokřikovat, přeskakoval jsem, dokud nepřestali. Jakmile někdo začal řešit své osobní nebo rodinné problémy tak to samé. Zbytek, asi tak 30 minut, ušel. A konec dobrý všechno dobré. (20%)

Super-Blb (2022)

Nemám vůbec rád francouzské komedie. Tohle sice není úplně marné, ale stejně jsem to po chvíli vypnul. Možná po litru vína, abych přizpůsobil mozek, jinak tyhle trapárny nedávám. (20%)

plakát

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Dost to připomínalo kanadské vykecávací "katastrofické" filmy, mohlo to být o 2 hodiny kratší a o nějaké "triky" se raději neměli pokoušet. (12%)

Ovládací panel
4 body