Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Horor
  • Komedie

Recenze (3 449)

plakát

Zlé sestry (2022) (seriál) 

Proklikal jsem se 3 díly a stačí. Základním materiálem zde je hejno 5 sester ve věku tak 30 až 70 let, což mi přijde nerealistické, a švagr, který sice není žádné zlatíčko, ale on každý muž by se tomuhle sesterskému uskupení nejspíše obloukem vyhýbal. Zábavné to není, napínavé to není, jen tam furt tlachají kolem smrti švagra, kterou asi způsobily, ale to už se nedozvím. Civět na tohle dalších 7 dílů si neumím představit. Milovníci Zahrad a Ulic to jistě ocení lépe než já. (15%)

plakát

Nabídka (2022) (seriál) 

Kdyby se vyhodila ta táhlá linka o natáčení a ponechala se jen ta linka o mafiánech, tak by to byl jeden dobrý celovečerák. Tanečky kolem natáčení a další tanečky kolem tanečků o natáčení bohužel zabírají tak 90% stopáže a nebaví mě to pořád přeskakovat, protože mě to nijak nezaujalo. Nedodíván ani pilot, stačí. (20%)

plakát

Rebel (2021) (seriál) odpad!

Tak tohle fakt ne, děkuji. (1%)

plakát

Angličanka (2022) (seriál) 

V polovině 3. dílu to vzdávám. Je to hrozně ucouraná barevná nuda. (15%)

plakát

Kin (2021) (seriál) odpad!

Telenovela o "hodné" rodině dealerů, násilníků a šmejdů a "zlé" rodině dealerů, násilníků a šmejdů. Má to vše, co má správná telenovela mít - je to pomalé, zdlouhavé, hodně se tam vykecává a samozřejmě se podstatně řeší rodinné a sociální věci. V duchu dnešní doby je to navíc všestranně a dokonale multikulti korektní. Jediným milým zpestřením je, že se tam šmejdi se šmejdama občas kočkují. Pilot mě odradil natolik, že dále už sledovat nebudu. (6%)

plakát

Citadel (2023) (seriál) odpad!

Plochá, trapná a pošášená komerční hloupost o ničem. Důvod, proč do hlavní role vybrali zrovna tuhle tlustoprdku, pro mě zůstane záhadou. (7%)

plakát

The Monster (2016) odpad!

Minimalistický, laciný, amatérský film. Jedna ženská, jedno děcko, na chvilku jedna paní a jeden chlap, jedno auto, celé potmě. Nejdřív jedou, pak stojí, pak se nahání kolem auta s monstrem, což bude kdosi v neoprenu se zubatou maskou přes obličej... Horor je to jen okrajově, bo 80 z 90 minut tam jeblá matka jen kecá s dcerou, případně kvičí. Dodíváno rychle. Pro naprostou absenci čehokoli aspoň trochu zajímavého jsem se doklikal do konce asi za 13 minut. (1%)

plakát

Krev a zlato (2023) 

Podle mě to byla černá komedie a nikoli to, co se zde uvádí. Žádná pecka, dost nezáživné, hodně se to táhne, ale dodívat to s přeskakováním šlo. Sem tam frk. (31%)

plakát

Tin & Tina (2023) odpad!

Vše už zde za mě napsal pornogrind. (1%)

Ovládací panel
3 body