Fargo - Season 2 (2015) (série)

Příběh je zajímavý a je to dobře natočeno, i casting fajn. Co mě zlobilo, byla ta vata a otravné rodinné vykecávačky zejména v dílech 1 - 5 a 10. Člověk musí mít v ruce stále ovladač, aby to bláto popřeskakoval. A to ho bylo dost. Jinak, kromě některých policajtů a tu a tam kohosi, byli všichni šmejdi, takže každé další úmrtí zahřálo na duši. Jo a s tím ufem to docela zbytečně podělali. Celkově však o level výš než 1. série, to byla unylá mizérie. (34%)

Fargo - Season 1 (2014) (série)

Viděl jsem jen 1., 2. a poslední díl první série. Střed jsem vynechal, protože jsem stejně 90% času přetáčel kvůli zdlouhavému nudnému ději a zejména obrovské kupě bohapustých blbých keců a vaty. O nic jsem nepřišel. Kdyby to byl jeden celovečerní film, asi by to byl přijatelný průměrný thriller, ale takto to byla jen vleklá otravná nuda. (11%)

Tajná dohoda (2008) odpad!

Tlustý pán bez nohy a s bolavou hlavou dojede kamsi do řiti Texasu. Tam chodí a drsně se dívá na ty zlé. A ti zlí se drsně dívají na něj. Hrozný shit a ubohá trapárna. (7%)

Top Gun: Maverick (2022)

Film mě poprvé zaujal až v čase cca 1 hodina a 20 minut. Do té doby to bylo jen dost unylé a nostalgické ohlédnutí za tím, co kdysi bylo, a také ujištění Cruise Cruisem, že Cruise je prostě nejlepší. Tato část byla za mě tak za 1 až 2 hvězdy, vyžadovala i dost přeskakování té vaty a seniorské romantiky. Proti tomu docela kontrastuje zbytek filmu, cca 40 minut, který je nabitý akcí a je výborný za 4 až 5 hvězd. Skvělý dojem z té druhé části kazí jen na konci to obvyklé, k uzoufání trapné poplácávání po zádech, objímání a přehnaný jásot. P.S. Je hezké, že Chuck Norris nesobecky dovolí Cruisovi točit si podobné filmy 🙂. (63%)

Glorious (2022)

Taková komorní záležitost, naprostá magořina, samá krev, ale docela sranda. Jen je třeba si protrpět úvodní nudnou čtvrthodinku. Pak mě to docela zaujalo a čekal jsem, co se z toho vyvrbí, dokonce to i nějak rozumně dopadlo. (42%)

Stínohra (2022) odpad!

Ošumtělý americký námět s českou realizací. Tak 90% času jsou prostoje a vata. Nevydržel jsem se na to přehnaně emotivní nic koukat, maximálně mě to nudilo. Ani s obrovským přeskakováním jsem nedopřeskakoval až do konce. (7%)

Protiúder (2010) (seriál) odpad!

Další mizerný seriál na téma vojáci a zlouni. (3%)

Bancroftová (2017) (seriál)

Komentáře jsem dal k jednotlivým sériím. (20%)

Bancroftová - Série 2 (2020) (série)

Druhá série je podobná jako první. Jen je ta megera o něco hysteričtější, když proti ní stojí nová mladá rezavá mrcha. No, přijde spojler, konec dobrý všechno dobré. Ale mohlo to skončit zábavněji. Bohužel. (25%)

Bancroftová - Série 1 (2017) (série)

První série pojednává zejména o staré hnusné megeře a jejích manipulacích okolím. Je to převážně jen mimořádná nuda. První dvě epizody byly úplně na odpis, až pak to konečně začalo být místy trochu zajímavé. Docela rychle jsem se kvůli nudě a řídkému ději doklikal do konce první série a teď mě zajímá, zda to mrchu ve druhé sérii dostanou. (15%)