doogiemus

okres Trebišov

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 20.10.2019  11:43

Panenko skákavá!!! Veľmi pôsobivé....neviem sa dočkať dvojky.... Vrelo odporúčam pre milovníkov žánru..

• 20.10.2019  11:42
    Aladin (2019)

Čakal som väčšiu trapošinu, ale bolo to milé prekvapenie, a to aj napriek tomu, že muzikály vôbec nemusím. Celkom príjemne s týmto dá stráviť večer, ak nechcete nič náročné.

• 5.6.2018  11:48
    Tomb Raider (2018)

Áno, bol to Tomb Raider. Mal som podobný pocit ako pri hre, verne to nasledovalo žáner a myšlienku. Aj keď to bolo zahrané super, žiada sa mi tu iná herečka. Každopádne ma to nesklamalo, vrele odporúčam a teším sa na pokračovanie....

• 9.5.2018  09:13

Bol som z toho veľmi dojatý. Asi jeden z najkraších filmov za posledné obdobie. Je to možno tým rodičovstvom...no zmení to človeka, čo vám poviem. A pripomenul sa mi aj jeden pekný veršík, na ktorý som si už dlho nespomenul: "Najprv sa pochopme, až potom sa rozprávajme!" (Jób 18,2b). Vrele odporúčam.

• 29.4.2018  09:01

Klasická vymietačka. Len je zaujímavé, že furt treba ísť do krajín východného bloku, aby Vás posadlo / kde démoni pôsobia. Za Sophiu hviezda naviac.

• 29.4.2018  08:59

Pre mňa najlepšia marvelovka všetkých čias. Skvelý humor, parádna kombinácia postáva a dej, ktorý drží od začiatku až do konca. Ani sekundu som sa nenudil. A ešte niečo, čo som už dávno pri filme tak silno nepociťoval - pocit bezmocnosti, slaboty a koniec, ktorý som nečakal. Chcem si to pozrieť ešte aspoň 10x. Odporúčam

• 20.4.2018  09:50

Vtipné, svieže a celkom originálne. Za tie nadávky s Ježišovým menom však dám hviezdu dole. Proste to bolí a kazí to celkový dojem, keď nadávajú s menom niekoho, na kom mi najviac záleží.

• 20.4.2018  09:47

Zase som to spravil. Najprv som si prečítal knihu (3x) a potom som šiel do kina. A samozrejme, že som preto bol dosť sklamaný, keď boli úlohy poprehadzované a dejová línia bola pospájaná v najhrubších bodoch. Pri sladkej nevedomosti by som určite povedal, že to bola perfektne spracovaná chuťovka aká sa často nevidí, ale takto (kvôli mojej čitateľskej vášni) dám hviezdu dole. Každopádne odporúčam všetkým (ale knihu čítajte až potom).

• 9.4.2018  14:06
    Bright (2017)

Paráda.....dúfam, že bude pokračovanie.....

• 9.4.2018  14:04

Asi najvtipnejší diel z celej série. Príjemný humor, krásne efekty, pekne nápaditý dej. Aj Chris sa asi učí hrať. Vždy som sa však tešil na Natálku....a tu ľaľa, niet jej....škoda.

• 9.4.2018  13:59

Sila počasia ma vždy fascinovala. Najmä to napätie a ticho pred búrkou. Na druhej strane také čosi by som zažiť asi nechcel, ak by prišlo k extrémom. Filmík to bol celkom dobrý, taký na oddych a ten Gerard je proste sympaťák. Mne to utieklo ako voda, hoci musím poznamenať, že ma trochu naštvalo záverečné naťahovanie, keď fňuk fňuk čo bude s jedným človekom, pričom každou sekundou umiera kopec "bezmenných". Taký americký pátos. Ale ok, celkovo mám z toho dobrý pocit, nenudil som sa, a preto odporúčam. Nečakajte však nič dokonalé ani svetoborné. Priemer na pozretie.

• 12.3.2018  19:15

Po dlhej dlhej dobe som sa opäť vrátil k pozeraniu filmov a týmto som začal. A musím povedať, že som sa bavil - jednak aj kvôli skvelým výkonom hercov a tiež kvôli príjemnému humoru a spracovaniu. Jednotka bola u mňa kultová a som rád, že rovnako bude aj dvojka. Odporúčam.

• 12.3.2018  19:13

DC-čko je na inej koľaji ako Marvel, to jasne cítiť. A nemusí to byť bezpodmienečne zle. Osobne mám pocit, že DC ide viac do filozofie a akéhosi vcítenia sa do role superhrdinu. Je to pre mňa hĺbavejšie. Marvel je viac o zábave. Preto môžem slobodne povedať, že sa mi páči jedno i druhé a v mojich očiach sa dopĺňajú. Aj táto liga sa mi páčila, aj keď ešte trochu by mohol byť príbeh doladený. Odporúčam. Som zvedavý na pokračovanie

• 12.10.2017  10:24

Tak trochu si kladiem otázku, či tento film mal aj nejaký cieľ....a možno aj mal. Napríklad chcel poukázať na to, že je dobré byť depilovaným mužom, najlepšie vyrysovaným ako stiahnutý králik. Možno chcel oživiť pamiatku starej pobrežnej hliadky a vykašľať sa na zmysel a polahodiť len oku. Alebo ak pôjdeme hlbšie, tak možno povedať, že chcel poukázať na možnosť zmeny jednotlivca v prospech komunity a svojho okolia. Celkovo však ťažko povedať. Musím však povedať, že aj napriek niekoľkým vtipným scénam ma film zarmútil. Bol veľmi plytký, ktorý zdôrazňoval fyzickú krásu a vládu emócií. A úplná chyba - na večierku mal Skala-poručík kapitánske výložky!!! Hviezda dole. A určite si nebudem depilovať môj zbojnícky hrudník!!!

• 21.8.2017  10:08

Vitaj späť Chlapík, chýbal mi tvoj štýl, aj keď som sa čudoval, že si preskočil do inej kategórie. Ale bavil som sa, vďaka ti za to. To mi sadlo.

• 21.8.2017  10:06
    Malý princ (2015)

Ako tvrdý chlap som neplakal možno nejakých 12 rokov. Teraz to bolo ťažké, oči zvlhli a len tak tak som obstál, aby sa mi nezgúľala tá mokraď po líci. Veľmi veľmi dobré. Odporúčam.

• 21.8.2017  10:04

Dlhé, ale celkom slušné a z časti dojímavé. Mnohých myšlienok by sa dalo chytiť, ale akosi nemám náladu na filozofovanie. Proste si to pozrite.

• 21.8.2017  10:03

Musím tomu priznať celkom ľudské reakcie, pomerne slušné prevedenie, hoci ten koniec ma trošičku sklamal. Asi taký najprirodzenejší film v danej kategórii bez hlúpych miest.

• 21.8.2017  10:02

Veľký, ale premárnený potenciál. Po niekoľkých dňoch už ani neviem, o čo šlo. Škoda.

• 21.8.2017  10:01

Musím podotknúť, že neznášam ten všade sa tlačiaci štýl preafektovaných španielomilcov, a preto mi ten hnusný začiatok pokazil náladu. Na druhej strane aspoň ten Nafta nehral takého trápneho blbca ako v XXX 2 a slúži mu na chválu, že aj keď prehovoril, nebolo to dlho. Mlčanie mu svedčí viac. Po všetkej trápnosti však z toho bol nakoniec celkom dobrý bezmozgový akčňák so celkom pútavými akciami. Asi najlepšia časť v celej sérii. Teda celkom odporúčam.

• 6.7.2017  10:38
    Američtí bohové (TV seriál) (2017)

Ako veriaci človek som na mnohé chvíľe pozeral s pohoršením, a to aj napriek tomu, že viem, aké blbosti vymýšľa svet aj vo veciach náboženstva a viery. Nemôžem však uprieť spracovanie, ktoré doslova až hypnotizovalo a nútilo to pozrerať ďalej. A dávam hviezdu naviac za podnety na premýšľanie o ľudských pohľadoch na vieru, predstavy o bohoch a všetkom nadprirodzenom. Som zvedavý na pokračovanie. Ak si to chcete pozrieť a ste veriaci, tak pozor, veľmi sa pohoršíte a môže vás to rozhodiť.

• 23.6.2017  08:14

No bolo to pekné farebné, také efektné a tak....

• 23.6.2017  08:13
    War Machine (2017)

Nepopieram úprimné presvedčenie niektorých jednotlivcov v armáde v ich snahe pomôcť tej krajine nie tretieho, ale 10 sveta. A predsa zazneli super pravdivé veci o skutočnom stave bojov v Afg a hlúposti nás, ó najmúdrejších ľudí krásneho západného sveta. Bolo mi z tohto filmu smutno....ale tak dobre smutno. Odporúčam.

• 16.6.2017  18:48

Očakával som niečo viac na spôsob Lord of War, kde to Klietka zahral vynikajúco. V tomto som nevedel nájsť tú iskru...proste tam niečo chýbalo. Tak zostal iba taký priemer. Dá sa to pozrieť, no....

• 9.6.2017  20:12
    John Wick 2 (2017)

Hmm...That action, that style....hmmm.....everyone should see this....hmmm...

• 9.6.2017  20:09
    Život (2017)

Super. Musím skonštatovať, že je to lepšie ako Votrelec: Covenant. Pútavo natočené, napätie vrcholí až do konca, predvídať sa dá možno ten koniec - to je to mínus. Akurát je na zamyslenie, že prečo zrazu takáto háveď nespadne na USA, ale zrazu kdesi do Ázie. Každopádne dúfam, že to bude mať pokračovanie. Odporúčam.

• 6.6.2017  09:47
    Pasažéři (2016)

Celkom dobrá myšlienka a bolo to fakt skvelo zahrané. Dobrý film, ak si niečo chcete pozrieť s polovičkou.

• 6.6.2017  09:46

Nápad a spracovanie originálne, celkovo v rámci žánru nemám problém dať plný počet. Trochu by som možno zafilozofoval nad pýchou, ktorá v skutočnosti nebola pokorená, ale svojím spôsobom velebená. To nie je dobré. Ale inak humorné, osviežujúce, efektné. Určite odporúčam.

• 6.6.2017  09:45

Smutno mi bolo mocno. Ale veľmi dobré. Trochen škoda toho kríža na konci....ako veriaceho sa ma to dotklo. Inak paráda.

• 6.6.2017  09:45

Nechápem zapálenosť pre Star Wars ako také, a žiaľ, aj keď mám rád sci-fi, toto mi nesadlo. Stále tam cítim ten štýl starwarsov a to mi to celé kazí. Proste priemer.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9