brumbrum

brumbrum

Slovensko
hacker, fotograf, muzikant :)

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 24.5.2020  21:32

Nepozeratelne - nie v zlom, len proste uplne prazdne, smutne trapne dialogy, akoze vtipna muzika tomu ma dodavat asi ten chybajuci smrn, ale nepodarilo sa to zjavne. Po polhodine sme to vzdali a ideme si citat. ODPAD

• 22.5.2020  14:24
    Konfident (2012)

Velmi zle spracovanie; chudak Vetchy sa moze snazit jak chce, i tak to napokon vypada groteskne, jak sa tam rozculuje a apeluje a gestikuluje - a pritom nema o com :-). Napr. vojde do miestnosti a zacne zjapat, ze 'do rana to tady chci mit!!!' a opakuje to dokola a potom vybehne zasa von. Akoze dialogy uroven pomocna ZS, este aj tu by to deticky dostali za 4-. Uz ked sa film zacina holymi prdelami a postelovymi vzdychackami, cloveku je spolahlivo jasne, ze soudruzi delali ucet bez vrchniho. Asi do polovice je to zlatanina radio-amaterstva + sex-amaterstva + film-amaterstva; asi v polovicke sa zacne zdat, ze asi vymenili rezisera, alebo scenarista proste prestal hulit - pomaly sa to zacne volakam hybat a clovek ma postupne pocit, ze to dopozera az do konca. A potom pride ten koniec: TO CO BOLO!?!? Fakt velmi slabucke, nasa chemikarka vravievala 'jak 100x prevareny caj' - bezmyslienkovite, bez konca, kopa zbytocnych postav, nedoriesene otazky, useknute, len pan Madl sa tam divne kuka spoza tituliek pri hnusnej hudbe - no fuj, otras, ozaj bieda. 1*, za snahu pana Vetcheho

• 20.5.2020  23:04
    Na střeše (2019)

Vyborne :-)! Gratulujem bratrom Cehunom a potichu zavidim, ze dokazu natocit vtipnu komediu, jemne vykreslene postavy, citlivy pohlad do duse ludskej - a este aj pasujuca muzika! Jiriho Madla som ako herca fakt nemusel, rozpravky kde hral boli prakticky nepozeratelne: o to viaz zasnem, co ako scenarista a reziser dokaze. Fakt dobre, este aj usmevne zapracovanie homo-temy, ktore ani nepodrazdi ani neurazi, akoze klobuk dolu, dal by som aj 5*, no mam aj oblubenejsie filmy, takze davam 4*, aj ked je to tak na 4.8*. Preco drahi Slovaci nic takto normalne a ludske nenatocia? Ved z tohoto sa da ucit a dava to nadej, ze si clovek i po rokoch bude moct pozriet dobry film, halt od Cehunov ;o)! A beriem si zasa raz poucenie na cestu, ze tak vyborny film moze byt na tomto webe hodnoteny ako 70% lepsi priemer. Nechcel by som byt producentom filmo, kde drama je komedia a komedia drama - totok bola velmi citliva viac-menej komedia, na dramatickom pozadi. Ale viac sme sa smiali nez zialili, takze viac ako menej komedia. Tie hlasky nemali chybu, ze 'vyskusame ho jehovistu, ake ma nervy', alebo 'banany od Warholda", kde na toto kto prisiel, no fakt vydarene! Tesime sa na dalsie filmy od majstra Madla!

• 19.5.2020  17:52
    Past (TV film) (2020)

Mne sa to celkom lubilo :-)! Kto zazil komanca, doceni. 4*

• 13.5.2020  17:04
    Greater (2016)

Skvele! A je mi smutno, ze kolko duchovnych (duchovnych, nie dusevnych podotykam) mrzakov sem pise capiny. Ale vdaka aj za to, stacilo par raz precitat "debilna nabozenska agitka" a uz som mal zarucene, ze to bude super :-D! Co viac chce dnesny unudeny gaucovy wurst? Mlady clovek s idealmi, podla ktorych sa snazil zit az do konca, bude drazdit debilneho sudruha, coz je skuskou spravnosti. 5* v pohode

• 19.4.2020  20:17
    Útěk z vězení v Dannemoře (TV seriál) (2018)

Hodne humusny material: basa, perverznosti, krv, zdegenerovani mukli, svinski bachari, krv, sex, nenavist, podvody.. kazdy mrda s kazdym, podpolaca, nenavidi.. Sme s manzelkou konstatovali uz od druheho dielu, ze je to mozaika zlyhani, ludsky faktor ako vzdy najslabsim clankom retaze. Zacne to vrazdou, pokracuje zlymi rozhodnutiami v base, sukacka so schatralou neukojenou bacharkou, skorumpovany nasilny sprievodca.. moralne preslapy kazdy den, chyba na chybe.. vetracie sachty sa maju kontrolovat denne a seru na to cele roky. Potom alkohol, strelba po nic netusiacich civiloch, depresie, flasa.. same chyby.. no jak to moze skoncit? Velmi dobre spracovane, ale bolo mi z toho nakoniec hodne blbo. 4* za istotu, ze takto clovek ani nahodou nechce zit ani zgegnut :-)

• 16.4.2020  21:34

"Nejhorsi obavy" sa fakt splnili, resp. dopadlo to dost horsie, nez som pocital; nepozeratelna chobotina. Do polovice komorna zlatanina o CIA, postelovej romantike, velkych vypati, tajnych akcii: no proste ala hamburger-kultura, z rusakov robia retardakov, tajni hamburgeraci sami detektiv-oriesok.. Klasika, kokakola/mekdonald, jednoduchucke ba stupidne. Potom v polovici, jemne necakane, buchne atomova bomba; fakt, ved co tam mali dat? - a dalej to uz ma ten pravy ameuicky volny pad: helikoptery, marinaci, prezident s poskrabanym celom hodne nasraty.. Cernoch velmo dramaticky umiera, este vysuska Ben Cucflekovi tajne instrukcie a ten sa potom snazi spasit celu USA, celu zemegulu, cely vermir.. Do toho ten bezradny rusacky prezident, zli fasisti potopia lietadlovu lod, setko hori jak sa patri, hudba na urovni Choryood.. Uz len ufoni a padajuce hviezdy.. Humus.. hasici-hovno-hasi, hospoda horela hodinu, hirosima-hadr, hotovo (kto nepozna: okamzite vyguglit).. manzelka to este psychicky zvladala, ze reku, to dame, dokukajme to, ale ja to uz nedam, toto je silny toubak, platno som vytiahol a davam 1* za ten curbesovy poziar

• 16.4.2020  19:09
    Ku'damm 59 (TV seriál) (2018)

Medzicasom fixne pravidlo: ak romantika, tak homosexualna. Cest praci!

• 10.4.2020  22:31

Nenormalne vyborne natoceny dokument o umuceni Krista - len kompletny idiot v tom nic zvlastne nenajde. Kazdy zaryty ateista sa musi najneskor pri svedectve Jim Caviezela pozastavit nad vznikom a natacani filmu, kedze presahuje kazdu "normalnu" filmarinu v nejednej dimenzii. A napokon niet divu, ze Jim Caviezel je odvtedy hodne iny clovek - a podla jeho vlastneho svedectva aj vacsina natacacieho teamu. Vrele odporucam pozriet si JC tu, ktoreho inicialy aj vek sa kryli s tymi Kristovymi, a co vsetko sposobila jeho snaha priblizit divakovi Jezisovo umucenie: https://www.youtube.com/watch?v=NtMTM2JHj0Y&t=734s Zasnem nad dementnymi komentarmi, ved si pozrite priamo o vnizku filmu od jeho autora a potom rozumujte.

• 3.4.2020  20:08
    Dva papežové (2019)

Velmi nestastne zhovadenie papeza Benedikta. Zial, velmi dobre natocene, realisticky spracovane, dali si zalezat, az sa to cloveku dostavalo pod kozu a bol by som na konci schopny dat 5* - keby.. keby.. keby to cele nebola jedna velka loz. Takze s tazkym srdcom davam ODPAD. Takto ucelovo manipulovat svetovy nahlad na dianie vo Vatikane a osobnost Benedikta 16., je hodne zarazajuca zalezitost, proste ze im stoji za to najat Hopkinsa a bravurne to odklamat. Hm.. skoda..

• 12.3.2020  17:57
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Ondrej Vetchy zasa nesklamal, bravo ;-)! 4* v pohode - akcia, zapletka, presvedcivo zahrane..

• 9.3.2020  17:19
    Králíček Jojo (2019)

Ukrutne slabomyselny ODPAD

• 9.3.2020  16:30
    MOST! (TV seriál) (2019)

Traposina. 1*

• 7.3.2020  18:45
    Irčan (2019)

Ked da ujo verbal 4*, mohlo mi byt hned jasne, ze to bude pakarna :o) - a bola. Prazdne, roztahane.. Unaveni dedkovia si zahrali tvrdych chlapov. Ked De Niro tvrdacky okopava barmana, co stuchol jeho dceru, vypada to, ze sa stary pan potkol pri vystupe z elektricky. Poslednu hodinu sme nezvladli dopozerat. 1*

• 4.12.2019  14:46

Skoro som to vypol, ked hned zaciatocna akcia bola 'anime' namiesto filmu; neznasam komiksy, takze len vdaka soku z toho hnusu som to nestihol vypnut :-). Nastastie, lebo pocas filmu bol komiks uz len 1x a to bolo relativne unosne. Pribeh je podla skutocnych udalosti, na konci treba pockat titlky, ukazu aj original fotos, jak vypadala ta rodinka. Pribeh husty: ako maleho chalana donutia rodicia spolubojovat za spasu republiky. Akoze fajn je mat idealy, ale ked mame uz family, tak ju predsa neohrozime takto debilne, ci? Takze pomaly sledujeme, ako sa pestra mila ozbrojena rodinka postupne meni na celkom mrnavu mini-rodinku bez nicoho :o). Chalanisko je vo svojich okolo 14-tich rokoch dospelejsi nez kdejaky dospelak naokolo a clovek mu fakt fandi zbalit tu chutnu spoluziacku, ktora sice posobi starsie nez on, no len pokial neotvori zobak. 4*

• 1.12.2019  06:52
    Secretariat (2010)

Pekny film. Citajuc niektore komentare: nebude pre odpalenych zobrakov, ale to nie je zavada, skor cervik v jablku :-). Rozhodne ziadna 'pohadka' ani 'cukrkandl', ale to docenia len ti, co to v zivote skusaju vzdy znova aj ked padaju. No ano, neriesi sa tu leukemia ani zemetrasenie, ale vdaka tomu je film pozeratelny a odporucitelny aj s deckami resp. deckam. 4* za pozitivne stravene 2 hodky

• 27.11.2019  22:12

No huste, huste.. Fasisti, partizani, nasilie, laska, mrtvoly.. - ale malo to hlavu aj patu. 4*

• 27.11.2019  18:51

Hlboky film, ktori nepochopia len idioti. A ze je ich tu kopa, je drama sama o sebe. 4*

• 16.11.2019  17:57

Babe sa pokazi auto. Baba kupi auto. Baba ide na aute. Baba sa vozi na aute. Baba hovori o aute. Baba zavodi na aute... Uz som spominal, ze je to o babe na aute :-)? Nepozeratelne. Kedze to nie je skodlive iba nanervy, 1*

• 16.11.2019  17:45

Namet fajn, spracovanie pokulhava. 3* viac-menej z milosti

• 16.11.2019  17:44

Mam rad tento typ filmov - ale toto spracovanie bolo hodne slabe, vaham medzi 2-3*. Dve hodiny sledovat smadnych Zidov, jak si kadiac do kibla spominaju na bohaty shabbat, nocojaviem.. 3*, ze to museli mat fakt tazke..

• 10.11.2019  21:54
    Cizinka (2010)

Vyborne spracovana aktualna tematika o moznostiach integracie alternativnych "kultur". V skratke: mlada turkina dostava hodne na hubu, a tak sa rozhodne trocha vzdialit, lenze od tlupy kebabakov treba zdrhat viac nez len tak trosku za roh. Silny film. Pred titulkami lezala na zemi jedna sikovna buchacka a ja som marne cakal, ze sa este zide. Aby sa dospely gebab majster musel ist spytat do rodnneho zachodu v krajine vychadzajuceho slnka, ako zavrazdit vlastne decko, to je tazke kukanie na dve hodky. Lzi, nasilie, pycha, egoizmus, pokrytectvo, prazdne melonove gebule s IQ slimak - no a krokodilie slzy v mene "ved sme rodina". Treba vidiet a zapracovat. Mimochodom: podobne sa deje aj u nas a zial hodne mladych nezvladne odstrihnut toxicku pupocnu snuru ani v dospelosti, a tak sa prekliatie systematicky prenasa cez cele rozosrate generacie. Robit dobro v mene rodiny, prosim, ale ublizovat z pokrvnych titulov: nech bezi do prdele aj s celou rodinou. Zial toto uci az zivot a nie skola. 4*

• 7.11.2019  19:38
    Krev mojí krve (2011)

"Smrdia ti nohy" - "Tebe smrdia viac" - "Ty plesnive vajco" - "Kokos, implantaty do bradaviek" - "Kurevsky dobry matros, chces dohulit?" - "Popici xeft"... atd... Nepozeratelny kibel sraciek. Po celom dni sraciek v office fakt nemam nervy pozerat na zhuleneho pindura s plesnivymi nohami. Beznadejne, nudne, hnusne, jeden by pri tom kludne zaspal, keby furt nenapinalo na tycku. Nedopozerany zmazany ODPAD. PS: Strasidelne je, ze takyto vykal sa ludom paci - preco tuna nik nenapise ze "agitka"??? Ved to agitka je, ako zit nahovno, stratene, prazdno, nestastne - preco ked sa vydari 1 zo 100 filmov, tak to podrazdi tolkych hovnozrutov? A preco je v nasej dekadentnej civilizacii furt viac hovnozrutov? Vsetko nesmierne tazke otazky, chce to par dielov Shaun the Sheep na opravenie chuti.

• 31.10.2019  21:54
    Úkryt (2011)

Slabulinka srackarna. Tatko rodiny ma burkove halusky s olejovym dazdom a konfliktoch s kazdym, bere na to prasky a je celkovo jemne na nevydrzanie. Serie manzelku, serie kamaratov, serie rodinu, serie aj sefa az vsetko poserie, zakope sa na zahrade a prejde mu nad hlavou tornado. A potom titulky s napinavou hudbou. Taky rozgulasovany akoze Hitchcock za 1*, ze sme to vobec dopozerali.

• 28.10.2019  18:22
    Unplanned (2019)

Tazko povedat, CO este moze pohnut ludmi? Na tejto planete, v USA, na SK - na tomto fore? Ked mama zavedie svoje vyvijajuce sa dietatko k odsavacke, kde mu systematicky odtrhnu rucicky, nozicky, rozstvrtia hlavu? Pocut sialeny tep toho malickeho babatka, ako sa boji umriet skor, nez sa mu podari narodit, to necha ludi skonstatovat: "nic moc"??? Fakt na grcanie. Desatrociami clovek straca iluzie o ludskosti nasho pokryveneho sveta. Co nam este moze byt svate, ked nami nepohne ani rozstvrtenie dietata v maternici jeho matky??? Preco neukazu v spitali matke ultrazvukom PRAVDU? Ako chceme, aby nam verila dalsia generacia, ked toto po nas uvidia, ako nasa civilizacia spravili obchod s vrazdenim toho najkrehkejsieho zazraku, co sme mali? Horsie nez plynove komory.. - zabit cudzieho dospelaka je hrozne, ale zabit vlastne dieta vo svojej maternici, to je komplet peklo. Ku filmu: niet divu, ze sa to ludom zle pozera a citia sa "manipulovani": ano, sledovat rozdrtenie miminka tak jemne moze zahrat na city hrubokozcov, no kto by to povedal! A ze soundtrack bol k tomu richtig vybrany? Igen, a co tam mali dat, Kde domov muj alebo co??? Kua ludia, fakt ma neserte, sa tu raz potyckujem na tomto fore! Kto zhliadne tento film a neodsudi vrazdenie deti, to je na komplet transplantaciu mozgu. 5* ja remen

• 26.10.2019  17:17
    Dogani (2011)

Brutaaaaaal... Clove nema casto pocit, zeby dakoho zahlusil, ale toto je prave taky pripad... 5* nevladzem dat, kedze mi je z toho zle, ale by si to zasluzilo 5, len mi to zaludok dako nedovoli prave..

• 21.10.2019  16:33
    Řím (TV seriál) (2005)

Velmi sme sa na to tesili, rozpozerali sme, no nedopozerali sme.. Je mi jasne, ze vsade vzdy boli aj idioti, kurvaci a lezbicky; ale preco ukazovat vsetko naraz, este aj s perverznou pasiou, ako sa cura na cloveka? To potom aj zivotopis o Beethovenovi by mal pojednavat, ako denne kadi na hajzli a potom detailne rozoberat produkt jeho snazenia - ved tiez to "patri k zivotu" a robil to denne a poctivo, no tak preco to neukazovat??? Asi len clovek dnesneho razenia tazko hlada odpovede zo suplika "lebo sa to nehodi". SRACKA

• 6.10.2019  23:43
    Výletnice (2013)

Super, gratulujem, silny film! O dievcatku, co toho prezilo viac, nez by mal zazit dospely za pat zivotov. Clovek s tou malou hlboko citi a bral sekerku ci aspon kladivo, ked jej dokola neskutocne ublizuju. 4* jak bic, dal by som 5*, ale je to prilis smutne..

• 6.10.2019  23:40
    The F Word (2013)

Nepozeratelne slabomyslena sracka. Ked jedna z prvych "vtipnych" frodovin je, ze na WC necha zapalkovu krabicku na zber chlpov zo zenskych rodidiel, trebalo to vypnut, skoda casu. Mala to byt lahka romanticku komedia, je to iba ak plytky tanier hovan. Desivo sledujem tendenciu, ked 'romanticke komedie' su vospolok sracky na zaplakanie - keby sa tam bojovalo a nadavalo, pochopim, aj tazky kaliber shitovosti pochopim, ale totok, taka buzerantovina slabomyselna, to nepochopim. Dva z troch 'romantickych' filmov pojednava pritazlivost rovnakeho pohlavia, alebo su o rozsukanych pubertiakoch: skoda. ODPAD

• 4.10.2019  17:14
    Učitelka (2016)

Aby Slovaci dokazali vyborne vyzniet vo filme, sa to bez cehunov ani desatrocia po rozpade cesko-slovenska zial neda. 4*

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19