• Životopisný

Absurdistán (2006)

No pekna pakarna :-D! Ale usmevna, tak davam 2* - pre tie hlboke pravdy, ako clovek iducky do Zurichu rano streta davy vymletych zombikov so stuplami v usiach a energy drinkom a cigou v hube, velice realny pohlad na buducnost :).

Adoration (2013) odpad!

Zasa lezby, no ovsem, dako mi dochadza trpezlivost, ked je 80% homosexualnych a producenti si este stale pripadaju inovativne. Aspon keby sa to tu viditelne oznacilo.

Agnus dei (2016) odpad!

ODPAD jak svina, dalsi z kibla hnoja kydaneho diabolskym vysmecho radoby-filozofizujuceho psychopata, ktory ma o fungovani klastora, cirkvi, knazov, veriacich a veciach Bozich, ten svoj, choromyselny nazor. Ziadna predstavena ziadneho klastora v dejinach cirkvi nelikvidovala deticky: keby sa takato polutovaniahodna psychopatka dostala do klastora a keby sa diablovi podarilo spravit z nej predstavenu, tak NIE, NEEXISTUJE, ze ostatne sestry budu s nou vrazdit deticky a vytvoria nadherny namet na tanto zversky shit. K filmu som sa dostal podla hercov 'Corpus christi', ktori hrali dobre, ale taktiez v pseudo-nabozenskej 'polemike', ci skor pokusu elegantne sprznit veci Bozie. Ako sa zda, Corpus Christi nebola nahoda, ale len dielik zo shitneho puzzle, co dnesni Poliaci dokazu tocit. Sv. Jan Pavol II. przewraca się w grobie, bracia. ODPAD

Alibi na klíč (2017) odpad!

Bolo mi hned podozrive, ked "komedia 2017" ma 75% na csfd ;-).. Ani "sexi", ani smiesne; bezducha skurvenica. No ale k veci: pokus zarobit na principe "(K)lamac srdci" - ibaze ten mal vtip a naboj, toto je len hromada sraciek. Rozosmievat chlapa stiskanim vajec, potom jej premiagat kozy aby sa smiala tiez. Ale co ine, ked mu hned na uvod ponukne "fajku". Obligatorna homosexualna cierna rit, labuznicky tlapkanu bielym buzikom, takze vysoko aktualne a politicky korektne. Kopu hnusobstiev zabalenych do "podme sa kosit, to je ale paraaaada" muzicky. Par srandiciek sa tam najde, ako vrh psom na kolkach, ale inak sa budu smiat najma ti s odlahcenym obsahom hlavy. Na pozadi Jean-von-Damenklo (Blood sport..) uroven moc nedvihne. Kto to nevypne najneskor vtedy, ked si milenec starej baby honi na jej svadobnom obraze, zatial co ona je v hoteli, kde jej stary suka odpalenu kurvu, mal by sa zamysliet. Hlavne ze je to plne ajFonov, tabletov, Fejsbukov a dalsich velice "modernych" hraciciek: zalostny zaber dnesnym svinstvom, kde jedinec zbytocne hlada inteligentny humor ci naznak lasky. Skoda, ze v tomto pretrtkanom svete, holdujucom rozvodom/podvodom/abortom, sa nepodari za take hriesne prachy natocit mensi grc. Cisty ODPAD

Alone with Her (2006)

mraziveeee :-D - hnusne realne, ten tipek, jaka osipana ty vole, len aby ludia uchylneho typu nedosli na prasacinkovske myslienky za tymtok! normalne nam bolo zle to kukat, no ale nesklamalo, humus jak svina :---)). prinos je, ze clovek ma byt v strehu furt. 4* v pohode.

A Matter of Faith (2014)

Ti studovanejsi budu vediet, ze "evolucionalizmus" a pan Darwin su komplet prezite, no vdaka strachu z odsudenia a vysmechu sa kopu vedcov stale doslova BOJI povedat pravdu, ze proste pravdu nepoznaju, pokial su uprimni ateisti. Veriaci vedec problem nema, lebo mu jasne vychadza prva kapitola Genezis, mozbyt detsky napisanej, pre vtedajsie poznanie citatela. Keby sa svet vyvijal len na zaklade "ne/pouzivania organov" a optimalizovania podla adpatbilty do svojho prostredia, tak by neexistoval ziaden zivot na Zemi. Ved uz len predlzenie krku zirafy vezme "samocinnym anonymnym procesom" viac casu, nez je vobec existencia zivota na Zemi. Pan Darwin zil v case, ked sa vedelo o rychlosti vyvinu organov a casovania zivota na nasej planete asi tolko, ako o kvantovej fyzike. No ale kedze to posluzilo skvele komunistom, bude to sluzit dalsie tisicrocia. A tato zdebilnena post-komunisticka generacia komentujuca "nabozenske agitky" bude mat i nadalej nepokazenu radost, lebo o bio-informatike jakziv nepoculi a potazne nemaju problem s hladanim autora informacie, kedze si uz to samotne prenosove medium, na ktore je informacia vpisana (bio-masa), pokojne vysvetlia ako nahodne trasenie atomami. Takze, hlavy dubove, skor nez sem zasa pripisete "odpad", skuste si sebakriticky preverit hlbku svojho skolkarskeho poznania spracovania informacie v prirode a hadam i nacitat nieco o rychlosti vyvinu napr. toho zirafieho krku; a to sa dohodnime, ze sa to vyvija "samo od seba" celkom pokojne, nakolko staci uz zistenie, ze za tych par rokov by sa to proste nestihlo :---)). Predpoklady pre zivot: cirka 3.5mld rokov, pociatok cicavcov 250mil rokov - kde a kedy asi tak zacala ta zirafa, a z ktoreho predka, predlzovat samocinne svoj krk a menit si nanovo kardiovaskularny system, aby jej tam krv pumpovala a nenatiekla nazad ked sa zohne atd. - ved aj somar musi pochopit, ze pomer zaciatok cicavcov voci zaciatku zivota nenechava moc casu na taketo zmeny, su o tom cele akademicke studie, lenze to sa do post-komunistickych hlav nevocpe. K filmu: cely film smeruje k eskalacnemu dialogu darwinistu proti krestanovi. I ked je pribeh jednoduchucky a vymysleny a herci slabi, ta pointa je verne prevzata z reality: darwinista je showman a strhava publikum na svoju stranu tym, ze zhadzuje krestana. Vtipky, lzi, manipulacia davom. Premyslavy divak postrehne ten neskutocny rozdiel existencie voci neexistencii, argumenty voci bohapustym kecom. Darwinista naraba taktikou znamou "ad hominem", cize zhadzovanim oponenta, zdanlivou logikou typu "veda uz davno 100%-ne dokazala to a ono" a neuvedie kde/kto/kedy/ako, alebo "rozumny tvor predsa vie" - pozname velice dobre; cloveka s riedkejsim obsahom lebky to predurci zozrat to aj s navijakom, lebo uvod "rozumny clovek" uz vopred urcuje, ze slaby jedinec sa predsa chce citit "rozumne" a je celkom irelevantne, co sa mu serviruje, ked bola jeho inteligencia podmienena prijatim dakej sracky. 5* za snahu daco ukazat, i ked Bozie hoviadko zostane len hoviadkom, i bez vedeckeho dokazu ;-)

Americký zločin (2007)

Strasny film.. No ale dobry ;-).. Umucit dieta mi pride fakt peklo.. Najhorsie boli ti mali diabli.. 4*, lebo 5* za tento desny zazitok akosi neviem dat..

Amonit (2020) odpad!

Hladali sme romantiku a zasa raz nasli lezbicke duo - malo by to byt jasne oznacene, aby kazdy nasiel, co hladal.