andydufrsn

okres Rokycany

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 29.4.2019  15:42
    Bajkeři (2017)

Tři naprostí kreténi naprosto nepoužitelní pro život vyrážejí na kole vstříc normálnímu životu - ženám, přírodě sportu, legraci a zjišťují, že je to moc fajn.Proč mám jen pocit, že právě ten závěr, to prozření je ryzí sci-fi...….. Celé je to slabé, slabé dialogy, slabý děj a pokus o vylepšení několika mladými ňadry působí spíše samoúčelně. Prostě nepovedená věc

• 23.4.2019  11:55

Nemám moc rád akční filmy, ale na Posledního skauty se vždycky rád podívám, i kdyby to bylo jenom kvůli těm hláškám. Zasazení filmu do rámce amerického fotbalu taky film pozvedává nad bežný rámec. Navíc mi připadá že se jedná o takého akčnějšího Philla Marlowa , což rozhodně není na škodu

• 23.4.2019  11:54
    Pašerák (2018)

Nádhera, akorát vtipné, akorát smutné. Výborný Eastwood (o něm už ani nejde říct, že zraje jako víno, tohle je něco mnohem víc) výborný děj, prostě jeden z nejlepších filmů letošního roku!

• 23.4.2019  11:53
    Vodník (TV seriál) (2019)

Mělo to solidní atmosféru, flashbacky do minulosti byly taky dobře a přehledně udělaný. Moc mě mrzel ten konec protože nakonec k vyřešení po všem pátrání a zkoumání a oklikách a slepých uličkách vedla obyčejná náhoda….

• 23.4.2019  11:52
    Poseidon (2006)

Naprosto a možná ještě víc zbytečný film. Suprová podívaná s Genem Hackmanem podlehla komerci a lesku pozlátka.

• 23.4.2019  11:50

Počátěční rozpaky, které ve mně sledování z počátku vyvolalo vystřídalo nadšení. Ano je to to ohrané hledání sebe sama cestou hledání něčeho úplně jiného, ale ten klid a pohoda (i přes poměrně závažné téma) bylo moc prima

• 23.4.2019  11:48
    Výkupné (1996)

Mám tenhle film rád. Jednak kvůli Garymu Sinisovi, kterému vždycky dokážu odpustiti to, že se zahazuje v seriálech, jednak kvůli neotřelému scénáři a pak samozřejmě i kvůli krásné René Russo. Jediné co vytknu je ten do rámci filmu se nehodící téměř akční závěr.

• 5.3.2019  14:53

Líbilo se mi, mělo to spád, přiměřeně akce, solidní herce, takže za měn dobré.

• 25.2.2019  12:00
    Úhoři mají nabito (2019)

Nevěřím tomu, že tohle dělal ten samý člověk co Sekala a Babí léto. Jestli pan Michálek udrží nastavený trend vývoje svých filmů tak další na řadě bude nějaké dojčefejkalporno!

• 25.2.2019  11:58
    47 metrů (2017)

Něco tomu chybělo, základní myšlenka nebyla špatná a aspoň nekopírovala většinu dalších žraločích filmů, ale jako celek to působí nijak....

• 25.2.2019  11:56
    Dvojníci (2016)

Neoriginální a žádné. Jako vrchol trapnosti tohoto filmu je Petr Nárožný coby mafián..... To už by mafiána mohl hrát rovnou Luděk Sobota..

• 12.2.2019  11:40

Překvapivě dobré, svěží, lehké zábavné, dobré! Takový koukatelná reklama na běh, hrudník Terezy Kostkové a zadek Veroniky Kubařové

• 29.1.2019  13:55
    Kluci z hor (2018)

Když jsem zjistil že za filmem stojí vrchní kulturoprznič Magnusek, chtěl jsem to přepnout, ale pak jsem to dokoukal a na Magnuskovo poměry to bylo dobrý. Sice strašně nevyvážený a místama trapný, ale jak říkam na Magnuskovo poměry dobrý

• 29.1.2019  13:53
    Kursk (2018)

Za mně moc dobrý, přesně takový jaký jsem očekával, hutný, syrový, temný, smutný. A zřejmě asi i pravdivý. Prostě super

• 22.1.2019  08:15
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Pro tenhle film by měla být v hodnocení ještě kategorie megaodpad. Tsunami zpustoší pobřeží, ale dřevěná chajda to přežije. Pobřeží zůstane po tsunami zatopené a spousta dalších totálních nesmyslů, vše korunováno strašným scénářem a hereckými výkony.

• 21.1.2019  13:00
    Řachanda (2016)

Tohle snad ani nemohl někdo myslet vážně, protivná (dokonce i vizuelně) pr incezna, les obydlenej tvorama, že ani LSD uživží Ozzy Osbourně by takové nevybájil, dementní děj, no prostě hrůůza!

• 21.1.2019  12:59
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Peklo sloužíc smrtelníkovi, byť jen v podobě jednoho četa, je zajímavá myšlenka. Spíš se mi líbí, že i v pohádce lze rozvinout myšlenka, že „Moc korumpuje“

• 21.1.2019  12:58

Za mně moc dobrý, sice nijak originální téma, ale přesto se mi to moc líbilo, možní díky panu Vetchému, kterého mám rád, možná díky vánocům, které miluju. I přes průhledná děj i přes ohromný happyend, jsem byl z filmu nadšený!

• 21.1.2019  12:58
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Tradiční téma v nijak zajímavém zpracování, snad by mohlo být zajímavé to, že tvůrci určitě ujíždí na Mrazíkovi, protože inspirace Sovětsktou klasikou z pohádky přímo tryská!

• 21.1.2019  12:41
    Přání k mání (2017)

Pro mně tedy absolutně nepochopitelná volovina!

• 21.1.2019  12:35
    Ladíme! (2012)

Anna Kendrick, to bylo bylo to jediné proč se na film aspoň občas mrknout. Film byl spíš určen pro milovníky talentů, superstárů, voiců a podobných zbytečbností!

• 21.1.2019  12:34
    Jan Palach (2018)

Zatímco Hořící keř, je o Palachově rodině a jejím boji za čest Janovy památky, tak tohle je čistě o Janovi, asi nemám co vytknout, samozřejmě historické reálie Palachova života neznám, tak nemohu případné nesrovnaloasti vytýkat, ale to co jsem schopen posoudit, to se mi líbilo.

• 21.1.2019  12:33

Mělo to několik silných momentů, ale jako celek to vyzbnělo dost prázdně. Nejvíc mě vadil ten skvot, přišlo mi totiž že film říká, že žít jako nějaký totální lůzr ve skvotu je moc supr! Jsem přesvědčenej, že z tohohle tématu se dalo dostat víc. Mnohem víc.

• 21.1.2019  12:32
    V hlavě (2015)

Jak moc jsem se bál co to zas bude za americkou sladkobolnost tak moc jsem byl z filmu nadšenej! Konečně jsem pochopil co se mi v hlavě děje a proč. Celá ta myšlenka zobrazení toho co je pro nás v hlavě důležitý a jak se tvoří vzpomínky a jak se ukládají je prostě skvělé. Jeden ze tří nejlepších animáků vůbec.

• 21.1.2019  12:31
    San Andreas (2015)

Prvoplánový film, kde logika a uvěřitelnost ustupují efektu a dojmu! Vše prodchnnuto nezbytným americkým patosem vlastenectvím

• 21.1.2019  12:30

Film ve mně vlastně zanechal jen jeden dojem – všichni hrají mizerně, aby vyniklo Nicholsonovo umění. Nevím, jestli se mi to zdá, nebo to byl záměr (ale mistr přeci nepotřebuje slabé nahrávače, vynikne i mezi silnými) každopádně Nicholsonova tradiční pozice nerudného dědka, je zde malinko obzvláštněna jeho (možná) vědomou touhou stát se lepším člověkem, což je prima. Vše ostatbní je slabé, dokonce i ta Helča Huntojc, je sice dobrá, ale že by to bylo na Oscara?

• 21.1.2019  12:29
    Kmotr III (1990)

Posun od Puzzovského kmotra a k novodobě vnímaným mafiánům je dost velký a řekl bych že je to naškodu, ale co se dá dělat. Herci se toho zhostitli ny výbornou a film se celkem solidně opíral do církve svaté čímž u mě dost našplhal, takže jako celek dobrý.

• 21.1.2019  12:28
    Kmotr II (1974)

Dobré a to tak, že rozhodně! Ale malinko mi přijde, že se tvůrci krapet odchýlili od toho původního Puzzova vyznění. Zejména pak tedy v hlavní postavě, tedy v Michalu Corleonem, je emotivnější, prudší a agresivnější než velký don, ale ne že by to vadilo, jen mám dojem, že to celý film posouvá víc do Ameriky. Moc mě potěšilo, že jsme se mohli podívat na velkou část toho co se z románu nevešlo do prvního filmu, tedy na dětství a americké začátky dona Vita Corleona

• 19.11.2018  10:26

Skvělé, úžasné. Sice je a bude co vytknout, ale znovu opakuje skvělé. Vytknul, bych, že se film vyhýbá jakékoliv konfrontaci a také to, že se (podle mého zbytečně) tvůrci vyhnuli posledním šestl letům existence kapely, to by (pokud by bylo dobře zvládnuto) posunulo film do dramatičnosti a ještě jej zvedlo, ale přesto ještě jednou opakuji super!

• 19.11.2018  10:24
    Kmotr (1972)

Je to neuvěřitelné, ale i přes téměř tříhodinovou stopáž, filmu chybí zhruba ¼ děje románu. Ale to co Coppola zachoval přenesl z Puzza tak skvěle, že zbývá jenom zatleskat!

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23