andydufrsn

Radek Schabowski

okres Rokycany

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 7.7.2020  08:48

Pěkná podívaná, s přihlednutím k době, ve které film vznikl, se jedná přímo o moc pěknou podívanou!

• 7.7.2020  08:47

Solidní thriller s ekologickou zápletkou. Washington tradičně skvělej a Pretty woman mu velice solidně sekunduje. Ale není to úplně film ze kterého bych si sednul na zadek

• 7.7.2020  08:46
    Teroristka (2019)

Zvláštní film, který se nám snaží ukázat, že dobro zvítězí, byť k jeho vítězství je použito nedobrých prostředků.

• 7.7.2020  08:45
    Smradi (2002)

Pro člověka, kterému se adopce stala vlastním tématem, je to hodně zajímavá sonda do možných dopadů na další život. Nevím jestli to tak bylo míněno, ale beru si z filmu to, že rodina je nejvíc i kdyby se sousedi a celá vesnice stavěli třeba na hlavu.

• 7.7.2020  08:45
    3Bobule (2020)

Dost nepovedená záležitost. Příběh je hodně přitaženej za vlasy a nemá ho co zachránit, ani lehce uvadající krása Terezy Voříškové a bohužel ani nevadnoucí krása Pavlovských kopců a jižní Moravy vůbec

• 2.3.2020  14:36
    1917 (2019)

Moc pěkné. Tedy co se týče herců, atmosféry a vykreslené hrůzy válečného běsnění. Problémem filmu je příběh, ten totiž není, ale výše popsané to nahradí. Je to vlastně takový Ryan (malinko nebo teda spíš malinko víc šmrnclej Revenantem) zasazenej do hrůz zákopů západní fronty velké války. Co bych ve filmu obzvláště pochválil a vypíchnul je scéna se zpívajícím vojákem, to jak všichni sedí a bez hnutí poslouchají. V té scéně je obsaženo celé to poselství filmu, celá ta hrůza že možná za hodinu zemřou hroznou smrtí, že už nikdy neuvidí svoje blízké a že jejich blízcí už nikdy neuvídí je.

• 10.2.2020  08:38
    Robin Hood (2010)

Zcela jiný pohled na tradiční a notoricky známý příběh. Tenhle má, soudím, k pravdě blíž než ty tradiční pohádkové story. Herci výborní, i když u Crowa si nelze nevšimnout, že je to gladiátor. Co bych filmu vytknul je přítomnost a používá pluhu na přelomu 12. a 13. století a také to francouzské vylodění ve mně budilo dojem, že večer před tím viděl autor Ryana.

• 10.2.2020  08:36
    Modelář (2020)

Poselství filmu je bohužel jasné – boj o a za spravedlnost je marný, ale přesto ho chce bojovat. I za cenu, že se budu snažit popohnat před soud lidi, kteří společnost zbavili lidí toho typu, kteří zabili moji přítelkyni. I přes tuhle ušlechtilou myšlenku a velice solidní herecké obsazení nemůžu o filmu říci, že se mi líbil.

• 20.1.2020  14:02

Typický, dobrý Eastwood, pomalé promyšlené vyprávění, které se jen tak vine, ale přitom nenechá nikoho vydechnout. Malinko mi ve filmu chyběla jedna věc a to jestli byl Jewell i veřejně očistěn. Ale naprostá suprovka!

• 8.1.2020  15:44
    Škola princů (TV film) (2010)

Jedná hvězdička je tam za Týřov a za Křivoklát a za ten nádherný kraj vůbec! Jinak na tomhle díle nic hezkého není, možná ta Hlaváčová, ještě!

• 6.1.2020  09:01

Moc se mi líbilo použití Clarkovy hýčkané myšlenky, tedy existence života bez závislosti na hmotném těle, ale v tomhle filmu to vypadá divně a nepovedeně. A Charlize to tady vůbec nesluší!

• 6.1.2020  08:58
    Amundsen (2019)

Dobře řemeslně provedeno. Malinko mě mrzelo, že samotné dobití pólu je vlastně jen okrajová záležitost, ale zase zbylo víc prostoru na další Amundsenovy mise a projekty. Neznal jsem Amnudsenův příběh moc detailně, vlatsně jsem věděl jen že dobil jižní pól, a že zemřel když hledal Trosečníky polárního moře, ale pokud je film pravdivej tak to byl dobrej psychopat.

• 6.1.2020  08:55

Lehká komedie hrající především na téma náboženské snášenlivosti a tolerance.

• 6.1.2020  08:54
    Kobra (1986)

Jak jsem, proboha, vůbec dokázal před 25 lety na něco takovéhleho koukat. Marion Cobretti je tak tvrdej a neohroženej, že je vlastně s k smíchu!

• 10.12.2019  08:01

Asi dvakrát jsme se zasmál, jinak slabota. Vlastně jsem na to koukal jenom kvůli Malkovichovi, který nezklamal, ale jak píšu jinak hodně slabé. Tvůrci zašmodrchali jakýs jakýs zašmodrchanec, který "rozšmodrchali" smrtí skoro všech zúčastněných. Divné! Snad akorát ten Pitt ještě stojí za vypíchnutí, jeho fitness přiblblík je dokonalej!

• 4.12.2019  08:40

Nevím, ale jestli by Gottovy umělecké počiny měly mít takový trend jako účinkování v takovýchle dílech, tak je snad i dobře, že zemřel….

• 4.12.2019  08:39
    Výjimeční (2019)

Je to vlastně úplně bez děje, je to vlastně dost syrové, ale přesto je to skvělé! Úplně bez patosu, bez příkras a zbytečných vedlejších dějových linek. Prostě nádhera. Navíc nutno podotknout, že by mě nikdy nenapadlo, že Vincek Kaslík je schopen takovéhohle výkonu!

• 4.12.2019  08:38
    Total Recall (1990)

Dostal jsem se k tomuhle filmu možná po 20 letech a měl jsem jej v paměti jako solidní sci-fi, ale jak mě má paměť oklamala, jsou to jen další obyčejné těžké kopy do hlavy!

• 4.12.2019  08:37
    Uprchlíci (1986)

Jeden z vrcholů francouzské kinematografie, komedie, která vlastně není komedií a kriminálka která není kriminálkou, emocemi nabitý film, ovšem absolutně prost jakéhokoliv citového vydírání, se dvěma skvělými herci.

• 4.12.2019  08:36

Svět nádherné fantazie v mistrově podání má navždy místo v mém srdci (věřím, že nejen v mém)

• 4.12.2019  08:35

Velkolepá řežba, vše ostatní je podřízeno perfektně zpracovaným bojovým scénám a je výrazně potlačeno, ale scén kdy se nebojuje moc není, takže to moc nevadí.

• 15.11.2019  12:50
    Le Mans '66 (2019)

Je to sice jedno takové velké honění si amerického ega, ale je to pěkné. Před časem jsem četl větu, že kdo si myslí, že nejvíce sexy, na startovním roštu, jsou spoře oděná děvčata, je blázen. Tenhle film té větě dává za pravdu. 100% koncentrovaný testosteron s vůní benzínu a spálené gumy, vše ovšem zasazeno do velice, velice solidního příběhu! Navíc výtečný soundtrack. No prostě suprovka.

• 14.11.2019  15:40

Pode dojmem tohohle překombinovaného nesmyslu se vážně obávám dalších možných dílů....

• 14.11.2019  15:37
    Proč? (1987)

Cesta do hlubin fanouškova myšlení (pokud teda tahle věta sama o sobě není nesmysl) . V davu je síla a anonymita a je jedno jestli fandíte těm nebo těm a ono vlastně nejde vůbec o ten sport!

• 14.11.2019  15:35

Stejné jaké jednička, velice bezduché, ale velice zábavné, opět stojící a padající s obličejem Jima Carreyho.

• 7.11.2019  12:17

Téma mě neoslovilo, ale dokoukal jsem to, takže vyložená volovina to není. Herecké vkony prima a na Alici Vikander se moc dobře kouká

• 7.11.2019  12:16
    Abstinent (2019)

První co mě upoutalo byl výkon Josefa Trojana, je vidět, že otcovské geny pokračují! Jinak podtitul filmu tedy že cesta na dno flašky a života je krátká mluví úplně za vše. Líbila se mi ta sebereflexe hlavního hrdiny, byť k ní tedy vede dlouhá a nesnadná cesta, bylo prima, že se film už nezaobíral tím soudem. Prostě za mě prima!

• 29.10.2019  14:16

Nebylo to špatné, ale zas na druhou stranu film není z kategorie těch co Vás vtáhnou do děje, ani po sportovní stránce to není napínavé ani jako dobové pokoukání na černé období našich dějin to není napínavé, zkrátka takový film který se má líbit všem

• 14.10.2019  14:23
    Miss Hanoi (2018)

Tak nakonec to nebyla naprostá volovina, jak jsem se malinko obával, i když, proč to nepřiznat, nejzajímavější na celém filmu je úvodních 20 vteřin. Problémem filmu je, že k vrahovi nic nesměřuje a najednou ho tu máme bez jakýchkoliv indicií a nitek. Dále pak David Novotný (při vší úctě k jeho herectví) není týpek na drsné hláskující policajty!

• 7.10.2019  13:26

Děsivě trapná, křečovitá nepravděpodobná sračka!

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24