Jurkodak1

fakt mi to kazil dabing

• 20.7.2018  22:53

Možno shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=LMTyzXeQBZ4

• 12.7.2018  14:43

Jeden z mála filmů u kterých jsem chtěl aby pokračoval dál a dál. Chtěl jsem se více dozvědět o minulosti babičky, jejího bratra a o sbližování dětí s postavou Richarda Gera. Kurosawa zde znovu dokázal že je mistr svého řemesla.

• 11.7.2018  14:18

To hodnocení mě mrzí, protože AVGN na youtube mám celkem rád, ale to co funguje tam nefunguje tady, možná je to délkou filmu, možná je to přepáleností humoru nebo možná postavami, které vůbec neznám.

• 10.7.2018  23:55
    Bublina (studentský film) (2017)

Jakoby asi nejhorší studentskej film jakej jsem kdy viděl, a to je co říct, když jsem jich viděl fakt hodně a taky jsem jich pár natočil.

• 5.7.2018  16:24

Jo! To je super! Pobavilo mě to, jde z toho poznat že autor ví jak přemýšlí kritici a strašně se mi líbí že hlavní hrdina mluví jak Tarantino když vyprávěl vtip o močení v Desperadovi.

• 5.7.2018  16:19

Mohlo to být tak dobrý, kdyby ta herečka měla lepší americký (a potom ruský) přízvuk a kdyby hlavní představitelné nepředvedli ten trapný taneček, který to celé shazuje.

• 3.7.2018  19:18
    The Angry Video Game Nerd (TV seriál) (2004)

Mám pocit že jsem na tom závislej.

• 1.7.2018  12:13
    Love (2015)

** za kameru, střih, hudbu a herecký výkony. Že tento film není žánrově porno není pravda, i když musím uznat že to má lepší příběh než většina pornografických filmů (ale že by to mělo být hned v Cannes...). A jestli chcete vidět kvalitní erotický film, tak se podívejte na Eyes Wide Shut od Stanleyho Kubricka.

• 2.6.2018  00:19

Na film jsme se povinně dívali ve (spíše po) škole v rámci předmětu Teorie a vývoj médií. Po velmi nudném začátku filmu jsem usnul, protože se mi nechtělo čekat, než se Anuška konečně dostane do té díry jménem Praha, pak jsem se probudil těsně než tam odjela, pak jsme si se spolužáky dělali srandu z těch "Čechů" a zbytek jsem nějak v bolestech psychiky přežil.

• 26.5.2018  23:01

Byl jeden z volnějších dní na základní škole a učitelka Ruského jazyka se nám (mě a hlupcům ze třídy, které tento jazyk nezajímal a těšili se, až si po škole zapálí a zajezdí si na skejtu) rozhodla pustit film, dle našeho výběru, většina hlasovala pro tento film. Nelíbil se mi už od úvodních titulků, a další povídky, kde vystupovaly postavy které mi připadaly jako vizuální (ale ne charakterové, to se musí pochválit) kopie hororových ikon. Také mě celkem naštvaly některé nelogické věci, jakože policie zastřelila na Halloween cca. osmiletého chlapce, jen proto že měl nůž. Zkrátka to byla blbost.

• 26.5.2018  22:54
    Rebelové (2001)

Tupý příběh (navíc upravený tak, aby odpovídal písničkám, které v něm zazní, což ho ještě zhoršuje, viz. Olive Twist), moc střihů, nesmyslné kamerové techniky a někdy debilní herecké výkony. Historické nepřesnosti raději pominu.

• 20.5.2018  18:12

Podobný věci jsem ve stejným věku dělal taky, akorát to bylo kvalitativně horší.

• 4.5.2018  00:47
    Hnědá rodina (TV seriál) (2016)

Chtěl jsem tomu dát 4*, ale pak jsem si uvědomil, že jsem na tom nic špatnýho neviděl.

• 4.3.2018  16:42
    Sloní muž (1980)

Celou dobu se mi chtělo u toho filmu brečet. Asi nejdojemnější a jeden z nejkrásnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Bravo Lynchi!

• 11.2.2018  03:19
    Amadeus (1984)

Proč nejde dát 6 hvězd? Z té výpravy, hudby, kamery, famózního střihu a hlavně úžasné režie jsem měl celých 180 minut husí kůži.

• 21.1.2018  00:41
    Domina (TV film) (2010)

Po scenáristické stránce celkem zajímavá (ale trochu kýčovitá) detektivka, po technické stránce katastrofa, vizuálně to vypadá jak nějaký americký béčko z devadesátých let a ze zvuku se mi chtělo zvracet, hudba sice poměrně dobře navozuje atmosféru, ale ty zk**vený post-synchrony! Jo a mimochodem, na konci mají v titulcích v textu o smyšlenosti postav překlep.

• 9.1.2018  00:43

Jak mohlo něco tak dobrého vzniknout v současné ČR? Vizuální stránka je od prvního do posledního záběru nádherná. Příběh byl sice pomalý, ale příjemně mě vtáhl a nenudil jsem se. A být Františkem Vláčilem, tak bych byl hrdý na to, že je mi tento film věnován (pokud tedy existuje posmrtný život).

• 3.1.2018  20:18

Je to fakt dobře natočený, má to úžasnej příběh (krom jedné části, kdy jsem měl pocit, že si tam jistá postava dělá z hlavního hrdiny srandu a mluvila k němu jako by byl dítě, i když zrovna vedli rozhovor, kterej byl celkem důležitej pro celý rozuzlení děje), úžasnou hudbu a nádherně hutnou atmosféru (jen na rozdíl od jedičky je v tomhle filmu víc částí odehrávajících se ve dne a mimo místa, kde prší, což mi trošinku ubírá na té správné Blade Runnerovské atmosféře)

• 3.1.2018  20:15
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Mohl to být dobrý seriál, kdyby si Robert Sedláček odpustil ty fiktivní postavy a dějové linie. Mohl to být dobrý seriál, kdyby do Německých postav neobsazoval Čechy a Slováky (spíše Maďarko-Slovenky). Mohl to být dobrý seriál, kdyby vypustil několik fiktivních postav a použil tam jiné, reálné postavy, které byly pro tu dobu důležité. Mohl to být lepší zážitek, kdyby kompletně vypustili dějovou linii z roku 1968. Ale abych to jen nekritizoval, Saša Rašilov zahrál Oldřicha Nového úžasně, Javorský jako Burian byl také dobrý. Seriál mě bavil, když jsem se naučil ignorovat výše uvedené věci (postava Krallové byla opravdu nesympatická, a to nemyslím charakterově, ale jako postava, blbě napsaná a blbě zahraná). Poslední díl byl pro mě asi nejlepší, jelikož tam bylo vysvětleno nejvíc to, co mě celý seriál zajímalo, jak se Československý film vyvinul od 30. do 50. let, a také důvody proč (například že první Československý barevný film byl natočen na materiál Kodak, který ukradli Němci Američanům a Němcům ho zase sebrali Sověti, jakožto válečnou kořist). Chytilová mě v posledním dílu překvapila, tak doufám že ČT jednou natočí něco podobného a nové vlně, ale možná by to chtělo jinýho režiséra a scenáristu.

• 3.1.2018  20:07

Další důkaz toho, že Česká kinematografie ještě není zničena stupidními komediemi a pseudodramaty.

• 3.1.2018  20:06
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Ten seriál mě prostě baví. Když to vysílali a já se stihl včas vrátit z brigády, tak to pro mě byla taková zábavná odměna, u které jsem mohl vypnout.

• 3.1.2018  20:04

Za mě druhý nejlepší díl (po Africe) s nejzajímavějšími a nejzábavnějšími členy expedice za celou sérii těchto trabantích dokumentů.

• 3.1.2018  20:02

Zajímavý dokument, který následovala ještě řada větších expedic. Za mě dobrý a myslím si, že Dan Přibáň by měl dostat za svůj přínos české kultuře těmito dokumenty řád od prezidenta místo nějakého Trošky či Renče.

• 3.1.2018  20:00
    N15 (amatérský film) (2003)

Na to, že to je amaterský, český, hraje v tom dítě a ještě k tomu to je z roku 2003 to je fakt dobrý.

• 3.1.2018  20:00

Jelikož sám chodím s přáteli do kaváren, pijeme kávu a pokuřujeme (kvůli současným zákonům ale venku) mě sem tam napadalo, o čem se asi u pití kávy a kouření baví ostatní lidí. No, teď už to vím.

• 3.1.2018  19:58

Podivný muzikál, který vlastně ani není moc muzikál, s prvky romantické komedie, která vlastně ani není moc romantická a ani vtipná. Tento film mě prostě přišel tak dobře divnej.

• 3.1.2018  19:57

Důkaz, že i v umírající České kinematografii se najdou výjimky, a jelikož nemám žádné výtky, tak bych na závěr akorát řekl "Polib nám prdel, Daňku!".

• 3.1.2018  19:55
    Heavy Metal (1981)

Čistá esence osmdesátek, přesně takovejhle film jsem hledal strašně dlouho a nedařilo se, nakonec jsem ho pomocí Chaotic cinema našel a nejsem zklamán.

• 3.1.2018  19:54
    Alphaville (1965)

Na první pokus mě film nezaujal a myslel jsem si, že je Godard debil, pak jsem se ale podíval na jeho další filmy a pokusil jsem se tento film dokoukat na pokus druhý a uvědomil jsem si, že pokud tento film budu vnímat stejně jako "Případ pro začínajícího kata", to znamená že to musím brát tak, že hlavní hrdina se ocitl v zemi, které vládne diktátor a vše co dělají občané je našima očima i očima hlavního hrdiny bráno jako absurdní, tak teprve tehdy se mi film začne líbit, což se splnilo, i tak ale ubírám hvězdičku za zpracování.

<< předchozí 1 2 3