Jurkodak1

Amatérský filmař

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.9.2019  02:41

Taková rodinná verze Osmi hrozných. Naše rodina chatu sice nemá, ale už od začátku jsem nemohl zapomenout na své drahé příbuzné (hlavně díky hereckým koncertům představitelů).

• 19.8.2019  00:38

Špatně a levně udělanej James Bond na americký způsob. Opravdu mám věřit že silnice kdesi v Kalifornii je Dánsko? Upřímně jsem čekal trochu více od filmu, který se objevil v Tenkrát v Hollywoodu, ale už chápu že ho tam Tarantino dal jen proto, že v něm hrála Tate.

• 13.7.2019  02:13
    Džigoku (1960)

SPOILER ALERT Takže, vlastně to je o tom že týpek je přítomnej u toho, když umře několik lidí a bůhvíproč za to nese zodpovědnost i když za to nikdy vlastně nemůže. I tak skončí v pekle a cca. ve dvou třetinách filmu se obyčejnej Japonskej (ale i tak celkem zajímavej) film změní v cosi vizuálně zajímavýho co se odehrává v pekle, kde hlavní hrdina opět potkává lidi, kteří během děje filmu zemřeli a dozvídá se o věcech, které jsou prakticky jako z nějaké telenovely. Logiku to moc nemá, ale i tak to má suprovou atmosféru a vizuálně to je fakt pěkný.

• 8.7.2019  01:58

Je to klišé. Je to historicky špatně. JE TO SRA*KA a přitom to mělo takovej potenciál.

• 29.5.2019  00:37

Zatím nejlepší díl. Celou dobu co jsem to sledoval jsem se třásl a přebíhal mi mráz po zádech. Tolik lidských tragédií způsobila jedna chyba.

• 12.5.2019  01:30

Viděl jsem to dávno, ale pamatuju si že příběh byl nic moc a ta animace taky měla svoje mouchy.

• 11.5.2019  19:20

Nechápu poselství tohoto kinematografického díla.

• 20.4.2019  00:52
    The Doors (1991)

Bohemian rhapsody jen špatně kopíruje tento masterpiece.

• 18.4.2019  03:51

Zahřálo mě to u srdíčka, je dobrý vědět že takový lidé jako Victor stále žijí. A taky mě zajímalo jak to dopadlo, tak jsem si to kino našel na facebooku a myslím si že je teď na lepší úrovni než spousta českých kin.

• 25.3.2019  12:59
    Mutafukaz (2017)

Bavilo mě to, mělo to zajímavý příběh, nenudilo mě to, vizuálem mě to upoutalo. Nemám co bych vytknul.

• 21.3.2019  21:16
    Gran Torino (2008)

Nebudu lhát, na konci se mi chtělo brečet.

• 9.3.2019  23:46
    Week-End (1967)

Ubírám hvězdičku za nudný začátek a na mě až moc divný konec.

• 3.3.2019  11:10

Zatím jsem viděl jenom základní verzi (snad se dostanu i k režisérské) a ta mi připadala hodně zkratkovitá, u hodně událostí v příběhu jsem musel film zastavovat a hledat si historické souvislosti, což mi nevadí, ale více bych uvítal vysvětlení ve filmu. A připadalo mi to moc krátké na takový výjimečný příběh.

• 1.3.2019  18:43

Bál jsem se že tento film bude jen nudný obrazový dokument o ježdění taxíkem přes Teherán, kde budou v nekvalitním zvuku rozhovory s místními. Opak je pravdou, film mě od začátku do konce (i když na konci to trochu sláblo) bavil. Technická omezení dávají filmu pěknou atmosféru, dialogy jsou humorné a mají filozofický podtext. Byl bych opravdu rád, aby režim v Íránu padl a jednou mohl Panahi přijet na západ a o filmu mluvit, protože tento film má co říct a jeho autor tím pádem také.

• 20.2.2019  16:57

Nějak mi na konci chybělo uzavření příběhových linek rodičů dalších dvou popravených studentů, hlavně když se jeden z nich domlouval s Hrušínským na tom, aby něco zařídil, tak jsem čekal že to v tom filmu bude ukázáno. Jinak film působil hodně silně a kdybych se na to nedíval ve škole, kde mi zážitek každou chvíli někdo kazil, tak bych film asi opravdu prožíval.

• 2.2.2019  18:55

Úžasné završení celé série, podobné oběma koncům Twin Peaks.

• 19.1.2019  20:53

Díky tomuto filmu jsem rád že nežiji v USA, protože jejich politika je 100x horší než ta česká a asi by mi tam hráblo.

• 13.1.2019  02:33
    Hra smrti (1978)

Tři hvězdičky za část od Bruce Lee. Když už točíte film, tak aby navazoval na existující materiál, tak ho natočte aspoň tak ať dodržuje nějaký filmový základy, jako třeba expozici postav, než se tam objeví, nebo třeba nenahrazování mrtvýho herce tím, že tam posadíte jinýho herce, kterej má přes obličej papír s fotkou toho mrtvého herce. Edit: Po závěrečných titulcích ubírám ještě jednu.

• 5.1.2019  21:42
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Takže, viděl jsem to náhodou díky rodičům, kteří se na to dívali. Kamera ve většině případech otřesná (hodila by se do jiného žánru), herecké výkony nic moc (akorát pár z nich se mi líbí, protože herci dodávají svým nadhledem postavám komiku), peklo úžasně zpracované a efekty byly "meh". Příběh byl trochu klišé, ale i tak jsem u pohádky vydržel do konce, i když jsem hodně dlouho chtěl odejít hrát na playstation a nebo se dívat na nějakou klasiku světové kinematografie.

• 1.1.2019  23:59
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Dobrej pořad k obědu, když se člověk vrátí unavenej ze školy a chce si u jídla nechat vyčistit mozek tou největší kravinou kterou najde, bohužel tomuto pořadu konkuruje Soudkyně Barbara, kterou dávají ve stejný čas na Barrandově.

• 26.12.2018  00:38

Páni, nevěděl jsem jak to mají upíři těžké. Tento film má opravdu výbornou dokumentární hodnotu a měl by se kvůli tomu na to každý podívat, aby se nad sebou zamyslel a nebyl vůči upírům tak xenofobní.

• 8.12.2018  03:41
    Mrňousci (TV seriál) (2006)

Jako dítě jsem tohle sledoval na TV Barrandov (v době kdy tam ještě nebylo přesoukupováno a program téhle televize ještě za něco stál) a i když mě to strašně sralo svojí nudností, tak jsem s otevřenou pusou zíral na ten vizuál, dneska již ale plně doceňuji i ten obsah, který mi kdysi připadal nudný.

• 1.11.2018  08:31
    Dubček (2018)

Mé hodnocení mě velmi mrzí, neboť velká část hereckých výkonů byla úžasná, výprava je pěkná a příběh je dobrý, bohužel se mi z nějakého důvodu nelíbí kamera, režie a střih mi připadají dosti slabé a hudba mi v některých částech evokuje že se jedná o komedii a někdy i o levný horor.

• 18.10.2018  12:45

Co to je za surrealismus?!

• 7.10.2018  23:41

WOW, tak to bylo super. Lynchovina s popkulturními odkazy a suprovou atmoškou. WOW

• 26.9.2018  23:35

Většinový divák z ČR se odreagovává filmy Zdeňka Trošky, já takovýmito filmy, a jelikož mi tento film opravdu zvedl náladu a líbila se mi krásná uvolňující jihoamerická stylizace a herecké výkony, tak dávám Nacho libre 5 hvězdiček.

• 25.9.2018  12:52
    Pasolini (2014)

3x jsem při sledování usnul

• 22.9.2018  02:40

Jared Hess mi tu potvrdil to o čem mě přesvědčil již v Napoleon Dynamite, je to fakt mistr divných věcí.

• 22.9.2018  00:40

Je to nudný, z 60 % rozostřený a furt tam někdo vzdychá (tak moc že je z toho skoro kýč). Ale i tak se mi to líbilo, vůbec nevím proč.

• 23.8.2018  01:36
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Seriál mého dětství ve kterém nacházím i nyní prvky surrealismu. A když si najedete pár konspiračních teorií, tak tento seriál nabere naprosto jiný rozměr.

<< předchozí 1 2 3 4