V citlivém překladu (2022)

Popravdě je ten film kterej by s tímto příběhem mohl být klidně brak. Ale 2 hlavní postavy mě strašně bavily jak to hrají, trochu člověk nahlédne do mexické kultury. To natoceni a soundtrack je taky fajn. Ten konec telenovela se mohli odpustit to bylo dost přes čáru

(Ne)dvojčata (2022)

Za měsíc si na film nevzpomenete, ale jako kulisa je to lepší než jiný film

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Perfektní horror kterých je už dneska poskrovnu, až jsem to trochu nečekal. Na začátku jak se ukáže nápis evil dead vypadá epicky

Země zítřka (2015)

Ta myšlenka není špatná, ale film měl začínat jak Casie krade a chronologicky a bylo by to lepší

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

Mě se tento typ filmů hodně líbí, prostě úplná hovadina až dementní film. Jsem rád že něco takového se vytvořilo.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Naprosto skvělý pokračování. Jsem rád že všechny postavy se vrátily a ještě víc podpořily jedničku. Podpořily pro se to dělo a ještě víc okořenily jedničku v naprosté návaznosti. Dej je rychlejší a lepší

Všechno nejhorší (2017)

Zajimavej film o holce zasekle v čase, ale to docela zajimavy

Mumie (2023)

Super vymyšlený svět, který mě opravdu bavil, ale asi se z příběhu mohlo vymáčknout víc, konec byl velmi stereotypní mi tak příjde a popravdě jsem čekal konec jiný lehce, ale možná si nápady nechávají na případnou dvojku. Je super jak asi asi dnes levnou a zároveň skvěle fungující hudby do toho přinesly. Postavy: Klea nejde nemilovat,Thut no něco má do sebe, ale zvykal jsem si,Mladší bratr je podezdřele moc aklimmatizovanej na jeden večer ve světě to mě hodně vadilo, Zvířátko je maximalní klišé to už je dneska snad v každym animáku, Záporák me taky velice sterotypní, ty dva pitomci pro dospělého trochu trapní, ale pro děti fungují.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Z druhého dílu jsem měl obavy a popravdě mě spíše zklamal, řemeslně je to super, ale když mám k dispozici všechny herce lokace a ještě si můžu hrát s časem asi už by me víc bavilo kdyby se opakoval dned den poté třeba, ten hlavní vtip se pro mě vytratil, ale 2 Amélie nebyl špatnej nápad ale už těch kouzel a bojů a efektu bylo na mě moc. Vtipné sceny cca 2 pro mě zbytek byly opravdu dětského typu. Postava Muriel v podání Zmrzlé se zkrátka nedá nemilovat. Germani byla v jedničce strašně zábavná a hrozně mě bavila a tady úplně nevyužitý potenciál charateru. Pěkný pokračování, ale jen jednička je pro mě ten top - vymyslet dvojku pohádky je prostě pokaždé oříšek.