Iron Man 3 (2013)

Niečo medzi 4 a 5 hviezdami. Príbeh dobrý, rovnako ako aj pri predchádzajúcich častiach, Robert Downey Jr. alias Tony Stark zase ,,zabil´´ postavu Iron Mana, samozrejme nesmeli chýbať vtipy o všetkom a narážky.Koniec je úplne fantastický, trochu metúci, presne neviem či bude táto séria pokračovať, snáď o pár rokov... 75%!!!

Collateral (2004)

Podľa mňa nadpriemerný film, nič veľmi výnimočné. Cruise a Foxx sa našli, vytvorili celkom pekne zrobený film. Neviem ako ostatným, ale sem-tam mi prišiel film trochu nudný a všetky reakcie sa dali predpokladať. Ale i tak si myslím, že 80% je tak akurát, možno trochu priveľa. 70%!!!

Zelená míle (1999)

Film, ktorý podľa mňa dosť ohúri. Všetko je celkom dobre spracované, príbeh ohúri. Nevedel som prečo je tento film taký obľúbený a vysoko hodnotený. Už to viem. Duncan ako tupý, trochu naivný ale zato s dobrým srdcom ako väzeň pripravený na popravu. Tom Hanks a jeho kamaráti bachari sa skvelo doplňujú a tie časti filmu s tou myšou, celkom vtipné. Škoda, že ten film takto skončil ale i tak super film. 95%!!!

16 bloků (2006)

Tesne na hranici 4 hviezd a 3 hviezd. Príbeh trochu kolíše, nie je zlý ale čakal som niečo lepšie. 4 hviezdy dávam hlavne za môjho obľúbeného herca Bruca Willisa. Takže 65%!!!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Bombastické, bombové. Toľko akčnosti a svalov ste dokopy ešte nevideli :D. Film si svoju výbornú kvalitu udržuje až do konca, čo je vidno. Vlastne 5 hviezd dávam aj preto že tam mám 4 TOP hercov v mojom rebríčku (S. Stallone , J. Statham , B. Willis & A. Schwarzenegger ). 85%!!!!

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Príjemná komédia, ale nič nové. Adam Sandler je sympatický herec, ale takéto komédie mu sedia. Režisér si týmto filmom veľmi v popularite nepomohol, aspoň čo si myslím ja. Napriek tomu film by som zaradil medzi rodinné filmy, až na pár scénok :D. Vtipné tak na tri hviezdy. 55%!!!

Smrtonosná past 2 (1990)

Na rok 1990, je to veľmi slušne spravený film, so super efektami. Videl som síce iba po česky 2-krát, ale pozrel by som si aj viac krát. Atmosféra filmu nie je na 5 hviezd, ale 4 hviezdy sú podľa mňa málo.McClan = super postava, asi najlepšia postava policajta. Výborné ale 75%!!!

Dámy nebo nedá mi? (2002)

Nadpriemerná komédia s perfektným obsadením a dôvtipom. Síce sa zdá, že je to nejaký prepadák, ale nie je to tak. Názov filmu celkom vystihli, všetko je viac než dobré. Trebalo by to vyzdvihnúť nad 50%, ale všimol som si, že väčšina nemá takú vkus ako ja. Takže, je to to lepšie, čo kedy natočili. 75%!!!

V zajetí démonů (2013)

Osobne si myslím, že to bol skvelý horor. Vedel udržať napätie a atmosféru, scény boli reálne a z bábiky išiel naozaj strach!!! Zároveň si ale myslím, že 81% je dosť, stačilo by aj 74% a tak. James Wan nesklamal a natočil ďalší skvelý horor. Mať tak 8 rokov, posral by som sa a v živote by som už nezaspal :D!!! 85%!!!

New Police Story (2004)

Tak toto už ano, v posledných rokoch veľmi dobrý film Jackieho Chana. Príbeh je fakt veľmi dobre skomponovaní a scenár je nad úrovňou, ktorú som čakal. Partia deciek, ktorý sa zabávajú zabíjaním policajtou, k tomu Jackieho chmaty a všelijaké umenia, no proste výborné. Trochu mi prekážal ten koniec, ale 4 hviezdy si to podľa mňa zaslúži.70%!!!