• Fantasy

Cizí oběd (2013)

Příjemný odpočinkový film z prostředí rušné Bombaje. Zajímavý pohled na všední život v indickém velkoměstě. Doporučuji shlédnout v původním znění ;)

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál) odpad!

Slabé, uměle vyhrocené a místy až komické. Nevěřím, že to tvůrci myslí vážně. Jestli někdy náhodou (velikou náhodou) opravdu něco objeví budou asi velice překvapeni... :D

Super Size Me (2004)

Konečně někdo ukázal jak to v Americe je. Místo prsatých blondýnek pobíhajících po pláži tam najdeme zástupy tak tlustých lidí, že kolikrát nejde poznat jakého pohlaví osoba je. A když děti ve škole jsou schopni na oběd sníst hranolky a mléko a říct, že to je přece zelenina tak to je fakt výsměch. Nebo když tam dívenka vážící 150 kg řekne, že si chce udržet váhu? :D To, že marketingové oddělení dělá svou práci nemůže za to, jak ty lidi vypadají, ale proč nepodat žalobu. Když už jsem tlustý zakomplexovaný prase tak to aspoň na někoho svedu ne? Oni za to přece nemůžou. Cvičit doma je moc drahý. Něco si o tom zjistit je moc drahý. Jíst zdravě je moc drahý. Moje štítná žláza je...no prostě s ní něco je. Obezitu mám v genech. Zkoušel sem cvičit, ale prostě nezhubnu. Všude ukazují krásny holky a nasvalený chlapi, ale to není fér, protože my zabereme v tramvaji 2 sedadla a je nám z toho smutno. SMĚJU se všem ovcím, vymlouvačům a alibistům. Stačí chtít! Ne trochu, ne dost, ale opravdu chtít něco změnit!

Podraz (1973)

Dokonalá komedie. Tohle by měli povinně shlédnout všichni, kteří hledají dlouhé hodiny komedii na večer a nakonec stejně koukají pořád dokola na díly Přátel. Po dlouhé době komedie, u které jsem se opravdu pobavil a zasmál. Škoda jen, že sem jí objevil až teď. Skvělé herecké výkony, vtipné zápletky, scénky, dialogy a překvapivý konec. Jeden z nejvtipnějších filmů jaký znám. Pokud někdo hledá kvalitní komedii, tak Podraz je ta správná volba. 110%

Podfu(c)k (2000)

Skvělý střih, obsazení, vtip. Doporučuji shlédnout. Nechybí zde ani drsný humor a ironie, kterou máme v Čechách rádi. Je trochu nezvyk nevidět Stathama jak střílí všechny okolo...(Crank,Kurýr). 5/5*

Pařba v Bangkoku (2011)

Skvělá odlehčená komedie. Pro mě osobně dvojitý zážitek - 1.Alanovi gagy a 2. poznávat místa v Bangkoku, které jsem navštívil. 4/5*

Zmizení (2013)

V době akčních filmů se tento film může jevit jako zdlouhavý, v tomto případě je to však jeho přednost. Po celý film jsem se nemohl zbavit pocitu, že detektiv Loki nic nedělá. Nakonec jsem si však uvědomil, že i přes zdánlivou ,,neakčnost" se pořád ubírá správným směrem (i přes dílčí neúspěchy). Prvotní sympatie k radikálnímu řešení Hugha Jackmana postupně upadá. Překvapilo mě, jak děsivý může být film bez hektolitrů krve a zvláštních efektů. Je to možná tím, že si uvědomíme existenci takových lidí i v reálném životě. Dávám 5/5. Doporučuji shlédnout!