Zastavte temnotu (2018)

"No hľa, čo urobila ohnivá voda od bieleho muža na americkom kontinente. Indiáni namiesto vysedávania pri fajke mieru strieľajú z guľometu a čierny muž má dokonca povolenku na odstrel vlka dravého." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/

Za každou cenu přežít (2020)

"Ako vlastník ruksaku s KPZ, som osobne očakával od tohto titulu poriadnu dávku survivalizmu. Tej sa mi dostalo o poznanie menej než pri prelistovaní príručky mladých svišťov." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/

Hovory s TGM (2018)

"Nechápem prečo v popise tohto titulu chýba žánrové zaradenie - thriller. Pretože až do konca som tŕpol, či pán tatíček Masaryk uvolní pána Čapka a či pán Čapek nakoniec stihne svoj spoj domov." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava-/

Jsem matka (2019)

"Pri aktuálnom smerovaní sveta, to nieje až také Sci-Fi. No, ja patrím do starej školy a neznášam robotizáciu, automatizovaný výkup pivných fliaš a hlavne samoobslužné pokladne!" /príbeh*/herecké výkony*/pointa*/hudba*/výprava*/

V měsíčním světle (2019)

"Hmm, takže je možné, že všetko negatívne, čo sa nám v živote udialo, zapríčinil niekto z budúcnosti pre celospoločenské dobro? Podľa mňa to má až príliš nebezpečný fundamentalistický potenciál." /príbeh*/herecké výkony*/pointa*/hudba-/výprava-/

Rány (2019) odpad!

"Co to kurwa jest?" /príbeh-/herecké výkony-/pointa-/hudba-/výprava-/

Vražda na jachtě (2019)

"Namiesto nevydareného hrania sa na Hercula Poirota, by mal profesionálny detektívny tím vyšetrit, prečo nám bradavky pani Anistonovej pernamentne od 90. rokov lezú cez obrazovku priamo do obývačky." /príbeh-/herecké výkony-/pointa-/hudba*/výprava-/

22. července (2018)

"Namiesto solídnej sondy do Breivikovej hlavy, dostávame nádielku tmavého, zamrznutého a depresívneho Nórska. V tej divnej krajine sa nedá ani tešiť, keď prežijete takýto masaker." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/

Prací automat (2019)

"Presne tak ako tvrdí Pražský výběr: "Prachy, jenom prachy nečekají, jen po nich sáhneš a už tě mají." Tak presne aj k tejto dobe patrí heslo: ojebala mačka vtáčka." /príbeh*/herecké výkony-/pointa*/hudba-/výprava-/

Pepa (2018)

"V Česku Pepa, u nás Vojtech. Rovnako nepodarené tak ako ich nepodarené životy v nepodarených krajinách." /príbeh-/herecké výkony-/pointa*/hudba-/výprava-/