AloisNeuman

• 4.10.2019  14:16
    Joker (2019)

Herecký koncert Joaquina Phoenixe a režiséra Todda Phillipse

• 10.9.2019  20:43

Příjemná jednorázovka. Jen více takových originálních věcí

• 12.8.2019  17:51
    The Boys (TV seriál) (2019)

Velice zajímavý pohled na svět, ve kterém žijí superhrdinové, kteří nejsou super. Nebo spíš, kteří se navenek tváří jako superhrdinové, ale mají svých starostí dost. Škoda zbytečné brutality a sprostých slove.

• 7.8.2019  23:31

Tak si to pojďme přiznat hned na začátek. Film a jeho konec je kravina, ale o to tu nejde. Zajděte do IMAXU usedně te a užijte si to na co čekáte. Kirby je kost, Elba je boží černej superman, JJ a jejich chemie vás pobaví. A ty camea. boží. A nezapomeňte, že jsou tu PODTITULKOVÉ SCÉNY, TAK AŽ DO KONCE !!! Jednorázovka, jak má být. těžko říct jestli koukatelné víckrát, ale pasáže a bojové scény tu jsou.

• 7.7.2019  13:38
    Yesterday (2019)

Příjemná oddychovka

• 3.7.2019  14:57

Tak Homecoming se mi líbil víc. To, ale nesnižuje laťku dvojky. Nejvíce jsou propracovány iluze Mistéria a to v IMAXu stojí za to vidět. No a podtitulkové scény. U té první budou potěšeni fanoušci původní trilogie Spidermana od Raimiho. No a závěrečná úplně obrátí celý fim naruby.

• 1.7.2019  21:00

Bohužel tento film vystihuje velice špatně podstatu zločinů a osoby. Doporučuji fim Ted Bundy z roku 2002 a poté film Zlo s lidskou tváří z roku 2019. Poté si pustit 4. dílný dokument a až pak tento film.

• 30.6.2019  13:10

Tento film výborně doplňuje film Ted Bundy z roku 2002. Doporučuji nejdříve shlédnout původní film.

• 5.4.2019  19:22
    Shazam! (2019)

Je to super jednorázovka. A dvě podtitulkové scény. Spousta narážek

• 26.3.2019  07:32

Je veliká škoda, že na konci filmu místo rozšafné hudby nepokračovala slovenská hymna a do ní nebyly vloženy dobové fotky aktérů a ve zkratce napsáno co se s nimi stalo. Škoda. U Tomana to bylo skvěle na konci zpracováno.

• 7.3.2019  17:23

!!! 2x PODTITULKOVÁ SCÉNA !!!

• 26.2.2019  20:31
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

!!! POZOR !!! PO POSLEDNÍM OSMÉM DÍLE PODTITULKOVÉ SCÉNY !!!

• 19.12.2018  15:44

Velice nekonvenční zážitek. Pokud máte rádi spidermana povinnost. Doporučuji návštěvu kina. Český dabing perfektní. A podtitulková scéna pecka. p.s.Kdo má nakoukan všechny filmy, tak si to užije ještě víc. p.s.s. A kdo zná i komiksy a historie bude v rauši.

• 29.11.2018  15:23
    Hovory s TGM (2018)

V kině Aero to mělo dobovou atmosféru. Navíc okolo mě lidé starší 70+. Moc pěkné a povedené.

• 5.11.2018  16:40

BOMBA!! PECKA!!! TOHLE JE OSKAR!!!

• 19.10.2018  22:24

DOPORUČUJI VIDĚT V IMAXU.

• 4.10.2018  16:40
    Venom (2018)

Na Venomi je nejlepší Venom, tedy né ten viditelný, ale ten hlas v Hardyho havě a pak Hardy sám. V originále a IMAXu jednorázová popcornovka. Film sám o sobě tragédie. Ještě, že tam není provázanost na MCU. p.s. a PODTITULKOVÁ SCÉNA - já ho prostě miluji :)

• 4.7.2018  22:12

Jednička lepší. POZOR !! DVĚ PODTITULKOVÉ SCÉNY.

• 17.5.2018  15:09
    Deadpool 2 (2018)

Tak jsem asi jeden z mála, který má raději jedničku. NEJLEPŠÍ PODTITULKOVÁ SCÉNA VŠECH DOB !!!!!

• 26.4.2018  09:07

Přes dvě hodiny zábavy a žádné hluché místo. A počkejte si na úplný konec titulků. Co se týká kontinuity pokud je to váš první film těžko říct zda se budete orientovat, ale smích a sranda to vynahradí. DLOUHO jsem v plném kině nezažil hrobove ticho na konci.

• 16.2.2018  18:15

Příjemné. neokoukané. 2x PODTITULKOVÁ SCÉNA a tak konci lepší než u Thora 3 nebo Civil War.

• 3.2.2018  13:15

Podpořit takovou českou tvorbu v kině byla nutnost !! Perfektní a aktualní. Uvidíme za 5 let zda to bude nadčasové nebo ne.

• 13.1.2018  21:02
    Baa Baa Land (2017)

uff. nepopsatelné. člověk nespustí oči od začátku do konce. Konečně mě něco chytlo za srdíčko.

• 28.12.2017  16:39

SUPER, PECKA, SRANDA, BŽUNDA A HUMORU SPOUSTY AŽ JSEM BREČEL. NAROZDÍL OD POBŘEŽNÍ HLÍDKY LUXUS !!! A PO DLOUHÉ DOBĚ 3D PERFEKTNÍ

• 18.12.2017  22:36

Děkuji Civalovi za trefné pojmenování, které použil na box ofiicu : nedomrlé pokračování, z něhož kdybyste vystřihli třetinu děje a postav, nic se nestane, a které z většiny sestává z vesmírných fackovaček pár lodiček na několika málo metrech čtverečních předaleké galaxie. Přidejte k tomu slabou hrozbu zla, nedomyšlený vývoj postav (přerod z cucáka v galaktického šéfa je k pousmání) a postupnou odstávku legendárních tahounů.

• 12.9.2017  19:45

Skvělý kino zážitek v Aeru.

• 30.8.2017  09:27
    Wonder Woman (2017)

Zatím nejlepší film DCU. Až na tu zbytečnou délku filmu a digibordel s neuvěřitelnými záběry skvělý film. A Gal Gadot jako v Batman vs. Superman je KUS !!!

• 26.8.2017  11:21

Tento film je určen hlavně pro nostalgiky. :) Za mě výlet do mládí a vzpomínky. Film je fajn, ale ostatní asi moc nenadchne. Vizuální efekty skvělé a příběh a propojení také jde. Pomrknutí na konci na původní rangery a nového zeleného super. Je to podtitulková scéna.

• 8.7.2017  18:28

Tak pojďme na to a srovnávat. Jako film o Spidermenovi to na jedničku a dvojku Samiho nemá. Na Amazing luxusně !!! Pokud nikdy nikdo neviděl žádný film z MCU především třetího Captaina Americku, tak si nejsem jistý jestli mu to bude dávat smysl a nebo chuť to vše zpětně dokoukat. Film samotný je oddechovka a povedená. Michael Keaton je skvělý a forek s batmanovým hlasem při vyslýchání jako pocta zábavné. Je vidět, že film je od Sony. a návrat jedné postavy nakonci filmu potěší. A lehká zápletka také. !! POZOR !! PODTITULKOVÁ SCÉNA JE A JE ... :)

• 22.6.2017  09:13

Snad se mi nestalo ( ani u filmů Davida Lynche ), že bych nevěděl co napsat a popsat co jsem viděl. WTF? DÍKY BOHU, ŽE BAY NATOČIL V ROCE 2007 JEDNIČKU. Baví mě i s odstupem dvojka a trojka. Čtyřka byla u čáry a pětka je přes čáru. Co to jako má být? Výborně popsáno http://www.fffilm.name/2017/06/recenze-transformers-posledni-rytir.html

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9