massdonfel

okres Ostrava

Skype: massdonfel

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.4.2019  07:19

Je to tak strašné pitomé, až je to geniální :D Jestli chcete vědět o co jde tak doporučuji Samurai Cop - Hilariocity Review od Chris Stuckmann na youtube.

• 21.2.2019  09:52
    Steins;Gate 0 (TV seriál) (2018)

Souhlas s Joeffrey "Otevřete Depress Gate a zábava bude opravdu po většinu času rovna 0." Bohužel to velmi přesně sedí. "pravý" steins gate dostaneme až v posledních dílech. Bohužel timeline jsou tak fu*ked up, že to už moc nedává smysl 3/10

• 21.2.2019  09:51

Cisterna vyjede a na konci filmu se vrátí, k tomu akci a máte film ... nicméně akce kostýmy velmi povedené 6/10

• 21.2.2019  09:47
    Bright (2017)

Musím říci, že nápad a atmosféra filmu jsou skvělé. Nicméně film trpí malým množstvím screentimu. Seriál by byl dle mého názoru lepší 6/10

• 21.2.2019  09:43

O M G, co to mělo byt? Cyborg je jen chodící expozice, Batman tam je jen proto, že je "cool". achjo Vlastně film ukázel to, že všichni členové jsou vlastně naprosto zbyteční a superman by vše vyřešil sám. Nicméně aby film nezkončil hned po jeho oživení tak vše protahovali a protahovali. 3/10 a to s odřenýma ušima

• 21.2.2019  09:40
    To (2017)

Absolutně nepochopím ten Hype. film je dle mého názoru absolutně nemastný a neslaný Neviděl jsem předchozí tv film z 1990. Film je hezky jen po vizuální stránce 3/10

• 21.2.2019  09:38

Bohužel se tady neubráním menšímu porovnání s dvěmi předchozími filmy. A tento film je bohuže o poznání horší. velké + dávám za easter eggs z původních filmu 7/10

• 21.2.2019  09:37
    Little Witch Academia (TV seriál) (2017)

I když je seriál dosti klišé a předvídatelný, tak musím říci že jsem se dlouho tak u anime nepobavil. V reálu by mě asi z takového člověka jako je Akko je*lo. Ale absurdní situace v seriálu jsem si užival plnými doušky. realně je seriál max 8/10 ale pro mě byl engage level max tak dávám 9/10

• 12.9.2017  08:10

Další pokračovatel slavné vetřelčí ságy, Alien Covanent navazuje tam, kde Prometheus skončil. Za mě naprostá spokojenost od Covenanta jsem dostal to co jsem od filmu čekal, samozřejmě zde zbývají odpovědi na nezodpovězené otázky, na které pravděpodobně nikdy nedostaneme odpověď. Naděje, že najdou ideální planetu pro založení kolonie, proto aby se dostali z nevlídného a děsivého vesmíru je silnější než možné riziko neprozkoumaného světa, bohužel poznámka od Daniels kapitánovi, že to je špatné rozhodnutí nedává vůbec smysl, bylo to správné rozhodnutí v každém případě. Bohužel tato tam je jen z důvodu, aby si divák uvědomil, že je něco špatně :/ Nechci tady moc spoilerovat, ale David a jeho vize, rozhodnutí dává naprostý smysl, jediný problém je Shaw. Bohužel film se drží zaběhnuté linie, skupina lidi někde cestuje , něco se po cestě přihodí a začnou umírat. Toto je dle mého názoru fundamentálně problém filmu. Toto jsme viděli již několikrát!! ne jen ve vetřelčí sáze. Absolutně nerozumím lidem, kteří čekali softreboot.A že se na Promethea zapomene. Naprosto rozumím, když lidé kritizují nelogická rozhodnutí posádky, chcete mi ale říci, že v první dvou epických filmech nic takového nebylo? slabších 8/10 jako Alien fan slabých 9/10

• 12.9.2017  07:49
    Mimi šéf (2017)

Boring, jediná dobrá scéna z filmu je, hned ze začátku jak v "nebi" třídi děti podle toho, jak se zachovají, když je polechtají. Zbytek je opravdu o ničem, kreslené/animované filmy jsou mé oblíbené, ale v tomto filmu jsem si nedokázal najít nic co by mě nějak zaujalo, je zde pár dobrých scén, ale nic co bych mohl parafrázovat jinde či bych si na ně tu a tam vzpomněl 3/10

• 12.9.2017  07:46
    Já, kocour (2016)

Pro kočkomila jako jsem já nutnost se na film podívat. Jedná se o čistě odpočinkový film a předvídatelnou zápletkou a koncem. 5/10

• 12.9.2017  07:40

Budu argumentovat trochu možná trochu mimo mísu, ale film sám o sobě jako postapo a akční šílenost funguje dobře, ale pokud jste fanoušek série, nebo jste min. předchozí díly viděly a čekáte na pokračování příběhu, tak na to zapomeňte předchozí filmy krom "nákazy" jakoby neexistovali celé lore, které stanovily je pryč. vůbec nic nedává smysl. Aby film pro nové publikum dával smysl, tak si celé lore překopali od základu a tohle to věc, která mě osobně ten film celý posrala. Kdybych měl film hodnotit jako samostatně možná bych se dostal na 2* možná i na slabé 3* ale tohle je opravdu nezkutečné. 2*

• 12.9.2017  07:32

Epický epos z doby první světové války, ovšem ne z Evropy, ale jak už název napovídá, tak z Arábie. Oblast nekonečné pouště, tady žádnou zákopovou válku nečekejte a připravte se na svět Beduínů. Už od začátku filmu vidíte, že hlavní postava Lawrence je trochu podivín. Ačkoliv je z filmu cítit takový "starý" nádech, tak to filmu nijak neuškodí. Expozice téměř dokonalá a co je na tom nejlepší? zkutečné koně, zkuteční jezdci, zkutečná místa. To jsou věci, se kterými se v nových filmech nepotkáte, Film jsem shlédl v Director's cut: 228 min a musím říci, že i když má film místy problémy s pasingem, tak ale v žádném případě to není ubíjející. Jako nevýhodu musím uvést, že jediná postava a to Lawrence prochází character developmentem a vidíme jak ho válka a věci, které v ní musí udělat ubíjejí až do míry, že se z toho téměř úplně zblázní. Film by se dal zaškatulkovat do kategorie "white saviour" jako jsou filmy Tanec z Vlky či Poslední Samuraj. Otázkou ovšem je proč Lawrence Arabům pomáhal, film nám na to nikdy nedá definitivní odpověď. Tímto se Lawrence z Arabie liší od svých následovníků. 9/10

• 24.6.2017  12:59
    Animatrix (2003)

Animatrix: Detektivní příběh (2003) ----- 6/10 / Animatrix: Dětský příběh (2003) ---- 7/10 / Animatrix: Neznámé území (2003) ---- 6/10 / Animatrix: Přijímací zkouška (2003)---- 6/10 / Animatrix: Světový rekord (2003) ---- 5/10 / Animatrix: Poslední let Osirise (2003)---- 8/10 / Animatrix: Druhá renesance 1. část (2003) ---- 10/10 / Animatrix: Druhá renesance 2. část (2003) ---- 9/10 / Animatrix: Program (2003) ---- 6/10 celkově 7/10

• 18.5.2017  22:43

Dlouho jsem čekal, hype bys dost velký. Bohužel to co jsem dostal bylo opravdu slabé. Nebylo to vtipné, smutné, akční, napínavé, záhadné. Bylo to "Nijaké" asi tak bych tento film popsal. Dle traileru se stalo to co jsem čekal. nic překvapivého, bohužel mě často iritovalo chování postav. Na jedno podívaní to šlo, bohužel nikdy více o toto nezavadím . Nishimiya jednou slyší všechno jednou neslyší vůbec nic. Postavy jako by od základní školy se povahově vůbec nezměnili. Film bezdůvodně uječený a naprosto chaotický 5/10

• 3.4.2017  11:08

Máte problém s větším množstvím postav? Ať si zapamatovat jména nebo se v ději orientovat? Ztrácíte s např. V Game of Thrones? Tak tohle opravdu není nic pro vás. Jak již přiložil Subjektiv odkaz na wikipedii, je ze nezkutečné množství postav. "Bohužel" ani vedlejší postavy tady nejsou jen pro doplnění děje. Velká část z nich má velky dopad na děj. Velmi si mi zamlouvalo přirovnání, které použil : youtuber "BobSamurai Anime Reviews" - "If my life was the story of Legend of Galactic Heroes , that you would know the name of person who made my microphone and everyone in his family and that would be relavent to the story, because his children would try to kill me before i finish this video" Přesně tak to je,ačkoliv to zní trochu absurdně, tak vedlejší postavy zde procházejí mnohem vetším character developmentem, než je to v mnoha oblíbených televizních pořadech nebo již zaběhnutých francaise. Je velmi smutné,že seriál tohoto formátu má zde pouze 80 hodnocení.. Problémem je to, že animace a jedná o seriál, který je težký na sledování v žádném případě toto není pro casualy. Na tento rok (2017) Je plánován Remake. Vroucně doufám, že z toho sejde. Protože, jediná možnost jak zachovat epičnost je, udělat to úplně stejné jen z novou animací. Tohle se bohužel nestane a mám obavy, že nestárnoucí klasika tímto umře. 10/10 . samozřejmě že nic není dokonalé, ale když nedám plný počet tomuto tak už ničemu

• 27.3.2017  12:05
    Gintama - Gintama. (série) (2017)

Jedinné negativum této série je, že má pouze 12dílů... :/

• 21.3.2017  11:40
    Love Live! School Idol Project (TV seriál) (2014)

Tento seriál je jak na horské dráze jsou zde díly u kterých se člověk bije dohlady co to sakra vůbec řeší a nezkutečně se to táhne, ale pak příjde svížný díl nabitý humorem. Co se týče songu tak mě osobně mě osobně v první sezóně bavili více. Dle mého názoru nejlepší song série je : Snow Halation 6/10

• 23.12.2016  16:36

Tato Ova je přesně to, co v seriálu není a jsem za to rád. 5/10

• 23.12.2016  15:28

Vítejte v RPG světe magie a party triků pro pobavení vedlejších postav v hospodě. Na seriálu se mi především libí, že hlavní postava jen prostě jen obyčejný člen teamu a stejné nemehlo, jako všichni ostatní členové naštěstí LUCK is jeho největší atributa :D . Trochu jen doufám, že Darkness dostane více character develomentu v druhé serii. Oproti ostratních v teamu je trochu odstrčená a ta její masochistická povaha se rychle okouká. Od seriálu jsem nic nečekal, dlouho jsem se na to nechtěl dívat čekal jsem od toho ujetou haremovku s pořád opakovaným funservisem. A hodnocení ani zde ani na mynimelistu mě moc nepoňoukalo ke sledování. Ale nedávno jsem si řekl, že to zkusím a udělal jsem dobře . Seriál člověka chytí hned po prvním díle, ale neubere to náboj ani pozdeji. Jedinné co tomu chci vytknout je to, že v díle, kde představili Wiz,byl jen asi 30s mžik kde popsali odkud ji znají a co se tam stalo, velká škoda, že to v seriálu nebylo. Nevím jestli to přeskočili úmyslně nebo je to tak uděláno i v novele, ale rád bych byl kdyby tam přidali 2 díly a udělali to "kompletní" 9/10 především díky hype :)

• 21.11.2016  10:26
    To Love-Ru: Trouble (TV seriál) (2008)

být mi tak 19 tak si myslím, žebych se na to díval fakt jinak . ale takto je to hodně trapné. po pár dílech jsem skončil začátek byl ještě takový v pohodě pak už člověka ten funservis začne opravdu štvát a nic více o toho člověk fakt čekat nemůže 3/10. Dodívát se fakt nemá smysl

• 14.11.2016  11:37

vůbec si nedokáži sesumírovat myšlenky v hlavě abych napsal nespoilerový komentář, Celkový dojem z filmu 9/10

• 15.7.2016  11:17

Jako musím říci, že to nebylo vůbec špatné, alespon první 2/3 filmu. film byl v té době takový lehký nad průměr. Bohužel poté to dost přestalo dávat smysl. Hivemind proč ne. Ale ta loď na konci odletěla proč? :D "záchrané středisko" hyperinteligentní rasy byl trochu výsměch. jak je ti "vetřelci" dokazli jako porazit :D Queen přežije fusion-nuclear bomb."kvůli osobnímu štítu :D Žádné stylové hlášky dost strohý film 5/10 dal bych i 7/10 kdyby ten konec dával smysl

• 3.7.2016  09:50
    Haikjú!! (TV seriál) (2014)

Co jsi budeme nalhávat, úplně jsem z toho měl chuť si jít zahrát volejbal i když jsem v tom byl vždy marný. :D Sportnovní anime mají zvláštní vlastnost člověka nadchnout pro určity sport. Samozřejmě je to trochu místo moc shounen, ale člověk se i při některých situacích zasměje a ústřední team není neporazitelný. 8/10

• 2.7.2016  08:32
    Hra o trůny - Série 6 (série) (2016)

Nejhorší sezóna.. Ona ty 3 dobré díly z 10 to opravdu nezachránili...

• 2.7.2016  08:31

nevim co si mám o tomto myslet, mediální humbuk, reklamy všude, ale nakonec... Je hezký, že to zkoušeli udělat úplně od kolébky a vysvětlit proč se vše stalo, ale bohužel to dopadlo tak, že se 80% filmu skoro nic neděje... 3/10

• 2.7.2016  08:30
    Mahó šódžo Madoka Magika (TV seriál) (2011)

Měl jsem velký problém se na to začít dívat, ta animace vypadá dost divně a ty moe obličeje tomu moc věrohodnosti nedodávají. Ale nakonec jsem se trochu hecl, musím říci, že neco tak creepy jsem dlouho neviděl , bohužel děj vypadál dlouhou dobu dost zmateně... Ono drama příběhu sice bylo cítit, ale moc mě to neoslovilo, kdyby nečekali na 10 díl ze 12 aby vysvětlili co a proč se takto odehrává tak bych tomu hodnocení zvýšil, ale takto slabších 6/10

• 18.6.2016  19:04
    Jamada-kun to 7 nin no madžo (TV seriál) (2015)

Naprostej souhlas se SonGokussj.. já končím po 8 díle. nemám co více říci.

• 21.5.2016  15:37

kung-fu panda opět nezklamala, je nabitá akci a vtipem přesně ve stylu dračího bojovníka PO. 9/10

• 21.5.2016  15:29
    Nisekoi (TV seriál) (2014)

Kdybych měl tento anime definovat jedním slovem tak použiji " blbost " Ale i přez to jsem se u toho dobře bavil. Samé typické klišé.. Sympatické postavy naprostro absurdní situace a trapas člověka dobře pobaví. slabších 7/10

<< předchozí 1 2 3 4