Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Cisterna vyjede a na konci filmu se vrátí, k tomu akci a máte film ... nicméně akce kostýmy velmi povedené 6/10

Bright (2017)

Musím říci, že nápad a atmosféra filmu jsou skvělé. Nicméně film trpí malým množstvím screentimu. Seriál by byl dle mého názoru lepší 6/10

Liga spravedlnosti (2017)

O M G, co to mělo byt? Cyborg je jen chodící expozice, Batman tam je jen proto, že je "cool". achjo Vlastně film ukázel to, že všichni členové jsou vlastně naprosto zbyteční a superman by vše vyřešil sám. Nicméně aby film nezkončil hned po jeho oživení tak vše protahovali a protahovali. 3/10 a to s odřenýma ušima

To (2017)

Absolutně nepochopím ten Hype. film je dle mého názoru absolutně nemastný a neslaný Neviděl jsem předchozí tv film z 1990. Film je hezky jen po vizuální stránce 3/10

Válka o planetu opic (2017)

Bohužel se tady neubráním menšímu porovnání s dvěmi předchozími filmy. A tento film je bohuže o poznání horší. velké + dávám za easter eggs z původních filmu 7/10

Akademie pro malé čarodějky (2017) (seriál)

I když je seriál dosti klišé a předvídatelný, tak musím říci že jsem se dlouho tak u anime nepobavil. V reálu by mě asi z takového člověka jako je Akko je*lo. Ale absurdní situace v seriálu jsem si užival plnými doušky. realně je seriál max 8/10 ale pro mě byl engage level max tak dávám 9/10

Vetřelec: Covenant (2017)

Další pokračovatel slavné vetřelčí ságy, Alien Covanent navazuje tam, kde Prometheus skončil. Za mě naprostá spokojenost od Covenanta jsem dostal to co jsem od filmu čekal, samozřejmě zde zbývají odpovědi na nezodpovězené otázky, na které pravděpodobně nikdy nedostaneme odpověď. Naděje, že najdou ideální planetu pro založení kolonie, proto aby se dostali z nevlídného a děsivého vesmíru je silnější než možné riziko neprozkoumaného světa, bohužel poznámka od Daniels kapitánovi, že to je špatné rozhodnutí nedává vůbec smysl, bylo to správné rozhodnutí v každém případě. Bohužel tato tam je jen z důvodu, aby si divák uvědomil, že je něco špatně :/ Nechci tady moc spoilerovat, ale David a jeho vize, rozhodnutí dává naprostý smysl, jediný problém je Shaw. Bohužel film se drží zaběhnuté linie, skupina lidi někde cestuje , něco se po cestě přihodí a začnou umírat. Toto je dle mého názoru fundamentálně problém filmu. Toto jsme viděli již několikrát!! ne jen ve vetřelčí sáze. Absolutně nerozumím lidem, kteří čekali softreboot.A že se na Promethea zapomene. Naprosto rozumím, když lidé kritizují nelogická rozhodnutí posádky, chcete mi ale říci, že v první dvou epických filmech nic takového nebylo? slabších 8/10

Mimi šéf (2017)

Boring, jediná dobrá scéna z filmu je, hned ze začátku jak v "nebi" třídi děti podle toho, jak se zachovají, když je polechtají. Zbytek je opravdu o ničem, kreslené/animované filmy jsou mé oblíbené, ale v tomto filmu jsem si nedokázal najít nic co by mě nějak zaujalo, je zde pár dobrých scén, ale nic co bych mohl parafrázovat jinde či bych si na ně tu a tam vzpomněl 3/10

Já, kocour (2016)

Pro kočkomila jako jsem já nutnost se na film podívat. Jedná se o čistě odpočinkový film a předvídatelnou zápletkou a koncem. 5/10

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Budu argumentovat trochu možná trochu mimo mísu, ale film sám o sobě jako postapo a akční šílenost funguje dobře, ale pokud jste fanoušek série, nebo jste min. předchozí díly viděly a čekáte na pokračování příběhu, tak na to zapomeňte předchozí filmy krom "nákazy" jakoby neexistovali celé lore, které stanovily je pryč. vůbec nic nedává smysl. Aby film pro nové publikum dával smysl, tak si celé lore překopali od základu a tohle to věc, která mě osobně ten film celý posrala. Kdybych měl film hodnotit jako samostatně možná bych se dostal na 2* možná i na slabé 3* ale tohle je opravdu nezkutečné. *