Ďáblův advokát (1997)

Nez jsem film shledl vubec jsem netusil co mam cekat. Dockal jsem se vsak velmi povedeneho thrilleru s lehce hororovym nadechem. Filmu vevodi skvele herecke vykony (Paciono zahral opet skvele) a grandiozni scenar, ktery vyusti ve fascinujici zaver, ktery nuti k sebezamysleni.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Inarritu opet (videl jsem nejdrive jeho pozdejsi dila) dokazuje jak moc dobry je reziser. V tomto filmu ukazal jak skvele umi pracovat se scenarem a s herci a jak umi vyborne vybrousit atmosferu. Film pusobi misty velmi autenticky (psi zapasy) a opravdu drsne. Navic je netradicne rozdelen na nekolik pribehu, ktere se vzajemne prolinaji a tak trochu spolu souvisi.

Okrsek 49 (2004)

Senzace! Opravdu skvely film o hasicich a jejich kazdodenni praci, o jejich zivote i smrti, radosti i bolesti. Filmu dominuji skvele herecke vykony, vyborny scenar a nadherne zpracovane "ohnive" pasaze. Navic ma film velmi nehollywoodsky konec, zda li je to dobre ci spatne musite posoudit sami.

Prohnilí (1984)

Vynikajici francouzska krimi komedie s excelentnim Philippem Noiret.

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Dřív mě to docela bavilo, ale ted uz bych na to asi moc casto nekoukal neli vubec.

Nuda v Brně (2003)

Musim zvlastne pochvalit scenar a nektere dialogy a herecke vykony s nimi spjate, avsak ctyri * nemohu dat, protoze jsem se casto pristihl ze se nudim.

Agent bez minulosti (2002)

Velmi kvalitni thriller s krasnou Frankou Potente a se sympatickym Mattem Damonem, ktery hraje tajneho agenta, ktery po neuspesne akci ztraci docasne pamet a snazi se zjistit kdo je a co mel za ukol. Film ma skvelou atmosferu a vynikajici akcni sceny (souboj v byte, honicka autem). Dale me na filmu upoutala velmi kvalitni hudba a propracovany scenar, ktery me celou dobu drzel v ocekavani dalsi sceny.

Krysař (2003)

Film si hraje na neco co v nem neni. Prislo mi to opravdu jako ztrata casu, ale dokoukal jsem to ze slusnosti. Jedine co stoji za povsimnuti je ze film vznikll behem jednoho dne.