The Man from Earth: Holocene (2017)

Povedené pokračování nezapomenutelného prvního filmu The Man from Earth. Ano, trochu pokulhává za prvním dílem a ano, film není stavěný stejným způsobem jako jeho předchůdce (což je škoda, jelikož to bylo to, co dělalo první film tak unikátní) ale to nic nemění na tom že se stále jedná velmi dobrý film s naprosto úžasným příběhem. Upřímně si myslím, že lidé nemohou od pokračování filmů očekávat stejný zážitek jako u prvních dílů, a mě osobně bylo jasné hned po shlédnutí traileru, že toto pokračování nebude tak skvělé jako první film, a proto nemohu být z filmu nijak zklamán a nakonec jsem celkem mile překvapen, jelikož film byl lepší než jsem očekával. Trochu mě sice zklamal konec a proto doufám, že se tvůrci pustí do dalšího pokračování.

Anděl Páně 2 (2016)

Hodně slabé. Nevím zdali ostatní viděli jiný film, ale tohle bylo opravdu slabé. Příběh byl velmi nezajímavý a předvídatelný plný trapných a předvídatelných vtipů. 20%

Stranger Things (2016) (seriál)

Netflix dělá opravdu dobré věci a Stranger Things to jen potvrzuje. Příbech je poutavý a drží člověk v napětí, byť je dost předvídatelný, což je jeden z důvodů proč nemohu dát plné hodnocení. Režie a scénář jsou kvalitní a společně s vizuálními efekty a hudbou krásně dokreslují atmosféru 80 let v malém Americkém městečku Hawkins společně s jeho alternativní verzí v "The Upside Down." Za mě 80%

Sociální síť (2010)

Pro mě je film velkým zklamáním. Nevěrohodné a nesympatické herecké výkony, nic moc scénář a celkový pocit je prostě nijaký. Příběh to sice může být zajímavý, ale to by musel být lépe provedený. 40%

Hardcore Henry (2015)

Brutální snímek, který je celý natočen z pohledu hlavní postavy. Zábavné a rychlé, drsné a krvavé, co víc si přát. Nic pro slabé povahy. 80%

The Surrounding Game (2017)

Dokument o deskové hře Go a začátku americké profesionální go asociaci. Myslím si, a i podle slov tvůrců, že snímek dá více těm, kteří Go příliš neznají, než těm kteří Go pravidelně hrají (Ale i těm bych doporučil film shlédnou)

Osudová večeře (2017)

Zajímavé ... Film má něco, co hledám u každého filmu, svým zpracováním se odlišuje od většiny filmů, které běžně najdete v kinech či televizích. Hlavní dějová linie je přerušovaná vsuvkami z minulosti a to takovým způsobem, že snímek občas působí chaoticky a nutí tak člověk u filmu dávat pozor (jinak se člověk v příběhu ztratí). Děj i námět jsou velmi zajímavé a dobře doplněny o hudbu a vnitřní monology Paula, dialogy působí autenticky a celkové zpracování je více než dobré. 70%

Příchozí (2016)

Jako fandu Sci-fi a mysteriózních dramat mě tenhle film v pár věcech zklamal (většinou se ovšem jednalo jen o drobnosti), ale i tak se jedná o kvalitní snímek s dobrými hereckými výkony a zajímavým námětem. Film je doprovázen krásnou ambientní hudbou, která perfektně dokresluje atmosféru situace. 80%

Before I Fall (2017)

Příjemný a povedený snímek, dobrý námět i když někdy trochu naivní a klišé ale to už tak občas bývá. To ovšem nic nemění na tom, že jsem si film užil. 70%

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Bush*it! Brainwash! To jsou dvě slova která se mi honila hlavou při pomyšlení na ideu jako je "Circle." Snímek je dobře herecky obsazen ale dle mého názoru jsou výkony herců nanejvýš průměrné. Příběh je slušný a já osobně jsem je pochopil jako varování, nicméně film mohl být rozhodně lépe natočen. 60%