Hitman_47

Hitman_47

Jiří Čumpelík

okres Ostrava
Nájemný vrah

homepage
Skype: hitman__47
Twitter: Hit_47
Facebook: jirka.cumpelik.9
Instagram: hit_47cz
LinkedIn: jiří-čumpelík-13439114b

150 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
  • 9.3.2020  23:43

  Uffff ... tohle fakt bolelo. Před tímto (velmi špatným) remakem jsem si sjel i předchozí tři díly. A jak jsou ty od Johna Woo prostě parádní HK akčňáky, tak tohle je ta nejsterilnější čínská sračka. Vizuál působí strašně lacině, herci jsou taky hodně špatní, akce je v téhle dvouhodinové nudě brána jako něco hodně sprostého (je jí opravdu pomálu, skoro vůbec), a když už tu je, tak je ještě horší než v Bad Boys for Life... co říct? John Woo je jenom jeden, a na jeho imitaci si už vylámal zuby Tsui Hark (Better Tomorrow 3) a Sheng Ding neobstál o moc lépe. Nechte tuhle sérku fakt být, bo tohle zacházení si fakt nezaslouží..

  • 30.1.2020  23:07
  Přes prsty (2019)
  **

  Vsadím se, že pan Kolečko absolvoval DAMU s červeným diplomem .. klasický příklad certifikovaného umělce !

  • 20.1.2020  00:44
  The Mandalorian (TV seriál) (2019)
  *****

  Snad první sci-fi seriál, který má co se produkčních hodnot smysl ... filmový vizuál, velmi dobré CGI. Sympatické postavy a akční scény jsou jen dalšími klady ... ale ten největší je rozhodně stopáž, na ploše od 3O do 46 minut není místo pro zbytečnou vatu, které jsou moderní seriály bohužel přesycené. Disney zatím válí a já se už teď těším na druhou sérku, ale taky na seriálové marvelovky z jejich produkce.

  • 16.1.2020  16:56

  Takhle ne .... tohle si Bad Boys fakt nezasloužili. Koho srala dvojka, bude trojku milovat ... trojka je totiž natočená jako klasický rutinní akční film pro mileniály a lidi, kterým se zvedá kufr, kdykoliv někdo stiskne spoušť nebo šlápne na plyn. Bad Boys for Life se dá popsat jako telenovela s lehkými prvky akce. Jako pardon, ale "Akční" film, který má 124 minut ... a je v něm 25 minut (a 26, 89s) akce, se nedá označit za akční film (ano, stopoval jsem to, v kině jsem v poslední řadě seděl sám, takže jsem nikoho stopkama neotravoval, nejsem hovado) .... bohužel jsem udělal velkou chybu a kouknul se nedávno na dvojku, která je pro mě nejlepší akční film všech dob (ten film je totiž jedna velká akce). Navíc trojka stála asi 25 mega, bo v ní nevidíte skoro žádné miamské pozlátko a v závěrečné akční scéně je tuna špatného CGI. Ve filmu není jediná památná akční scéna .... doufám, že žádné pokračování už nikdy nevznikne, a pokud ano, tak ty dvě belgické lopaty už do toho fakt netahejte prosím.

  • 8.1.2020  23:23
  Cats (2019)
  *

  Pokud jste muzikál Cats nikdy neviděli (myslím ten, který se odehrává na prknech, co znamenají svět), tak se na film raději nekoukejte ... už nikdy byste takovou zkurvenou sračku totiž vidět nechtěli. To jak tady zprasili skoro všechny písně ... dokonce i Memory, které je v podstatě (alespoň pro mě) vrchol celého příběhu tady vyzní naprosto příšerně, absolutně bez emocí (ne, fakt nepomáhá, že Jennifer Hudson do toho kuňká, nebo hází neuvěřitelně tragické držky). A je fakt smutné, že nejlepší píseň zazní až při závěrečných titulkách. O vizuální stránce není ani třeba moc mluvit, je to prostě stejně hnusné jako v trailerech, kočky se tady pohybují, jako by jim neustále někdo drtil bradavky, anebo naprosto uměle. Je to fakt průser .. a není to ani zábavný průser, je to čistě jenom průser .... velký průser.

  • 23.12.2019  22:51
  Kvarteto (2017)
  **

  Banda kok... umělců, co se chovaj jak uměl... kokoti.

  • 28.11.2019  18:11
  Znovu zrozen (2016)
  *****

  Na Re:Bornu jsou jasně patrné dvě věci ... první je ta, že se jedná o nadšenecký projekt několika kaskadérů, a druhá je, že budget na film šel snad celý z kapes filmového štábu (fakt je vidět, že je to nízkorozpočťák jako prase). Děj je velice prostý a až videoherně hloupoučký ... ale na to tak nějak sere pes, když tvoří jen 25% filmu. Zbytek je prostá close combat likvidace ... dalo by se říct, že je to něco jako trošku horší japonský Raid (i tady si hlavní choreograf zahrál jednoho z hlavnějších záporáků). A já doufám, že od téhle bandy, ještě něco uvidíme, a dostanou trošku více peněz.

  • 17.11.2019  01:23
  Pád anděla (2019)
  *****

  Mike opět nezklamal ... tentokrát to sice není tak velkolepé jako v prvních dvou filmech, ale i role uprchlíka/nepřítele státu Butlerovi nedělá moc velké problémy. Jako jo, ve scénáři je tolik demence jako ve většině korporátního senior managementu, ale mám za to, že ani jeden film ze série Shit has fallen si nehrál na žádné umění a logiku ... vždycky šlo o béčka, a mi to vždycky vyhovovalo. Jak jistě víte, tak tento film měl zatím vůbec nejnižší rozpočet, ale když to bouchá, vypadá to hezky, když se to střílí, vypadá to hezky, a když někoho Mike žabikuchuje, vypadá to hezky : ) Snad další filmy dostanou větší prachy (což by měli, když už jsou odklepnuty tři plus seriál), a Mike bude opět kuchat zmrdy ve větším měřítku jako dřív !

  • 16.11.2019  22:26

  André Bamberski je můj nový hrdina ... chlap, který obětoval celou polovinu života, aby dostál spravedlnosti pro svou dceru, která byla znásilněna a zabita doktorem Krombachem ... milencem Bamberskiho ženy. Jinými slovy, nic z toho by se nestalo, kdyby někdo neměl potřebu roztáhnout nohy cizímu chlapovi ... o to odpornější na celé situaci bylo to, že matka Kalinky Krombacha po celou dobu bránila, i přesto, že byl Krombach několikrát odsouzen za znásilnění svých nezletilých pacientek. Realita je občas velmi smutná.

  • 1.11.2019  00:09

  Jenom asi ... nejhorší terminátor ze všech? Všem, kteří zvažují, že za tohle digitální konverzační drama utratí nějaké peníze doporučuji, aby si 3x za sebou pustili první trailer, protože ten lže jenom v tom, že je Dark Fate akční film. Ano, na začátku se dočkáme akční scény z traileru ... poté se bohužel film přenese do své primární (čti konverzační, kdy na sebe postavy dramaticky koukají, nebo se koukají do dáli) roviny, pak tu máme digitální akční dvouminutovku a tak pořád dokola, než se dočkáme závěrečné akční scény, která je sice delší, ale jako většina akčních scén se odehrává v noci či prostě jen ve velmi tmavých interiérech (nebo ještě ideálně v noci pod vodou) .... jo a to jsem ještě nezmínil absentující kinetiku bitek mezi roboboby. Je velmi smutné, když si vzpomenete, že poslední dobrá terminátoří bitka se odehrála v Rychle a Zběsile, kdy si dali přes rypák Diesel a Rock. V Dark Fate se dbalo na to, aby Termíci měli ladné a velmi plynulé pohyby, dám ruku do ohně, že v jedné z 30 zpomalovaček se Terminátor dokonce vlní ve vzduchu .. takže pokud čekáte váhu a sílu, tak jste na špatné adrese (pro Terminátora je velmi těžké uškrtit teenagera ... prostě zatíná a zatíná, ale holt to nevyjde, je to přeci jen stroj, který pěstí dokáže prorazit zdi, že jo). Postavy jsou velmi špatné, bez špetky charisma, a jejich rádoby drsné a cool hlášky se míjí účinkem skoro pokaždé, když otevřou pusu ... a že jí otevírají teda dost. Tenhle film nemá v kinech co dělat, měl zamířit přímo na Netflix, kde byste si to stihli minimálně dvakrát rozdat (btw ten film trvá tak deset hodin a má asi 3 konce, než konečně to ukecané digi peklo skončí), a ani byste nemuseli film přetáčet nazpět, bo by vám nic neuteklo. Panebože, nechte už Terminátory chcípnout (opravdu nechci pokračování s terminátořími chimérami, které mají tolik chapadel, že by si mohli odskočit do libovolného hentaie .... a tohle si btw také nevymýšlím, bo přesně tihle terminátoři drtí odboj v budoucnosti) .... kill it pls.

  • 29.10.2019  20:35
  Párty Hárd (2019)
  *****

  Klenot mezi českými prcičkovskými komediemi s jemným nádechem sraní !

  • 27.10.2019  18:06

  A zase vedle ... tedy, úplný průser to není, je to prostě klasické rutinní akční béčko s více než debilním příběhem, kde hraje opět prim dobrosrdečnost velké Číny. Ale to tak nějak každý čeká od filmu, který produkuje Čína, bo ti nacpou propagandu i do jejich verze Marťánků. Triple Threat měl být nová verze Expandables (a ještě k tomu s tučným Rkem k tomu ... zdravím vyměklé moče z Expandables 3) ... a ups, nejsou ... teda nejsou pokud jste jako já, očekávali, že všichni ti velcí pánové předvedou to, na co jsme od nich zvyklí. Tak třeba příště, no.

  • 26.10.2019  22:20

  První půlka filmu je vážně špatná ... bitky jsou natočeny strašně rutinérsky a navíc je to vážně nuda k posrání. Jakmile se ale film přenese do druhé poloviny, tak začíná slušně krvavá cesta za pomstou, a všechno odpuštěno ... jasně, pořád je to stupidní píčovina, ale alespoň se na to dobře kouká.

  • 22.9.2019  01:07
  Trailer Park Boys (TV seriál) (2001)
  *****

  Trailer Park Boys je jedna velká success story ... borci, co neměli žádné profi herecké zkušenosti prostě blbli na kameru na první dobrou, bez scénáře, a stal se z nich obrovský fenomén, který žije dodnes, ale který málem pohřbili nenažraní producenti. Sedmá sezóna byla celkem dost katastrofální .... pak byl seriál několik let u ledu, aby ho odkoupili a resuscitovali tři hlavní protagonisti, kteří si mezitim stihli založit svou vlastní streamovací platformu swearnet, kde jedou maximálně politicky nekorektní bomby ... prostě mají v píči, a hlavně milují svoje postavy z TPB. A jde to vidět, od 8. sezóny všechno šlo nahoru (předpokládám, že prachy od Netflixu taky bodli). A já doufám, že se ještě někdy dočkáme další live-action sezóny ! RIP John Dunsworth aka Mr. Lahey.

  • 5.6.2019  23:05
  Do větru (2018)
  odpad!

  Hádám, že slečna Šustková o sobě má velmi silné "umělecké" mínění, když něco podobného sama od píky vytvořila a vypustila do světa ...

  • 24.5.2019  16:29
  Syn temnoty (2019)
  *****

  Gunn brothers je dobré duo ... všechno, kde se točí tihla dva týpečci by vás mělo zajímat. Koho kdy zajímalo, jak by to asi dopadlo, kdyby Clark Kent byl odeslán směrem k Zemi za účelem absolutní dominance a podrobení lidstva, tak by se měl mrknout na Brightburn. Film a Superzmrd si opravdu s nikým neberou servítky a po dlouhé době se v kině dočkáme i celkem pěkného gore ... navíc tvůrci opravdu nejsou přizdisráči a ukazují politicky korektnímu SJW Hollywoodu ukazováček snad v každém záběru. Více takových filmů !

  • 20.4.2019  23:15
  Death Note (2017)
  ***

  Death Note je dobrá klipařina ... po produkční stránce se tomu moc vytknout nedá, je to svižné, brutální a 100 minut uteče jako kdyby to byla hodinka. Co je ovšem totálně v prdeli je scénář ... postavy se tu chovají jako totální idioti, L je až neuvěřitelně geniální (přichází na zásadní věci doslova "jen tak z prdele", ani se neobtěžuje vysvětlit jak ke svým skvělým objevům došel). Lidi, co viděli geniální předlohu budou jen nevěřícně kroutit hlavou nad tím, jak si s ní tým scénáristů vytřel prdel. Škoda ... ("prdel" count: 3)

  • 12.4.2019  10:23
  Hellboy (2019)
  ****

  Jako jo, je to občas celkem i dost odporný digibordel ... ovšem má to hodně světlých chvil. A to ani nemluvím o těch případech, kdy jsou použity praktické efekty (a hlavně masky), kdy je to prostě poctivá práce, a to se cení. Naprosto nechápu ohlasy typu "Je to jen nafouklá nuda" .... tenhle film je všechno, jen ne nuda! Film doslova skáče od jedné akční sekvence ke druhé, tady se asi podepsal studiový sestřih, jelikož v některých momentech je to až šíleně zkratkovité. Co se týče mnohými kritizované zběsilé stříhání v akčních scénách, tak jo, je to prostě Marshall ... ALE, ve filmu jsou i dvě akční scény "na jeden záběr", a ty jsou imho více než povedené. Jo a je to šíleně brutální, ale to asi každý čekal, Za mě jednoznačně palec nahoru a strašně mě mrzí, že to prodělá a studia jako SONY budou mít další střelivo proč udělat další bezpohlavní PG-13 chcanku ... např. z LOBA.

  • 31.3.2019  22:36

  Z hlediska informačního a objektivního nejde brát tenhle dokument moc vážně, jelikož za ním produkčně stojí i FuckJerry, kteří moc dobře věděli do čeho jdou a tímpádem mají pracky více než špinavé. Ale co se týče kvalit a jak je tento dokument natočen, tak se rozhodně nudit nebudete ... ale pokud chcete více (objektivních) informací, sáhněte raději po Fyre Fraud od Hulu.

  • 26.3.2019  23:39
  My (2019)
  **

  Za mě obrovské zklamání ... Us není špatný film, jen si myslím, že trpí těžkou krizí identity. Jako horror nefunguje vůbec, jelikož postrádá jakékoliv horrorové prvky a postavy se více než na to, aby byly posrané až za ušima soustředí na to, aby co nejvíce někoho vyhlásily nebo prostě zajebaly nějakou fajn hlášku ... čímž odpadá jakékoliv napětí, jelikož jsou v takovém chillu, že o ně prostě strach nemáte. A jako komedie to taky úplně nefunguje, jelikož hlášek tu zase tak moc není a celé se to táhne jako prd ... Lore zombíků je těžké wtf, které nemá hlavu ani patu, a závěrečný zvrat čujete na míle daleko. Po výborném Get Out je tohle naprosto brutální střela vedle ... škoda.

  • 8.2.2019  18:03

  Po tak dlouhém preprodukčním pekle, v jakém Alita byla (a trailery taky moc nepomohly), jsem opravdu nečekal, že dostanu celkem dost vypiplanou a dobře promazanou akční blockbusterovou dobrotu. Spy kids dospěly ... nebo spíš digibordelový režisérský skill RR. V akčních scénách hojně využívá toho, že vše, co se děje na obrazovce je složeno z jedniček a nul, takže to vypadá zatraceně dobře a hlavně vynalézavě. Už se nemůžu dočkat dvojky!

  • 25.12.2018  03:44

  Rocco, potom co seknul s kariérou pornoherce, se rozhodne, že otevře první oficiální akademii porna. Poté následuje casting ve stylu "Brittain`s got talent" a pak se jede na akadošku, kde to je jak na táboře ... akorát tady vás nikdo nevykopne za to, když si riadně zatrtkáte. No a nakonec všichni dostanou diplom s hodnocením. Díky Roccovi a jeho povedeného bratrance Gabbyho je to neskutečná prdel ... ale pokud čekáte, že se dozvíte něco nového, nějaký pořádný insight o práci pornoherce, tak jste vedle jak ta jedle ... maximálně se dozvíte to, že kdyby měl Rocco zpívat a u toho by mu nějaká kočanda orálně masírovala pipíka, tak ani mu by nestála kláda jak zaťatá pěst. Tenhle dokument je tu od toho, aby pobavil, nic víc, nic míň ... a to se v tomto případě opravdu podařilo.

  • 20.12.2018  00:10
  Aquaman (2018)
  *****

  Po všemožném konverzačním a filozofickém hnoji, kreré nám pravidelně blije warnerovská DC stáj, konečně pořádná komiksovka, u které se i navzdory přepálené stopáži divák nenudí. Wan je borec, který ví, co lidi od žánrových filmů očekávají ... a navíc si dokáže pohlídat i triky (zdravíme neumětely, kteří dělali na Black Pantherovi), takže je radost na ty jedničky a nuly koukat. Hodně doufám, že Wan s akčními filmy neskončil, koneckonců i jeho entry do série Fast & Furious mělo větší koule, než býk na tvrdolínu.

  • 11.12.2018  17:59
  Lynč (TV seriál) (2018)
  *

  Chce-li někdo nahlédnout do choré mysli studentů českých filmových škol, tak je Lynč pro ně skvělý studijní materiál. Aneb jak vytvořit nejxenofobnější a nejrasističtější minisérii všech dob a chtít tím sdělit nějakou tu hip 'n shit cool "mesydž", která se nakonec mine účinkem. Pojďme si zrekapitulovat hrací pole, máme tady malý prdelákov, v jehož jedné části žije rómská komunita ... to je v podstatě ok, takových obcí je u nás habakuk. Potud to byla realita a teď přichází naši studentíci ... 90% bílého obyvatelstva jsou ty největší svině, úchylové, devianti, vrazi, ultra pravičáci a jiná hovada ... KDEŽTO 100% romského obyvatelstva jsou čisté duše, které by zločin nikdy nespáchali, a když už se účastní něčeho nelegálního, tak jsou v podstatě nakonec jediní, kteří se to snaží napravit. Je smutné, že něco tak odporného je odvysíláno na České televizi. Nutno ještě podotknout, že scénář má spousty děr a je hloupý ... velmi hloupý. Ona celá situace, že by u nás zlynčovali k smrti rómského mladíka, a že by se údajný vrah dostal rychle na svobodu je mrtě přitažená za vlasy .... a nakonec zjistíte, že tahle idiocie byla inspirována nějakým článkem o události, která se udála v Americe někdy na začátku druhé poloviny minulého století ... tleskám studenti, tleskám. Více takových hlupáků s titulem, kteří budou přikrmovat českou kinematografii, která je už teď totálně ve sračkách. Jinými slovy se připravte na to, že Hřebejkoviny o tom, jak bylo za komančů špatně nahradí filmy nynějších elitních studentů o tom, jak je český národ plný xenofobních rasistických inbredů. *napsal bílý muž, čili rasista, xenofob, incestní vyvrhel, šukač prasat a vysavačů* (pozn. pro PC sluníčka a české studenty filmových škol).

  • 6.12.2018  00:07
  Fate/Apocrypha (TV seriál) (2017)
  *****

  I když tady vidím spousty nespokojených lidí, tak mě se další entry Fate ságy zatraceně líbilo. Ano, animace je slabší, než to na co jsme zvyklí, to bezpochyby. Ale u mě to opět vyhrávají postavy a hlavně bitvy mezi nimi. Nicméně ostatními uživateli zmíněné výtky zcela chápu, a je to ve výsledku spíš o tom, co od Apocryphy čekáte .... a má očekávání holt byla naplněna.

  • 2.11.2018  22:47

  Pokud by někoho zajímalo, jak by asi vypadala drahá filmová adaptace Call of Duty: Modern Warfare, tak tady najde odpověď .... jen se budete muset obejít bez 360 no scope.

  • 12.9.2018  23:06

  Pokud budete na nového Predatora pohlížet jako na přepálenou, nahláškovanou a (brutálně) Rkovou komiksárnu, tak budete spokojeni na 100%. Jedna hvězda dolů na přehršel Deus ex machina momentů, jinak jsem byl absolutně spoko.

  • 30.8.2018  19:25
  Upgrade (2018)
  *****

  Film je spíš na velice silných 85%, ale za ten "korejský" závěr tomu musím dát plnou palbu ... PECKA!

  • 15.8.2018  22:54
  Equalizer 2 (2018)
  ***

  Bohužel se dvojka nepovedla stejně jako její starší brácha. Denzel je pořád cool mašina na zabíjení, která si ví vždycky rady (kudos to Mr. Washington), bohužel jeho charisma nemůže utáhnout 2hodinový film. První věc, která tady zamrzí jsou záporáci, hlavního záporáka odhalíte v podstatě od první chvíle, co se objeví na plátně, a hlavně jeho tým čítá jen 4 lidi, a ač je finále velmi výborně natočené a každý z nich to schytá "moc pěkně" ... tak je to pořád fakt málo. Navíc mi celý film přišel jen jako sled skoro nesouvisejících scének, které vyústí do finálního showdownu a taky toho, že pan McCall by měl být prezidentem zeměkoule. Nyní bych se rád vyjádřil k osazenstvu CSFD projekce: Bandu více necivilizovaných a (nutno podotknout) špinavých hovad jsem už dlouho v kinosále nezažil ... samé plechy, chipsy a podobné věci hodné svátečních kino návštěvníků a to nemluvě o tom, že snad pod každou druhou sedačkou po skončení projekce jste onen výše zmíněný bordel mohli najít jako suvenýr pro pracovníky smíchovského Cinestaru. Opravdu si lidi rozmyslete, komu ten bod přijebete ...

  • 27.7.2018  19:22

  Viděl jsem teda seriálovou verzi (která zde na csfd není), což je v podstatě rozšířená verze filmu. A až na vyložené demence ve scénáři je to neskutečně chytlavá věc, takže jsem všech 6 dílů zkouknul na jeden zátah. Poláci by mohli učit naše filmaře, jak se dělají filmy a seriály, minimálně alespoň co se vizuálu týče.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28