Hitman_47

Instagram: hit_47cz
LinkedIn: jiří-čumpelík-13439114b

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 7.7.2018  23:36

Obrovské zklamání, naprosto se ztotožňuji s komentářem uživatele rretrro, ale co se řemesla týče, tak se mi film líbil, idea filmu je naprosto nechutně zvrácená a rasistická, nebál bych se říci, že se jedná o nejvíce rasisitický film tohoto roku. A sorry, fakt mi nebude sympatický hlavní "hrdina", který vydělal miliony na prodávání levného pika malý dětem .... ale v tomto filmu je tento nigga podávaný jako největší milius a zachránce lidské populace a morálky ... fakt kurva ne. Být to blaxploitation, tak nehnu brvou, ale tenhle film se bere na 100% vážně. A pokud se v podobném duchu ponese i seriál, tak to bude mega sračka. Ale social justice warrioři budou film vynášet do nebes a onanovat, když banda street OGs zlikviduje bandu profi žoldáků do pěti vteřin .... lol

• 30.6.2018  15:54

Další KČK (klasická česká kundovina) ... film postrádající jakoukoliv logiku, režii a herecký talent. Ale vůbec mě to nepřekvapilo, je to stejně jen další pračka na peníze aneb HGang tuneluje fond pro českou kinematografii... a zároveň si chtěli opět zadarmo zaletět za exotikou.

• 28.6.2018  10:30

Sicario: Care Bear Soldado. Aneb jediný film, který jsem kdy viděl, kde se před zmáčknutím kohoutku musí položit obligátní otázka: "A osmnáct už bylo?" Postavy, které se vrátily z prvního Sicaria zde asi mezi filmy prožily Double rainbow zážitek a jejich smysl pro morálku a politickou korektnost začal bušit na poplach. Nejabsurdnější je jednání a logický zkrat u Del Torovy postavy ... v původním Sicariu borec bez mrknutí oka postřílel celou rodinu u nedělní večeře. Tady chce za každou cenu zachránit dceru narkobarona, který mu popravil celou jeho rodinu (včetně jeho hluché dcery)! Absolutně netuším, co Sheridan v době psaní scénáře dělal ... ale pevně doufám, že tu hipísačku už poslal do prdele a nikdy si už žádného láskou a pochopením nasáklého jointa nešlukne. Nenechte se mýlit, Sicario je dobrý film, ale všem doporučuji se prvně podívat na dvojku a až potom na jedničku ... takhle by ta geneze v chování postav dávala totiž smysl. Třetí díl, pokud někdy vznikne, je mi naprosto ukradený. Fakt se nechci dívat na to, jak Del Toro vede školku pro chudáky mladé zabijáky a bude jim vtloukat do hlavy, že pravda a láska zvítězí nad drogovými kartely ... fakt ne.

• 3.6.2018  16:26
    Kiseidžú: Sei no kakuricu (TV seriál) (2014)

Co se stane, když zkombinujete The Thing od Carpentera, Resident Evil 4 (Las Plagas) a celé to nafintíte do klasického japonského high school anime Je to bomba, no. Nikdy jsem netušil, že dubstep může fungovat jako soundtrack tak dobře jak tady. Co se týče animace a kresby, tak top notch, tady prostě není nad čím váhat.

• 30.5.2018  20:55
    Jean-Claude Van Johnson (TV seriál) (2016)

Seroš má velmi solidní námět a je super vidět, že JCVD si ze sebe umí udělat prdel (což už v podstatě dokázal právě ve filmu JCVD), bohužel čím více se blíží poslední epizoda, tím více ubývá fórů a upadá to na úroveň filmů, které van Damme točí teď. Za zkouknutí to určitě stojí (seroš po první sérce Amazon axenul), ale žádná hitparáda to bohužel není (notička, film JCVD miluju).

• 24.5.2018  22:57

Podle trailerů a produkčních problémů jsem čekal stejnou (ne-li horší) sračku jako Rogue One. O to příjemněji mě Solo překvapil, jelikož to, co nefungovalo u RO, tady funguje skvěle. Děj tu jakž takž drží (u RO se rozpadal a jedna nelogická hovnařina střídala druhou), film nenudí (RO nuda k posrání), zajímavé a sympatické charaktery (tedy až na nejvíc otravného droida v historii SW, a Lando taky nic moc btw), akce tu střídá akci (u RO se k tomu člověk musel prozívat až do konce), a není to klasická digi sračka (opět zdravíme RO a Jurrasic World), bo se tu používají praktické efekty jako v ep. 7. Jen nevím jestli to byla chyba promítačky, ale Solo je asi nejtmavější SW v historii lidstva.

• 30.4.2018  22:19

Fuka v palcích prohlásil, že by bylo naprosto skvělé, kdyby Infinity War byl úplně poslední film z této série a poté se udělal reboot ... a já naprosto souhlasím (škoda, že na takový fuck-off nemá Disney koule).

• 29.3.2018  09:51

Celkem paradox vidět film, který trikově staví na virtuální realitě, a CGI tu vypadá reálněji, než ve filmech, které trikově staví na "realitě" (zdravím Jurský svět a Rogue One). Tohle je starý dobrý Spielberg ... a jak jsem psal, ten digi bordel si tu člověk vyloženě užívá (o všemožných odkazech nemluvě) !

• 21.3.2018  23:03

Zas takový průser, jaký se dal čekat od trailerů to není ... čili gogo power rangers se naštěstí tak úplně nekoná. Po zkouknutí Uprisingu ovšem budete na patře cítit pachuť nudlí. Čína se na filmu hodně podepsala. Takže je to hodně barevné (čti přepálené jak zm*d), a klasicky v čínském stylu tu kvantita značně převyšuje kvalitu. Řeč je samozřejmě o CGI, které dost trpí syndromem Jurského Světu .. je to fakt odfláknuté CGI, tvůrci se ani nesnažili ať triky vypadají reálně, takže je v pohodě trumfne jakákoliv AAA videohra, a za herci v každém záběru úplně vidíte to obrovské zelené pozadí. Vše se vysvětlí v titulcích, kde se pod kolonkou Visual effects objeví nějaké pro mě dosud neznámé studio, kde je až podezřele mnoho indických jmen. Film zachraňuje pouze Boyega a pak asi závěrečná bitka, která je celkem dlouhá (jop, fakt jediný klad této akční scény), ale pokud někdo čeká nějaké MMM jako, když v prvním díle zapli trysky v pěsti, když napálili dělovku obluďákovi, nebo když šli na druhého obluďáka a dali mu vypínáka obrovským tankerem, tak si nechte zajít chuť. Škoda, že tahle sérka bude mít nejspíš velmi sestupnou tendenci (jop, vyloženě chtějí udělat trojku) .. ale dokud budou číňani solit greens, tak to asi pojede.

• 7.2.2018  21:45

Předem bych rád řekl, že kdo se těší na nějaké rozšíření Cloverfield univerza, tak ať se na tenhle film vůbec nedívá, jelikož v rámci série o nic nepřijde. Abych věci uvedl na pravou míru (třeba jsem jenom dement a nepamatuju si to ale), v původním filmu (ani v jeho spin-offu) se ani jednou nikdo nezmínil o nedostatku energie, kvůli kterému je na spadnutí třetí světová ... a tohle je ústřední dějová linka. To, že jde o něco ze světa Cloverfieldu člověku nedojde do jeho posledních 3 vteřin (ne, nedělám si srandu, opravdu je o pouhých pár vteřinek), které jsou tu očividně těžce na sílu. Nevěřím, že tento film byl natáčen jakožto pokračování v Cloverfield sérii ... spíš si jen tvůrci uvědomili, že natočili další nudnou, klišoidní PG13 scifi, proto to narychlo prodali netfilxu (bo v kinech by to prodělalo i ponožky), a aby to bylo alespoň trochu zajímavé, tak to propojili s Cloverfieldem a natočili poslední tři CGI vteřiny. Fakt průser. no.

• 30.1.2018  23:00
    Ani ve snu! (2016)

Eh?

• 18.1.2018  20:29
    Zhan lang 2 (2017)

Wolf Warrior 2 se dost blbě hodnotí ... stejně jako jednička, je tenhle film očividně dělaný na zakázku čínské vlády. Jedná se asi o nejdražší (a zároveň nejvýdělečnější) propagandistický film všech dob ! Ale děje se tu tolik absurdit, že občas máte pocit, že koukáte na komiksovku. Leng Feng je totiž více než Superman - přežije nakažení smrtícím virem, během pěti minut zkope a zajme piráty pod vodou bez jediného nádechu, můžete ho probodat jak jehelníček a stejně vstane a vyvraždí úplně všechny, všichni jej milují více než důchodci slevy v Kauflandu ... a mohl bych pokračovat. Navíc absurdita některých scén nezná mezí ... Feng, který jede zachránit jednoho doktora nezapomene do svého jeepu najebat tunu žrádla pro "ebolou" nakažené vesničany, čínská armáda pošle raketový nálet na tovární komplex, kde jsou ještě rukojmí, ale i tak zasáhnou pouze tanky a žoldáky. Jakmile ovšem odhlédnete od těchto sraček, kterým se stejně budete jen hlasitě smát, tak se jedná o obstojnou akční řežbu, kde borci od speciálních jednotek nestřílí z kalacha jinak než po gangstersku naležato, a kde se kope jak o život (sice se tu i stejně tak stříhá, ale sper to čert). Pokud nemáte 2 hoďky co dělat, a potřebujete vypláchnout palici, tak tomu dejte šanci.

• 15.10.2017  18:18
    Terra Formars (TV seriál) (2014)

Docela nemůžu uvěřit vlastním očím při pohledu na zdejší hodnocení ... zvlášť, když jeden z hlavních důvodů je cenzura. Já žádnou cenzurovanou verzi neviděl, takže ta nízká hodnocení jsou těžce neobjektivní. Ale zpátky k hodnocení, Terraformars skutečně nejsou hodny inteligence raketových inženýrů, ale myslím si, že ani původní manga nebyla tvořena proto, že bude mít komplexní děj plný zvratů a twistů na každé druhé stránce. Jde spíš o kombinaci Starship Troopers a Attack on Titan, kdy zde postavy chcípají celkem nečekaně, a hlavně jsou úplně v prdeli, bo je to u většiny z nich jejich první mise, jen nevěděli, že jdou do maso-mlýnku. Animace sice není světoborná, ale pro tento typ anime naprosto dostačující a ze švábů sice budete mít těžkou prdel, bo mají výraz totálních idiotů, ale když po chvilce začnou hrdinům nemilosrdně trhat hlavy, asi změníte názor. Jak říkám, nebuďte hloupí a nekoukejte nadrženě na televizní vysílání a raději si pořiďte blučko. Tvůrci nemůžou za to, že televizní stanice jsou banda vyměklých moček a neodvysílají trochu té animované brutality.

• 26.8.2017  16:09
    Temná věž (2017)

Nudné a hloupé #blackwashing

• 15.8.2017  22:10
    Berserk (TV seriál) (2016)

Ok, CGI animace tu stojí za vyližprdel (pokud si vzpomínáte na CGI seriály z 90. let, tak máte jasnou představu o tom, jak to asi vypadá ... bohužel), nicméně je to pořád Berserk! Atmoška, scénář a postavy - jednoznační tahouni celé Berserk série, jsou stále tady (zejména Gutsův nástup na kozlíka mě hodně polechtal na koulích!). Pokud se rozhodnete na tohoto Berserka kouknout, tak jedno malé upozornění ... šahejte pouze po Blučku, a to z jednoho prostého důvodu, je totiž necenzurované a animace je od TV vysílání o dost vyleštěnější a plynulejší (ale i tak stále podprůměrná *sob*).

• 2.8.2017  00:12
    Suburra (2015)

Evropa se s filmy s gangsterskou tématikou moc nemaže, zbytečně mafiány neromantizuje a když dojde na násilí, tak se snaží být co nejvíc surová s důrazem na realismus. Ale film samozřejmě není primárně o násilí, to hraje až nevím kolikáté housle... tady hraje prim skvělý scénář, hudba a režie. Takže kdo ještě neviděl, a výše popsané je jeho lajna kokeše, tak honem mrknout !

• 1.8.2017  15:44
    Šingeki no kjodžin: Season 2 (TV seriál) (2017)

Neuvěřitelné, jak si nějaký seriál dokáže udržet pořád stejnou úroveň epiky a totální badassery .... opět nabušený OST a i pár nových zjištění. Produkce je top notch, nicméně je škoda, že to celé uteklo tak rychle. 12 dílů je málo, teď zase čekat rok na sérii třetí. No .. alespoň to čekání stálo za to!

• 6.7.2017  18:46
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Neuvěřitelné, jak se takhle jednoduchý koncept, kdy týpek dá prostě každého na jednu ránu, dá zpracovat, že ani po 12 dílech nepřijde otravný. Holt správná porce absurdního humoru a dobře napsaných postav ... stačí kouknout na první díl a budete vědět, zda tento seriál budete adorovat či nenávidět. Já se bavil královsky, a nemůžu se dočkat dalšího nášupu z tohoto superhrdinského univerza !

• 1.7.2017  21:55

Nejnovější animovaný Resi film bohužel celkem zklamal, pokud se bavíme o ději a scénáři celkově ... a moc tomu nepomohly ani facial animace propůjčené od Bioware. Nicméně určitě bych nezahazoval, jelikož pokud se soustředíme na poslední půlhodinku, tak ta je napráskaná akcí, která je opravdu na jedničku s hvězdičkou. Škoda, že jí tam nebylo kapánek více. Uvidíme, s čím japončíci vyrukují příště !

• 22.6.2017  23:11

Milovníci bezmyšlenkovité - epické - v podstatě nepřerušované akce si budou chrochtat blahem. Je opravdu neuvěřitelné, že i v dnešní době někdo dokáže předvést ve 150 minutové stopáži 120 minut akce a 30 minut zbytečných dialogů a nelogického děje ... ale koho to zajímá?. Bayhem at its best ! A pokud jste na filmu ještě nebyli a čtete čirou náhodou tento koment, tak možná menší hint: Pokud očekáváte shakespearovské drama od filmu, který je založen na hračkách robotů, kteří se mění na auta ..... tak tento film ignorujte .... ju?

• 7.6.2017  22:40
    Mumie (2017)

Předem bych chtěl říct, že Kurtzman narozdíl od režiséru Kon-Tiki a nových Pirátů očividně miluje akci, a proto je jí tu dost a většinu akčních scén si budete pamatovat opravdu hodně dlouho. Nová Mumie překvapuje v tom, že PG-13 rating ždímá na maximum ... a ano dokonce je to i dost hororové. Takhle nějak si představuji kvalitní rozjezd letní blockbusterové sezóny a upřímně se nemůžu dočkat dalších filmů z tohoto filmového univerza.

• 1.6.2017  21:09
    Wonder Woman (2017)

Po Man of Steel konečně více než snesitelná DC komiksovka (která ovšem, co se týče rozsahu, nesahá MoS ani po kotníky). Stačí pouze přetrpět nijaký úvod v království amazonek a máme tu zábavný a kupodivu i celkem akční origin, který nikomu a ničemu rozhodně ostudu nedělá. Jop, a narozdíl od traileru na Justice League, tu zábavné momenty jsou opravdu zábavné ... čili žádné Flashovy rádoby hlášky a "vtipy", u kterých cringe factor dosahuje takových hodnot, že vaše vlastní prdel se vcucává do své vnitřní prdele, kde následně imploduje (ten trailer i film by už teď měl být odsunut někam do trezoru ... nebo alespoň Flash ... díky bohu, že se ve WW vůbec neobjevuje).

• 27.5.2017  00:37

Noví Piráti jsou takovou tou klasickou pirátskou jednohubkou ... jakože baví, ale žádná bomba to není. Pokud se těšíte na epickou podívanou s nápaditou akcí, tak se raději znovu podívejte na jedničku. V nejnovějším díle se krom první akční scény, která se až nebezpečně podobá finále z Rychle a Zběsile 5, setkáte pouze s rutinní akcí, na kterou si za 2 týdny ani nevzpomenete (jo a není jí tu vůbec hodně, jak se vám snaží natlačit nejsilnější konkurenti Mirky Spáčilové ... aka MZ). Nicméně i tak film alespoň baví, dokonce i Depp jako Jack Sparrow nepůsobí tak špatně, jak by se mohlo zdát z trailerů. Příjemná rodinná podívaná se špetkou akce to ale je.

• 16.4.2017  22:37

První sudé pokračování v sérii, které nestojí za vyližprdel !

• 1.4.2017  19:09

Jako nudné a hloupé sterilní retro sci-fi tenhle film obstojí na jedničku s hvězdičkou. Ti, kteří chtějí opravdový klenot, ať se raději podívají na úžasný originál z roku 95.

• 30.1.2017  23:57

Stříhá se tu jak o život, ale zároveň se tu pořád něco děje ... občas se do toho vmísí hloupé dialogy a pokus o nějaký zvrat, ale hlavně se jedná o akční béčkový výplach jak vyšitý. Kdo neočekává Shakespeara, a vyživá se až v epileptickém střihu (jinými slovy "hádej, co se zrovna děje"), tak si film užije.

• 30.12.2016  23:16

Pro mě osobně velké překvapení, zejména po všech těch zdrcujících prvních dojmech a recenzích. Nakonec je tam těch scén z Absterga trochu víc, než scén z Animu ... ale i přes tu všehosáhlou demenci a nelogičnost scénáře to vždy nakonec vynahradí velmi nápaditá a hravá akce, a hlavně ten nabušený soundtrack, kdy vám budou stát i chlupy v oblasti řitního otvoru (dámy prominou) ! Po megasrágoře jménem Rogue One je tohle velice příjemné osvěžení, jelikož Kurzel vypadá opravdu jako fanoušek, který ovšem nedostal takový ranec, aby se mohl vyblbnout ještě více.

• 14.12.2016  21:56

Nejzbytečnější, nejhorší a nejnudnější SW film v historii lidstva ? Bohužel ano ... zase na druhou stranu palec nahoru za trailerovou kampaň, která ani přinejmenším nelhala v tom, že máme čekat komorní přístup plný klišoidních dialogů, strašně prázdných scén a nulovou akci. Dobře, nulovou úplně ne, ale za první hodinu a půl, čekejte 2 mini akční scény, na které si stejně nebudete pamatovat ....a to se týče bohužel i závěrečné "epické" akce, kde po většinu času vidíte 5 postaviček v jednom záběru, které se kydlí s 5 cgi postavičkama v dalším ... anebo flotilu těžce CGI lodiček, jak po sobě velice nezáživně pálí. Nepomáhá tomu ani unylý OST plný nezáživných melodií. Tohle fakt ne, scénář, který staví na jedné blbosti, kterou by ve filmu stačilo okecat v maximálně 5 minutách, je vyplněn stereotypem a žádnými zvraty ... tedy pokud za zvraty nepočítáte to, co se děje v každém druhém filmu (jakéhokoliv žánru). A málem bych zapomněl na nejhnusnější CGI tlamu od dob Tron: Legacy ... fakt gratuluji k nejzbytečnějšímu (ano opakuju se, ale tohle fakt byla nuda k posrání) hnoji v dějinách kinematografie.

• 12.11.2016  23:43

Když se Spielberg nezmůže na víc, než jen na filmíky pro nejmenší (kdy naposled šel nad PG13?), nastupuje Austrálie, aby na plátně rozpoutala nekompromisní jatka plné rozstřílených obličejů, utrhaných končetin, krys a červů. Gibson je po Millerovi další důkaz toho, že senilita se protinožcům vyhýbá obloukem a zůstává pouze nadšení a talent pro kvalitní filmařinu.

• 25.9.2016  19:04
    Boj o ředitelnu (TV seriál) (2016)

Pokud si někdo myslel, že Eastbound & Down už nelze překonat, tak ho Vice Principals velice rychle vyvedou z omylu. Tohle je totiž E&D na steroidech a 10 géčkách kokeše. Goggins nahrává McBridovy jako hovado, a spolu tak tvoří krásný pár těch nejpodlejších hovad v rámci celé sluneční soustavy ! SEN !

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27