Hitman_47

Skype: hitman__47
Twitter: Hit_47

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 16.4.2017  22:37

První sudé pokračování v sérii, které nestojí za vyližprdel !

• 1.4.2017  19:09

Jako nudné a hloupé sterilní retro sci-fi tenhle film obstojí na jedničku s hvězdičkou. Ti, kteří chtějí opravdový klenot, ať se raději podívají na úžasný originál z roku 95.

• 30.1.2017  23:57

Stříhá se tu jak o život, ale zároveň se tu pořád něco děje ... občas se do toho vmísí hloupé dialogy a pokus o nějaký zvrat, ale hlavně se jedná o akční béčkový výplach jak vyšitý. Kdo neočekává Shakespeara, a vyživá se až v epileptickém střihu (jinými slovy "hádej, co se zrovna děje"), tak si film užije.

• 30.12.2016  23:16

Pro mě osobně velké překvapení, zejména po všech těch zdrcujících prvních dojmech a recenzích. Nakonec je tam těch scén z Absterga trochu víc, než scén z Animu ... ale i přes tu všehosáhlou demenci a nelogičnost scénáře to vždy nakonec vynahradí velmi nápaditá a hravá akce, a hlavně ten nabušený soundtrack, kdy vám budou stát i chlupy v oblasti řitního otvoru (dámy prominou) ! Po megasrágoře jménem Rogue One je tohle velice příjemné osvěžení, jelikož Kurzel vypadá opravdu jako fanoušek, který ovšem nedostal takový ranec, aby se mohl vyblbnout ještě více.

• 14.12.2016  21:56

Nejzbytečnější, nejhorší a nejnudnější SW film v historii lidstva ? Bohužel ano ... zase na druhou stranu palec nahoru za trailerovou kampaň, která ani přinejmenším nelhala v tom, že máme čekat komorní přístup plný klišoidních dialogů, strašně prázdných scén a nulovou akci. Dobře, nulovou úplně ne, ale za první hodinu a půl, čekejte 2 mini akční scény, na které si stejně nebudete pamatovat ....a to se týče bohužel i závěrečné "epické" akce, kde po většinu času vidíte 5 postaviček v jednom záběru, které se kydlí s 5 cgi postavičkama v dalším ... anebo flotilu těžce CGI lodiček, jak po sobě velice nezáživně pálí. Nepomáhá tomu ani unylý OST plný nezáživných melodií. Tohle fakt ne, scénář, který staví na jedné blbosti, kterou by ve filmu stačilo okecat v maximálně 5 minutách, je vyplněn stereotypem a žádnými zvraty ... tedy pokud za zvraty nepočítáte to, co se děje v každém druhém filmu (jakéhokoliv žánru). A málem bych zapomněl na nejhnusnější CGI tlamu od dob Tron: Legacy ... fakt gratuluji k nejzbytečnějšímu (ano opakuju se, ale tohle fakt byla nuda k posrání) hnoji v dějinách kinematografie.

• 12.11.2016  23:43

Když se Spielberg nezmůže na víc, než jen na filmíky pro nejmenší (kdy naposled šel nad PG13?), nastupuje Austrálie, aby na plátně rozpoutala nekompromisní jatka plné rozstřílených obličejů, utrhaných končetin, krys a červů. Gibson je po Millerovi další důkaz toho, že senilita se protinožcům vyhýbá obloukem a zůstává pouze nadšení a talent pro kvalitní filmařinu.

• 25.9.2016  19:04
    Boj o ředitelnu (TV seriál) (2016)

Pokud si někdo myslel, že Eastbound & Down už nelze překonat, tak ho Vice Principals velice rychle vyvedou z omylu. Tohle je totiž E&D na steroidech a 10 géčkách kokeše. Goggins nahrává McBridovy jako hovado, a spolu tak tvoří krásný pár těch nejpodlejších hovad v rámci celé sluneční soustavy ! SEN !

• 19.8.2016  17:38

Beastie Boys jsou fajn, ale film to z průměru bohužel nevytáhne. Jako televizní pilot k seriálu parádní, jako letní blockbuster bohužel moc televizní.

• 27.6.2016  22:47
    The Muppets (TV seriál) (2015)

Pepe by měl dostat vlastní spin-off !

• 2.6.2016  22:30

Vemte všechno, co bylo skvělé na jedničce a hoďte to do hajzlu. Pokud čekáte akční nahláškovaný nářez plný skvělých bitek jako od Jackieho Chana, tak se raději znovu podívejte na jedničku. Tady budete mít hodinu a půl velice trapných, ultra dementních keců (neříkám, že jednička nebyla dementní, ale tam to holt přehlušovala tuna skvělé akce ... tady tu hnusnou akci přehlušuje tuna demence a trapnosti). Ten zbytek tvoří digi bordel ... jo a na jakékoliv ninjutsu taky rovnou zapomeňte, když už se tu někdo má mlátit, tak je to buďto v off screenu, nebo je tu jeden obrovský a skoro nepohyblivý enemák, na kterého želvy prostě jen skáčou ... když tak přemýšlím, tak dvojka by se spíš měla jmenovat Teenage Jumping Turtles, jelikož tu vlastně v těch pár akčních scénách jen skáčou a hází hlášky, kterým se uchichtnou tak maximálně děti do 10 let. Liebesman chybí a Casey Jones přebývá ... ten týpek je tak otravný neherec, že v oné neherecké disciplíně předčí i Megan Fox (ale jsem si jistej, že v reklamě na Calvin Klein strašně válí). Upřímně doufám, že dalšího filmu už se nedočkáme.

• 19.2.2016  23:35
    Deadpool (2016)

Jen asi nejlepší a nejnápaditější superhrdinský origin, který se kdy dostal na plátna kin ?

• 6.1.2016  23:15
    Lovci a oběti (2015)

Jen pokud chcete zažít naprosté filmařské dno ..

• 17.12.2015  03:03

Rok 2015 se nesl v duchu oživování filmových kultů, vše to začalo Jurským světem, který paradoxně (pro mě) dopadl naprosto katastrofálně (upřímně doufám, že netalentovaný CGI imbecil a rutinér Trevorov nedostane šanci stejně zšavlit i Star Wars), trošku lépe (ale stále žádná velká sláva) na tom byl Termouš, a to nejlepší nakonec Star Wars. Abrams potvrdil, že je režisérská špička, a taky že miluje film ... a opravdu hodně miluje Star Wars. Tam kde prase Trevorovova kalibru nacpalo automaticky CGI té nejhorší kvality (zdravíme těžce pracující Indy), tam Abrams hledal i ten poslední způsob, jak použít praktický efekt (které nikdy ... NIKDY nezestárnou), a narozdíl od Trevorova to umí i s CGI a pečlivě si hlídá, aby bylo pečlivě naklíčováno a "vyleštěno". Taky zde narozdíl od Jurského světa naprosto skvěle funguje faktor nostalgie, kdy budete neustále jak na jehlách (pokud bych měl použít oblíbený obrat, že nostalgie z nových Star Wars doslova stříká, tak bych se nebál použít spojení nostalgický bukakke rekord). No, opravdu se těším na Rogue One a další kousky z tohoto universa ... a vy byste měli taky ! *persuade*

• 14.12.2015  23:53
    Project Greenlight 3 (TV pořad) (2005)

Třetí řada mě vyloženě nadchla, jelikož pojednává (SPOILER) o natáčení mého velmi oblíbeného over the top (co se nechutností týče) horroru Feast. Opravdu jsem netušil, že režisér je takový ten "zvláštní" typ. Jasně, že režisér takového filmu asi nebude úplně ordinérní persona, ale že vypadá jako starý, zavalitý a zakřiknutý úchylák .... a jeho řeč, proč by měl režírovat Feast zrovna on, je opravdu legendární !

• 14.12.2015  23:49
    Project Greenlight 2 (TV pořad) (2003)

Pokud vás zajímá jak se choval Shia ještě předtím, než se z něj stal ožralý pomatenec, který se nemyje, močí v barech na podlahu a mlátí bezdomovce, tak se určitě mrkněte.

• 14.12.2015  11:58
    Into the Badlands (TV seriál) (2015)

Větší nudu s velmi špatným hereckým ansámblem jsem letos na poli nových seriálů opravdu nezažil. A těch pár minutek celkem ucházejících akčních scén to opravdu nezachrání.

• 1.12.2015  22:25
    Hrdina Max (2015)

Je to strašná škoda, že film, který je natočený jako pocta všem armádním psům dostal scénář plný těch největších klišé, které by člověk vzhledem k námětu milerád přehlédl, ale bohužel co scénář naprosto brutálně sráží dolů je naprostá hloupost a neuvěřitelnost. Nakonec člověka více dostane závěrečná montáž fotek skutečných armádních psů v akci.

• 28.11.2015  22:18

Mišík je zlo, ten by se před objektiv měl stavět opravdu jen pro planking, bo dřevo je na to parádní, wtz !

• 1.11.2015  23:18

Poslední a bohužel ne zrovna výborný film, který má definitivně uzavřít Narutův příběh. Nemůžu si pomoct, ale celé to na mě působilo jako brutální filler ... vše je tu strašně generické a ta jediná důležitá věc je tu vecpaná strašně na sílu. Nevědět, že je to opravdu poslední film, a že se na něm podílel i Kishimoto, tak mám za to, že tu máme další průměrný fillerovský Naruto film. Ale tak za chvíli je tu stejně Boruto, tak bych to s tím definitivním koncem neviděl zase až tak drasticky.

• 8.10.2015  22:33
    The Room (2003)

Naprostý kult ! Něco tak hovadského se prostě musí vidět ! Tommy Wiseau aka Ed Wood 21. století. Škoda, že nenatočil více filmů.

• 27.8.2015  17:10

Co říct, no ... je to horší než jednička (hlavně kvůli postavě Johna Smithe .... největší WTF roku a hlavně důvod, proč si z tohoto filmu budu dělat legraci do konce života), je to více digi než jednička, a to je asi tak všechno. Je tu pár odkazů na herní sérii, to jo ... ale ten Quinto, ty vole... Jinak Híťa se tu chová stylem "kill 'em all" a to dokonce i v místě, kde je XY očitých svědků. Pokud ovšem chcete nenáročné akční béčko, tak si to někde sežeňte.

• 15.8.2015  00:23
    Čan lang (2015)

Celkem dost velké zklamání. Film je očividně dělaný na zakázku Čínské lidové republiky, jelikož je přeplněn patosem a propagandistickými bláboly až na půdu. Akce si tu člověk taky moc neužije a Adkinse je tu vyloženě škoda, jelikož tu taky nic moc nepředvede. Rozhodně nevěřte nabušeným trailerům ... velká škoda.

• 3.8.2015  01:26
    Djurarara!! (TV seriál) (2010)

Obrovské překvapení ... je to něco jako spin-off Baccana (dokonce se tu v jedné epizodě objeví pár známých postav), takže tu najdeme jisté prvky nadpřirozena zasazené do reálného světa gangů v Ikebukuro. První díl člověku mírně zamotá hlavu, jelikož je tu představeno hodně moc postav a jeden neví, na co se soustředit jako první. Ale další díly všechno napraví a za chvíli se v ději orientujete s naprostým přehledem. Seriál je velice (a to opravdu velice) bohatý na dějové zvraty ... škoda jen, že v závěru se žádného nedočkáme. Ale tenhle seroš je hlavně o zajímavých postavách, kde jsem si hlavně oblíbil nadpřirozeně silného cholerika Shizua ... který nenávidí násilí, ale při každé příležitosti, kdy ho někdo nasere, tak mu dá strašně přes tlamu, a když je nasranej jen tak z plezíru, tak jde sejmout největšího hajzla v seriálu ... prostě proto, že ho jen nenávidí (bo je to hajzl). Jinak je to nejvěrnější kamarád a bratr v celém Ikebukuro .. prostě sympaťák jak cyp. Kresba a animace TOP NOTCH, k tomu není co dodat, soundtrack je opět perfektní (moje nej je The Sought-after Extraordinary) a atmošce "prdel na hrnec" sedící. Kdo viděl Baccano! a nesedělo mu, tak určitě doporučuji dát šanci Durarara!!, které je o dost stravitelnější a mám za to, že i lepší.

• 23.7.2015  01:23
    Přehlídka smrti (TV seriál) (2015)

Velice melancholický příběh, který je tak akorát dlouhý (12 epek), a tak akorát nabitý emocemi, abyste si po poslední epizodě nepodřezali žíly, ale místo toho si více vážili života a lidí kolem vás. Dalo by se říct, že je to až dokonalé. Co všechno se děje instantně po vaší smrti, kdo a jak rozhoduje o tom, zdali jste dobrý nebo špatný člověk ? Příběhem velmi zajímavé, animací a kresbou přímo vypiplané a nádherným klavírním soundtrackem ozvučené (zvláště pak skladby Moonlit Night a Omoide, které se mi velice silně zažraly pod kůži) Death Parade je opravdu vzácný klenot, který budete podvědomě chtít sjet na zátah. Všemi deseti !

• 19.7.2015  02:07
    Warriors (1979)

Kultovní film o bandě křivě obviněných gangsterů, kteří se musí dostat domů z jednoho konce NY na druhý, kde v každé čtvrti se jim snaží uříznout koule jinej gang. Psát tu cokoliv dalšího by bylo jen omílání všeho, co už tady v komentářích bylo řečeno snad stokrát. Jen snad doplním, že film má pro mě kultovní status i z toho důvodu, že k němu legendární Rockstar Games vydali videoherní prequel. A to už, dámy a pánové, něco znamená :)

• 13.7.2015  17:33

Z duelu Jurský svět a Terminator: Genisys vychází druhý jmenovaný jednoznačně jako jasný vítěz. Kde si oba filmy podávají ruce je bohužel celkem dost blbej scénář. Krom příšerného scénáře je tu ještě Jai Courtney, který své neherectví předvádí i zde v plné kráse a dělá z Kylea Reese naprosto zoufalého borce, co si chce za každou cenu zašukat (prostě takové ty namakané frajery, které vidíte každý pátek na Stodolní). Blbej scénář naštěstí dost "vyrušují" akční sekvence, kterých tu je více než dost, a oproti dinosaurům jsou i zábavné a občas i napínavé. Taky robotí porážejí brontosaury co se provedení CGI a vůbec zvláštních efektů týče .... Jurský svět měl spoustu na sílu tlačeného CGI, které bylo velice špatně naklíčované a vypadalo, jako kdyby to dělalo Thajské studio v pauze na oběd ... Termouš sice žádnou cenu za efekty nedostane, alespoň ale zapadají do všech scén skoro bezchybně (až na vrtulníkovou sekvenci, která je příšerná ... ne Expendables 3 příšerná, ale pořád příšerná). Genisys je prostě nenáročný, nijak zvláště výjimečný, letní popcorn.

• 3.7.2015  03:09
    Aldnoah.Zero (TV seriál) (2014)

Je to jednoduché a velice naivní, ale zároveň je to naplněné akcí a kulervoucími momenty. Škoda toho nevyužitého momentu v polovině seriálu, který mi připadal naprosto skvělý .... No co už, kdo chce oddychovku, kde si dávaj po hubě obrovští roboti, tak dostane přesně to, co si žádal. Já od Aldnoah,Zero opravdu nečekal žádnou sondu do duše mladých pilotů (od toho tu je NGE, které je taky naprosto skvělé). Animace a kresba je velice výborná ... ale varování je na místě, pokud z duše nenávidíte CGI doplňky v anime, tak se Aldnoahu vyhněte obloukem, bo roboti a vše, co zde lítá či jezdí, je pure CGI. Mi tohle zase moc nevadí, takže to ani nepůsobilo nijak rušivě ... ale kdyby to bylo nakreslené, tak je to lepší, wtz ! Aldnoah.Zero je taková slabší robotický vývar Titanů (velký důraz na slovo "slabší") ... tedy co se akce týče, tak jsou na tom oba seriály hodně podobně. Zkuste první dva díly a podle toho se rozhodněte, jestli to pro vás má cenu nebo ne.

• 10.6.2015  21:50

Jurassic World rozhodně není špatný popcorn. Je to naprosto ideální popcorn, jelikož jakmile dojde k prvnímu průseru, tak se tu pořád něco děje. Problém je v tom, že je to až moc barevné, totálně na sílu "kids friendly", postrádá to napětí (o hlavní protagonisty nemáte ani na chvíli strach, jelikož prostě víte, že to přežijí .... prostě to víte) a (což je největší problém) všichni dinosauři v poměru k lidem vypadají, jako kdyby si odskočili z renderovaného intra hry z devadesátých let. Ano, ILM opět ukazuje svou donebevolající neschopnost udělat CGI triky tak, aby nevypadaly strašně moc CGI. Člověku se chce až brečet, že digitální dinosauři z prvního Jurského parku vypadají o dost více realističtěji, než ti z toho současného. Navíc, jak jsem již zmiňoval, zdejší JP je tak odporně barevný a umělý, až se z toho naprosto svírá žaludek. Jako šablonovitý rodinný popcorn to obstojí na jedničku s hvězdičkou, jako pokračování v sérii už bohužel ne.

• 28.5.2015  02:23
    Canaan (TV seriál) (2009)

Pro fanoušky Hidea Kojimy a jeho MGS série je tohle doslova povinnost. Mix bio terorismu, tajných složek a nadpřirozenych schopností .... a taky trošku toho sexismu (a humotu), že ano. A vezmeme-li v potaz, že celá tahle taškařice má jen 13 dílů, tak nám z toho vychází perfektní skoro-oddychovka na pár večerů (někteří fanatici, co maj hodně času, nebo jen volný víkend, to můžou sjet i během jednoho dne). Animace a kresba je doslova top notch, takže ani vizuálně chtivý fetišisti neostrouhají a přijdou si na své. Celé bych to uzavřel tak, že pokud se někomu líbil Noir a Madlax, tak tohle je taková méně náročnější a brutálnější verze. Tož berte nebo nechte bejt.

• 24.5.2015  17:24
    November Man (2014)

Hodně dobrý film, co se týče tempa ... celých 108 minut budete napjatí jak struny a sledovat celkem fajn natočené akční scény. Co ovšem celý film nesmírně posílá do hranic průměru je scénář. Jinými slovy, hloupost a ještě jednou do očí bijící hloupost na druhou. Po některých brutálních hloupostech budete rádi, že film můžete kdykoliv zastavit a danou hloupost vydýchat (v lepším případě něčím zajíst). Škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26