Hitman_47

Skype: hitman__47
Twitter: Hit_47

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 15.10.2017  18:18
    Terra Formars (TV seriál) (2014)

Docela nemůžu uvěřit vlastním očím při pohledu na zdejší hodnocení ... zvlášť, když jeden z hlavních důvodů je cenzura. Já žádnou cenzurovanou verzi neviděl, takže ta nízká hodnocení jsou těžce neobjektivní. Ale zpátky k hodnocení, Terraformars skutečně nejsou hodny inteligence raketových inženýrů, ale myslím si, že ani původní manga nebyla tvořena proto, že bude mít komplexní děj plný zvratů a twistů na každé druhé stránce. Jde spíš o kombinaci Starship Troopers a Attack on Titan, kdy zde postavy chcípají celkem nečekaně, a hlavně jsou úplně v prdeli, bo je to u většiny z nich jejich první mise, jen nevěděli, že jdou do maso-mlýnku. Animace sice není světoborná, ale pro tento typ anime naprosto dostačující a ze švábů sice budete mít těžkou prdel, bo mají výraz totálních idiotů, ale když po chvilce začnou hrdinům nemilosrdně trhat hlavy, asi změníte názor. Jak říkám, nebuďte hloupí a nekoukejte nadrženě na televizní vysílání a raději si pořiďte blučko. Tvůrci nemůžou za to, že televizní stanice jsou banda vyměklých moček a neodvysílají trochu té animované brutality.

• 26.8.2017  16:09
    Temná věž (2017)

Nudné a hloupé #blackwashing

• 15.8.2017  22:10
    Berserk (TV seriál) (2016)

Ok, CGI animace tu stojí za vyližprdel (pokud si vzpomínáte na CGI seriály z 90. let, tak máte jasnou představu o tom, jak to asi vypadá ... bohužel), nicméně je to pořád Berserk! Atmoška, scénář a postavy - jednoznační tahouni celé Berserk série, jsou stále tady (zejména Gutsův nástup na kozlíka mě hodně polechtal na koulích!). Pokud se rozhodnete na tohoto Berserka kouknout, tak jedno malé upozornění ... šahejte pouze po Blučku, a to z jednoho prostého důvodu, je totiž necenzurované a animace je od TV vysílání o dost vyleštěnější a plynulejší (ale i tak stále podprůměrná *sob*).

• 2.8.2017  00:12
    Suburra (2015)

Evropa se s filmy s gangsterskou tématikou moc nemaže, zbytečně mafiány neromantizuje a když dojde na násilí, tak se snaží být co nejvíc surová s důrazem na realismus. Ale film samozřejmě není primárně o násilí, to hraje až nevím kolikáté housle... tady hraje prim skvělý scénář, hudba a režie. Takže kdo ještě neviděl, a výše popsané je jeho lajna kokeše, tak honem mrknout !

• 1.8.2017  15:44
    Šingeki no kjodžin: Season 2 (TV seriál) (2017)

Neuvěřitelné, jak si nějaký seriál dokáže udržet pořád stejnou úroveň epiky a totální badassery .... opět nabušený OST a i pár nových zjištění. Produkce je top notch, nicméně je škoda, že to celé uteklo tak rychle. 12 dílů je málo, teď zase čekat rok na sérii třetí. No .. alespoň to čekání stálo za to!

• 6.7.2017  18:46
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Neuvěřitelné, jak se takhle jednoduchý koncept, kdy týpek dá prostě každého na jednu ránu, dá zpracovat, že ani po 12 dílech nepřijde otravný. Holt správná porce absurdního humoru a dobře napsaných postav ... stačí kouknout na první díl a budete vědět, zda tento seriál budete adorovat či nenávidět. Já se bavil královsky, a nemůžu se dočkat dalšího nášupu z tohoto superhrdinského univerza !

• 1.7.2017  21:55

Nejnovější animovaný Resi film bohužel celkem zklamal, pokud se bavíme o ději a scénáři celkově ... a moc tomu nepomohly ani facial animace propůjčené od Bioware. Nicméně určitě bych nezahazoval, jelikož pokud se soustředíme na poslední půlhodinku, tak ta je napráskaná akcí, která je opravdu na jedničku s hvězdičkou. Škoda, že jí tam nebylo kapánek více. Uvidíme, s čím japončíci vyrukují příště !

• 22.6.2017  23:11

Milovníci bezmyšlenkovité - epické - v podstatě nepřerušované akce si budou chrochtat blahem. Je opravdu neuvěřitelné, že i v dnešní době někdo dokáže předvést ve 150 minutové stopáži 120 minut akce a 30 minut zbytečných dialogů a nelogického děje ... ale koho to zajímá?. Bayhem at its best ! A pokud jste na filmu ještě nebyli a čtete čirou náhodou tento koment, tak možná menší hint: Pokud očekáváte shakespearovské drama od filmu, který je založen na hračkách robotů, kteří se mění na auta ..... tak tento film ignorujte .... ju?

• 7.6.2017  22:40
    Mumie (2017)

Předem bych chtěl říct, že Kurtzman narozdíl od režiséru Kon-Tiki a nových Pirátů očividně miluje akci, a proto je jí tu dost a většinu akčních scén si budete pamatovat opravdu hodně dlouho. Nová Mumie překvapuje v tom, že PG-13 rating ždímá na maximum ... a ano dokonce je to i dost hororové. Takhle nějak si představuji kvalitní rozjezd letní blockbusterové sezóny a upřímně se nemůžu dočkat dalších filmů z tohoto filmového univerza.

• 1.6.2017  21:09
    Wonder Woman (2017)

Po Man of Steel konečně více než snesitelná DC komiksovka (která ovšem, co se týče rozsahu, nesahá MoS ani po kotníky). Stačí pouze přetrpět nijaký úvod v království amazonek a máme tu zábavný a kupodivu i celkem akční origin, který nikomu a ničemu rozhodně ostudu nedělá. Jop, a narozdíl od traileru na Justice League, tu zábavné momenty jsou opravdu zábavné ... čili žádné Flashovy rádoby hlášky a "vtipy", u kterých cringe factor dosahuje takových hodnot, že vaše vlastní prdel se vcucává do své vnitřní prdele, kde následně imploduje (ten trailer i film by už teď měl být odsunut někam do trezoru ... nebo alespoň Flash ... díky bohu, že se ve WW vůbec neobjevuje).

• 27.5.2017  00:37

Noví Piráti jsou takovou tou klasickou pirátskou jednohubkou ... jakože baví, ale žádná bomba to není. Pokud se těšíte na epickou podívanou s nápaditou akcí, tak se raději znovu podívejte na jedničku. V nejnovějším díle se krom první akční scény, která se až nebezpečně podobá finále z Rychle a Zběsile 5, setkáte pouze s rutinní akcí, na kterou si za 2 týdny ani nevzpomenete (jo a není jí tu vůbec hodně, jak se vám snaží natlačit nejsilnější konkurenti Mirky Spáčilové ... aka MZ). Nicméně i tak film alespoň baví, dokonce i Depp jako Jack Sparrow nepůsobí tak špatně, jak by se mohlo zdát z trailerů. Příjemná rodinná podívaná se špetkou akce to ale je.

• 16.4.2017  22:37

První sudé pokračování v sérii, které nestojí za vyližprdel !

• 1.4.2017  19:09

Jako nudné a hloupé sterilní retro sci-fi tenhle film obstojí na jedničku s hvězdičkou. Ti, kteří chtějí opravdový klenot, ať se raději podívají na úžasný originál z roku 95.

• 30.1.2017  23:57

Stříhá se tu jak o život, ale zároveň se tu pořád něco děje ... občas se do toho vmísí hloupé dialogy a pokus o nějaký zvrat, ale hlavně se jedná o akční béčkový výplach jak vyšitý. Kdo neočekává Shakespeara, a vyživá se až v epileptickém střihu (jinými slovy "hádej, co se zrovna děje"), tak si film užije.

• 30.12.2016  23:16

Pro mě osobně velké překvapení, zejména po všech těch zdrcujících prvních dojmech a recenzích. Nakonec je tam těch scén z Absterga trochu víc, než scén z Animu ... ale i přes tu všehosáhlou demenci a nelogičnost scénáře to vždy nakonec vynahradí velmi nápaditá a hravá akce, a hlavně ten nabušený soundtrack, kdy vám budou stát i chlupy v oblasti řitního otvoru (dámy prominou) ! Po megasrágoře jménem Rogue One je tohle velice příjemné osvěžení, jelikož Kurzel vypadá opravdu jako fanoušek, který ovšem nedostal takový ranec, aby se mohl vyblbnout ještě více.

• 14.12.2016  21:56

Nejzbytečnější, nejhorší a nejnudnější SW film v historii lidstva ? Bohužel ano ... zase na druhou stranu palec nahoru za trailerovou kampaň, která ani přinejmenším nelhala v tom, že máme čekat komorní přístup plný klišoidních dialogů, strašně prázdných scén a nulovou akci. Dobře, nulovou úplně ne, ale za první hodinu a půl, čekejte 2 mini akční scény, na které si stejně nebudete pamatovat ....a to se týče bohužel i závěrečné "epické" akce, kde po většinu času vidíte 5 postaviček v jednom záběru, které se kydlí s 5 cgi postavičkama v dalším ... anebo flotilu těžce CGI lodiček, jak po sobě velice nezáživně pálí. Nepomáhá tomu ani unylý OST plný nezáživných melodií. Tohle fakt ne, scénář, který staví na jedné blbosti, kterou by ve filmu stačilo okecat v maximálně 5 minutách, je vyplněn stereotypem a žádnými zvraty ... tedy pokud za zvraty nepočítáte to, co se děje v každém druhém filmu (jakéhokoliv žánru). A málem bych zapomněl na nejhnusnější CGI tlamu od dob Tron: Legacy ... fakt gratuluji k nejzbytečnějšímu (ano opakuju se, ale tohle fakt byla nuda k posrání) hnoji v dějinách kinematografie.

• 12.11.2016  23:43

Když se Spielberg nezmůže na víc, než jen na filmíky pro nejmenší (kdy naposled šel nad PG13?), nastupuje Austrálie, aby na plátně rozpoutala nekompromisní jatka plné rozstřílených obličejů, utrhaných končetin, krys a červů. Gibson je po Millerovi další důkaz toho, že senilita se protinožcům vyhýbá obloukem a zůstává pouze nadšení a talent pro kvalitní filmařinu.

• 25.9.2016  19:04
    Boj o ředitelnu (TV seriál) (2016)

Pokud si někdo myslel, že Eastbound & Down už nelze překonat, tak ho Vice Principals velice rychle vyvedou z omylu. Tohle je totiž E&D na steroidech a 10 géčkách kokeše. Goggins nahrává McBridovy jako hovado, a spolu tak tvoří krásný pár těch nejpodlejších hovad v rámci celé sluneční soustavy ! SEN !

• 19.8.2016  17:38

Beastie Boys jsou fajn, ale film to z průměru bohužel nevytáhne. Jako televizní pilot k seriálu parádní, jako letní blockbuster bohužel moc televizní.

• 27.6.2016  22:47
    The Muppets (TV seriál) (2015)

Pepe by měl dostat vlastní spin-off !

• 2.6.2016  22:30

Vemte všechno, co bylo skvělé na jedničce a hoďte to do hajzlu. Pokud čekáte akční nahláškovaný nářez plný skvělých bitek jako od Jackieho Chana, tak se raději znovu podívejte na jedničku. Tady budete mít hodinu a půl velice trapných, ultra dementních keců (neříkám, že jednička nebyla dementní, ale tam to holt přehlušovala tuna skvělé akce ... tady tu hnusnou akci přehlušuje tuna demence a trapnosti). Ten zbytek tvoří digi bordel ... jo a na jakékoliv ninjutsu taky rovnou zapomeňte, když už se tu někdo má mlátit, tak je to buďto v off screenu, nebo je tu jeden obrovský a skoro nepohyblivý enemák, na kterého želvy prostě jen skáčou ... když tak přemýšlím, tak dvojka by se spíš měla jmenovat Teenage Jumping Turtles, jelikož tu vlastně v těch pár akčních scénách jen skáčou a hází hlášky, kterým se uchichtnou tak maximálně děti do 10 let. Liebesman chybí a Casey Jones přebývá ... ten týpek je tak otravný neherec, že v oné neherecké disciplíně předčí i Megan Fox (ale jsem si jistej, že v reklamě na Calvin Klein strašně válí). Upřímně doufám, že dalšího filmu už se nedočkáme.

• 19.2.2016  23:35
    Deadpool (2016)

Jen asi nejlepší a nejnápaditější superhrdinský origin, který se kdy dostal na plátna kin ?

• 6.1.2016  23:15
    Lovci a oběti (2015)

Jen pokud chcete zažít naprosté filmařské dno ..

• 17.12.2015  03:03

Rok 2015 se nesl v duchu oživování filmových kultů, vše to začalo Jurským světem, který paradoxně (pro mě) dopadl naprosto katastrofálně (upřímně doufám, že netalentovaný CGI imbecil a rutinér Trevorov nedostane šanci stejně zšavlit i Star Wars), trošku lépe (ale stále žádná velká sláva) na tom byl Termouš, a to nejlepší nakonec Star Wars. Abrams potvrdil, že je režisérská špička, a taky že miluje film ... a opravdu hodně miluje Star Wars. Tam kde prase Trevorovova kalibru nacpalo automaticky CGI té nejhorší kvality (zdravíme těžce pracující Indy), tam Abrams hledal i ten poslední způsob, jak použít praktický efekt (které nikdy ... NIKDY nezestárnou), a narozdíl od Trevorova to umí i s CGI a pečlivě si hlídá, aby bylo pečlivě naklíčováno a "vyleštěno". Taky zde narozdíl od Jurského světa naprosto skvěle funguje faktor nostalgie, kdy budete neustále jak na jehlách (pokud bych měl použít oblíbený obrat, že nostalgie z nových Star Wars doslova stříká, tak bych se nebál použít spojení nostalgický bukakke rekord). No, opravdu se těším na Rogue One a další kousky z tohoto universa ... a vy byste měli taky ! *persuade*

• 14.12.2015  23:53
    Project Greenlight 3 (TV pořad) (2005)

Třetí řada mě vyloženě nadchla, jelikož pojednává (SPOILER) o natáčení mého velmi oblíbeného over the top (co se nechutností týče) horroru Feast. Opravdu jsem netušil, že režisér je takový ten "zvláštní" typ. Jasně, že režisér takového filmu asi nebude úplně ordinérní persona, ale že vypadá jako starý, zavalitý a zakřiknutý úchylák .... a jeho řeč, proč by měl režírovat Feast zrovna on, je opravdu legendární !

• 14.12.2015  23:49
    Project Greenlight 2 (TV pořad) (2003)

Pokud vás zajímá jak se choval Shia ještě předtím, než se z něj stal ožralý pomatenec, který se nemyje, močí v barech na podlahu a mlátí bezdomovce, tak se určitě mrkněte.

• 14.12.2015  11:58
    Into the Badlands (TV seriál) (2015)

Větší nudu s velmi špatným hereckým ansámblem jsem letos na poli nových seriálů opravdu nezažil. A těch pár minutek celkem ucházejících akčních scén to opravdu nezachrání.

• 1.12.2015  22:25
    Hrdina Max (2015)

Je to strašná škoda, že film, který je natočený jako pocta všem armádním psům dostal scénář plný těch největších klišé, které by člověk vzhledem k námětu milerád přehlédl, ale bohužel co scénář naprosto brutálně sráží dolů je naprostá hloupost a neuvěřitelnost. Nakonec člověka více dostane závěrečná montáž fotek skutečných armádních psů v akci.

• 28.11.2015  22:18

Mišík je zlo, ten by se před objektiv měl stavět opravdu jen pro planking, bo dřevo je na to parádní, wtz !

• 1.11.2015  23:18

Poslední a bohužel ne zrovna výborný film, který má definitivně uzavřít Narutův příběh. Nemůžu si pomoct, ale celé to na mě působilo jako brutální filler ... vše je tu strašně generické a ta jediná důležitá věc je tu vecpaná strašně na sílu. Nevědět, že je to opravdu poslední film, a že se na něm podílel i Kishimoto, tak mám za to, že tu máme další průměrný fillerovský Naruto film. Ale tak za chvíli je tu stejně Boruto, tak bych to s tím definitivním koncem neviděl zase až tak drasticky.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26