Hitman_47

Hitman_47

Jiří Čumpelík

okres Ostrava
Nájemný vrah

homepage
Skype: hitman__47
Twitter: Hit_47
Facebook: jirka.cumpelik.9
Instagram: hit_47cz
LinkedIn: jiří-čumpelík-13439114b

151 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Vincentův svět (TV seriál) (2004)

  Filmový fanoušek u tohoto seriálu chrochtá blahem...a jo, jasně, že všechny ty studiové čachry jsou tady přestřelené tak, aby to prostě chytlo... ale něco pravdy na tom tady bude. Vždyť nástřel minimálně první sezony vychází ze zkušeností Marky Marka, když v Hollywoodu začínal. A Ari Gold (kterého skvěle hraje Jeremy Piven) je jedna z nejlépe napsaných postav vůbec.. člověk si řekne, že Ari je jenom nenasytný Hollywoodský agent, lačnící po zisku, but there's more than meets the eye, you guys (mimochodem, něco podobného jsem psal u seriálu Inuyasha...zvláštní, že tyhle typy charakterů člověka fakticky drapnou za koule a vyslouží si titul awesomnosti). Doufám, že se seriál nechýlí ke konci. V době, kdy píšu tento koment je venku 5 skvělých sezon a šestá se bude co nevidět vysílat....držím palce (i ty, které nemám a nemůžu mít!).

 • poster

  Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

 • poster

  Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

  Po 41. dílu nemůžu jinak, než 5*....Naruto Shippuuden je celé dospělejší, má nabušený soundtrack a zatím se jedná o nekompromisní náser.....mé hodnocení se může v průběhu vysílání změnit (pokud přibude dalších přes 100dílů odfláknutých a debilních fillerů, tak už opravdu dávit budu). UPDATE: Nyní už máme venku celkem 114 epizod a i přes fillery nemohu snížit hodnocení (jelikož teď už se na jejich scénářích očividně pracovalo a i animátoři se celkem snažily). A navíc se nám to začíná pěkně rozjíždět, takže GO GO GO!

 • poster

  Spartakus (TV seriál) (2010)

  Promo k tomuto seriálu naznačovalo, že nepůjde o nic jiného než bloodfest ve stylu 300.. tohle dodržel pouze pilot. Od druhého dílu se ovšem seriál začal formovat do podoby, která ukazuje všechny "přednosti" Říše jak jí máme všichni rádi - intriky, zvrhlost, gladiátorské bitvy - plus skvěle vygradovaný děj zakončený brutálním masakrem. Doufám, že druhá série (pokud se jí tedy nakonec dočkáme) dozná laťky, která byla je v tomto případě proklatě vysoko!

 • poster

  Ima, soko ni iru boku (TV seriál) (1999)

  Skládám velkou poklonu scénáristům, protože dokázali vytvořit něco, co si kdekdo nedokáže ani ve snu představit...hrůzy války, kde pěšáky jsou převážně děti (i ty, kterým ještě nebylo ani 10 let)...skvěle vyprofilované postavy, kde musím vyzdvihnout krále Hamda (jehož dabér by si zasloužil nějakou speciální cenu...takové psychopata jsem ještě nikde neviděl). Když už jsem na začátku nakousl ty hrůzy války, tak ať už si pod tímto pojmem představíte cokoliv, tak to tady určitě najdete (mě osobně si nejvíc získal konec 12.dílu, kdy jsem do konce titulku čuměl s otevřenou pusou do obrazovky)...jde o opravdu velmi kruté anime, které spíše připomíná některé filmy o druhé světové válce. Teď k technickým věcem..kresba sice na někoho může působit mírně zastarale, ale animace je naprosto dokonalá a spíše než "obyč. anime TV seriál" to vypadá na OVA nebo film - co se animace týče. Seriál nemá žádné "hluché a nudné" díly (což je velmi, velmi fajn)...ono, asi to dobře vyhandlovali, když má jen 13 dílů (ale zase vám bude líto každého dalšího dílu, který si pustíte...bo se čím dál tím víc budete blížit ke konci :). Dle mého se jedná o seriál, který patří do "zlatého fondu anime" a tudíž by ho nikdo, kdo se o anime alespoň trochu zajímá, neměl minout.

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

 • poster

  Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

  Hodně dobrý kousek se skvěle napsanými charaktery. Light je prostě geniální prase a L zase podivínský genius, který má neuvěřitelné charisma. Do karet Death Note ještě hraje napínavý a parádně promyšlený příběh...animace a kresba taky perfektní.....to vše bohužel jen do 25.dílu. Kdyby anime končilo v tomto okamžiku, tak dávám jednoznačných 5* a považuju DN za klasiku......poté nastává pokles o několik tříd jak příběh, tak i kresba a animace. Navíc se tu objeví pár nových postav....jak jsem na začátku chválil skvěle napsané charaktery, tak tady je to naprostý opak...Near je necharismatický a tu jeho genialitu mu nikdo nemůže sežrat, Light se tu chová, jako kdyby mu během těch pár let sestoupilo IQ hodně (HODNĚ) hluboko...dělá stupidní chyby, kterých by se při své genialitě vůbec nikdy nemohl dopustit. Úplný konec bych bral....ovšem kdyby se odehrával za jiných okolností (protože ten závěrečný "výser" byl dost debilní). Škoda.... ale i tak je Death Note jedno ze zásadních anime, u kterého se fanoušek žánru z velké části určitě nudit nebude. "Now is the time to say goodbye."

 • poster

  Tady se nedá žít (TV seriál) (2003)

  Nenechte se odradit tím těžce "telenovelo" lookem, přišli byste o těžkou nálož humor/tu, který si spíše z podobných kravin utahuje...navíc španělé...co víc dodat?

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace