Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Poslední recenze (875)

plakát

Vánoční příběh (2022) 

Další z řady českých komedií, kde většina postav jsou amorální kurvy nebo dementi ... jediné plus za Čermáka, Lábuse a Rodena.

plakát

South Park: Joining the Panderverse (2023) (TV film) 

Parker skvěle vystihl nechutně rasistické a sexistické tendece v Hollywoodu, které mají za příčinu brutální úpadek blockbusterové kinematografie, tleskám!

plakát

Jawan (2023) 

Další z řady naivních, zbytečně dlouhých a nudných indických vztahovaček. Jediné, co je na filmu dobré jsou akční scény, které je v těch skoro 3 hodinách fakt pomálu. Uznávám ale, že nejsem cílovka, a vím, že tohle je v Indii prostě základ každého tamního filmu.

Poslední hodnocení (6 917)

Barbie (2023)

28.11.2023

Prázdnota (2020)

27.11.2023

Temná Sklizeň (2023)

27.11.2023

Hotel Continental (2023) (seriál)

27.11.2023

Vánoční příběh (2022)

26.11.2023

Nikdy neříkej nikdy (2023)

26.11.2023

Palm Springs (2020)

26.11.2023

Šokující dokumenty: Vřískot, skutečný příběh (2022) (TV film)

25.11.2023

Den díkůvzdání (2023)

23.11.2023

Reklama

Poslední deníček (31)

Cinestar Ostrava

ČUS ! ...

 

tohle by mohl být obyčejný rant ohledně nepřesnosti, neschopnosti atd .. ale nebude :) 

 

Ale od začátku ... dnes jsem se vydal na 14:00 promítání Plechovek 4 ... lístek jsem si objednal už v pondělí, abych chytl to nejlepší místo (bo středeční předpremiéra byla v neděli večer kompletně vyžraná ... fcuk !), jaké bylo mé nadšení, když jsem zjistil, že titulkovaná kopie je v tom největším sále s VIP sedačkama !!! Bral jsem ihned a cítil se jak největší motherfucker pod slnkem.

 

Cely natěšeny se dneska vydám do svého oblíbeného kina, převezmu lístek od velmi sympatické a pekné slečny, koupim si litrovku ROPY a seru si to pekně na VIP sedačku do sálu. Po otravnych reklamách přijdou kurva fajne trailery. .... a pak přijde trailer na Guardians of the Galaxy s dabingem... nevim co, ale cosik se mi hnulo v oblasti koulí ... asi instinkt, nebo co... a já tasím lupen a tam čtu Transformers 4: Zánik DABING !!!! V tu chvíli jsem měl za to, že vyzvrátím ten půllitr ROPY, co jsem už stihl vyslopat !

 

Naštěstí mé ninja skills zareagovaly a já se zvedl jako civilizovany lidoop a zamířil si to rovnou k pokladnám ... k té oné velmi sympatické slečně, co mi prodala ten hříšný lupínek :)) A normálně slušně vysvětlil svůj problém, slečna promptně zareagovala a ohlásila problém paní manažerce ... za chvíli už jsem diskutoval s paní manažerkou. A tady se dostáváme k jádru pudla, Cinestar si u mě ihned po černém puntíku se zmatenym systémem získal obrovské plus, co se zákaznického servisu týče. Paní manažerka se totiž ani na moment necukala a ihned mi vytiskla lístek na večer do titulkovaného sálu a ještě k tomu dostanu občerstvení dle mého vlastního výběru gratis.

 

Proč to píšu ? Abych dokázal pravidlo, že s línou hubou budete grumpy po celej život a TAKY se slušnym chováním a vystupováním se k vám lidé budou VĚTŠINOU chovat slušně i nazpátek ... viděl jsem už hodně případů, kdy pomyslní burani řvali po lidech, co za ten onen problém vůbec nemohli. Tož já su spokojené, takže tak xD

 

P.S.: Slečna, co mi lupen prodala si u mě ve chvíli, kdy mi podávala lístek s nápisem TITULKY, šplhla komentářem: "Já bych na dabing taky nikdy nešla" .... myslím, že jsem se zamiloval ! .... ne, kecám ... ale bylo to velmi sympatické xD

Cinestar Ostrava