Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Poslední recenze (845)

plakát

Halo (2022) (seriál) 

Za normálních okolností asi za 2-3, ale jelikož se jedná o adaptaci epické akční sci-fi, tak je to odpad ... od odpadu samotného to zachránili celkem "ucházející" akční scény v prvním, pátém a posledním dílu. Jinak tu máme průměrnou seriálovou papundeklovou sci-fi sračku, kde postavy jen chodí a koukají. Master Chief tu je rozháraný puberťák, který se dojímá nad kvetoucími sedmikráskami a kreslí si pastelkami ve svém pokojíčku. Navíc od konce prvního dílu už přilbu nasazuje jen max na 3 minuty. Vůbec nemluvím o druhé lince o nějaké mladé píči, která je tak akorát na facku a nakonec absolutně nedůležitá. Prostě sračka největšího kalibru, která nestojí za váš čas, nemáte zač.

plakát

Morbius (2022) 

Venom 2 byl o dost smradlavější hnůj.

Poslední hodnocení (6 313)

Stopy krve III: Návrat zpět od mrtvých (1995)

23.05.2022

Stopy krve II: Kolem obchází smrt! (1994)

22.05.2022

Highlander: Zúčtování (2000)

22.05.2022

Halo (2022) (seriál)

21.05.2022

Moon Knight (2022) (seriál)

20.05.2022

Stopy krve I: Masakr (1993)

18.05.2022

Highlander 3 (1995)

16.05.2022

Faces of Death 4 (1990)

15.05.2022

Highlander 2 - Síla kouzla (1991)

13.05.2022

Reklama

Poslední deníček (31)

Cinestar Ostrava

ČUS ! ...

 

tohle by mohl být obyčejný rant ohledně nepřesnosti, neschopnosti atd .. ale nebude :) 

 

Ale od začátku ... dnes jsem se vydal na 14:00 promítání Plechovek 4 ... lístek jsem si objednal už v pondělí, abych chytl to nejlepší místo (bo středeční předpremiéra byla v neděli večer kompletně vyžraná ... fcuk !), jaké bylo mé nadšení, když jsem zjistil, že titulkovaná kopie je v tom největším sále s VIP sedačkama !!! Bral jsem ihned a cítil se jak největší motherfucker pod slnkem.

 

Cely natěšeny se dneska vydám do svého oblíbeného kina, převezmu lístek od velmi sympatické a pekné slečny, koupim si litrovku ROPY a seru si to pekně na VIP sedačku do sálu. Po otravnych reklamách přijdou kurva fajne trailery. .... a pak přijde trailer na Guardians of the Galaxy s dabingem... nevim co, ale cosik se mi hnulo v oblasti koulí ... asi instinkt, nebo co... a já tasím lupen a tam čtu Transformers 4: Zánik DABING !!!! V tu chvíli jsem měl za to, že vyzvrátím ten půllitr ROPY, co jsem už stihl vyslopat !

 

Naštěstí mé ninja skills zareagovaly a já se zvedl jako civilizovany lidoop a zamířil si to rovnou k pokladnám ... k té oné velmi sympatické slečně, co mi prodala ten hříšný lupínek :)) A normálně slušně vysvětlil svůj problém, slečna promptně zareagovala a ohlásila problém paní manažerce ... za chvíli už jsem diskutoval s paní manažerkou. A tady se dostáváme k jádru pudla, Cinestar si u mě ihned po černém puntíku se zmatenym systémem získal obrovské plus, co se zákaznického servisu týče. Paní manažerka se totiž ani na moment necukala a ihned mi vytiskla lístek na večer do titulkovaného sálu a ještě k tomu dostanu občerstvení dle mého vlastního výběru gratis.

 

Proč to píšu ? Abych dokázal pravidlo, že s línou hubou budete grumpy po celej život a TAKY se slušnym chováním a vystupováním se k vám lidé budou VĚTŠINOU chovat slušně i nazpátek ... viděl jsem už hodně případů, kdy pomyslní burani řvali po lidech, co za ten onen problém vůbec nemohli. Tož já su spokojené, takže tak xD

 

P.S.: Slečna, co mi lupen prodala si u mě ve chvíli, kdy mi podávala lístek s nápisem TITULKY, šplhla komentářem: "Já bych na dabing taky nikdy nešla" .... myslím, že jsem se zamiloval ! .... ne, kecám ... ale bylo to velmi sympatické xD

Cinestar Ostrava

Reklama

Reklama