Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Horor

Poslední recenze (849)

plakát

Párty Hárder: Summer Massacre (2022) 

Když porovnám Párty Hárder s podobně laděnými Bajkery, tak mi na jedné straně vychází skvěle dramaturgicky zvládnutá a zahraná komedie, kde se hláškami a nápady nešetří, nemá absolutně žádné hluché místo a jede se až do konce ... no a na druhé straně máte tupou nudnou sračku s Mišíkem (aka anti-talentem na všechno). Běžný český divák, co klusá do kina na každou českou mrdku jako Ženy v říji asi bude zklamán, bo se tu neřeší (jako ve skoro každé české komedii) osudy a trable chirurgů a ostatních multimilionářů, ale lidi, co se chtějí opravdu kvalitně a politicky nekorektně pobavit, tak ti tady najdou doslova svatý grál. V České republice se jedná o opravdu první celovečerní film, který si na nic nehraje a jde do samých hranic humoru tzv. až na dřeň.

plakát

Jurský svět: Nadvláda (2022) 

Colin to opět dokázal ... aneb jak ze zajímavého námětu na kulervoucí blockbuster vykřesat nudné 2 a půl hodinové hovno, kde je jedna pořádná akční scéna => svěřte to rutinérskému čučkařovi jménem Colin Trevorrow (nebo Shawnu Levymu). Jedna hvězda za tu jedinou akční scénu v Maroku a druhá za sympatický cast z původní trilogie, bo jako jediní tady jsou to dobří herci a hlavně sympaťáci, všechny ostatní charaktery jsou na přesdržku a hlavně mladá přechytračelá piča ... kam se poděli normální dětští herci, a proč v každém filmu vidíme jen přechytračelé mladé pičuse, co ve volném čase popíjejí pumpkin spice latte a filozofují o tom, že v 10 letech jsou více dospělí než jejich rodiče? Tohle je fakt nehorázná kokotina bez jiskry a jestli tohle dá přes miliardu tak si lidstvo, stejně jakou dinouši, zaslouží vyhynout.

Poslední hodnocení (6 328)

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

18.06.2022

Death Scenes 3 (1993)

15.06.2022

The Sadness (2021)

14.06.2022

Jurský svět: Nadvláda (2022)

13.06.2022

Blbý a blbější (1994)

12.06.2022

Okupace ve 26 obrazech (1978)

12.06.2022

Highlander: The Search for Vengeance (2007)

11.06.2022

Iveta (2022) (seriál)

08.06.2022

Death Scenes 2 (1992)

08.06.2022

Reklama

Poslední deníček (31)

Cinestar Ostrava

ČUS ! ...

 

tohle by mohl být obyčejný rant ohledně nepřesnosti, neschopnosti atd .. ale nebude :) 

 

Ale od začátku ... dnes jsem se vydal na 14:00 promítání Plechovek 4 ... lístek jsem si objednal už v pondělí, abych chytl to nejlepší místo (bo středeční předpremiéra byla v neděli večer kompletně vyžraná ... fcuk !), jaké bylo mé nadšení, když jsem zjistil, že titulkovaná kopie je v tom největším sále s VIP sedačkama !!! Bral jsem ihned a cítil se jak největší motherfucker pod slnkem.

 

Cely natěšeny se dneska vydám do svého oblíbeného kina, převezmu lístek od velmi sympatické a pekné slečny, koupim si litrovku ROPY a seru si to pekně na VIP sedačku do sálu. Po otravnych reklamách přijdou kurva fajne trailery. .... a pak přijde trailer na Guardians of the Galaxy s dabingem... nevim co, ale cosik se mi hnulo v oblasti koulí ... asi instinkt, nebo co... a já tasím lupen a tam čtu Transformers 4: Zánik DABING !!!! V tu chvíli jsem měl za to, že vyzvrátím ten půllitr ROPY, co jsem už stihl vyslopat !

 

Naštěstí mé ninja skills zareagovaly a já se zvedl jako civilizovany lidoop a zamířil si to rovnou k pokladnám ... k té oné velmi sympatické slečně, co mi prodala ten hříšný lupínek :)) A normálně slušně vysvětlil svůj problém, slečna promptně zareagovala a ohlásila problém paní manažerce ... za chvíli už jsem diskutoval s paní manažerkou. A tady se dostáváme k jádru pudla, Cinestar si u mě ihned po černém puntíku se zmatenym systémem získal obrovské plus, co se zákaznického servisu týče. Paní manažerka se totiž ani na moment necukala a ihned mi vytiskla lístek na večer do titulkovaného sálu a ještě k tomu dostanu občerstvení dle mého vlastního výběru gratis.

 

Proč to píšu ? Abych dokázal pravidlo, že s línou hubou budete grumpy po celej život a TAKY se slušnym chováním a vystupováním se k vám lidé budou VĚTŠINOU chovat slušně i nazpátek ... viděl jsem už hodně případů, kdy pomyslní burani řvali po lidech, co za ten onen problém vůbec nemohli. Tož já su spokojené, takže tak xD

 

P.S.: Slečna, co mi lupen prodala si u mě ve chvíli, kdy mi podávala lístek s nápisem TITULKY, šplhla komentářem: "Já bych na dabing taky nikdy nešla" .... myslím, že jsem se zamiloval ! .... ne, kecám ... ale bylo to velmi sympatické xD

Cinestar Ostrava

Reklama

Reklama