SNCIS

SNCIS

okres Praha
Velký filmový, seriálový a hudební fanoušek!:-D

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 28.4.2018  22:50
    Soudce Dredd (1995)

"Já jsem zákon!" Sly jako méně známý komiksový hrdina, který slouží jako policista, žalobce, soudce a vykonavatel trestu. "Věděl jsem, že to řeknete." Má to velmi mizerný děj: Na Dredda někdo hodí zločin, který nespáchal. Dredd se pak snaží očistit své jméno. Je to mizerně natočené: Příklad 1 Kanibalové vs Dredd. Příklad 2 finálový souboj. Co to bylo? Nic jsem z toho neměl, neboť to byl střih a střih a Sly vyhrál, aniž by někomu vrazil pěstí. Kostýmy jako z nějaké pornoparodie. Jednoduše řečeno Danny Cannon je břídil. V porovnání s Demolition manem, který byl originální je Dredd sra*ka. "Soud je u konce." - 10%.

• 23.4.2018  20:47

"Johne Spartane, máte pokutu jeden kredit za porušení morálního statutu!" Švadlena Stallone versus nelítostný zabiják Snipes. Akční sci-fi odehrávající se v roce 2032. Režisér i scénáristé se drželi při zemi, když tvořili rok 2032. Nemusíte se tedy bát vesmírných lodiček a hromady digitálních triků. V roce 2032 se trestá za sprostá slova, auta se řídí sama, nepoužívá se toaletní papír, nesexuje se, nejsou zbraně a skoro všichni jsou mírumilovní. "Šílenec chytá šílence." Změní se to, když se v tom roce ocitne zločinec a polda z devadesátek. "Vražda. Smrt. Zabití." Olovem, pěstmi ani hláškami se tu nešetří. "Je ti zima? Nebo se mě bojíš?" Je to hodně nápadité a není to nudné. Nejvíc mě rozesmála sex scéna mezi Stallonem a Bullockovou. "Zkusme to postaru... Myslím - šou*tání, divočinu, mambo, šuky-šuky." Je to poctivá stará akční podívaná. - 90%. P.S: Jednu věc bych ale chtěl vědět. Jak sakra fungujou ty tři mušle?

• 22.4.2018  10:54

"Jak těžké může být zabít deset lidí? Můžete jich aspoň, pár zranit? Jste k ničemu!" Gibson jako bývalý člen postradatelných na opačné straně barikády. Jeho výkon byl ok, ale závěrečná bitka Stallone versus Gibson zklamání. Celkově oproti dvojce je zde akce průměrná. Sly přitáhne do příběhu i omladinu, nicméně nadšený jsem nebyl, ale spíše mi tam překážela. Proč? Možná proto, že to byli nezajímavý herci, kteří ve finále měli minimum prostoru. "Dejte mi práci! Umím jen zabíjet lidi! A dělám to velmi dobře!" Banderas, kterému se po celou dobu filmu nezavřela huba - byl asi jediné plus. Málem bych zapomněl na vrhače nožů Snipese. "Za co tě dostali?" - "Daňové podvody." Ten krásně zapadl do týmu. Jinak to nic nového nepřineslo a ve srovnání s bezchybnou dvojkou je to velké fiasko. "Tváříš se jako pyšnej, dementní taťka." - "To slovo dementní sis mohl odpustit." - "To byl kompliment." - 50%.

• 21.4.2018  16:59

"A kdy se vrátíš?”" - "Možná brzy, možná nikdy. Možná si zkusím zařídit nový domov." - "A na koho mám teď dorážet?" - "Najdeš si někoho z jiné menšiny." Z tohohle filmu přímo čiší testosteron. Hvězdy akčních filmů jako Schwarzenegger "Já se vrátím.", Willis "Yippee-ki-yay, šmejde!", Norris "Slyšel jsem, že tě kousla kobra královská." - "Jo, a po pěti dnech mučivé bolesti ta kobra umřela." či Stallone "Odpočívej po kouskách." - bojují bok po boku! Záporáka ztvárnil Jean Kláda na kterého jsem alergický! Ale světe, div se tady mi navadil. Závěrečná bitka, kde mu Stallone rozkope hubu byla bezchybná. Nejlepší role Van Damma, o tom žádná! Příběh je v podstatě o pomstě. "Jaký je plán?" - "Vystopovat, najít, zabít." Na nic si to nehraje stará garda, která kosí nepřátele hlava nehlava. O tom to je a to dostanete, když dáte filmu šanci. Nejvíce prostoru měl znovu Stallone, jelikož to je jeho projekt, tak se není čemu divit. Jinak je to poctivý akční výplach, kterému těžko něco vytknout. - 100%. P.S: Čas na nikoho nečeká... pokud to není Chuck Norris.

• 20.4.2018  23:35

"Oni mají malou armádu. A my máme... čtyři a půl chlapa." Má to špatný název, neboť 90% filmu je pouze Stallone, kterému vypomáhá Statham. Vhodnější název - Návrat Johna Ramba. "Co má za problém?" - "Chce se stát prezidentem." Schwarzenegger a Willis pouze v jedné krátké scéně, což mi vadilo, neboť jsem se na ně těšil. "Porazil bych ho." - "Samozřejmě." Ze staré gardy má pak ještě trochu prostoru Lundgren a Li. Po akční stránce je to fajn. Příběh je o tom, že Sly chce svrhnout diktátora, aby zachránil jednu fenku. "Já jsem tady vůdce!" - "Jste blb s rádiovkou." Celkově jsem ale zklamaný, neboť jsem se těšil na starou gardu, která bude kosit nepřátele hlava nehlava! Místo toho jsem dostal, jak už jsem tady jednou psal - Nového Ramba. - 60%.

• 20.4.2018  10:49

"Ó, Jacku. Jsi tak krásně hnusný, rány se otevírají a hnis prýští!" - "Děkuji vám. Mnohokrát vám děkuji." Dalo by se říct, že je to Grinch naruby. Sympatický kostlivec objeví krásu Vánoc a zamiluje si je, a tak se rozhodne uspořádat si je po svém. Burtonúžasná představivost. "Jacku? Jsi doma? Nesu plány na příští Halloween. Potřebuji je s tebou probrat, ať se do toho můžeme pustit. Jacku, prosím. Jsem jen zvolený úředník. Sám přemýšlet neumím!" Má to Burtonův námět, atmosféru i vzhled. Bohužel písničky mi časem přišli, že jedou na stejnou melodii. Chci tím říct, že jsem se okolo 40 minuty začínal trochu nudit. Mezi animovanými filmy je tento král, neboť je to skutečně dobře zpracovaný. Když to vezmu jako celek ( Příběh, písně, animace. ), tak to nic extra není. "Musí existovat logické vysvětlení těch podivných Vánoc." - 60%.

• 19.4.2018  22:04
    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018)

Česká verze - Kdo přežije je zpět! Moderátor: Ondřej Novotný je sympaťák a já s ním problém nemám. Hry a soutěže: Tentokrát těžké alespoň ty před sloučením. Soutěžící: Je to znovu různorodý matroš! Poměrně hezké dívky vytvoří ženskou alianci. Drobný brejloun (Radim) intrikáří a dělá show napínavou. Vousatý plešoun (Dominik), kterého kmen doslova uctívá, protože ho považují za velkého šéfa. Otravná až namyšlená modelka (Bára), toť jsou asi 3 nejvýraznější soutěžící. Formát pořadu mě baví a na české poměry opravdu super show. Vítěz: ? - 80%.

• 19.4.2018  21:18

"Ve filmech nosí Drákula plášť a nějakej starej Angličan ho vždycky na poslední chvíli zažene křížem a svěcenou vodou. Ale všichni vědí, že ve filmech se toho nakecá... Ve skutečnosti to začalo až s Bladem, a s ním to i skončilo. My ostatní jsme k tomu jen dělali křoví." Snipes potřetí jako lovec upírů. Jeho herecké představení v roli Bladea mně bavilo. Byl drsný, temný a celkově je celá tato série jiná, než byste čekali u Marvelu. Má to stejnou šablonu jako předchozí díly, což znamená - dobré pěstní souboje a horší efekty. Příběh je jen o tom, že Dracula chce sejmout Bladea. "Já už jsem se tak narodil, mamrde." - "Mamrde? To se mi líbí." Tentokrát tu jsou navíc dvě hlavní postavy: Krásná lukostřelkyně Jessica Biel a vulgární Reynolds. "Hezkej, ne?" - "Záleží koho se ptáš, protože ten čokl má větší péro než ty!" - "A kdy tys tak, asi viděl moje péro, zkundy*sichte?" Tento díl je ze všech nejslabší. Dominic Purcell jako Dracula - nebyl dobrá volba. "Víte kdo je teď v Bílém domě?" - "Nějakej de*il." - 60%.

• 19.4.2018  11:39
    Blade 2 (2002)

"Zapomeňte na to, co si myslíte, že víte. Upíři existují. Narodil jsem se zpola, člověkem, zpola upírem. Říkají mi denní tvor. Mám všechnu jejich sílu, žádnou z jejich slabostí. Kromě žízně. Před 20 lety jsem potkal muže, který mně učil. Whistlera... Naučil mě, jak držet žízeň na uzdě. Naučil mě pravidla. Jmenuji se Blade." Snipes je zpátky ve své životní roli, kterou zde měl i Vašut. "Ku*va, pííí*a!" Příběh je o tom, že se Blade spojí s upíry, aby společně bojovali proti nové rase upírů. "Jsem Scat jako sr*t." V závěru to vytmaví samotnému Hellboyovi. "Umíš se červenat?" Líbila se mě amosféra a akce, nicméně efekty jsou opět horší... Vždycky když umře upír, tak ten rozpadající se trik. Verdikt: Jako fanoušek akčních filmů jsem velmi spokojen, protože Blade je jen - o akci. "Buď na blízku svým přátelům a nepřátelům ještě blíž." - 70%.

• 16.4.2018  13:43

"Po celá staletí hledal řád rytířů Templu bájné Jablko Ráje. Věřili, že neobsahuje pouze zdroj první lidské neposlušnosti, ale také samotný klíč ke svobodné vůli. Pokud by ho nalezli a rozluštili jeho tajemství, získali by kontrolu nad veškerou svobodou myšlení. V cestě jim stálo pouze bratrstvo zvané asasíni." Zabiják Fassbender do snímku náramně pasoval. Jako fanoušek herní série oceňuji všechny hopsačky a zfilmování 15. století. Potěšil příběh, který dával smysl a český dabing. Díky němuž jsem si vybavil první gamesku AC, protože tady i tam daboval hlavního hrdinu Martin Stránský. Film se nese po celou dobu ve vážném duchu, což jako chybu neberu. Co mi ale vadilo bylo to, že je dost scén potmně, takže jsem mnohdy viděl kulový. "Nač ta agrese?" - "Jsem agresivní člověk." Suverénně jedna z nejlepších herních adaptací. - 70%.

• 15.4.2018  23:15
    Blade (1998)

"Svět patří nám, ne lidem!" Wesley Snipes v dlouhém černém koženém kabátu porcuje upíry, kteří chtějí vyvolat boha krve. Akční hororová marvelovka, která má slabší efekty a tragického záporáka. Malej zakrslej Stephen Dorff mi tam vůbec neseděl. No, ale naopak Snipes se pro tuhle roli narodil. "Vždycky se najde nějakej idiot, kterej chce plavat proti proudu." Když pominu efekty, tak to má promakané souboje, které jsou dlouhé a je jich hodně. Jako milovník akčních filmů hodnotím vysoko, protože Blade je prostě akční film. - 70%.

• 15.4.2018  12:52

"Víš, tenkrát v tom taxíku... Myslel jsem, že jsem měl kliku, že jsem vyvázl živej. Teď myslím jinak. To tys měl kliku." - "Já jsem totiž velkej klikař." Stallone versus Banderas aneb mládí versus stáří. Dva zabijáci si jdou vzájemně po krku, toť vše. Příběh je hodně jednoduchý, ale atmosféra je působivá. Zážitek z filmu mi kazila Julianne Moore, která hrála doslova krávu. "Počkej tady." Nepočká. "Nejdeme tam, protože tam bude on." Jde tam sama. To je jen pár příkladů, kde jsem si řekl - "Bože to je kráva." Jinak Banderas jako ambiciózní vrahoun byl perfektní. Celkově se jedná o pohodový akční thriller, který je založen hlavně na silných hereckých výkonech. - 70%.

• 14.4.2018  10:13

Ari Haswari se vrací a chystá se zabít Gibbse. "Bála jsem se, že umřu dříve než..." Doslova šokující závěr. - 99,9%.

• 13.4.2018  22:06

"Dál už se jet nedá." - "Proč, proč ne?" - "Vždyť se podívejte. Je převrat!" - "Já nevidím, ty pitomče. Nemám oči!" Má to bejt pokračování filmu Desperado, nicméně já to tak nevidím. Tenkrát v Mexiku funguje jako samostatný film, který má s Desperadem společného asi jen Banderase. Ten tu hraje druhé housle a je zde minimálně. Hlavní postava je chameleon Johnny Depp, který zde intrikuje až vyvolá revoluci. Akce je tu pramálo a scénář nedává moc smysl. Rodriguez mne tímto filmem zklamal. Jednoduše řečeno to je dobře obsazená pič*vina. "Co chceš od života?" - "Svobodu." - 40%.

• 13.4.2018  12:25

NCIS a doktor Brad Pitt bojují proti plicnímu moru. - 99,9%.

• 12.4.2018  12:38

NCIS a kostra dívky v dodávce zdravotníka armády navrženého na vyznamenání za statečnost. - 99,9%.

• 11.4.2018  21:16
    Desperado (1995)

"Každý, koho jsem kdy zabil, byl něčí otec... něčí syn... něčí bratr." Banderas na začátku vybrnká Cancion del Mariachi, což je hrozně chytlavá věc. Pak si vezme bouchačky a jde pokosit hromadu padouchů. "Do prdele, co se to tam děje?!" - "To není video?" Cestu mu zkříží krásná Hayeková, která mu v knihkupectví vytáhne kulku z ramene. Poté celý film, tak nějak zkrášluje. "Vy hovada! Jaký je číslo telefonu do mýho auta?!" Padouši jsou zde také výrazní, což je další plus. Vrhač nožů Machete a Tarantino, který vypráví vtípek - o pochcaném barmanovi. Robert Rodriguez pochopil, že se špatnými herci dobrý film nenatočí. Obstaral si víc peněz a obsadil kvalitní herce. On sám se také zlepšil, protože akce zde je fantastická. Má to bejt pokračování filmu El Mariachi, nicméně ten film před tímhle vidět nemusíte. Desperado funguje jako samostatný plnohodnotný film. "Jsem muzikant a tohle je můj nástroj." - 80%.

• 11.4.2018  18:18

NCIS a případ mrtvých námořníků na civilní škole. - 99,9%.

• 10.4.2018  19:02
    Mariachi (1992)

"Ten den začal stejně jako jindy. Bez lásky, bez štěstí, bez svezení, bez změny." První snímek Roberta Rodrigueze, který měl velmi malý rozpočet, což jde na snímku vidět. Herci nemastní a neslaní, protože na lepší nebyli prachy. Nutno dodat, že většina herců zde snad nejsou ani herci, neboť jejich filmografii tvoří jen tento film. Akce zde také nikoho neohromí, je natočená nezajímavě a je jí tu hrozně málo. Příběh je trochu chaos a chvílemi jsem si říkal - o čem je vlastně je? O kytaristovi, kterého zabijáci mají za nepřítele a chtějí ho dostat, toť vše. "Chtěl jsem se jen stát mariachi, jako moji předkové. Ale město, které mi mělo přinést štěstí, mi přineslo prokletí. Přišel jsem o kytaru, ruku i dívku. Možná, že na kytaru si už nikdy nezahraju, ale se psem a zbraněmi... Jsem připraven na budoucnost." Je to nudné béčko a je to béčko ze všech béček nejbéčkovatěšjí. - 40%.

• 10.4.2018  13:34

NCIS a puddůstojnice, která záhadně zemře na psychiatrii. - 99,9%.

• 10.4.2018  00:17

NCIS a mrtvá námořnice, která usilovala o kariéru modelky a fotila slušné, ale přesto lechtivé fotky do různých časopisů. - 99,9%.

• 9.4.2018  19:31

"Hodní, zlý, extrémní a naprosto šílený. S tímhle týmem můžu pracovat." Vin Diesel po patnácti letech oprášil Xandera Cagea. Film se strašně moc snaží napodobit Rychle a zběsile. Xander tu má tým, který chce získat pandořinu skříňku, toť vše. Má to hodně špatný casting, neboť všichni herci jsou nevýrazní. Odstřelovačka se zeleným melírem, týpek co si počítá kolikrát boural (vypadá jako houmlesák.) či DJ, který měl bejt vtipnej. Nikomu z nich jsem nevěřil jejich role. Možná dobré charaktery, ale špatní herci. Seděla mi tam asi jen brejlatá Nina Dobrev. Akční scény jsou přehnané, ale to mně nevadilo. "Protohle žiju." Užil jsem si všechny i to bláznivé lyžování na začátku. Jako akční výplach to funguje a víc bych v tom nehledal. "Oh Happy Day." - 60%.

• 8.4.2018  21:44

"Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, čur*ci!" Tonda Blaník alias Masaryk 21. století, který nejde pro sprosté slovo daleko. Film si utahuje z prezidentských voleb a nešetří nikoho. Vadil mi tam ten šílený střih, ale jinak jsem se fakt bavil. "Tonda, Tonda, Tonda, Tonda to dá." Klus tomu nazpíval super song. Bartoš a Kalousek si udělají srandu sami za sebe. Kandidáti na prezidenta a mnoho událostí ve filmu byli reálná fakta. No, ale chce to brát s nadhledem, protože některé situace jsou zkrášlené a některé zcela vymyšlené. - 80%.

• 8.4.2018  14:08

"Tým výzkumníků paranormálních jevů a americké armády objevil roku 1944 na pobřeží Skotska podivného tvora. Ten tvor byl potají adoptován a žije nyní mezi námi. Miluje sladkosti a televizi. Krycí jméno: Hellboy." Ron Perlman podruhé v kostýmu čertíka. Pokračování má propracovaný scénář, v němž kromě zápletky (Zlosyn chce vyvolat peklo na Zemi.) dbá na postavy. Postavy se během filmu vyvíjejí a kromě toho, že nahlédneme do Hellboyovi duše, se dočkáme i zamilovaného mořského prsta. "Vím, že mě nemáte rád, ale mohl bych vám odebrat odznak." - "Já nikdy žádnej neměl.... Ale žádal jsem o něj často." Celkově oceňuji krásné outfity všemožných potvor. "Za to, co se stalo mému příteli, zaplatíš." - "Bereš šeky?" Je to akčnější a zábavnější než první díl. Jediné mínus je asi Selma Blair, protože je takzvaně antisexy. "Doktore Manningu, vyhulte mi můj ektoplasmatický schwanzstucker." - 80%.

• 8.4.2018  11:30

NCIS a případ balíčku obsahujícího lidské oči. - 99,9%.

• 7.4.2018  20:54
    Arrow - Série 5 (série) (2016)

Obsahuje spoilery: "Po pěti letech v pekle jsem se vrátil domů s jediným cílem. Zachránit své město. Dnes tuto válku vedu na dvou frontách. Ve dne vedu Star City jako starosta, ale v noci jsem někým jiným. Jsem něčím jiným. Jsem Green Arrow." Lučištník Stephen Amell proti zlému lučištníkovi, kterého pohání touha po pomstě. Prometheus byl skvělý záporák, nicméně i Lundgren podal slušný výkon. Série je živá, neboť se tam pořád něco děje. Tým Arrow nabral nové rekruty, což znamená nové postavy, nové příběhy. Hodně se to vrátilo ke kořenům, kde tým bojuje proti různým gengstrům a ruské mafii. "Jsem vždycky 10 kroků před tebou." Minimum přehnaností, takže to po většinu času působí realisticky. Velké finále, které přineslo mnoho rvaček, pořádný výbuch a Sladea Wilsona. Jsem nadmíru spokojen s touto série. - 99,9%.

• 7.4.2018  20:03
    Hellboy (2004)

"Drželo se to pět vteřin a stihlo naklást tři vajíčka." - "Ani mi nekoupil pití." Další filmek podle komiksové předlohy. Ron Perlman měl po padesátce, tak si střihl čertíka. Kostým Hellboye byl v pohodě a Perlman v něm omládl. Další zajímavá postava byl Kroenen, neboť měl dobrý outfit a styl. Jinak mně ve filmu nikdo jiný nedostal. "Nesnáším komiksy. Vždycky mi blbě udělají oči." Nejvíce jsem se nasmál, když Hellboy žárlil a doslova špehoval ohnivou dívku. Jinak mně ve filmu nic jiného nepobavilo. "Vem si ho. Je to strašnej negativista." Ve filmu nejsou tolik zobrazeny pocity hlavního hrdiny, což mi dost scházelo. Bylo to vlastně jen - o mlácení digitálních potvor. Čekal jsem víc, ale vyloženě zklamání nejsem, protože to mělo perfektní temnou atmosféru. - 60%.

• 7.4.2018  13:37

80%.

• 7.4.2018  13:34

NCIS je přivolána k vraždě mladé poručice jejíž sestra pracuje v nočním klubu. - 99,9%.

• 6.4.2018  00:01

"Darius Stone už neexistuje." - "Tak kdo jsem?" - "Nový agent XXX." - "To zní jako pornohvězda." Na začátku nám oznámí, že hrdina předchozího filmu je mrtvý. Jeho náhrada je příšerná, neboť Ice Cube mně nepřesvědčil, že je neporazitelný akční hrdina. Jediné, co jsem mu věřil bylo to, že má neustále chuť na hranolky a shaka. Nejhorší a nejvtipnější jsou scény s tankem, protože z nich čiší amatérismus. Scénář nedal tvůrci taky moc práce, neboť jde jen o to, že se někdo chce zbavit tajných agentů a pak spáchat atentát. "Každá válka jednou skončí, ale mí vojáci jsou věční." 1 hvězda za Dafoea, Jacksona a blonďatou mrchu Sunny Mabrey. - 20%.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24