SNCIS

SNCIS

okres Karlovy Vary
Velký filmový, seriálový a hudební fanoušek!:-D

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49
    • 26.5.2020  13:01

Obsahuje spoilery: "Kdy jsi byl naposledy nakupovat?" - "Minulý týden v Houstonu." - "A co sis koupil?" - "Aerolinky." Harlekýnská BDSM pohádka o sexuálně probuzené Popelce a jejím bohatém perverzním princi pokračuje! Film zůstává věrné svým tradicím. Johnsonová nadále ztvárňuje po uši zamilovanou holku, co neustále vrhá lačné a láskyplné pohledy. Dornan má pěkné tělo, které se neodváží zošklivit ani letecká havárie, a v pozadí hraje předělávka popového hitu. Erotické scénky působí všechny stejně. Jde v nich o trochu vyšperkovanou misionářskou polohu a příslušné hračky. Ve hře tady třeba sou i Venušiny kuličky. Dakota Johnson u toho má vždy výraz, jako kdyby na ni nastoupil Rocco Siffredi. Mihne se tu tajemná postava Bella Heathcote a Kim Basinger coby paní Robinsonová. Ta v útlém věku zasvětila Christiana Greye do tajů BDSM a v současnosti je jeho obchodní partnerkou. Bohužel ta tajemná i Basinger proplují filmem, aniž by stačily cokoli říct. Celkově dvouhodinová nuda bez pointy. - 40%.

• 25.5.2020  14:53
    50 odstínů vášně (2015)

Vykrádačka bijáku Padesát odstínů šedi s Cordelií Chaseovou. odpad!

• 25.5.2020  14:45

"Nedávej jí ho tam celýho. Nezaslouží si to!" Parodie na Padesát odstínů šedi. - 70%.

• 25.5.2020  13:58

Obsahuje spoilery: "Já se nemiluji. Já šu*ám a tvrdě!" Filmové zpracování bestselleru Padesát odstínů šedi od E. L. James. V příběhu je naivní panenská dívka Anastasia Steele, která touží po úplně normálním vztahu. Tu uhrane tajemstvím opředený miliardář Christian Grey. Ten úplně normální, ale není. Má fóbii z doteků, se ženami nespí v posteli a má S/M sklony. Je prezentován jako inteligentní, chladný, cynický a protřelý sadista, který si nad vším rád udržuje absolutní kontrolu. Film vykresluje vývin jejich vztahu, díky čemuž detailně uvidíme prdel i kozy Johnsonové, které se tady dost často kouše se do rtů. Největším problémem je tady to, že film se neřestně pouze tváří a nenabízí víc než tuctovou červenou knihovnu v soft erotickém BDSM obalu. Praktiky BDSM jako plácnutí přes zadek rukou či řemenem tady působí spíš humorně. Stejně jako smlouva o dominanci a podřízenosti. Oceňují titulní píseň Love Me Like You Do od Ellie Goulding. - 40%.

• 24.5.2020  22:52
    Cellular (2004)

"Dej mi svůj telefon, nebo ti rozbiju auto." - "To ne. Proč bys mi chtěl udělat něco tak hrozného?" - 70%.

• 24.5.2020  22:40
    D-Tox (2002)

"Na strašidla nevěřím." - "Proto, že si je ještě nepotkala." - 40%.

• 24.5.2020  22:35
    Creed (2015)

"Bojím se vzít si to jméno a prohrát... Říkali by mi podvodník... Falešnej Creed." - 60%.

• 24.5.2020  22:29

"Tam nemůžete jít." - "Narodil jsem se o šest týdnů dříve. Ani moje máma mě nedokázala zadržet. " - 70%.

• 24.5.2020  22:26
    Cliffhanger (1993)

"Zabiješ pár lidí a jsi vrah. Zabiješ milion a jsi dobyvatel. Přeber si to." - 80%.

• 24.5.2020  22:25
    Oscar (1991)

"Co si to za svini, že kradeš peníze z výpalného?" - 40%.

• 24.5.2020  22:22
    Kriminál (1989)

"Je mi jedno, kolik za tebe dostanu Drumgoole, protože ty nepřestaneš, dokud tu nebudu na doživotí..." - 80%.

• 24.5.2020  22:21
    Do útoku (1987)

"Když nevyhraješ, nevadí. Stále ti přece zůstane hrdost." - 60%.

• 24.5.2020  22:15
    Kobra (1986)

"Na světě je spousta psychopatů. Řekněte mi něco! Proč je prostě policie všechny nepochytá?" - "To řekněte soudci." - "Proč soudci?" - "My je chytáme, voni je pouštěj." - "Ale to je přece šílený!" - "To všechno řekněte tomu soudci." - 100%.

• 24.5.2020  22:11
    P.Ě.S.T. (1978)

"Jedinou účinnou odpovědí na organizovanou chamtivost jsou organizované odbory!" - 70%.

• 24.5.2020  20:48

Obsahuje spoilery: "Jestli se rozutečou, jdi po matce s dítětem!" Film o automobilovém závodu, kde se bodují přejetí lidé. ;) Je to drsný, brutální a nespoutaný. Moc nezáleží na tom, že některé efekty jsou poměrně jednoduché, stejně budete očekávat, koho auto sejme dalšího, jak maskovaný závodník Frankenstein vyřadí nějakého svého konkurenta a jak to vlastně celé dopadne. Závodí i mladičký Silvester Stallone a sexy blondýna Simone Griffeth, která zde ukáže jaké přednosti skrývá. - 60%.

• 24.5.2020  14:57

Obsahuje spoilery: "Není úkrytu!" Sylvester Stallone v klobouku a partička rebelů chystající odpálit nálož ve fabrice na opičí klece. Námět vybízel k zajímavému zpracování, leč bohužel. Tady je vidět, jak je film starý aneb sedmdesátkový look bijící do očí. Podruhé už si to nikdy nepustím. - 10%.

• 24.5.2020  14:29
    Čertí brko (2018)

Obsahuje spoilery: "Krucifix! Chytil jsem poezii." Čertí brko zapisuje všechny vaše hříchy, spravedlivě a neomylně! Jan Cina jako vynalézavý čert a Judit Bárdos coby nejhodnější žena bez hříchu. Čertí osazenstvo v čele s Ondřejem Vetchým bylo též vybráno šťastně. Herci tady zpívané písně, které oživují celý děj. Plus film má bohaté a barevné kostýmy. Oproti jiným pohádkám má tato obrovský přesah i do normálního života a moudrý divák by si z ní měl vzít ponaučení. Přeci jen nám tady do té milé romantiky vpadnou zfalšované volby a lid volající po novém hlasováním, který se umlčí pivem s buřtem zdarma. Celkově slušná podívaná, která neurazí a zabaví celou rodinu. - 70%.

• 23.5.2020  20:51

"Pověz mi, Alenko, proč je havran jako psací stůl?" - 40%.

• 23.5.2020  20:14

Obsahuje spoilery: "Obyčejný muž udělá nemožné, aby zachránil svou ženu." - "Můj manžel není obyčejný muž!" Bitka s gorilím samcem nebo útěk před hrochem aneb dobrodružný western s CGI zvířaty! Výpravný dobrodružný film bez nápadu, kde hrdinové zábavní nejsou. Tenhle Tarzan je prostě otravně nudný. Snadno odhadnete, co se stane za chvíli, postavám chybí hloubka a džungle a zvířata v ní působí uměle. - 1* za přítomnost Margot Robbie. - 20%.

• 21.5.2020  16:22
    Kick-Ass 2 (2013)

Obsahuje spoilery: "Kde je zbytek týmu?" - "Doktor Gravitace má chřipku a Vzpomínka na Tommyho dostala lístky na muzikál." Kick-Ass 2 je ve všech ohledech slabší imitací prvního dílu. Nedostáváme nic vyloženě nového, jen více téhož. Můžete se zde těšit na věčně domláceného Nářeze, hláškující Zabijačku, dvě party pitomců v kostýmec a koule, na kterých visí pes. Sotva pubertální Chloë Grace Moretz, která sprostě nadává a usekává lidem končetiny znovu celý film táhne. Podtrženo sečteno slabší eRkovej ku*evskej nám*d! - 70%.

• 21.5.2020  15:52

Obsahuje spoilery: "Podívej na ten bordel. Takový krve!" - "To jsem neudělal já. Udělali si to navzájem." - "Takže jsi nikoho nezastřelil?" - "No, pár lidí možná jo." ;) Návrat po sedmnácti letech k dvojici miamských policistů i stylu Michaela Baye. Zvraty jak z mexické telenovely se tu snoubí s akční složkou a humorem, který je založen na vzájemném špičkování. NEČEKANÉ, ŽE? Střih je rychlý, hudba duní, tempo je dynamické! Honičky, přestřelky, kontaktní souboje i výbuchy WOW! Finální scény jsou natočeny tak perfektně a dokonale, že opravdu není možné najít na nich sebemenší chybu. Dvojice Will Smith a Martin Lawrence společně skvěle funguje i po takové době. Tady se mi strašně líbila i Vanessa Hudgens. - 100%.

• 20.5.2020  19:52
    Italský hřebec (1970)

Obsahuje spoilery: "Miluji, jak hladí moje bradavky." Tehdy neznámý Sly, si zřejmě chtěl přivydělat a klesl na takovou úroveň, že šel do porna. I když toto je spíše erotický film než porno. Jinak je to neuvěřitelně nudné, nesmyslné a o ničem... odpad!

• 20.5.2020  17:15

"Všichni si myslí, že vrahové jsou upíři, kteří vylézají v noci, ale nic není dál od pravdy. Vypadají jako zcela normální lidé. Každý z vás se kdykoli může stát vrahem." - 20%.

• 20.5.2020  16:57
    Don Jon (2013)

"V životě mi ve skutečnosti záleží jen na pár věcech. Na mým těle, na mým bejváku, fáru, rodině, na chození do kostela, na mejch parťácích, na roštěnkách a na pornu!" - 60%.

• 20.5.2020  16:53

"George Washington byl černošská lesba!" - 60%.

• 20.5.2020  16:38

Obsahuje spoilery: "Slyšela jsem od spousty právníků, že je dobré udržovat si od svých klientů odstup. Odstup je zdravý. Ale od té doby, co s tebou pracuju, vím, že je to kravina. Všechny si je pouštíš k tělu. Máš je rád jako svou vlastní rodinu. A když ublíží rodině, ublíží i tobě." Emotivní film podle skutečné události o osvobození neprávem odsouzeného. Nebudu se tu moc rozepisovat, je to super a hraje tu Jamie Foxx, Brie Larson a Michael B. Jordan. - 80%.

• 20.5.2020  15:43
    Kick-Ass (2010)

Obsahuje spoilery: "Co to s tebou je, člověče? Chceš zemřít pro nějaký kus hovna? Seš ty normální?" - "Tři šupáci proti jednomu, zatímco se ostatní dívaj?! A ptáš se, co je se mnou špatně?! Jo, radši bych umřel!" Vždycky mi bylo divné, proč to přede mnou nikdo nezkusil. Komiksy vyprávějí o tolika superhrdinech. "Proč se je nikdo nepokusil napodobit?“ Takhle nějak se ptá ve filmu teenager Aaron Taylor-Johnson, který jednoduše navleče elasťáky a začne čistit ulice. Přitom se seznámí s rádoby Batmanem Nicolasem Cagem a jeho dcerou třináctiletou Chloë Grace Moretz. Ta ztvárňuje chladnokrevnou Zabijačku s drsnou hláškou vždy na jazyku a nabroušenou kudlu v ruce. Její hrdinka je naprosto skvělá. ;) Obraz překypuje sytými barvičkami a dokonce i kamera vytváří dojem, že sledujete rozpohybovaný komiks. Hlavní linií filmu jsou trable s dospíváním, láska a nadšení pro komiksy našeho hrdiny Aarona. Tato základní linie se prolíná s akcí připomínající film Kill Bill. Dále je film plný narážek na všemožné komiksové postavy, plný nadržené masturbující mládeže a geeků. Film vás mnohokrát rozesměje a akční scény si zamilujete, stejně jako Chloë Grace Moretz. - 100%.

• 19.5.2020  14:43

"Nejde to jen říct. Musíš to cítit uvnitř sebe. Když chcete hrát rock, musíte porušit pravidla. Musíte se naštvat na člověka a tím jsem teď já. Přesně tak, já jsem ten člověk, tak kdo má odvahu mi to vytmavit? Kdo mi to nandá?" - 50%.

• 19.5.2020  13:59

Obsahuje spoilery: "Co je to za židli? Z jakého materiálu to vyrábíte!? "- "Z oceli..." Originální nápad, který mě při prvním sledování nadchl a při opakovaném znovu dostal. Jack Black je povrchní vůl, jehož u žen zajímá pouze a jenom vzhled. Jednoho dne uvízne ve výtahu s člověkem, který z něho spraví člověka, který uvidí pouze vnitřní krásu všech. Někteří krásní lidé pro něj ztrácejí atraktivitu, protože uvnitř nemají nic krásného. Naopak obyčejní, skromní, dobrosrdeční lidé jsou krásnější, protože pravá krása je uvnitř. Black se díky tomu zamiluje do stokilové Rosemary, kterou vidí jako Gwyneth Paltrow. Ta tu ukáže prdelku v tangách či nám prozradí jaké nosí kalhotky. Přiznám se, že Gwyneth Paltrow nepovažuju za nějak hezkou herečku, ale tady jí to sluší moc. Navíc ta její prdelka. :D Jinak prostě komedie, která díváky upozorňuje na jednu pravdu že člověk se má posuzovat ne podle fyzické krásy, ale podle krásy vnitřní. - 100%.

• 18.5.2020  21:59
    Na nože (2019)

Obsahuje spoilery: "Je to pro tebe to nejlepší!" Daniel Craig jako soukromý detektiv, který vyšetřuje záhadného úmrtí autora detektivek. Rozhodně nečekejme nějakou dechberoucí podívanou. Upřímně, to jsem od filmu ani já nečekal. Proč dávám jen 1*? Protože se v půlce filmu dozvíme, že se stařík podříznul sám a celý film se jen kecá a kecá. KDO TO UDĚLAL? Tedy neřešíme. Plus ještě že máme ty popisky, jinak bych fakt netušil, že jsem viděl krimi komedii. :D Tady se není čemu smát! - 20%.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49