SNCIS

SNCIS

okres Praha
Velký filmový, seriálový a hudební fanoušek!:-D

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 14.10.2018  17:37

"Proč mu říkáte Predátor?" - "Podle všeho svou kořist stopuje, využívá jejích slabin. Vypadá to, že si to užívá. Je to pro něj hra." - "To není predátor, ale lovec. Predátor loví pro přežití." - "Prostě jsme hlasovali a Predátor zní líp!" Má to různorodé charaktery. Je to akční a vtipné. "Pí*a." - "Řekls, že jsem pí*a?" - "Řekl jsem, že jsi číča." Neschází původní soundtrack. Je to napsané tak, že nevíte kam směřuje ani se to nedá odhadnout. Efekty standardní moderna, ale nebojte se - digibordel to není. Já nemám důvod hanit tento film, protože se mi moc líbil. "Co to je?" - "To je můj nový oblek... A je v mojí velikosti." Nechápu to malé hodnocení, takže dávám plný počet. Blackovi tleskám za originální scénář a parádní zpracování. - 100%.

• 13.10.2018  21:55

"Do prdele! Ten je falešný, takže jsem jí dala ten pravej." - "Ty jedna pitomá krávo..." Děj se točí okolo drahého prstenu, který chce Thurmanová ukrást. Herci zde špatní nejsou. Maggie Q jako brutální vražedkyně či Sofía Vergara, která hrála hollywoodskou hvězdičku - ok. Bohužel měli málo prostoru. + V českém znění zněla Vergara jako chlap. Pokud bych to měl zjednodušit: Akce minimum, vtip skoro žádný, příběh jednoduchý a napohodu obsazení, které rejža nezmákl. Celkově je největší chyba, že to točil James Oakley. - 30%. P.S: Pokud chcete nový film o zlodějích, tak Debbie a její parťačky.

• 13.10.2018  21:00

Všechny scény s Pavlem Křížem - trapárna. Renč chtěl asi vytvořit zábavnou komedii, o svobodné matce. No, ale nepovedlo se... Nejlepší na tom je část, kde Issová ukáže bradavky. - odpad!

• 13.10.2018  20:06

"Ne aby sis tam půjčoval." - "Na pohřbu ti půjčí každej." Jednoduchý český film o rozpadajícím se manželství. Není to teda nic originálního, ale na odreagování to stačí. "Suším houby." - "Houby? Vždyť ještě nerostou." - "A já je suším, tak vidíš jak mám těžkej život?" Utkvělo mi v hlavě: 1.Song Věčně nevěrná od Xindla X. 2. Natalia Germani a její postavička. "Chcem, aby si ma pomiloval ako hasič!" 3. Staříci na houpačce. "80 korun." - "Cože?" - "Tam bylo napsáno, že 30." - "Noční příplatek." - 60%.

• 13.10.2018  19:37
    Poon Raider (2018)

Poon Raider aneb pornoverze filmu Tomb Raider s Vikanderovou. Co k tomu dodat? Snad jen to, že Kimmy Granger je desetkrát hezčí, než Alicia Vikander! Umí deepthroat, mrd*čku prožívá a v kostýmu je rajcovní. Má to prima promo, které je i ve zdejší galerii. Dle mého názoru je to lepší než letošní film. - 80%.

• 8.10.2018  16:32
    Venom (2018)

"Skočíme? Posero!" Od začátku nic moc. První hoďka filmu je utahaná, ale ženám se bude líbit. Proč? Protože je to romantika. Jako celek to působí nedodělaně. "Řekl jsi, že jsem parazit?" Dialogy pubertální a scénář jakoby se psal za pochodu. Závěrečná animovaná bitka pak doslova stojí za ho*no. Podtitulková Scéna 1: Nic neříkající sekvence s Harrelson. Podtitulková Scéna 2: Navnadění na film Spider-Man: Paralelní světy. Po dokoukání jsem měl jasno. Venom je zkrátka dětská verze Deadpoola. - 40%. P.S: Byl to průser, ale Hardy stojící před zeleným plátnem si 2 hvězdy zaslouží.

• 2.10.2018  20:53
    Sima - Spolu (hudební videoklip) (2018)

"Srdce mi opäť búcha, keď sme spolu. Iba ty a ja, raz hore a raz dolu. Sused zvoní, mmm, tak dnes ma smolu. Moj životný film a ty v ňom máš hlavnú rolu." Obrovsky chytlavá věc, která během léta 2018 běžela na Óčku nonstop. - 90%.

• 29.9.2018  22:34

"Zavřeli jsme OASIS v úterky a čtvrtky. Vím, že to vypadá jako hloupý tah, ale lidé potřebují strávit víc času ve skutečném světě. Protože jak řekl Halliday... realita je jediná věc, která je skutečná." Příběh: Sbírají se klíče, aby se vyhrála hra. Je to víc animovaný než hraný film. Celkově mi přišlo, že koukám na Lets Play nějaké online hry. "Netrpíš, nehraješ." Ani se mi nechce věřit, že to má na svědomí Spielberg. - 40%.

• 28.9.2018  22:31

Co potřebujete znát k přežití. Nestvůra je slepá a útočí na zvuk. Tak trochu němý film, neboť se tam hovořící znakovou řečí. Je to nízko rozpočtový film, kde hraje režisér hlavní roli... Jeho žena mu přicmrdává a žádný jiný herec tam není. No, takže vlastně celej film tvoří dva herci. Bubáci jsou tvoření digitálně a vypadají jako zmutovaní pavouci. Děj: Když jsi hlučný, tak tě pavouk najde a zabije. Otázky: Kde se tu vzali? Co chtějí? Proč? To se nedozvíte ani na konci filmu. Verdikt: Vidím to jako jednoduchý televizní film, který si chce hrát na něco víc. "Buďte tiše a přežijete!" - 50%.

• 25.9.2018  22:43

"Udělala jsem všechno, co jste chtěli." - "Naopak. Nesplnila jsi žádný můj úkol. Ale nadřízení mají jiný názor." V popisku žánr chybí erotický!!! "Opí*áš mě, nebo ne? Nic? Škoda." - "Sv*ně." Jennifer Lawrence ve spodním prádle, bikinách, ukazující bradavky, znásilněná, mučena či ve škole pro ku*vy. To jediné mi uvízlo v hlavě. Film si užijí především ženy, neboť je tam i romantická dějová linka. Pro mě to byla zíváčka, která měla i příliš komplikovaný děj. "Zabila jsi mě." - "Nevedla jsem si dobře, strýčku?" - 50%.

• 25.9.2018  16:40

"Byl bys nadšenej." Dívčí verze Dannyho parťáků je tady. Ve filmu je to samá kočka, takže se na to příjemně kouká. Nejvíce zaujala Hathaway a Blanchett. Sranda ovšem byla i s heckerkou Rihannou. A o co že to vlastně jde? Dámy se rozhodli ukrást drahocenný šperk... To je celá zápletka. Nepadají tam sprostá slova a je to klidné, ač dějové místy hodně nerealistické. No, ale ruku na srdce, který americký film je? Je to film na pohodu, který předloze nedělá žádnou ostudu. - 70%. P.S: Doufal jsem, že se Clooney objeví alespoň v jednom záběru.

• 25.9.2018  12:12

Jedná se o cover písničky Tančíš Sama od Petra Muka. Je to píseň, kterou nikdo nepřekoná... Originál je jen jeden, ale snaha byla. - 50%.

• 23.9.2018  22:02
    Kazišuci (2018)

"Radši 10 šulínů než 1 hořká tyčinka." Námět to mělo dobrej, nicméně scénář a celkové zpracování stojí za ho*no. 2 hvězdy za 2 vtipné situace. 1. John Cena pije chlast análním otvorem. 2. Ústřední trojice se dostane mezi nahý pár, který hraje slepou bábu. Leslie Mann: "Já jsem jí porodila... Ona žila ve mně... V mým těle." John Cena: "A Kayla ve mně... Jo, rostla v mejch kou*ích... A já jí pak pustil do Marcie... Je to pro nás stejné." Myslím si, že se to dalo zpracovat mnohem lépe. - 40%.

• 23.9.2018  19:58

"Jenom mu ukážu fotku své rodiny a řeknu mu aby se mi omluvil... Nikdo se mi totiž neomluvil." Schwarzenegger v trochu jiné poloze než jsme zvyklí. Není to akční ani komedie! Je to psychologické drama o chlápkovi, který přijde o rodinu a zhroutí se mu svět. Je to klidné až utahané, ale má to dechberoucí závěr. Přiznávám se k tomu, že takovéhle kousky nevyhledávám. Tento jsem zkouknul jen proto, že tam hraje Arnie. - 70%.

• 23.9.2018  13:57

Odfláknutý scénář, nesympatičtí herci a efekty mi přišly nedotažené. Nejhorší film ze světa Star Wars, který byl vytvořen aby si studio Disney namastilo kapsy. Trošku nechápu zdejší hodnocení. Jen proto, že je to Star Wars, tak 4 nebo 5 hvězd? Za co? Není tam žádná zapamatovatelná scéna, žádná akce či záběr, který by mě dostal a uvízl mi v hlavě. 1 hvězda za přítomnost žvejka (Chewbacca) a Daenerys Targaryenovou. 10%.

• 23.9.2018  12:53
    Deadpool 2 (2018)

"Posranej Wolverine! Nejdříve se opičí tím, že natočí nepřístupný film... A pak ten chlupatej parchant zvedne laťku tím, že umře. Dement. Jenže víš co, Wolvíku. Já v tomhle filmu taky umřu." Sjetej Spider-Man je zpátky. Stručně řečeno je to pohodový film, kde je kontroverzní humor a nadupaná akce. Efekty jsou vymazlené a herecké výkony fenomenální. "Jsi tak drsnej. Určitě tě nevydali v DC Comics?" Josh Brolin jako Cable ukradl téměř celý film pro sebe. Byl velmi výrazný a to v každém záběru. "Co jsi zač ?" - "Jsem Batman!" Jinak se film nesmí brát moc vážně. Je to místy až parodie, která si utahuje z komiksových filmů či filmů všeobecně. "Jmenuji se Deadpool a jsem X-Men." - "V zácviku." Daleko lepší než díl první. Leitch natočil po Johnu Wickovi další pecku. - 100%.

• 21.9.2018  21:15
    Barbar Conan (1982)

"Crome, nikdy jsem se k tobě nemodlil, nemám na to dar. Nikdo, ani ty sám, si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří, nebo zlí lidé, za co jsme bojovali, nebo proč jsme zemřeli. Jediné, na čem záleží, je, že dva stáli proti řadě nepřátel, na tom záleží! Udatnost tě, Crome, těší. Splň mi tedy jedno přání - dopřej mi pomstu! A jestli neposloucháš, táhni do horoucích pekel!" Triky jsou trochu slabší (Oživování Conana působí i směšné.), nicméně je to rok 1982. Kostými, exteriéry, hudba, charaktery - fantazie. Příběh je klasické klišé. Zabili mu rodiče a odvlekli ho do tábora, kde vyrostl a pak, se vydal se na cestu pomsty. Přesto je to ale skvělé! Je to kultovní fantasy, kde Schwarzenegger ukazuje své vypracované tělo a láme kosti. - 80%.

• 19.9.2018  20:52
    Dexter (TV seriál) (2006)

Obsahuje spoilery: "Dnešní noc je onou nocí." Seroš o sociopatovy, který nakonec začne cítit. "Abso - ku*va - lutně!" Po dějové stránce nelze nic vytknout. Postavy i Dexter se vyvíjely. Každá série měla svého padoucha. Můj nejoblíbenější byl Jordan Chase, který byl v 5 sérii. To je dle mého názoru i série nejlepší. Herecké obsazení: V celém seriálu jen 1 takzvaná modelka ( Yvonne Strahovski ). Jinak průměrné vzhledy, průměrní herci. Nejvýraznější byla sprostá Jennifer Carpenter, která slovo "ku*va" pronesla i na smrtelné posteli. Formát seriálu: Dá se říct, že je to obyčejná kriminálka, která se soustředí většinou na sériové vrahy. Originální je na tom jen to, že ty vrahy chytá jiný vrah. Nečekejte žádné nechutnosti, protože je to tvořené tak, že by to mohli vysílat třeba v 10 dopoledne. I když se tam vesměs jen brblalo, tak to mělo temnou atmosféru a soundtrack. Mně osobně se to vesměs líbilo, ale podruhé se na to nepodívám. Hodnotím 4 hvězdami 70% pro řezníka z přístavu. R.I.P Dexter Morgan.

• 28.4.2018  22:50
    Soudce Dredd (1995)

"Já jsem zákon!" Sly jako méně známý komiksový hrdina, který slouží jako policista, žalobce, soudce a vykonavatel trestu. "Věděl jsem, že to řeknete." Má to velmi mizerný děj: Na Dredda někdo hodí zločin, který nespáchal. Dredd se pak snaží očistit své jméno. Je to mizerně natočené: Příklad 1 Kanibalové vs Dredd. Příklad 2 finálový souboj. Co to bylo? Nic jsem z toho neměl, neboť to byl střih a střih a Sly vyhrál, aniž by někomu vrazil pěstí. Kostýmy jako z nějaké pornoparodie. Jednoduše řečeno Danny Cannon je břídil. V porovnání s Demolition manem, který byl originální je Dredd sra*ka. "Soud je u konce." - 10%.

• 23.4.2018  20:47

"Johne Spartane, máte pokutu jeden kredit za porušení morálního statutu!" Švadlena Stallone versus nelítostný zabiják Snipes. Akční sci-fi odehrávající se v roce 2032. Režisér i scénáristé se drželi při zemi, když tvořili rok 2032. Nemusíte se tedy bát vesmírných lodiček a hromady digitálních triků. V roce 2032 se trestá za sprostá slova, auta se řídí sama, nepoužívá se toaletní papír, nesexuje se, nejsou zbraně a skoro všichni jsou mírumilovní. "Šílenec chytá šílence." Změní se to, když se v tom roce ocitne zločinec a polda z devadesátek. "Vražda. Smrt. Zabití." Olovem, pěstmi ani hláškami se tu nešetří. "Je ti zima? Nebo se mě bojíš?" Je to hodně nápadité a není to nudné. Nejvíc mě rozesmála sex scéna mezi Stallonem a Bullockovou. "Zkusme to postaru... Myslím - šou*tání, divočinu, mambo, šuky-šuky." Je to poctivá stará akční podívaná. - 90%. P.S: Jednu věc bych ale chtěl vědět. Jak sakra fungujou ty tři mušle?

• 22.4.2018  10:54

"Jak těžké může být zabít deset lidí? Můžete jich aspoň, pár zranit? Jste k ničemu!" Gibson jako bývalý člen postradatelných na opačné straně barikády. Jeho výkon byl ok, ale závěrečná bitka Stallone versus Gibson zklamání. Celkově oproti dvojce je zde akce průměrná. Sly přitáhne do příběhu i omladinu, nicméně nadšený jsem nebyl, ale spíše mi tam překážela. Proč? Možná proto, že to byli nezajímavý herci, kteří ve finále měli minimum prostoru. "Dejte mi práci! Umím jen zabíjet lidi! A dělám to velmi dobře!" Banderas, kterému se po celou dobu filmu nezavřela huba - byl asi jediné plus. Málem bych zapomněl na vrhače nožů Snipese. "Za co tě dostali?" - "Daňové podvody." Ten krásně zapadl do týmu. Jinak to nic nového nepřineslo a ve srovnání s bezchybnou dvojkou je to velké fiasko. "Tváříš se jako pyšnej, dementní taťka." - "To slovo dementní sis mohl odpustit." - "To byl kompliment." - 50%.

• 21.4.2018  16:59

"A kdy se vrátíš?”" - "Možná brzy, možná nikdy. Možná si zkusím zařídit nový domov." - "A na koho mám teď dorážet?" - "Najdeš si někoho z jiné menšiny." Z tohohle filmu přímo čiší testosteron. Hvězdy akčních filmů jako Schwarzenegger "Já se vrátím.", Willis "Yippee-ki-yay, šmejde!", Norris "Slyšel jsem, že tě kousla kobra královská." - "Jo, a po pěti dnech mučivé bolesti ta kobra umřela." či Stallone "Odpočívej po kouskách." - bojují bok po boku! Záporáka ztvárnil Jean Kláda na kterého jsem alergický! Ale světe, div se tady mi navadil. Závěrečná bitka, kde mu Stallone rozkope hubu byla bezchybná. Nejlepší role Van Damma, o tom žádná! Příběh je v podstatě o pomstě. "Jaký je plán?" - "Vystopovat, najít, zabít." Na nic si to nehraje stará garda, která kosí nepřátele hlava nehlava. O tom to je a to dostanete, když dáte filmu šanci. Nejvíce prostoru měl znovu Stallone, jelikož to je jeho projekt, tak se není čemu divit. Jinak je to poctivý akční výplach, kterému těžko něco vytknout. - 100%. P.S: Čas na nikoho nečeká... pokud to není Chuck Norris.

• 20.4.2018  23:35

"Oni mají malou armádu. A my máme... čtyři a půl chlapa." Má to špatný název, neboť 90% filmu je pouze Stallone, kterému vypomáhá Statham. Vhodnější název - Návrat Johna Ramba. "Co má za problém?" - "Chce se stát prezidentem." Schwarzenegger a Willis pouze v jedné krátké scéně, což mi vadilo, neboť jsem se na ně těšil. "Porazil bych ho." - "Samozřejmě." Ze staré gardy má pak ještě trochu prostoru Lundgren a Li. Po akční stránce je to fajn. Příběh je o tom, že Sly chce svrhnout diktátora, aby zachránil jednu fenku. "Já jsem tady vůdce!" - "Jste blb s rádiovkou." Celkově jsem ale zklamaný, neboť jsem se těšil na starou gardu, která bude kosit nepřátele hlava nehlava! Místo toho jsem dostal, jak už jsem tady jednou psal - Nového Ramba. - 60%.

• 20.4.2018  10:49

"Ó, Jacku. Jsi tak krásně hnusný, rány se otevírají a hnis prýští!" - "Děkuji vám. Mnohokrát vám děkuji." Dalo by se říct, že je to Grinch naruby. Sympatický kostlivec objeví krásu Vánoc a zamiluje si je, a tak se rozhodne uspořádat si je po svém. Burtonúžasná představivost. "Jacku? Jsi doma? Nesu plány na příští Halloween. Potřebuji je s tebou probrat, ať se do toho můžeme pustit. Jacku, prosím. Jsem jen zvolený úředník. Sám přemýšlet neumím!" Má to Burtonův námět, atmosféru i vzhled. Bohužel písničky mi časem přišli, že jedou na stejnou melodii. Chci tím říct, že jsem se okolo 40 minuty začínal trochu nudit. Mezi animovanými filmy je tento král, neboť je to skutečně dobře zpracovaný. Když to vezmu jako celek ( Příběh, písně, animace. ), tak to nic extra není. "Musí existovat logické vysvětlení těch podivných Vánoc." - 60%.

• 19.4.2018  22:04
    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018)

Česká verze - Kdo přežije je zpět! Moderátor: Ondřej Novotný je sympaťák a já s ním problém nemám. Hry a soutěže: Tentokrát těžké alespoň ty před sloučením. Soutěžící: Je to znovu různorodý matroš! Poměrně hezké dívky vytvoří ženskou alianci. Drobný brejloun (Radim) intrikáří a dělá show napínavou. Vousatý plešoun (Dominik), kterého kmen doslova uctívá, protože ho považují za velkého šéfa. Otravná až namyšlená modelka (Bára), toť jsou asi 3 nejvýraznější soutěžící. Formát pořadu mě baví a na české poměry opravdu super show. Vítěz: ? - 80%.

• 19.4.2018  21:18

"Ve filmech nosí Drákula plášť a nějakej starej Angličan ho vždycky na poslední chvíli zažene křížem a svěcenou vodou. Ale všichni vědí, že ve filmech se toho nakecá... Ve skutečnosti to začalo až s Bladem, a s ním to i skončilo. My ostatní jsme k tomu jen dělali křoví." Snipes potřetí jako lovec upírů. Jeho herecké představení v roli Bladea mně bavilo. Byl drsný, temný a celkově je celá tato série jiná, než byste čekali u Marvelu. Má to stejnou šablonu jako předchozí díly, což znamená - dobré pěstní souboje a horší efekty. Příběh je jen o tom, že Dracula chce sejmout Bladea. "Já už jsem se tak narodil, mamrde." - "Mamrde? To se mi líbí." Tentokrát tu jsou navíc dvě hlavní postavy: Krásná lukostřelkyně Jessica Biel a vulgární Reynolds. "Hezkej, ne?" - "Záleží koho se ptáš, protože ten čokl má větší péro než ty!" - "A kdy tys tak, asi viděl moje péro, zkundy*sichte?" Tento díl je ze všech nejslabší. Dominic Purcell jako Dracula - nebyl dobrá volba. "Víte kdo je teď v Bílém domě?" - "Nějakej de*il." - 60%.

• 19.4.2018  11:39
    Blade 2 (2002)

"Zapomeňte na to, co si myslíte, že víte. Upíři existují. Narodil jsem se zpola, člověkem, zpola upírem. Říkají mi denní tvor. Mám všechnu jejich sílu, žádnou z jejich slabostí. Kromě žízně. Před 20 lety jsem potkal muže, který mně učil. Whistlera... Naučil mě, jak držet žízeň na uzdě. Naučil mě pravidla. Jmenuji se Blade." Snipes je zpátky ve své životní roli, kterou zde měl i Vašut. "Ku*va, pííí*a!" Příběh je o tom, že se Blade spojí s upíry, aby společně bojovali proti nové rase upírů. "Jsem Scat jako sr*t." V závěru to vytmaví samotnému Hellboyovi. "Umíš se červenat?" Líbila se mě amosféra a akce, nicméně efekty jsou opět horší... Vždycky když umře upír, tak ten rozpadající se trik. Verdikt: Jako fanoušek akčních filmů jsem velmi spokojen, protože Blade je jen - o akci. "Buď na blízku svým přátelům a nepřátelům ještě blíž." - 70%.

• 16.4.2018  13:43

"Po celá staletí hledal řád rytířů Templu bájné Jablko Ráje. Věřili, že neobsahuje pouze zdroj první lidské neposlušnosti, ale také samotný klíč ke svobodné vůli. Pokud by ho nalezli a rozluštili jeho tajemství, získali by kontrolu nad veškerou svobodou myšlení. V cestě jim stálo pouze bratrstvo zvané asasíni." Zabiják Fassbender do snímku náramně pasoval. Jako fanoušek herní série oceňuji všechny hopsačky a zfilmování 15. století. Potěšil příběh, který dával smysl a český dabing. Díky němuž jsem si vybavil první gamesku AC, protože tady i tam daboval hlavního hrdinu Martin Stránský. Film se nese po celou dobu ve vážném duchu, což jako chybu neberu. Co mi ale vadilo bylo to, že je dost scén potmně, takže jsem mnohdy viděl kulový. "Nač ta agrese?" - "Jsem agresivní člověk." Suverénně jedna z nejlepších herních adaptací. - 70%.

• 15.4.2018  23:15
    Blade (1998)

"Svět patří nám, ne lidem!" Wesley Snipes v dlouhém černém koženém kabátu porcuje upíry, kteří chtějí vyvolat boha krve. Akční hororová marvelovka, která má slabší efekty a tragického záporáka. Malej zakrslej Stephen Dorff mi tam vůbec neseděl. No, ale naopak Snipes se pro tuhle roli narodil. "Vždycky se najde nějakej idiot, kterej chce plavat proti proudu." Když pominu efekty, tak to má promakané souboje, které jsou dlouhé a je jich hodně. Jako milovník akčních filmů hodnotím vysoko, protože Blade je prostě akční film. - 70%.

• 15.4.2018  12:52

"Víš, tenkrát v tom taxíku... Myslel jsem, že jsem měl kliku, že jsem vyvázl živej. Teď myslím jinak. To tys měl kliku." - "Já jsem totiž velkej klikař." Stallone versus Banderas aneb mládí versus stáří. Dva zabijáci si jdou vzájemně po krku, toť vše. Příběh je hodně jednoduchý, ale atmosféra je působivá. Zážitek z filmu mi kazila Julianne Moore, která hrála doslova krávu. "Počkej tady." Nepočká. "Nejdeme tam, protože tam bude on." Jde tam sama. To je jen pár příkladů, kde jsem si řekl - "Bože to je kráva." Jinak Banderas jako ambiciózní vrahoun byl perfektní. Celkově se jedná o pohodový akční thriller, který je založen hlavně na silných hereckých výkonech. - 70%.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25