SNCIS

SNCIS

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 19.2.2018  20:50

Jedná se o pornoparodii na populární seriál stanice CW Supernatural. Konkrétně film paroduje epizodu The French Mistake (S06E15). Příběh: Upírka zaútočí na nepřipravené bratry Winchestrovi, které zachrání anděl Castiel, když je během útoku přenese do alternativního vesmíru, kde pracují v pornoprůmyslu. - 100%.

• 19.2.2018  18:28

To nejlepší, co přinesla pohádka Tři bratři. "Když si tě, dívko, představím, jak tam spíš, spánkem jak smůla lepkavým chci být blíž. Neví se kdy, však ví se kam mám se dát já tě z té smůly vysekám, mám tě rád." - 100%.

• 19.2.2018  17:57

"Mohla jsem ti dát celý svět." - "Jeden svět nestačí." - "To je hloupý výrok." - "Rodinné moto." V pořadí 19 bondovka! Švihák Brosnan potřetí jako 007. Tahle bondovka má všechno. Bondgirl: Jak doktorka Denise Richards, tak unesená Sophie Marceau byli krásné. "Nemá cenu žít, pokud necítíte, že žijete." Záporák byl opravdu povedený, ostatně jako celý příběh filmu. Tady doslova akce střídala akci, která byla perfektně natočená. Nemám co vytknout, bavilo mě to moc. - 100%.

• 18.2.2018  13:38

"Hej, koukej se mi do očí." - "Pardon." - "Pardon? Vypadám snad jako tvůj učitel z vejšky? Od teďka mě budeš oslovovat pane." Na tento akční film s Keatonem jsem se moc těšil. Po jeho shlédnutí jsem, ale zklamaný. Akční sekvence byli točené dost nudně, herci naprosto nezajímavý, a finále ve mně nic nezanechalo. Téma filmu bylo dobré, tak jsem si sliboval akční pecku, která nedorazila. Za Keatona si to 2 hvězdy zaslouží. Jinak mně to nějak moc nebralo, ale spíše uspávalo. - 40%.

• 18.2.2018  13:01
    Kontrafakt: JBMNT (hudební videoklip) (2014)

Jebem na to lebo takto baví ma to!

• 18.2.2018  12:47
    Pomáda 2 (1982)

Budeme předstírat, že tento film neexistuje... Pomáda je jenom jedna. - odpad!

• 18.2.2018  12:24
    Pomáda (1978)

"Doody, jak vypadám?" - "Jako nádherný blonďatý ananas!" Frajírek Travolta "Ojeté zboží, není můj styl." a tichá Olivia Newton-John. Příběh je o letní lásce, ale počítám, že to každý zná. Nejlepší písně: Summer Nights (Letní láska) a You're the one that I want. Je to nadčasový film s nestárnoucími písničkami. - 100%.

• 18.2.2018  12:18

Uprostřed kruhů v obilí je nalezena funkční armádní helikoptéra, ale piloti, kteří měli s vrtulníkem letět, zmizeli. - 99,9%.

• 17.2.2018  18:24
    The Originals (TV seriál) (2013)

V podstatě platí to, co jsem napsal u The Vampire Diaries. Efekty, kterým tento seriál oplývá jsou tragické. Příběh z pera Julie Plec je směšný. Mnohdy to nedává smysl, nebo to je přitažené za vlasy. Většinou je to slaďárna, taková telenovela ze světa upírů. Proč je tady odpad a TVD jsem dal 2 hvězdy? Protože je to mnohem horší, než TVD. Navíc zde mně s herců nikdo nezaujal. Za 1 hvězdu stojí prvních devět epizod... Zbytek je tragédie. Viděl jsem první dvě série, kde se neustále řešili rodinná dramata. Pokud chcete vidět seriál s nejhoršími efekty, tak směle do toho. - odpad!

• 17.2.2018  12:20

Při stavebních pracích na jedné ze základen námořnictva objeví dělníci mumifikovanou mrtvolu ženy. - 99,9%.

• 16.2.2018  20:38
    To (TV film) (1990)

To se tenkrát vzali béčkový herci a dobrý nápad. V tomhle případě kniha od mistra hororu Stephena Kinga. Rozpočet byl sice malý, ale dokáže to navodit mrazivou atmosféru. Příběh je poutavý a natočené je to fakt pěkně. Co vytknout? Asi jen finále, kde se ukáže pravá podoba TO. To rozhodně sráží kvalitu filmu, ale jinak s tím nemám problém. Na televizní film, to je kvalitní horrůrek. - 80%.

• 16.2.2018  16:17
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Bratři Winchestrové v boji proti démonům, andělům, upírům, vlkodlakům či samotnému Luciferovi. Sledoval jsem od začátku až po konec 11 série. V seriálu zní rocková hudba od AC/DC a žánrově podobných kapel. Na konci každé série pak slyšíme Carry On Wayward Son od skupiny Kansas. Zpočátku jsou epizody ryze hororové, ale postupem času se to změní. Efekty jsou solidní a bitky záživné. Mezi bratry je zvláštní bratrské pouto a kdybych si měl vybrat, který je lepší, tak to nedokážu. Měl jsem vždycky oba stejně rád, neboť měli oba silné i slabší chvilky. Nejlepší série byla 3, kde byla blonďatá Ruby (Katie Cassidy). Dodnes si pomatuji scénu, kde jí hranolky a přitom svádí Sammyho. 3 Nejlepší epizody: Smolný den v Black Rock (zaječí packa), jiná realita a báchorky (Bla Bla Bla). Seriál jsem přestal sledovat, protože mne přestalo bavit, jak vždy ke konci série někdo zemře, aby na začátku další zázračně ožil. Tvůrce Eric Kripke to miluje, ale já už toho měl dost. Objektivně je zdejší hodnocení správné, tak i já za těch 11 sérii hodnotím vysoko. - 80%.

• 15.2.2018  23:07

"Neboj se." - "Co?" - "Neublížím ti." - "Děláš si prdel?" - "Ne, to ne." - "Já ti to vysvětlím. Jsem stará, dětská hračka vyrobená v osmdesátých letech, stojící přímo před tebou s velmi ostrým skalpelem." - "Ne, nejsi." - "Ano, jsem!" - "Jsem schizofrenička. Vídám divné věci." Příběhově to byl chaos! Film volně navazuje na ten předchozí. Máme tady dvě dějové linky: První se točí okolo hrdniky předchozího filmu. No, a druhá se točí okolo hrdiny původní trilogie. Problém mi dělalo určit tu hlavní dějovou linku, neboť Chucky byl na dvou místech současně. Takže jsem si kladl otázku, jak je to možné? A co z toho se děje teď? Protože jsem si myslel, že jedna linka se aktuálně děje a druhá ukazuje, co sa stalo před pár dny. Pravda byla však trochu jinde... No zkrátka příběhově to bylo překombinované. Po vizuální stránce, ale nelze nic vytknout. Nemohu však dát více než 3 hvězdy, kvůli tomu zmatku. P.S: Jennifer Tilly se tu pochopitelně opět mihla a předvedla, tu svojí klasiku. - 60%.

• 15.2.2018  17:49
    Blacked (TV seriál) (2014)

Blacked je erotická série, kde namakaní černoši protahují bílé čub*ky. Někdy je to klasika borec/borka, jindy zase 3 mega dlouhý na 1 drobotinu, nebo i celé partička na jednu slepičku. - 50%.

• 15.2.2018  11:12
    VERONA - Complicated (hudební videoklip) (2018)

První píseň, kterou Veronika Stýblová nazpívala jako zpěvačka skupiny Verona. Není to špatné, ale promě je Verona Markéta Jakšlová. - 70%.

• 14.2.2018  21:10

"Prý žádný Bůh není." - "Kdo to řekl?" - "Chucky." - "Říkal, že život je svině, a pak člověk umře a vykrvácí jako prase na porážce." - "Alice, víš, že sprostě se nemluví." - "To já ne, mami. To Chucky." - "Mami, já umřu?" - "Ne, jistě že ne, zlatíčko." - "Babička umřela. Chucky říká, že všichni umřeme." Chucky je zpátky už po šesté! Scéna kněz po autonehoda byla pěkně nechutná! Ale sakra je to horor, takže nechuťárny sem patří. Chuck tu vypichuje oči a do lidí řeže hlava nehlava. Má to atmosféru, styl + příběh krásně navazuje předchozí filmy. Jennifer Tilly si zopakuje scénu ze čtyřky, což je super. Mezi námi bez Jennifer už by to nešlo, nebo já si to bez ní už nedokážu představit. Zmizela ta lacinost a komediálnost, která byla ve 4 a 5. Je to návrat ke kořenům a po jedničce, je to druhý nejlepší Chucky. - 80%.

• 13.2.2018  16:15
    Verona - Teď a tady (hudební videoklip) (2015)

"Pojďte s náma šlapat zelí! Právě teď a tady všichni šlapem dohromady." - 99,9%.

• 13.2.2018  16:06
    Verona - Nejsi sám (hudební videoklip) (2003)

"A teď pěkně všichni.. Všichni ruce nahoru! Hej hej hej... A ještě víc... A ještě a ještě a ještě ještě ještě víc!" - 99,9%.

• 13.2.2018  12:27
    Superman (TV seriál) (1993)

Když jsem byl špunt, tak jsem tohohle Supermana hltal. Ok, efekty jsou mnohdy děsný, o ději jednotlivých epizod ani nemluvím. Přesto jsem to miloval a viděl sem to nespočetněkrát. Vyzdvihnu Lois Leinovou, kterou hrála Teri Hatcher. Dá se říct, že byla moje první láska. Sledoval jsem na TV NOVA, kde to mnohokrát opakovali. Dnes už bych se na to nepodíval, ale za ty krásné chvíle, když jsem na to koukal dám 3 hvězdy. - 60%.

• 12.2.2018  18:08

"Pozdrav krále, baby!" Hláškující Bruce Campbell ve své nejslavnější roli. Má to nedostatky, o tom žádná. Nicméně démonobijc Ash je dnes už klasika. Já se u toho několikrát zasmál, i když příběh je ujetej. Co se týče efektů, i ty nejsou nejlepší, ale na svou dobu boží! Sam Raimi se zde vyřádil a já tento film + Smrtelné zlo 2 žeru! Pokud se vám dvojka nelíbila, tak si toto nepouštějte. Pokud se vám dvojka líbila, tak si tohle užijete. - 80%.

• 12.2.2018  12:04

"Chápete, jak je tato situace absurdní?" - "Ne víc než válka kvůli sledovanosti." V pořadí 18 bondovka! Brosnan podruhé jako 007. Znovu je tak přirozený a v každé scéně C()()L. Vypadá to, že mu to snad psali na tělo, nebo se pro tu roli narodil. Bondgirl: Je tu seriálová Lois Leinová (Teri Hatcher), nebo sexy číňanka Michelle Yeoh. Líbili se mi hodně obě. Nejvíce mi v hlavě utkvěla scéna, kde Bond prchá na motorce před helikoptérou, nebo jak ovládané přes mobilní telefon vozidlo. "Další Carverův mrakodrap. Málem bych si myslel, že trpí megalomanským komplexem." Záporák i příběh se povedl. Celý film provází klasická Bondovká melodie a působí to moderně. Nicméně Zlaté oko bylo o dost lepší, ale i tak je tohle skvělý akční film. - 80%.

• 12.2.2018  00:08

"Koktejlky, zrzavé vlasy." - "Mám radši blondýnky." - "Seš slepej a teď chceš bejt ještě náročnej?" Film podle skutečné události od našich sousedů. Příběh o klukovi, který si šel za svým snem, ač byl slepý jako patrona. Je to hrozně silný příběh... Do hlavní postavy se dá lehko vžít. Tím vlastně skláním poklonu hlavnímu protagonistovy. Nicméně podruhé už se na to nepodívám. Není důvod a není tam nic, proč se kouknout znovu. Komedie to rozhodně není, ale je to zajímavé drama + klasická slaďárna. "Moje dvě oči, stačí pro nás oba." - 60%.

• 11.2.2018  19:46

"Zabíjení je závislost jako každá jiná, není to něco, co bych měl schovávat ve skříni." Do rodinky vstoupila další loutka japonec, neboť na sobě má Made in China. Celý film pak řeší jestli je kluk či holka. Chuck si tu leští žížalu nad Kelly Clarkson a sejme Britney Spears. Chuckova milá zase řeší s psychiatrem problém okolo zabíjení. Jennifer Tilly od posledního dílu přibrala, ale na kráse jí to neubralo. "Pěkné kozy." Jennifer tu hraje sama sebe, takže slavnou herečku. No, já se přiznám, že nebejt téhle sérii nevím, kdo Jennifer Tilly je. Podle všeho svého času populární herečka, tak jsem si doplnil alespoň znalosti. "Teď bych měl něco říct, ale nevím co... Seru na to!" Horor to v žádném případě není, ale komedii, kde je pár špatně natočených krvavých scén. Místy to vypadá i jako parodie, což sráží kvalitu filmu. - 10%.

• 11.2.2018  13:15

Do NCIS se dostaví sekretářka vyššího důstojníka s tím, že její šéf je vydírán. - 99,9%.

• 11.2.2018  13:13

NCIS = Jag - Respektive je to jeho spin-off. 2 Série se točila současně s 10 Sérii Jagu. Obsahuje spoilery: 01 Nevidím zlo Do NCIS se dostaví sekretářka vyššího důstojníka s tím, že její šéf je vydírán. 02 Klub dobrých manželek Při stavebních pracích na jedné ze základen námořnictva objeví dělníci mumifikovanou mrtvolu ženy. 03 Zmizelý Uprostřed kruhů v obilí je nalezena funkční armádní helikoptéra, ale piloti, kteří měli s vrtulníkem letět, zmizeli. 04 Mrtvá neznámá

• 11.2.2018  12:44

Crossover Invasion Part 3: Finálová část sjednocení seriálové ligy spravedlnosti (Arrow, Flash, Supergirl a legendy). V první polovině se legendy podívají do padesátek. Ve druhé polovině se celá liga postaví mimozemšťanům. V závěru si zajde Arrow a Flash na pivko. Užil jsem si to! "Hej sukně, zavolej mi." - 90%.

• 11.2.2018  12:25

"Sakra, tohle se Spojeným státům nedělá. Až dostane prezident svou baseballovou rukavici zpátky, zahází si s jeho koulema." Je to jako když koukáte na Přepadení v Pacifiku nebo Smrtonostnou past. Má to tu atmosféru starých akčních filmů. K těm filmům, co jsem jmenoval se to dá zfleku přirovnat. Vyzdvihnu Garyho Oldmana, protože ten jeho záporák a způsob, kterým ho hrál byl C()()L! - 80%.

• 10.2.2018  20:42

V podstatě to samé, co jednička. Efekty jsou lepší, ale jejich moc. Je to takový digibordel s Dwaynem Johnsonem. Kdo má už něco nakoukáno, asi se bude nudit jako já. - 30%.

• 10.2.2018  12:29
    Arrow - Invasion! (S05E08) (epizoda) (2016)

Crossover Invasion Part 2: Epizoda navazuje na Flash S03E08. Oliver, Diggle, Thea, Sara a Ray jsou věznění v dokonalém světě. Ve světě, kde jsou všichni šťastní. Je tu hromada záporáků jako Malcolm Merlin, Deathstroke, Damien Darhk atd. Epizoda je hodně ukecaná, ale i tak se mi líbila. Jediný co vytknu je to, že Flash & Supergirl - měli jen 2 scény + mimozemšťani byli až v závěru! P.S: Je to stá epizoda Arrowa. Nemůžeme se tedy divit, že je to zaměřené na něho a jeho svět. - 80%.

• 10.2.2018  12:20

Ari Haswari chystá atentát! Gibbs s tým po něm jdou. - 99,9%.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21