SNCIS

SNCIS

okres Karlovy Vary
Velký filmový, seriálový a hudební fanoušek!:-D

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 22.1.2019  19:02

Obsahuje spoilery: "Budoucnost není daná. Existuje jen takový osud, který si připravíme. Musíš být silnější, než si dokážeš představit. Musíš přežít, abych já mohl existovat." Děda Schwarzenegger je starý, ale ne do šrotu. Cestování časem do roku 1984, kde je všechno jinak. Sára Connorová je drsňačka, kterou vychoval Terminator. Matka draků tady vybudovala silné pouto mezi strojem a člověk. Díky tomu je tady Arnii lidštější. Akce je tady požehnaně. Schwarzenegger sám proti sobě. Respektive ten, který vychoval Sáru proti tomu z prvního dílu. Žasl jsem nad tím, jak věrohodně to vypadalo. Pak tu máme korejský model T-1000, který je taky bez chyb. CGI a vizuál je celkově bez chyb. Jai Courtney mi zde vůbec neseděl. Také mi vadilo, že John Connor je záporák. To do do příběhu, který roky známe nepatří. - 80%.

• 22.1.2019  11:41

Obsahuje spoilery: "Když jsem byl na tom turné, opil jsem se v baru ve Valparaiso tak, že jsem pak chcal bez přestání sedm minut. Na majitele to udělalo takový dojem, že mi chtěl postavit sochu." - "To je skvělé! Pojedeme navštívit chrám tvých chcanek." Desperad, Zabiják, Zorro: Tyhle skvělé filmy se mi vybavili, když jsem spatřil Banderase s dlouhými kudrnatými vlasy. Tady člen postradatelných, ale šlápl vedle. Jeho postava je nudná. Písničky, které zde nazpíval uspávací. Příběh, kde mu unesenou, ale defakto neunesenou manželku... Ano dá se říct, že to je pí*ovina. Přesto mne rozesmáli vraždící lamy a had na přirození. Nečekejte žádné akční scény. Banderas tady neublíží ani mouše. - 50%.

• 21.1.2019  20:40
    Equalizer 2 (2018)

Obsahuje spoilery: "Udělali jste chybu, že jste zabili Susan... Takže vás jednoho-podruhém zabiju... A budu mne mrzet jen to, že to nemůžu udělat podruhé..." Denzel Washington znovu v akci. Příběh se tentokrát zaměří na Denzela, který bude mstít kamarádku. Film nám ukazuje, kdo vlastně je - muž, který chce jen pomáhát lidem. Postrádá to výrazného záporáka, kterého jednička měla. Finální akce za nepříznivého počasí ( skoro hurikán ), ale vůbec špatná nebyla. Trvá skoro 20 minut, ale je to originální. Je tam napětí. Celkově je dvojka mnohem klidnější než jednička. To znamená především to, že je tu méně akce. - 70%.

• 20.1.2019  20:31
    Equalizer (2014)

Obsahuje spoilery: "Dva nejdůležitější dny vašeho života jsou den, kdy jste se narodili, a den, kdy přijdete na to proč." Denzel Washington to zjistil! Působí jako týpek, které má rád stereotyp: Práce, kniha, kafe. Film tedy zpočátku působí trochu nudně. Poté, co skončí v nemocnici dívka, se kterou se přátelil. "Oba víme, co doopravdy jsem." - "Myslím, že můžete být tím, čím chcete." - "Ve vašem světě možná, Roberte. V tom mým to tak nechodí." - "Tak změňte svůj svět." Tak poté mu rupne v bedně a ukáže svojí pravou tvář. Je to trochu Robin Hood ve 21 století. Pomáhá lidem a likviduje ruské gangstry. "Koukněte na něj. Dá mi devět tisíc za jednu jedinou ku*du. To musí bejt ku*da-ferrari." V příběhu jsou prostě emoce. "Mě pan Puškin volá, když to lidi jako vy poserou." Záporák tady byl perfektní. Jen vytknu, že to bylo pořád tmavé. To bylo protivné... A závěr, kde Denzel likviduje gangstry nářadím - tím trpěl. - 80%.

• 20.1.2019  10:48

Obsahuje spoilery: "Vykradli nás, vzali všechno! Vzali televizi, stereo, Taylořin Xbox. Nemůžu tomu uvěřit, vzali i Buddyho!" - "Zůstaňte v klidu, počkejte na policii." - "A kam jdeš ty?" - "Jdu si pro svýho psa." Bruce Willis jako soukromé očko, kterému Aquaman čmajzl psa. Zní to vtipně, ale opak je pravdou. Je to dost utahaný film. No, ale pokud chcete vidět nahatého Willise na skateboardu, nebo Willise jako ženu, tak směle do toho. - 30%.

• 19.1.2019  10:56

Obsahuje spoilery: "Přítel mi dal kopačky přes SMS." Mila Kunis s fleškou v pipině procestuje svět. Zkomolí tam jména našich měst: České Budějovice, Ústí nad Labem, Litoměřice. Zazní česká písnička: Boty proti lásce od Přenosilové. Užijeme si i Pražské ulice. Vůbec se mi nelíbila ukrajinská vražedkyně, která měla poslední scénu jako artistka. Celkově dvě hodiny babské řeči, které byli proložený špetkou přehnané akce. "Ten dort je moc tučnej... Budu mít sračku." Humor je tady slabý, otřepaný a občas trapný. Je to taková obyčejná blbina, kde chtějí získat všichni jednu flešku. - 50%.

• 18.1.2019  17:35

Obsahuje spoilery: "Pros o milost a dostane se ti rychlé smrti. Jen řekni milost." - "Svoboda!" Mel Gibson aneb rejža a hlavní postava bojuje za svobodu. Historický film, kde je všechno: Romantika, intriky či realistické krveprolití. Všeho s mírou a funguje to. "Když dobyl York může dobýt celou Anglii." Nejlepší historický film, ač je řada události pozměněná. - 100%.

• 17.1.2019  20:07

Obsahuje spoilery: "Pánové, mám tady aktivační balíček pro agenty. Erární smartphone. 580 megapixelů, HD retina displej 4,7 palců." - "Vymakané. A co to střílí? Otrávené šipky?" - "Nic to nestřílí, je to telefon. Napojení na Twitter, Instagram a zabezpečené přihlášení k Uberu." - "O čem to mluví, Boughe? Potřebuju zbraň, ne chrastítko." Rowan Atkinson v boji proti kyberterorismu. Během filmu podpálí restauraci, napadne 82 letou stařenku v bistru, zaútočí na prodavače biobezlepkovými bagetami, pořádně zatrsá na tanečním parketu, odpálí raketu s plynem na cyklisty. Do toho všeho pronese nějaký ten vtípek. "Dám si londýnského lumíka." - "Prosím? Nějak nevím... co že?" - "To je džin, vodka, armagnac, cherry a navrch špetku parmezánu." A o zábavu je postaráno. I když se smějete třeba, jen když okusí ostré chilli. Olga Kurylenko předvede svoje kůzlátka, takže také upoutá vaši pozornost. - 100%. P.S: Jednoznačně nejlepší komedie roku 2018!

• 16.1.2019  23:28

Obsahuje spoilery: Steven Seagal jako záporák, nebo se nám to film snaží alespoň vnutit. Tady to vypadá, že si Michael Winnick pozval Seagala na kafe, kde mu dal do ruky snipera a chvilku si ho točil. Následně pak rozstříhal tu jeho návštěvu do celého filmu. Seagal se tu během natáčení střetl jen s Craigem Shefferem, aby vytvořili závěrečnou rvačku, která ve finále stála za prd. 1* za zajímavou myšlenku ( scénář chcete-li ) a 1* za blonďatou striptérku. Seagal bez * ( teoreticky tam ani nebyl ) a Michael Winnick taky bez *, protože dodal mizerně zpracovaný film. - 40%.

• 15.1.2019  21:16

Obsahuje spoilery: "Mám v telefonu aplikaci, kam ať napíšu cokoliv, splní se to." - "Bože můj, tu mám taky, už jsem myslel, že jsem sám." - "Fakt?" - "Ne! Kámo, hráblo ti?" Pokud se chytáte za hlavu, že to je kravina, tak je to poměrně správná reakce. Blonďatý uhlazenej buzíček zpívá operu, hraje hokej jako Jarda, pere se jako Bruce Lee a dokáže vyčarovat ruské kolo. To vše v příběhu, který připomíná muzikál ze střední. Top byla scéna s ohebnou Famke Janssen v červených šatech. Jinak teenagerská komedie, která vás ničím nezaujme, pokud nejste teenager. - 40%.

• 15.1.2019  19:22

Obsahuje spoilery: "Myslíš si, že jsi člověk?" - "Já jsem člověk." Napůl člověk, napůl stroj... Robocop. Alespoň toho si já představím pod tím pojmem. McG viděl polidštěného Terminatora v postapokalyptickém světě, kde nakonec uprostřed pouště věnuje své srdce hlavnímu nepříteli strojů. To nás mělo asi rozplakat. Film má jen jeden takzvaný wow moment. Víte, který to je? Ten s počítačovým Arnoldem. Díky slušným efektům, solidní akci a Christianu Baleovi, nešlo o úplný průser. - 60%.

• 14.1.2019  23:21
    Upgrade (2018)

Obsahuje spoilery: "Steme, převezmi to!" Mix Matrixu a Venoma. Zmrzačný týpek dostane umělou inteligenci do těla. Začne sice chodit, ale taky mluvit sám se sebou. Respektive s umělou inteligenci, kterou nikdo jiný neslyší. Málem bych zapoměl napsat, že umělá inteligence řeší problémy násilím a zabíjením. Celej Venom, že? Jen trochu dospělejší. Pak tady máme hackování a bojový styl Neo. Plus příběh, kde jde o obyčejnou pomstu. Je to průměrný gulášek, který překvapil závěrem. - 60%.

• 14.1.2019  20:27

Obsahuje spoilery: "Pamatuješ si na mě vůbec? Jak Sarah Connorová vyhodila do vzduchu Cyberdynt? Asta la vista, baby? Nic ti to neříká?" - "To byl jiný T-101." - "Cože? Vás vyrábějí na běžícím pásu nebo co?" - "Přesně tak." Hláškující Schwarzenegger v černých kožených hadrech s černými slunečními brýlemi. "Jsem zpět." Ve mně vyvolal pocit nostalgie. "Řekni to mé ruce." Pak Terminátorka Loken, která dala Arniimu slušně zabrat. "Jsi terminována!" Akce na záchodek pecková, tak jako veškerá akce zde. Chválím to a sázím sem hlášky, ale nedám plný počet. Můj důvod je ten, že to nepřineslo prakticky nic nového. Loken má skoro stejné schopnosti jako T-1000. Příběh je taky jako ze dvojky, která je prostě nepřekonatelná. - 80%.

• 13.1.2019  15:40

Obsahuje spoilery: "Hrozí vám zavření školy. Mám stížnosti. Můj šéf se obává, že se snažíte prosadit problémové studenty místo jejich propagace. 80. léta jsou pryč. Někteří na vysokou nemají. Všichni nemůžou být básníci a myslitelé. Někdo bude muset nastavit písmena a zapnout tiskový stroj." A příběh, který zakončí trilogii je na světě. Je tam spousta bláznivých situací. 1. Úvodní testík. 2. Čipování studentů. "Proč se tam píše..D..O.." - "Dog?" - "Pro co je to zkratka? Kdo ví?" - "Já vím! Doktor!" 3. Studenti na výstavy umění. "Ten záchod vypadal opravdově." 4. Kybersex 5. Sjetej učitel a mega čípek v prdeli. 6. Učitelka, studentka, francouzák a taneček na diskotéce. 7. Emo sebevražda. To byli nejvtipnější situace. Největší prostor ukradla Chantal. Byla na scéně defakto pořád. Nejvíce mne bavila ředitelka jako v předchozích dílech. Trojka je kvalitou něco mezi jedničkou a dvojkou. Já jsem poměrně spokojený, ale nejlepší díl v této sérii je ten druhy. - 70%.

• 12.1.2019  21:23

Obsahuje spoilery: "Nikdy nezapomenu na dar, co mi dala Meg... Co uděláme nakonec, se počítá." V podstatě je to stejné jako Americký zločin. Tady je jen 1 rozdil, tudíž toto má happy end. Tohle bylo jako sledovat něco, co už jsem viděl... A to v mnohem emočnějším provedení. - 70%.

• 12.1.2019  20:43

Obsahuje spoilery: "Reverend říkával, že ke každému skutku má Bůh důvod. Ale já ho zatím nenašla." Dalo mi hodně práce to dokoukat, protože mi bylo Ellen Page strašně líto. Zrůdná matka s potomky a děcka s okolí jen tak týrají bezbrannou mladou slečnu. Z filmu běhal mráz po zádech. Tohle scénárista nevymyslel, protože tohle napsal život. Působí to realisticky, takže vám to dá silný zážitek. Cloumají vámi emoce, tak jako se mnou. Mám problém s hodnocením, ale to budete mít i vy. - 100%.

• 11.1.2019  22:13

Obsahuje spoilery: "Potřebuji tvé šaty, tvé boty a taky tvou motorku." Schwarzenegger byl vyslán z budoucnosti, aby ochránil chlapce, který časem zachrání svět před roboapokalypsou. Fantasticka režie, která vedla vynikající herce a vytvořila nezapomenutelné triky. Akce mezi T-800 vs. T-1000 je dechberoucí krása. "Nemůžeš jen tak zabíjet lidí." - "Proč?" - "Prostě nemůžeš, jasný. Věř mi." Silný příběh s hudebou, která se nezapomíná. "No problemo." Pořád jí mám v hlavě. "Je po všem." - "Ne! Je tu ještě jeden čip. Ten musí být také přece zničen..." Film, který mne vzal opravdu za srdce. Jeden z mých oblíbených filmů. Děkuji Cameronovi, protože všechno co se tam děje pochází z jeho hlavy. "Asta la vista, baby." Já miluji ten film! - 100%.

• 11.1.2019  21:27
    Terminátor (1984)

Obsahuje spoilery: "Stroje se pozvedly z popela nukleární katastrofy. Jejich válka, která měla vyhladit lidstvo, trvala celá deseti letí. Rozhodující bitva však nebude vybojovaná v současnosti, bude vybojovaná zde, v naši současnosti." Schwarzenegger jako záporňák! Robot, který zabijí ženy podle telefonního seznamu. Robot, který vystřílí celé policejní oddělení. James Cameron vytvořil kultovní záležitost bez počítačových efektů. Vytvořil nezapomenutelný film s nezapomenutelný soundtrackem. Pořád vidím Arnolda, který si opravuje poškozené oko či vyděšenou Connorovou, která se svěřuje psychiatrovi. Je to temné a fantastické zároveň. "Já se vrátím." - 100%.

• 11.1.2019  16:36
    Krypton (TV seriál) (2018)

1.Série: Recenze zde. - 40%.

• 11.1.2019  15:25
    Krypton - Série 1 (série) (2018)

Obsahuje spoilery: "Kal-Ele. Můj budoucí vnuku. Toto je příběh rodu Elů. Jeho konec ještě nebyl napsán. Ale takto začal." Herci: Legendárního Generála Zoda ztvárnil nevlastní tatík Olivera Queena. Ta role mu fakt nesedla, ale katastrofální výběr herců je jen začátkem utrpení. Dědeček Supermana má dilema. Je zamilovaný do čokoládové vojáčky, ale byla mu přidělena bloncka z bohatého a významného rodu. Seriál se asi inspiroval hrou o trůny, neboť tam chce každý vládnout Kryptonu. To znamená, že se tam intrikáři, takže samé bla bla bla. Když je tam akce, tak je to většinou nějaká rvačka, která je absolutně beze stylu. Jakoby jste koukali na rvačku v ordinaci. Prostředí seriálu: Krypton připomíná malou vesničku, kde jsou všechny ulice bez života. Ať se to odehrává na tržnici, hospodě či náměstí, tak lokace působí stejně... Jen se změnilo pár rekvizit v místě dění. Potěšil asi jen Brainiac. Je to bída, takže nevím zda půjdu do druhá série. - 40%.

• 10.1.2019  20:15
    Zátah 2 (2014)

Obsahuje spoilery: "Ne... Končím!" Hlavní hrdina z předchozího filmu jde do utajení. Je to tedy propracovanější, což znamená, že je tam hodně dialogů. Proto plný počet dát nemohu, protože ze 150 minut je 60 minut breptání. Kdyby byla celková stopáž aspoň o 30 minut kratší, tak tomu dám plný počet jako jedničce. Je tam spoustu bojových scén, které mají styl. Od bitky v autě z toho přímo čiší testosteron, takže je to velmi důstojné pokračování. - 80%.

• 9.1.2019  23:06
    Sestra (2018)

Obsahuje spoilery: "Církev mě kontaktuje, když chce vyřešit něco neobvyklého." V zajetí démonů promne byl jasný odpad! Zpracování toho filmu mi nesedlo, takže dvojku sem si nikdy nepustil. Annabelle promne byl absolutně nezajímavý a nudný odpad! Jelikož jsem u toho usínal, tak jsem dvojku taky vynechal. Tento film má se všemi zmiňovanými jedno společné. Je to film založený na lekačkách, nicméně tento má poměrně vydařenou ponurou atmosféru. Všechno odehrají pouze 3 herci. Film je prologem k filmu - V zajetí démonů. Já mám jasno. Končím tady s touhle duchařskou sérii, protože mne nebere. Tady 2* dám, protože jsem se párkrát lekl a líbilo se mi závěrečné zúčtování se sestrou. - 30%.

• 8.1.2019  23:13

Obsahuje spoilery: "Děkuji za tu hudbu, za písně, které zpívám. Díky za radost, kterou přinášejí..." Dobré songy byli použité už v jedničce. Ale nebojte se, protože ty populární songy tvůrci použili znovu. Sice poslouchám jinou hudbu, ale písničky od ABBY velmi dobře znám. Jako kdo je vlastně nezná? Které se mi líbily tady? Super Trouper a Knowing You. Ostatní mne více zaujaly v prvním díle, kde je logicky zpíval někdo jiný či byli lépe vystylizované. Příběh: Amanda Seyfried znovu otevírá matčin hotel. My jako diváci ještě sledujeme životní příběh Streepové. Tedy 2 v 1. Film je takový neradostný aj většina songů je pomalých. Označení komedie sem rozhodně nepatří. Nejvíce mne zaujala Cher, která potěšila hlasem i vizáží. Jinak to bylo zklamání. - 20%.

• 8.1.2019  18:10
    Mamma Mia! (2008)

Obsahuje spoilery: "To je klasika. Dvacet let čekáš na otce a pak máš hned tři najednou." Amanda Seyfried se vdává... A při té příležitosti hledá tatíka, aby ji odvedl k oltáři. "To jsou tanga nebo dentální nit?" Víc se tu zpívá než vede dialog, což nevadí pokud je to poslouchatelné. To píšu, protože písně starších hereček - Mi trhali uši. Za to Seyfried se poslouchala krásně. Jedním z problémů je taky to, že se to celé odehrává na jednom místě. Lokalita rozpadájcího hotelu mi nebyla sympatická. Já skupinu Abba moc nemusím, ale tady to bylo poměrně dobré. Některé ty přezpívané písničky byli hodně povedená... Jako třeba Money, Money, Money od Meryl Streep či Amanda Seyfried a její Honey Honey. - 60%. P.S: Pokud chcete vidět zpívajícího Jamese Bonda, tak směle do toho.

• 7.1.2019  22:14

Obsahuje spoilery: "Ty máš přítele?" - "Ne... To ne... Neudělám tu samou chybu jako s tvým otcem." - "Ok." - "Mám chlapů víc." Zlodějíček Banderas, který nic neví. Blonďatá běhna Meg Ryan a synátor Toma Hankse coby agent FBI. Je to milá komedie, kde je spousta klišé. Zloděj se zamiluje do matky agenta FBI, který zjistí co je zač a chce ho lapit. Pěkně se na to koukalo a zasmál jsem se u toho. Co mi v hlavě utkvělo, byl Banderasův trik s poplašným zařízením v muzeu, který využije při krádeži. "Jsem tak zlej, že bych měl bejt zakázanej." - 70%.

• 7.1.2019  19:33

Obsahuje spoilery: "Fajn, takže poslouchejte. Naším cílem je Tama Riyadi. Dealeři, gangsteři, zabijáci. Všichni ho mají za Boha. Ten podnikavej parchant pronajímá byty, jako nějakej hotel. Každýmu grázlovi, kterej je ochotnej mu sloužit. Náš úkol je jednoduchý. Vejdeme tam a zabijeme ho!" Je to jednoduchý film, avšak bude bavit každého fanouška akčního žánru. Je to samé střílení, mlácení a zabíjení. Usaďte se pohodlně a vychutnejte si stylová komba, které se hned tak někde nevidí. To je mé doporučení. - 100%.

• 7.1.2019  00:04

Obsahuje spoilery: "Jmenuju se Anthony Sadler. Asi se divíte, proč se brácha jako já poflakuje s běloušema. Ale tohle jsou mí nejlepší kámoši. Představím vám je..." Je to nuda. Film sleduje životní příběhy 3 chlapců, kteří 21. srpna 2015 zabránili teroristickému útoku. Nezajímavý herci, žádný vtip či akce. Respektive ta akce ve vlaku trvá asi 5 minut. A ústřední herecké trio jsou neherci, protože byli obsazeni ti skuteční hrdinové. Od Eastwooda jsem viděl snipera, takže vím, že umí... Ale tomuhle nelze dát víc než 1*.

• 6.1.2019  23:03

Obsahuje spoilery: "Myslím, že byste se měla začít bát!." Tarantino je úchyl na nožky, což už vím od filmu Od soumraku do úsvitu. Tam si vychutnal prstíky Salmi Hayek. Mne potěšila Vanessa Ferlito a její vrtění zadkem před juboxem. Jinak je film takové nic. Babské řeči a jedna velká automobilová honička. Styl natočení: Obraz z vadami či pár minut černobílý obraz. Příliš velký dojem to na mne neudělalo. Quentin Tarantino je borec, ale tohle se mu nepovedlo. - 40%.

• 6.1.2019  20:36

Obsahuje spoilery: "Svět mi leží u nohou, až na ten drobnej fakt, že jsem právě vrazil dřevěnej kolík do srdce svýho bráchy, protože se z něj stal upír a to i přesto, že na upíry nevěřim. Kromě týhle drobnosti je ale všechno tip-ťop." Charismatický Clooney a šílenej Tarantino jako zlodějíčci, kteří chtějí do Mexika. První hodina se věnuje vykreslení charakterů hlavních postav. Dost se tam tedy žvatlá. Po 60 minutách jsou hlavní postavy v cíly (Mexiku). Já už skoro spím, když se na scéně zjeví Salma Hayek ve spodním prádle. Po sexy tanečku jí Tarantino olíže nohy. Pak jakoby jsme sledovali jiný film. Na scéně jsou upíří a hlavní postavy bojují o přežití... A to až do konce filmu. Triky jsou jako ze starých hororů či z BTVS. Osobně jsem z filmu zmatený, protože je to takové nic. "Nevysaju tě úplně. Budeš můj otrok. Budeš pít krev toulavých psů. Budeš moje podnožka. A na můj povel budeš olizovat psí hovna z mejch podpatku. Vítej nový otroku." - "Díky... Ale už jednu ženu mám." - 50%.

• 6.1.2019  17:19

Obsahuje spoilery: "Jdeme je zmasakrovat. Teď jsem nejmocnější věc na světě... Naštvaný buzerant!" 3 uklízeči outsideřii, kteří povýší na číšníky proti bandě gangsterů. 1. Padají tam vulgarismy. 2. Ukazují se tam penisy. 3. Lidem tam bouchají hlavy. 4. Je tam scéna, kdy chlap-chlapovi vylíže prdel. 5. Hlavní představitelé se tam fotí s plnými kondomy. Je tam přisprostlý až úchylný humor, který není pro každého. Dá se o tom říct, že to je parodie na Die Hard. Každý se asi nebude bavit, ale mně humor tohoto filmu sednul. - 80%.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26