• Krátkometrážní

Zná ji jako svý boty (2005)

"To je ale drzost! Dá si na zadek poštovní známku a říká tomu plavky." - 40%.

V podezření (1991)

Obsahuje spoilery: "Na moři se potopí loď a nezachrání se ženy a děti, ale lidi, co dokážou šlapat po druhých." Liam Neeson se svou ženou, připravuje fiktivní nevěry pro své klienty, aby jim usnadnil rozovod. U jednoho případu je zavražděna právě jeho žena. Z vraždy je obviněn právě Neeson, který se ocitá za mřížemi a čeká na smrt. Jednoduše výborný thriller v chladném britském prostředí. "Přestaň se vydávat za policistu! A vůbec. Přestaň slídit! Vypadám jak idiot. Vždycky přijdu pět minut po tobě!" - 70%.

Tři dny ke svobodě (2010)

"Uděláš pro mě něco? Kandiduj na guvernéra! A pak zrušíš ten zákaz sexu při návštěvách, protože dvacet let to určitě nevydržím." - 60%.

Grimsby (2016)

"Ty jsi za tři minuty stihnul to, co Voldemort nedokázal za osm filmů!" - 70%.

Diktátor (2012)

"Dej muži vagínu a uspokojíš ho na den. Nauč ho používat ruku jako vagínu a bude uspokojen do konce života." - 100%.

Gangy New Yorku (2002)

"Sedmý den Bůh odpočíval. Ale ještě předtím si přidřepl u Anglie a co z něj vylezlo? Irsko!" - 70%.

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

"Máme na vybranou buď ji odvezeme do pouště a nebo zavoláme policiji a budeme doufat, že to odnese jen Michael." - 50%.

Pianista (2002)

"Když nás bodneš, nebudeme krvácet. Když nás polechtáš, nebudeme se smát. Když nás otrávíš, neumřeme. Když nám ukřivdíš, nepomstíme se." - 70%.