• Krátkometrážní

Číslo 5 žije 2 (1988)

"Neboj se. Můj synovec byl Harley Davidson. Fakt." Johny pětka je zpátky! Je to krásný příběh! Jsem asi cíťa, neboť mi bylo Johnyho líto. Ať už to bylo, když si v knihkupectví koupil Frankensteina a Pinocchia či když ho rozmlátili. Působilo to na mně a věřil jsem, že má skutečné emoce. "Oskare, víš, co máte ty a mrtvé maso společného? Neutečete." Herci také ušli a nejvíc sympatický mi byl blonďatý obchodníček. Platí to co u slabší jedničky... Ať je vám 7, 30 nebo 90, v tomhle filmu je něco pro všechny. - 90%.

Flash - Série 2 (2015) (série)

Obsahuje spoilery: Jmenuju se Barry Allen. Jsem nejrychlejší člověk na světě. Pro okolní svět jsem jen obyčejný forenzní vědec, ale potají s pomocí mých přátel ze STAR Labs bojuju se zločinem a hledám jiné metalidi jako já. Dopadl jsem muže, který mi zabil matku, ale zároveň jsem tím náš svět zpřístupnil novým hrozbám. A já jediný jsem dost rychlý na to, abych je zastavil... Jsem Flash! Rychlík Grant Gustin je zpátky! Herecké obsazení: Zůstalo takřka stejné... Je tu navíc 1 černoušek a sexy policistka. (http://nd02.jxs.cz/202/296/fb00a58b81_104795276_o2.jpg) Ta se zdrží, ale jen krátce. Příběh: Je tu cestování časem, skákání mezi zeměmi a celkově se to zabývá mnohovesmírem. Bonus je záporák Zoom (temný Flash), který je využít na maximum, neboť je v každé epizodě. Efekty: Žádný posun nezaznamenán. Druhá série mne trochu zklamala, protože nepřinesla nic nového, nic radikálního, nic z čeho bych se posadil na zadek. P.S: Kdyby tam nebyl Zoom, tak tu sou jen 3 hvězdy. - 70%.

Smrtelné zlo 2 (1987)

"Sežeru tvojí duši, sežeru tvoji duši!" - "Sežer tohle!" Po experimentální jedničce je tu vymazlená dvojka. Pokud jste jedničku neviděli nevadí, protože ji tento film ignoruje. Dá se říct, že je to remake nebo vylepšená jednička alespoň já to tak vidím. Efekty sice nic moc, ale má to tu správnou horrovou atmosféru, se špetkou humoru. Je to kultovní záležitost, o tom žádná. Hrozně mně bavilo poslouchat hláškujícího Bruce Campbella, který má místo ruky motorovku a kosí mrtváky. Odpouštím tomu všechny chybky je to legendární! Ještě že má Sam Raimi, tak ujetou fantazii. - 100%.

Tori Black Is Back (2017)

Lesbické scénky s Tori Black v hlavní roli. Scéna 1: Tori Black a Aidra Fox. Scéna 2: Tori Black a Adriana Chechik. Scéna 3: Tori Black a Lana Rhoades. Scéna 4: Tori Black, Jenna Sativa, Anikka Albrite, Ana Foxxx a Abigail Mac. - 60%.

Skála (1996)

Obsahuje spoilery: "Byl už jste někdy v podobný situaci?" - "Co tím myslíte, pane?" - "Vniknout pod vodou do pevnosti obsazené specialisty námořnictva, kteří mají jednaosmdesát rukojmí a patnáct zaměřovacích raket s náloží plynu VX." Hvězdně obsazený film, který má v čele šedivého Seana Conneryho. Connery tu provádí akrobatické kousky a padouchy si doslova - maže na chleba. Má to klidné tempo, takže to nikam nespěchá. Příběhhlavu i patu a je to ve své podstatě pohodový akční thriller. "Myslíš, že tohle budeš vyprávět dětem před spaním?" - "Jsi blázen, Masone? Měly by noční můry. Utratily by mý prachy za psychiatry." Nicméně na plný počet to zkrátka není. - 80%.

Černá listina - Série 1 (2013) (série)

Skončil jsem u patnácté epizody. Samá záhada tam a v celku nic nového. Pro mne nudné a ohrané.

Lesní duch (1981)

Partička cucáku jede na chatu, kde přečtou cosi z prastaré knihy a probudí zlo! Je to staré a jde to na tom vidět. Démůnci jsou komický a atmosféra nic moc. Obsazení: Nejvíce prostoru má ten, co to vymyslel - Sam Raimi. Druhá výrazná (dnes už ikonická) postava je Ash, kterého hraje Bruce Campbell. Nejvíc ze všeho mi uvízla v hlavě scéna, kdy strom znásilňuje Ellen Sandweiss. Motorovka v akci moc nebyla, což je děsná škoda. Celkově je film experiment začínajícího režiséra. Kdo by tehdy řekl, že to bude kultovní záležitost? Myslím, že ani Raimi to netušil, neboť se učil a chtěl se na tomto snímku jen vyřadit. Já se u toho dost nudil a proto hodnotím nízko. - 40%.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Film o jednoduchém instalatérovi, který žije i po čtyřicítce s maminkou a na dovolenou jezdí za vesnici k rybníku. Na to, že je to komedie, tak jsem se vůbec nesmál. Samotný příběh byl o ničem + od začátku bylo jasné, jak to skončí. Za herecký výkon Jakuba Koháka 1 hvězda. - 10%.

Povolení zabíjet (1989)

V pořadí 16 bondovka! Poslední film s 007, který točil John Glen. Jeho styl byl vkusný a veškerá akce dokonalá. Považuji ho za jednoho z nejlepších režisérů bondovek. Děj filmu je o pomstě. "Včera večer jste měl být v Istanbulu. Obávám se, že vám ta příhoda s Leiterem zkalila úsudek. Máte svou práci. Odpoledne budete v letadle." - "Ještě jsem tu neskončil." - "Nechte to Američanům. Ať si svoje trable vyřeší sami." - "Oni s tím nic neudělají. Dlužím to Leiterovi. Mockrát kvůli mě riskoval život." Dalton ztvárňuje stejného Bonda jako v Dechu života, což znamená, že je chladný a bez emocí. Záporák Robert Davi je výborný a má dost prostoru, což je taky dobré. Bondgirl: Jedna tu má účes na kluka a druhá není můj tip, což znamená, že se mi nelíbila ani jedna. Shrnutí: Vše je dokonalé až na šťabajzny! - 90%.

Námořní vyšetřovací služba - Únos (2004) (epizoda)

NCIS je přivolána k pátrání po zmizelém specialistovi na výbušniny. "Tak, kde si?!" - "Díky bohu... Tony je naživu. Kdo jiný dokáže, takhle naštvat lidi?" - 99,9%.