• Krátkometrážní

Sám v temnotě (2005) odpad!

Hra je super, ale ten film je katastrofálně natočený! Je to otřesné... Není tam žádné plus. - 10%.

Vinaři (2014) (seriál)

Tento seriál se jako jeden z mála může pyšnit skvělým soundtrackem... Chinaski - Víno, Ewa Farna - Víno je grunt. Oba songy k seriálu dokonale pasují. V posledních letech jeden z nejlepších Českých seriálu. - 80%.

Superman 2 (1980)

Klasika - Toto je nejlepší Superman. Skvělá hudba, scénář a herecké obsazení. Mezi Christopherem Reevem a Margot Kidder to krásně jiskří. Terence Stamp v geniální roli mocného Kryptoňana Generála Zoda. Zod: "Poklekni přede mnou Kal-Ele." Gene Hackman jako zrádný Lex Luthor. Epické finále! Daleko příjemnější zážitek a lepší podívaná než u jedničky. "Ještě jsem neviděl aby se šmejd ládoval šmejdem" :-D Za mne 100%. "Syn se stane otcem a otec synem." Christopher Reeve je ten pravý Superman... Jediný Superman!

Muž s cejchem smrti (1990)

"Já chci Hatcher mrtvý. Já chci jeho rodina mrtvá. A jestli ty nemůžeš zabít, já zabít. A potom ty mrtvý." Nejlepší akční film se Stevenem Seagalem!

Temný případ (2014) (seriál) odpad!

Pouze 1 epizoda a už nikdy více!!! Nechápu zdejší hodnocení.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

10 sérií je hranice, kterou ( obzvlášť v dnešní době ) se moc seriálů nedožije. Drsný policista Steven McGarrett ( Alex O'Loughlin ) a jeho parťák Danny Williams ( Scott Caan ), který perlí hlášku za hláškou, to však dokázaly. Bavily nás 10 dlouhých let. Výborný casting, úžasná výprava a ještě úžasnější prostředí s dechberoucími záběry na Havajskou krajinu. Je v tom humor, spousta rvaček, přestřelek a krásné polonahá krásky. Michelle Borth a Lauren German byli zde nejžhavější. Jinak tento seriál nabídl všechno možné, jenom né nudu! Suprová zábava, napětí a hlavně akce! - 100%.

Já, Frankenstein (2014) odpad!

Hrozná kravina... Hrozně trapný a je to blbost... Jediný důvod proč jsem vydržel až do konce - Yvonne Strahovski! Když mě se na ní tak pěkně kouká:D Jinak Film - Totální kravina o ničem. Efekty hrozné. Nemá žádné další plus.

Temný rytíř (2008)

Obsahuje spoilery: "Hmm, nedá se. To se mi líbí." - "Tak to si mě zamiluješ." Heath Ledger podal fenomenální výkon a oživil realistického Batmanova úhlavního nepřítele. "Co tě nezabije, to tě jednoduše zešílí." Než jako šašek vypadá jako případ z léčebny v Bohnicích. Zjizvenec s make-upem a rozmazanou rtěnkou, který zde náklaďákem mete kozelce a vezme jednoho mafiána za hlavu a praští s ním o stůl na místě, kde stojí tužka. Parádní scéna. Nejde tady ani zdaleka jenom o souboj mezi Batmanem a Jokerem. "Buď zemřeš jako hrdina nebo žiješ tak dlouho, že vidíš, jak se z tebe stává zloduch." Zásadní postavou je tu státní návladní Harvey Dent, který chce vyčistit město od zločinu a chodí s bývalkou Bruce Wayna. Ta se tady má rozhodnout s kým se chce strávit zbytek života. Vyvrcholení milostné linie je asi nejemocionálnějším momentem tady. Musím pochválit i toho Aarona Eckharta, který tu velmi přesvědčivě předvádí obě své tváře. "Je to hrdina, kterého si Gotham zaslouží, ale který ho zrovna nepotřebuje. A tak ho budeme pronásledovat, protože on to unese... protože to není hrdina. Je to tichý ochránce, bdělý strážce. Temný rytíř." Naprosto perfektní film, kde je vše zvládnuto na jedničku. - 100%.