Fifipek

kraj Praha
tajná

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 30.10.2004  12:45
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Svezi zmena oproti klasickym akcnim serialum! Mozna by se to nemuselo odehravat jen za celych 24 hodin, nechal bych Jacka taky v klidu vyspat! Co me na serialu trochu vadi je, ze kdyz uz se na nejakem miste konecne zacne neco dit, prejdeme na jine misto, kde se nedeje nic! Celkove velmi dobre zpracovany americky serial s vybornym Kieferem Sutherlandem.

• 27.6.2014  21:36
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Jack is back bitches :) Jacka buď milujete a nebo ho prostě nemáte rádi, každopádně važte slov, jinak vás přijde navštívit a to většinou nedopadá dobře :)

• 6.3.2014  22:40

Pokud se vám líbila jednička a nebo seriál Spartacus, tak se vám pravděpodobně bude líbit i dvojka, i když možná o něco slabší. Více digitální, méně originální ale stále zábavná a to především díky Eva Green, která kromě krásného hrudníku i fantasticky hraje a záporné role jsou její jasnou doménou. Sullivana Stapletona mám rád jako Damiana ze Strike Back a bohužel v porovnání s Butlerovic synkem má o něco méně testosteronu. Lena Headey si svoje královské chvíle také umí prožít a to nejen díky Game of Thrones...ostatní jsou nepodstatní, kompars, minimálně ve dví rozseklí, po hektolitrech krvácející a to je oč tu běží :D

• 8.1.2015  17:19
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Hodnoceni po pilotním dvoudílu: seriál jednoznačně stojí na Hayley Atwell, která kromě toho, že dobře vypadá je i opravdovou herečkou, což o půlce ansáblu Agents říct nemohu. I v ostatních rolí jsou sympatičtí herci jako Lyndsy Fonseca, takže po stránce herecké velice dobré. Výhrady mám k rozpočtu, kde je bohužel vidět, že se šetřilo. Uvítal bych příběhovou linii z Druhé světové války, tak jak byla v prostřihu Agentů, škoda, třeba se alespoň jednoho dílu dočkáme, uvidíme...u mě zatím 80%.

• 6.1.2014  21:00
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Taky se Vám líbily Avengers, Iron Man nebo Thor...pak jste se dostali na vrchol komiksového blaha a právě v tu dobu Vám sodruzi z Holywoodu naservírovali Agents od SHIELD, jenže je to jako srovnávat Porsche GT3 na okruhu s oktávkou RS. Zatímco GT3 je špičkou, oktávce se může jen zdát,že by se projel s okruhovým etalonem v tu samou dobu...A naprosto stejné je to i se vztahem Avengers a Agents od SHIELD. Zatímco hvězdami narvaný megatrhák s rozpočtem v řádu stamilionů je jeho seriálový příbuzný na úrovni lepšího Studia Kamarád na České televizi, kde agent Coulson, který byl v Avengers řekněme do počtu, tak zde hraje šéfa týmu plných neznámých a vlastně poměrně nezajímavých postav, kterým alespoň občas přijde pomoc do sledovanosti Samuel Jackson a nebo Cobie Smulders...Podtrženo sečteno, pokud do tohoto seriálu nenalejou soudruzi pořádný love a občas tam na pomoc nezaskočí Scarlett, Chris Hemsworth nebo Robert Downing, tak tento seriál je zralý na zrušení, což je poměrně škoda vzhledem ke komiksové předloze, nicméně na dnešní seriálovou produkci je tohle už zoufale málo.....

• 9.8.2014  23:57
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Tak jestli tohle má být ta pecka, tak se omlouvám, ale opravdu no even close...jediný co se mi u tohohle seriálu zvedá je žaludek z těch červů...pro mne zatím velké zklamání

• 4.12.2007  12:20
    Alpha Dog (2006)

Partička zhulených lidí, solidní Justin, špičkovej magůrek Ben Foster s výbornou mlátičskou scénou,pěkný kočky a pořádný pálky na konci (death penalty).Snímek,který od začátku směřuje k nevyhnutelnému konci,rozhodně stojí za to vidět,kvalitní herecké obsazení,celkově slabší čyři hvězdičky...

• 22.11.2004  17:45
    Apokalypsa (1979)

Apokalypsu jsem shlednul v nejdelsi mozne verzi, ale u tohoto filmu jsem se ani chvilku nenudil! Pochybuju vsak, ze si tento snimek v dohledne dobe znovu pustim. Film vrele nedopurucuji videt lidem, kteri jsou psychicky labilni nebo pod vlivem halucinogenich drog, protoze by se z nej asi uz nikdy nevzpamatovali. Apokalypsa je cistokrevne psycho, vyjadrujici presne ty nejhorsi mozne lidske pocity. Tento film vas dokaze vzit do myslenek tech, kteri tam skutecne byli.

• 9.12.2012  01:22
    Arrow (TV seriál) (2012)

Oliver Queen v podání Stephena Amella způsobuje, že holky hážou kalhotkama, zatímco kluci kupujou permanentky do posilovny :) Velice dobré souboje a kaskadérské kousky, spousta cool boys a hot chicks, možná by stálo za to trošičku přisypat do rozpočtu,protože tam nějak se mi zdá,že všechny peníze jdou na "doplňky" do posilovny pro hlavního hrdinu :))

• 6.8.2017  11:41

Proč tento film vidět? 1) Charlize, 2) 80. tková atmosféra Berlína včetně nojnundnojnzichlutfbalon :D 3) ta šílená bitka na schodech, o který se pravozovýmu tlusťochovi Stevenu Seagalovi může jen zdát.....

• 30.4.2018  13:44

Tady asi pro fanouška Marvelu nebude o čem, jasných 100%. Už dlouho se mi nestalo, že bych si na konci filmu řekl wow..tohle opravdu člověka dokázalo usadit..teď bohužel celý rok čekat na pokračování.

• 27.2.2005  16:39

Druhý díl je naprosto zbytečný! Nepřináší vůbec nic nového, maximálně snad více krve, více střílení a především protiamerický postoj! Ten je zde zcela otevřený,ale je podáván dosti demagogickým způsobem ve formě výčtu zemí, které kdy trpěly konfliktem s Američany! Plete sem jabka a hrušky, terorismus zaměňuje za osvobozenecký boj a vůbec přináší takový podivný myšlenkový patvar!

• 14.2.2014  14:45
    Bitten (TV seriál) (2014)

Seriál dopadl přesně tak, jak jsem si představoval....nuda...Lauru Vandervoort mám rád, je to pěkná ženská, ale na tom seriálu je špatně snad skoro všechno....navíc pilot, který má upoutat a přitáhnout diváky byl prostě o ničem...po první sérii bude konec, to je jasné jako bramborová placka :)

• 3.11.2004  10:30
    Blackjack (TV film) (1998)

Mozna je zatim John Woo, ale pro me je tento snimek dalsim beckem! Film ma trapny pribeh, nulovou zapletku a kdyz nekdo hodi granat, tak to vypada, ze vybuchla atomova bomba! Tohle fakt ne!

• 19.11.2004  12:29
    Blade 2 (2002)

Zatimoc se zde vetsina lidi rozplyva nad tim jaka je dvojka akcni jizda, davam prednost originalni a "realnejsi" jednicce. Dvojka je pouze preplacany rychly videoklip, ktery vam nic noveho neprinese! Docela bych chtel sedet na premiere v USA a jako jediny se smat, kdyz Marek Vasut zahlasi "kurva pica Blade" a v titulcich se objevi jen "fuck, fuck"!

• 16.9.2005  16:31

Wesley, Wesley, jak hluboko sme to klesli? Překombinované, chvílemi směšné jak se všichni tváří děsně cool! No ještě že je Jessica Biel pěkná holka, jinak by to bylo na pomezí odpadních vod!-:) Mimochodem, co se chytnout se Stevenem Seagalem za ruce a natočit spolu nějakej snímek, ať to máte kluci už zas sebou!

• 30.10.2004  00:39

Na tuto komedii jsem se dlouho tesil, protoze jednicka me v podani Jima Carreyho prisla temer genialni. Me rozcarovani pri sledovani druheho dilu bylo neskutecne, minuty ubihaly a stale cekal, kdy se konecne zasmeju. Ano herci delaly grimasy, ale slova ktera jim vnutil scenar do ust ne ne nejaky vtip vyloudit. Nastesti 85 minut dlouha stopaz je presne akorat, nez se vam definitivne zacne chtit spat. Jednoznacne odpad!, neco tak nevtipneho a trapneho natocit bych se opravdu stydel, nechapu jestli se tomuhle nekdo zasmeje, mozna totalne zhulenej, ale to bych se smal i reklame. Doporucuji vyhnout se obloukem!!!

• 27.11.2007  13:40

Šmankote babičko čaruj, Uwe vyplodil další ze sady svých "filmů" a já tomu klukovi začínám pomalu,ale jistě rozumět.Podle mě si z filmařiny prostě dělá prd..!Už samotný úvod, kde se míhají statické obrázky naznačuje, že tento film má svým rozpočtem daleko k dnešním megalomanským projektům. Snímek je plný naprosto nelogických záležitostí, otřesných dialogů a především nudného děje. Chvílema mi to připadalo jako parodie na klasické westerny a když jsem viděl hlavní hrdinku jak drsně přežvykuje párátko,tak jsem se smíchem málem potrhal. Špatný triky, Billy the Kid (možná by si měl Uwe uwědomit,proč se mu říkalo Kděcko a neobsazovat postavu nemastným týpkem,který nahání hrůzu tím,že vytasí upíří tesáky a udělá drsně tsssss:) Celkově děs,hvězdička za pěknou herečku (především scéna s párátkem) a zas rychle od toho.....

• 11.11.2004  17:21
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Spolecne s Tour of duty nejlepsi serial o valce jaky kdy byl natocen! Spickova vyprava, vynikajici scenar a predevsim realisticky pohled na valku delaji z tohoto serialu vyjimecne dilo, ktere jen tezko bude nekdo prekonavat! Neni zde zbytecny patos a to se v dnesni dobe velmi ceni. Holt rukopis Spielberga a Hankse se nezapre!

• 30.10.2004  01:02
    Brutální Nikita (TV seriál) (1997)

Tento serial nema s puvodnim Bessonovym dilem krome uvodniho seznameni nic spolecneho a odehrava se po vlastni ose, takze veskere argumentace typu znehodnoceni Mistrova dila jsou dosti zcestne! Serial je velice propracovanou zalezitosti, ktera tezi z dobreho scenare- aspon prvni serie urcite, potom z propracovanosti psychologie postav- Madeline je naprosto genialne ztvarnena Albertou Watson. Nikita v podani Pety Wilson je skutecne osudova la femme narozdil od Bessonovy osklivky a sveho charakteru zeny, ktera miluje zivot, ale musi zabijet, aby prezila se australska herecka take zhostila s naprostym prehledem. Atmosferu navic doplnuje fantasticka hudba, ktera vychazela v zahranici jako samostatny soundtrack! Skoda jen tech obcasne lacinych televiznich triku.

• 6.7.2011  11:55
    Camelot (TV seriál) (2011)

Seriál jsem poctivě dokoukal a pořád nevím, co si o něm myslet. Artuš je blonďatej spratek, kterého by si za krále nezvolila asi ani nejzoufalejší partička bezdomovců. Jeho vojsko tvoří maximálně 6 lidí a celkově to vypadá na takový veselý ochotnický spolek. Joseph Fiennes v roli Merlina je prostě divnej a ještě to nebude vystihovat to,co na place předvádí. Kdo mě opravdu potěšil a to nejen po fyzické stránce byla Eva Green, ta má hereckého potenciálu na rozdávání. Claire Forlani je klasicky sladká a taky neurazí. Celkově však seriál vyznívá jako : "Děcka, nás pět si o víkendu půjčí kostýmy a pojedem si zahrát kousek za Prahu to naše divadýlko" :))

• 12.6.2010  23:25
    Caprica (TV seriál) (2009)

Budu upřímný, Caprica se mi nelíbí! Jestliže budu brát BSG jako skvostný výtvor, tak Caprica je neskutečně nezajímavý slabý odvárek, který ji nesahá ani po kotníky. Jestliže BSG má tucet charismatických a zajímavých postav, kde každá je jedinečná, tak Caprica nemá skoro ani jednu. Nechtějte po mě, abych si oblíbil teenegerku alias ducha alias Robota jako hlavní hrdinku. Herci nezajímaví, ale to je dáno celkově příběhem a bohužel ani James Master to nespasí. Atmosféra aka Chicago 30.léta mě také nebere a celkově seriál jako by nevěděl, kam se to vlastně má ubírat. Pro mě diváka tedy obrovské zklamání, ale jako pro fanouška povinnost. Víc než tři hvězdy po mě nechtějte....

• 17.4.2009  09:21
    Caprica - Pilot (E01) (epizoda) (2009)

Musím se přiznat, že jsem od Capricy moc neočekával a ta (ne)očekávání se mi jen potvrdila. Pilot, který by měl zaujmout bych si představoval trochu jinak, ve srovnání s BSG mi zde chybí charismatické postavy typu Adama,Baltar atd. Kombinace 30.let Chicaga a moderní světa nepůsobí špatně, ale neznat souvislosti, tak bych neřekl, že to má s BSG moc společného. Nevím jestli je to tím, že BSG je tak moc dobrá, ale Caprica se jeví zatím jako velice slabý odvar bez dostatečné herecké základny, osobně bych se ani nedivil, kdyby se od seriálu nakonec úplně upustilo....Zatím jen průměrné 3* od spin off nejlepšího sci-fi všech dob....

• 6.4.2014  23:22

Jestliže vám jednička Kapitána mi přišla stejně jako mně taková nějaká.. nemastná neslaná a pak jste jako já poctivě sledovali všechny marvelovky, nezbývá mi jinak než za 5*... Marveláci udělali pořádný kus práce a filmy jsou lepší a lepší. Dvojka Kapitán je poměrně syrovou akcí, která ve světě SHIELDU nenechává kámen na kameni a pokud sledujete i seriál, tak vězte, že změn bude asi víc než dost. Právě propojenost těchto světů je to co mne zde baví a dvojka posouvá celý příběh zase někam dál, je temnější a nebojí se zasadit úder představě, že SHIELD je spolek dobráků. Kromě Kapitána, který je prostě drsnější verze našeho Mirka Dušína je Scarlett prostě k sežraní v roli Black Widow a to na ní nikterak netrpím....Samuel Jackson jako Nick Fury je klasika, trošku jsem čekal, že Cobie Smulders jako Maria Hill dostane víc prostoru...potěší malá role Emily VanCamp v roli sousedky/agentky, kdo sleduje Revenge, tak ví o čem mluvím... Společně s Avengers nejlepší marvelovka, jen tak dál přátelé, perte to do nás :D

• 7.3.2019  16:19

Taky jste slyšeli, co ta ženská říkala o bílých mužích? Děsný co..A že má být nejsilnější postavou? To snad ne...Pokud jste se stali součástí podobných výjevů z druhé ruky, tak se na to vykašlete a prostě jděte do kina na pohodový film. Ne, nejedná se určitě o nejlepší MCU film ani zdaleka, nicméně pokud se nechcete v budoucích letech připravit o další dobou postavu, tak prostě dejte Carol/ Brie šanci a nebudete zklamáni. Přehnaného feminismu se bát také rozhodně nemusíte. Film jede podle osvědčené šablony, omlazený Fury je tady více než zábavný, je vidět, že technologie zase šla o něco dál. Hlášky, které hlavní postavy mezi sebou mají jsou povedené, stejně jako celkové feeling 90tek. Pravda, čekal jsem lepší písničky, ale to je asi o vkusu každého soudruha/soudružky. Byl jsem hlavně příjemně překvapen jednak postavou Carol a vlastně i Brie Larson, která si mě získala. Paradoxně se nemůžu ubránit pocitu, že celý ten Marvel marketing o nejsilnější hrdince ji neprávem uškodil dlouho před filmem. Já jí každopádně fandit budu a těším se jak si s celou partou povedou v Endgame.

• 16.9.2005  16:24
    Cellular (2004)

Poměrně svižná a napínavá reklama na Nokii! Jason Statham je fakt drsňák, Kim Basinger na svůj věk vypadá dobře a Jessica Biel taky!-:)

• 4.8.2008  10:30
    Cestovatel (TV seriál) (2007)

Silnější čtyři hvězdičky:) Chlápík který cestuje časem,aby zachránil určité lidi. Což se žen týče rozhodně bych si vybral Moon Bloodgood:)

• 9.12.2012  01:30
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Fakt, že tento seriál jede už devátou sérii znamená, že na něm něco opravdu je...Dovolil bych si tvrdit, že jedná o jeden z nejlepších seriálů z prostředí nemocnice, i když je spíše o lidech a vztazích. Možná někdy až vykalkulovaná pravidelná porce emocí, která vás však dokáže usadit přesně tak jak zamýšlela. Postava Meredith Grey v podání Ellen Pompeo si dokáže získat každého, ostatní zdárně sekundující herci také předvádějí jak má opravdová "dramedy" v dnešní době vypadat . Na konci každé série čeká nějaké to rozuzlení, které vás pak nenechá do natočení další sezony v klidu...výborně zvolená hudba, díky které objevíte spoustu nových kapel a songů. Buď na tuto hru přistoupíte a budete si to vychutnávat a nebo ne...je to je na vás :)

• 19.1.2006  21:03
    Coach Carter (2005)

Nemůžu si pomoct,ale tento snímek mě teda rozhodně nenadchnul! Hrozně předvídatelný, spousta klišé a především opět "ja niga" styl na který začínám být silně alergický! Na druhé straně Samuel Jackson předvádí standard na který jsme u něj zvykí!

• 6.7.2011  11:43
    Combat Hospital (TV seriál) (2011)

Seriál o vojenské nemocnici z Afghánistánu, kde v hlavní roli hraje sympatická "americká sestra" Kate Beckinsale :))

<< předchozí 1 2 3 4 5