Fifipek

kraj Praha
tajná

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 30.4.2018  13:44

Tady asi pro fanouška Marvelu nebude o čem, jasných 100%. Už dlouho se mi nestalo, že bych si na konci filmu řekl wow..tohle opravdu člověka dokázalo usadit..teď bohužel celý rok čekat na pokračování.

• 10.8.2014  00:00

Rozhodně ne tak dobré jako druhý kapitán, nicméně zábavné až běda, další pecka od Marvela...hugašagahugahuga :)

• 27.6.2014  21:36
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Jack is back bitches :) Jacka buď milujete a nebo ho prostě nemáte rádi, každopádně važte slov, jinak vás přijde navštívit a to většinou nedopadá dobře :)

• 27.6.2014  21:25
    Zátah 2 (2014)

Nekompromisní nářez, absolutní špička v prezentaci bojových umění, tohle je prostě jiná liga

• 6.4.2014  23:22

Jestliže vám jednička Kapitána mi přišla stejně jako mně taková nějaká.. nemastná neslaná a pak jste jako já poctivě sledovali všechny marvelovky, nezbývá mi jinak než za 5*... Marveláci udělali pořádný kus práce a filmy jsou lepší a lepší. Dvojka Kapitán je poměrně syrovou akcí, která ve světě SHIELDU nenechává kámen na kameni a pokud sledujete i seriál, tak vězte, že změn bude asi víc než dost. Právě propojenost těchto světů je to co mne zde baví a dvojka posouvá celý příběh zase někam dál, je temnější a nebojí se zasadit úder představě, že SHIELD je spolek dobráků. Kromě Kapitána, který je prostě drsnější verze našeho Mirka Dušína je Scarlett prostě k sežraní v roli Black Widow a to na ní nikterak netrpím....Samuel Jackson jako Nick Fury je klasika, trošku jsem čekal, že Cobie Smulders jako Maria Hill dostane víc prostoru...potěší malá role Emily VanCamp v roli sousedky/agentky, kdo sleduje Revenge, tak ví o čem mluvím... Společně s Avengers nejlepší marvelovka, jen tak dál přátelé, perte to do nás :D

• 14.2.2014  14:57
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

90% .. Fringe mi bude chybět :( Dovolím si říct, že v seriálové sci-fi produkci jedno z nejlepších, co za posledních X let bylo natočeno. Zajímavá příběhová linie, velmi sympatické postavy a kvalitní herecké výkony, slušný rozpočet.

• 9.12.2012  01:30
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Fakt, že tento seriál jede už devátou sérii znamená, že na něm něco opravdu je...Dovolil bych si tvrdit, že jedná o jeden z nejlepších seriálů z prostředí nemocnice, i když je spíše o lidech a vztazích. Možná někdy až vykalkulovaná pravidelná porce emocí, která vás však dokáže usadit přesně tak jak zamýšlela. Postava Meredith Grey v podání Ellen Pompeo si dokáže získat každého, ostatní zdárně sekundující herci také předvádějí jak má opravdová "dramedy" v dnešní době vypadat . Na konci každé série čeká nějaké to rozuzlení, které vás pak nenechá do natočení další sezony v klidu...výborně zvolená hudba, díky které objevíte spoustu nových kapel a songů. Buď na tuto hru přistoupíte a budete si to vychutnávat a nebo ne...je to je na vás :)

• 6.7.2011  11:46
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nedá se nic dělat, HBO prostě umí, v současné době asi jedna z mála televizních stanic, která se nebojí investovat do svých seriálů a výsledek prostě stojí za to, jinak než za 5* nejde!

• 14.8.2008  12:58

Důstojné zakončení jednoho z nejlepších sci-fi seriálů.

• 4.8.2008  10:33
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Ponurá atmosféra, dva bráchové co loví duchy a démony, solidní hlášky, Impala...

• 28.3.2008  14:02
    Nightwish: End of an Era (koncert) (2006)

Musím říct,že po shlédnutí tohoto koncertu se člověku chce brečet, pač ví, že tuto kultovní kapelu už pohromadě v tomto složení nikdy naživo neuvidí. Tarja and Nightwish forever. Bohužel skutečně konec gothicko-metalové éry a později nástup pop-rockové (Anette Olsone). Dal bych cokoliv, abych na tomto koncertě mohl být a nemusel se spokojit s ubohou náhražkou, která tu v Praze koncertovala...

• 28.3.2008  13:58

• 28.3.2008  13:56

Nightwish with Tarja forever!!!! Pro fanoušky Nightwish povinnost, teď myslím pro fanoušky opravdových Nightwish (Sorry Anette Olsone). Nutno slyšet jak krásné může být spojení operního hlasu s gothickým rockem (či metalem). Pro pana Civala: Když se ti to nelíbí, tak to radši nehodnoť ty umělče, až zas přijede Rihanna nebo 50 Cent, tak řekni a klidně ti na ně koupím lístek, já si zatím budu kydat do uší tento "kýčovitý humus"...:))))))

• 1.3.2005  20:38

Po dlouhé době konečně přichází Pan Thriller! Samozřejmě se nikdo neubrání srovnání se geniálním thrillerem Sedm, který už asi jen tak nikdo nepřekoná, ale Saw je jednoznačně nejlepším počinem v tomto žánru po sakra dlouhé době! Dobrý nápad s vrahem, který trestá lidi za to, že si neváží života pomocí geniálních pastí a konečné finále jsou velkým důvodem, proč si tento fim nesmíte nechat ujít!

• 1.3.2005  20:30

Clinta Eastwooda jsem měl rád už jako herce, představitele takových těch syrových drsňáků a přesně takové jsou i jeho filmy! Je pravdou, že kdyby zde nehráli Morgan Freeman, který by si mohl roli moudrých přitakávačů nechat patentovat, nebo Hilary Swank, která na sobě musela neskutečně zapracovat, aby byla přesvědčivá, byl by tento snímek asi někde v průměru! Nestalo se tak a všechno do sebe krásně zapadá a výsledkem budiž nejenom výborný zážitek pro nás diváky, ale i zasloužená sada plešounů pro herce a pana režiséra!

• 22.11.2004  17:57

Neskutecne zabavna cerna komedie v takovem Tarantino-Ritchiovskem stylu. Sexy Liv Tyler v roli mrchy ulitle na utulny domov. Skvele sceny, super hlasky.

• 22.11.2004  17:45
    Apokalypsa (1979)

Apokalypsu jsem shlednul v nejdelsi mozne verzi, ale u tohoto filmu jsem se ani chvilku nenudil! Pochybuju vsak, ze si tento snimek v dohledne dobe znovu pustim. Film vrele nedopurucuji videt lidem, kteri jsou psychicky labilni nebo pod vlivem halucinogenich drog, protoze by se z nej asi uz nikdy nevzpamatovali. Apokalypsa je cistokrevne psycho, vyjadrujici presne ty nejhorsi mozne lidske pocity. Tento film vas dokaze vzit do myslenek tech, kteri tam skutecne byli.

• 19.11.2004  13:31
    Záhada hlavolamu (TV seriál) (1969)

Tak tohle se neda hodnotit jinak! Protoze Americe patri vsichni ti Batmanove, Spider-manove a nam zase Rychle sipy! Skvela atmosfera, napinavy pribeh a hlavne Mirek Dusin rulez! U vsech plantazniku za 5* !

• 19.11.2004  12:50
    Donnie Darko (2001)

Donnie Darko je presne tim typem filmu, od ktereho absolutne nevite co ocekavat a kdyz jej shlednete, zustante sedet jako prikovani na zidli a zacnete premyslet, co jste to vlastne videli a budete v nem za kazdou cenu hledat, co ze tim chtel tvurce rict, co je a co neni pravda! Vyborny film s vybornou hudbou!

• 11.11.2004  17:21
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Spolecne s Tour of duty nejlepsi serial o valce jaky kdy byl natocen! Spickova vyprava, vynikajici scenar a predevsim realisticky pohled na valku delaji z tohoto serialu vyjimecne dilo, ktere jen tezko bude nekdo prekonavat! Neni zde zbytecny patos a to se v dnesni dobe velmi ceni. Holt rukopis Spielberga a Hankse se nezapre!

• 4.11.2004  18:32
    Četa v akci (TV seriál) (1987)

Naprosto bombasticky serial, na ktery se nehrabou vsechny mozny filmy o Vietnamu. Kvalitni valecny serial, ktery ma propracovany pribeh a kvalitni herecke vykony vesmes neznamych hercu. Srovnatelne je pouze Bratrstvo neohrozenych.

• 30.10.2004  20:53
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

Al Bunda je bezesporu nejvetsi postava americke kinematografie, taky kdo jiny by mohl dat na stredni tri touchdowny behem jednoho zapasu a vystacit si s tim do konce sveho zivota! Tento serial je naprosta spicka v komedialnich sitcomech. Byly dily kdy jsem brecel smichy. Jdi Ale ty na to mas...

• 30.10.2004  15:32
    Kruh (2002)

Ucelem hororu je aby se clovek bal! A ja jsem se opravdu bal! Vyborne natoceny snimek, ktery tezi predevsim ze skveleho zvuku! Nedoporucuje se jedincum se slabym srdcem!

• 30.10.2004  14:22
    Dogma (1999)

Dogma je komedie, ktera vas nenecha ani na chvilku vydechnout, hlaska strida hlasku a vsemu davaji korunu Jay a Silent Bob! Ben Affleck mi prestal vadit od doby, kdy jsem videl vsechny filmy Kevina Smithe! Chybi zde hlubsi myslenka narozdil od jinych filmu Smithe, ale o to vic se zde zasmejete! Koho by napadlo, ze muze byt v nebi rasismus?

• 30.10.2004  12:45
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Svezi zmena oproti klasickym akcnim serialum! Mozna by se to nemuselo odehravat jen za celych 24 hodin, nechal bych Jacka taky v klidu vyspat! Co me na serialu trochu vadi je, ze kdyz uz se na nejakem miste konecne zacne neco dit, prejdeme na jine misto, kde se nedeje nic! Celkove velmi dobre zpracovany americky serial s vybornym Kieferem Sutherlandem.

• 30.10.2004  01:44
    Záskok (divadelní záznam) (1997)

Absolutni spicka od Cimmrmana, ktera uz nikdy nebude prekonana, co slovo to perla, i mensi hlasky, jsou neskutecne vtipne, ale cloveku dojdou az po nekolikanasobnem shlednuti. Neni zde postava, ktera by zahrala pod sto procent, vsem ale kraluje Zdenek Sverak coby Karel Infel Prachensky. Jak se dari nebozce pane Doktore?To je nakej renonc ne?Jak se dari nebozce,jak se ji muze darit, je tuhááááááá! Mistre, tim jsem chtel vyjadrit, ze Vavroch si preje...Jakej Vavroch, covece vy tam mate figur jak na Orloji!

• 30.10.2004  01:02
    Brutální Nikita (TV seriál) (1997)

Tento serial nema s puvodnim Bessonovym dilem krome uvodniho seznameni nic spolecneho a odehrava se po vlastni ose, takze veskere argumentace typu znehodnoceni Mistrova dila jsou dosti zcestne! Serial je velice propracovanou zalezitosti, ktera tezi z dobreho scenare- aspon prvni serie urcite, potom z propracovanosti psychologie postav- Madeline je naprosto genialne ztvarnena Albertou Watson. Nikita v podani Pety Wilson je skutecne osudova la femme narozdil od Bessonovy osklivky a sveho charakteru zeny, ktera miluje zivot, ale musi zabijet, aby prezila se australska herecka take zhostila s naprostym prehledem. Atmosferu navic doplnuje fantasticka hudba, ktera vychazela v zahranici jako samostatny soundtrack! Skoda jen tech obcasne lacinych televiznich triku.

• 30.10.2004  00:44
    Syn pláže (TV seriál) (2000)

Milujete Pobrezni hlidku? Nesnasite Pobrezni hlidku? Pokud jste na jednu z techto otazek odpovedeli ano, pak Son of the beach je tou pravou volbou pro vas! Neskutecna parodie na zmineny serial ve kterem inteligentni slecny take pohupuji svymi vnadami a kde hlavnim plavcikem je Notch Johnson. David Hasselhoff ma co dohanet, protoze chodit po plazi v tangach jako Notch tu ma malokdo! A hlavne jedte ve velkem!

• 30.10.2004  00:42

Osobne muj nejoblibenejsi dil z cele puvodni trilogie. Vizualni stranka me i dnes ohromuje, i kdyz uz vim kolik modilku bylo pouzito a jak ze se to delaly ty laserove paprsky. Pravdou zustava, ze i kdyz je tento snimek pres dvacet let stary, maji se dnesni tvurci vysokorozpoctovych filmu stale co ucit! Tento dil zaujme predevsim akci, ktera se odehrava na nekolika mista soucasne. V jedne Luke Skywalker presvedcuje sveho otce, aby se pridal na jeho stranu, v druhe skupina Hana Sola se pokousi znict stit na mesici Endor, ve treti pak flotila stihacek utoci na samotne Imperium. Jednoznacne peti-hvezdickova zalezitost a klasika akcniho sci-fi.

• 30.10.2004  00:37
    Predátor (1987)

Uz jste nekdy videli partu opravdu cool a drsnych chlapku?Mozna ano, ale specialni jednotce Arnolda Schwarzeneggera nebudou sahat ani po kotniky. Jeden z Arnoldovych nejlepsich snimku, ve kterem je skupina zdanlive nepremozitelnych vojaku vyvrazdovana mimozemskym lovcem za doprovodu dokonale hudby Alana Silvestriho. Davam plne hodnoceni za opravdu povedeneho Lovce lidi a dva guvernery v akci!

<< předchozí 1 2 3 4 5